• Index
  •  » Gra
  •  » Curtis Kenneth McNally

#151 2016-04-27 23:54:11

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

-Tego się spodziewałam, że jesteś jak twój ojciec rozsądnym młodym człowiekiem. -głos należy do kobiety, która wcześniej siedziała obok ciebie. -Jeśli chcesz się dowiedzieć co stało się z Twoim ojcem przyjdź na główne molo o północy. -kobieta wstała i zaczęła iść w stronę wyjścia.
Masz pewność co do jednego telefon miał być pułapką aby zacząć obserwację już z dalszej odległości. Kiedy ona zlokalizował Cię. Ty skupiłeś się na telefonie niż na tym, że możesz być obserwowany z ukrycia. Jednym słowem sztuczki agencji wywiadu.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#152 2016-04-29 18:29:32

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Ta kobieta bardziej mi wyglądała na dziecko. Idę to zgłosić do dowódcy jednostki. Jeżeli wywiad to raczej nie nasz, bo wątpię by nasz wywiad bawił się w podchody. Ojciec ojcem ale coś mi tu mocno nie gra i nie mam zamiaru dać się wepchnąć w jakieś gówno. A spotkanie na molo o północy na to zanosi się.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#153 2016-05-08 12:02:32

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

W każdym bądź razie do północy masz jakieś 11 godzin a zgłosić to możesz telefonicznie.
Jednak ważne pytanie jest takie co teraz poczniesz. Teraz sączysz zimne piwo i wydaje ci się że coś dymi się z kosza gdzie wyrzuciłeś telefon, który dostałeś.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#154 2016-05-08 14:51:51

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Trzeba się zastanowić nad tym co wiem. Jakaś kobieta coś chce ode mnie. Nie wiem czy jest z naszego wywiadu czy też nie. Mimo wszystko jestem żołnierzem i powinienem zgłosić to do dowódcy. Telefonicznie odpada bo mogą równie dobrze podsłuchiwać mój telefon lub jakąkolwiek budkę. Dlatego też dopijam browarka, informuje barmana że kosz mu się pali i wyruszam w drogę powrotną na okręt.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#155 2016-05-14 15:48:08

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Widzisz, że zalał go wodą spanikowany a na odchodne rzucił ci browarek. Nie jest za duży jakiś regionalny w szklanej butelce pół litrowej.
Droga powrotna byłą cięższa. Powietrze stało się cieplejsze a słońce praży po niepełne godzinie dotarłeś. Przed okrętem stoi jak zawsze w budce wartownik.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#156 2016-05-15 12:45:36

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

A więc melduje się w budce wartowniczej że Curtis Kenneth McNally wchodzi na okręt. Gdy na nim jestem kieruję się w stronę kajuty mojego dowódcy. Bądź tam gdzie go znajdę. Jestem żołnierzem i muszę utrzymać dyscyplinę łańcucha dowodzenia. Gdy go znajdę salutuję i mówię
- Sir. Czy możemy porozmawiać?-


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#157 2016-05-15 16:49:45

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Wartownik odnotował Twoje przybycie. Na okręcie jest minimalna obsługa. Reszta jest na przepustce.
Dowódca siedzi przy laptopie i pisze coś.
-Wejdź żołnierzu. -zamknął pokrywę laptopa. -W jakiej sprawie przybyłeś ? -jego ton jest spokojny aż znudzony.
Po stopniu wiesz że to kapitan John Hodd. Bezpośredni dowódca całego okrętu.
Na ścianie dostrzegłeś dwa rewolwery z wojny secesyjnej 1863 rok pod nimi widnieje.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#158 2016-05-18 08:29:49

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

. Nazywam się Curtis Kenneth McNally. Jakiś czas temu mój ojciec Mark również służący w armii podczas jednej z akcji zaginął. Dziś na plaży napotkałem jakąś kobietę która mnie szukała. OKazało się że była to tylko podpucha w celu obserwacji. Jakaś inna kobieta powiedziała mi że jeżeli jestem ciekaw losów mego ojca to mam wstawić się dziś na molo o północy.Uznałem iż taką sytuację powinienem zgłosić.-
Czekam na dalszy rozwój wydarzeń


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#159 2016-05-18 22:39:58

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Popatrzył na ciebie badawczo.
-Kenneth McNally znałem komandosa o tym nazwisku. Odbyliśmy kilka niebezpiecznych wypady na tyły wroga. Mógł byś opisać tą kobietę? Coś co mogło by pomóc zidentyfikować jej pochodzenie? Dobrze zrobiłeś, że to zgłosiłeś. Udasz się tam o północy w kamizelce i będziesz przynętą. Udaj się do sierżanta Kanta Granta po wytyczne on będzie nadzorował tą operację. Teraz odmaszerować. -wstał i podał ci rękę.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#160 2016-05-19 07:38:35

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Lekko fioletowe włosy, zielone oczy. Bardziej mi przypominała azjatkę oraz dziecko. Również podaję mu rękę po czym szybko salutuję oraz odchodzę. Nie podanie mu ręki byłoby trochę nietaktowne moim zdaniem. Idę do sierżanta Granta. Gdy jestem przed nim salutuję i mówię
Sierżancie Grant. Kapitan Hodd kazał mi się do was zgłosić po wytyczne.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#161 2016-05-19 21:56:51

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Widzisz, że kapitan skrupulatnie zapisał dane. po czym jak odchodziłeś chwycił za telefon.
Kiedy doszedłeś sierżant odstawiał telefon.
-Kapitan poinformował mnie o sprawie. Masz dwa wyjścia albo lekka nie rzucająca się kamizelka lub kombinezon ochronny. Kombinezon jest prototypem i nie ma pewności jak zadziała. -patrzy na ciebie badawczo.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#162 2016-05-19 23:32:55

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Sir. Chetnie pomogę przetestować nowy kombinezon. Jestem gotów zaryzykować Jestem gotów podjąć to ryzyko


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#163 2016-05-20 22:41:29

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

-Zatem postanowione. -podał ci torbę jak te, które macie na śpiwory. -Ubierz to a ja poszukam dyskretnej broni osobistej i przygotuje słuchawkę wewnętrzną. Poza tobą będzie Trann, Kiv i Robb. Pewnie ich nie znasz ale jak sie przebierzesz i udasz do Hangaru V na pokładzie D spotkasz ich. - zasalutował. -Z Mojej stroni to wszystko chwilowo żołnierzu. -po czym wręczył ci zegarek w pudełku i Glocka 18c.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#164 2016-05-22 01:09:31

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Przywdziewam kombinezon ubrania odbieram wszystko co mi dają i udaję się do hangaru. Nie wiem co z tego wyniknie ale nie zastanwiam się. Los to wredny skurwiel i pora mu dokopać. Z takimi myślami udaję się tam gdzie mam i czekam na dalsze instrukcje.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#165 2016-05-22 11:09:04

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Kiedy się ubrałeś o dziwo kombinezon sam się dopasował a bałeś się, że jest za duży.
Kiedy mijałeś kolejne pokłady cisza się nasilała aż robiła się nieznośna. Na pokładzie D panuje lekki półmrok a przed hangarem V leży jakiś mechanik z czapką nasuniętą na twarz.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 
  • Index
  •  » Gra
  •  » Curtis Kenneth McNally

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clanefp.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl www.zetall.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.politologiaujk.pun.pl