• Index
  •  » Gra
  •  » Curtis Kenneth McNally

#1 2015-01-23 00:11:37

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Curtis Kenneth McNally

http://www.floryda.eu/userfiles/image/2016-FLORYDA-AKTUALNOSCI/FLORYDA-MAPAY-WYBRZEZY.gif



Mieszkasz w Tempa stan Floryda. Tu zawsze słońce świeci a piękne kobiety chodzą w bikini. Mieszkacie na przedmościach zdala od zgiełku centrum miasta na ulicy  Tarko Partos 65. Domek nie odbiega od normy ludzi w klasie średniej. Jednak wasz podjazd wyróżnia wojskowy Hamer stojący na podjeździe. Służbowy wóz twojego ojca. Siostra i matka są w pracy a ty z ojcem na kanapie oglądacie mecz sącząc browar ni znanej wam jeszcze marki BATOR. Smakuje w miarę dobrze jak większość krajowych marek piw. Soksi przegrywają w czwartej zmianie z Apaczami 7:3. Ojciec nie jest z tego powodu zadowolony.
-Pieprzone darmozjady nawet piłki nie mogą odbić poprawnie. - wstał i poszedł do klopa.
Azer leży na tarasie spokojnie co i rusz merdając ogonem z zadowolenia.
W kuchni zaczął dzwonić telefon.
-Synu odbierz teraz jestem na posiedzenie. - jak zawsze beztroski gdy matki niema w domu.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#2 2015-01-23 18:12:48

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Podchodzę do telefonu i podnoszę słuchawkę.
-Rezydencja rodziny McNally. W czym mogę pomóc?- Mówię uprzejmie


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#3 2015-01-23 19:27:42

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

-Ty tępy kutasie miałęś być na poligonie jakieś trzy godziny temu. Gdzie jesteś złamasie. Niech tylko Generał Grant się o tym dowie a nogi z dupy ci powyrywa... - słyszysz cięzkie sapanie a po chwili. -... daj ojca do telefonu i powiedz, że to Półkownik Paton dzwoni.
Znasz Patona tylko z opowieści i wiesz, że to kawał chója reszta dziada ale dba o swoich ludzi jak nigd inny w tej okolicy i nawet w całym USA.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#4 2015-01-23 21:19:47

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Zakrywam telefon tak by nic pan pułkownik nie usłyszał.
-Tato pan pułkownik Paton dzwoni do ciebie by wyrazić wielkie rozgoryczenie z powodu braku twej osoby na poligonie- W między czasie wołam za pomocą gestu  Azera i drapię go po głowie. Jak był szczeniakiem bardzo to lubił. Ciekawe czy dalej mu to zostało.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#5 2015-01-24 01:00:43

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Podszedł leniwie i dał sie pogłąskać. Merdając wesoło ogonem.
-Powiedz panu Patonowi, że juest chój i męda a do tego ja mam urlop na rzecz awansy na stopień kapitana i chój mnie obchodzą jego pretensje nich zażalenia ma do generałą, który mi udzielił aawansu i urlopu. - ojciec przechylił piwo i podszedł.
Wiesz, że ci dwaj znają się od parunastu lat i są w dobrych kontaktach. Wziął słuchawkę.
-McNallyn tak? ...  - przechylił piwo. - ... teraz jesteś pewny. Niech to cholera. - odłożył piwo.
Widocznie musi ruszyć się do bazy co znaczy, że bedziesz sam w domu do powrotu siostry i matki.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#6 2015-01-25 12:39:15

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

-McNallyn? Podobne nazwisko do naszego. Co się stał?- Mówię to dalej bawiąc się z psem.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#7 2015-01-25 14:47:50

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Ojciec położył dłoń na słuchawce.
-Kretynie ja się przedstawiam. Idz być głupim na podwórku. - zaklnął pod nosem i wróciłą do rozmowy.
A tobie zrobiło się trochę głupio, że nie zrozumiałeś tak prostej rzeczy. Twój pies popatzrył na ciebie przechylając lekko łeb na bok.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#8 2015-01-25 16:27:05

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

*Co za kurwa kretyn. ,,McNallyn tak?" Czy tak brzmi do kurwy nędzy przedstawianie się?*
Biorę psa i idę bez słowa na spacer.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#9 2015-01-25 22:54:49

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Po prostu to twój ojciec. Przedstawił się i zadał od razu krótkie pytanie. Nie dziwisz się często tak robił jak mu się nie chciało czegoś robić. Poza tym zasmakował browara i dopada go demon lenistwa.
-... Co kurwa???!!! Już jadę. - odłożył słuchawkę.
A pies skulił się na jego krzyk. Ubrał się pośpiesznie w mundur poprawiajac wszystko według przepisów po czym wziął kluczyki.
-Jadę na manewry powiedz tak matce. A tak naprawdę są dymy z tymi z europy. Nasi kretyni na przepustce zaatakowali   greków i są w areszcie. Musimy ich przejąć jak najszybciej zanim Gwardia Carsa nie weźmie się za nich. - wyszedł.
Odjechał z piskiem opon zostawiając cie jako informatora dla matki. A wiesz, że ona wycisknie z ciebie co się stało.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#10 2015-01-25 23:32:14

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Patrzę się na Azera
-Mamy przerąbane stary.- Oglądając telewizję, popijając piwo jednocześnie bawiąc się z Azerem czekam przygotowując się na rozmowę z Matką.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#11 2015-01-26 00:26:47

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Matka wróciął o 18.35.
-Gdzie ojciec? - zapytałą na wejściu a Azer zdezerterował na podwórko.
^Ale jestem głodna. Jest coś do jedzenia? - siostra weszłą na boso jak zawsze i patrzy się na ciebie.
Wiesz co to oznacza. Będzie trzeba zamówić pizze bo wszystko z ojcem zjedliście.
-Jak mniemam dobrze się bawiłęś? - doszedł cię głos matki i odgłos otwieranej lodówki.
Inspekcja ile wypiłeś piw itp sprawy.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#12 2015-01-26 09:43:08

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Patrzę się na Azera z miną ,, Ej a mnie nie weźmiesz ze sobą??!!"
-Ojciec pojechał do pracy na manewry. Zaś co do twojego pytania moja droga siostro za chwilę zadzwonię i zamówię pizze bo niestety wszystko zjedzone zostało. Wybacz matko ale ja cały czas grzeczny jestem-
Podchodzę i dzwonię zamówić pizzę zyskując trochę cennego czasu. Niczym zasłona dymna.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#13 2015-01-27 00:16:37

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

-Grzeczny powiadasz? To dziwne. Azer uciekł co daje mi do myślenia. - popatrzyłą na skulonego psa na podwórku.
Siostra zrobiła minę typu kota w butach ze szreka.

A siostra wygląda tak.
http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2013/285/a/4/summertime_by_pop_lee-d6q9q30.jpg
*Tu TelePizza jaką pizzę pan sobie rzyczy?
^Braciszku tą co zawsze zamó. - mówi to robiąc tą minę.
Matka popatrzyłą i się uśmiecha. Wyglądają tak samo raczej jak młodsza i starsza siostra niż matka i córka.
-Porozmawiamy później na temat ojca. Upiekło ci się. - poszła na górę i słyszysz dźwięk prysznica.
Siostra zostałą z tobą. Więc amówiłeś to co zawsze.
*Pizza "Gartara" 72  z podwójnym serem i pomiodorami. Razem będzie to 12.5$ a dowóz będzie za 15 minut. Jeśli się ... - odłożyłeś słuchawkę bo znasz tą formułkę na pamięc.
Siostra wstałą i zakręciłą piruet zrzucając żakiet na podłogę. Po czym zaczełą bezwstydnie jak zawsze rozpinać guziki bluzki. W domu zawsze po pacy chodzi w samej bieliźnie.

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2015-01-27 00:20:18)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#14 2015-01-27 05:35:10

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

-Ubierz sie bezwstydnico bo psa jeszcze bardziej wystraszysz- mówiąc to idę uspokoić psa. Co ma tak biedny z podkulonym ogonem siedzieć


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#15 2015-01-27 11:29:38

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Pies się ucieszył a siostra już zdjełą bluzkę i zaczeła zdejmowac spudnieczkę. Zawsze cię to drażniło. Bo wielu facetów się wokół jej kręci. A zwłąszcza tych złych bo tylko tacy chcą być przez nią bronieni.
Czasem usłyszysz, jedną czy dwie plotki na temat twojej siostry jaka ona jest gorąca w łóżku ale piącha w nos i plotki cichną. Zawsze się chowała za twoją siła a natura nie poskąpiłą jej inteligencji i urody.
-A tak w ogóle kiedy cię przenoszą? - zapytałą kiedy ty stoisz do  niej tyłem
Azer patrzy się na nią i oblizał się. Zawsze to robił jak ją widizał pół nagą. Jakiś psi odróch.. Poza tym noc jest ciepłą jak zawsze a niebo przejżyste. Sąsiedzi siedzą w domah i pewnie oglądają mecze.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 
  • Index
  •  » Gra
  •  » Curtis Kenneth McNally

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hsp.pun.pl www.bud2010sggw.pun.pl www.cbmpolska.pun.pl www.spamerka.pun.pl www.aplikanciopole.pun.pl