• Index
  •  » Gra
  •  » Curtis Kenneth McNally

#16 2015-01-27 15:03:06

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

-Na dany moment nic mi nie wiadomo.- Rzucam piłkę azerowi. -Okaże się pewnie na dniach- Jako że noc jest to idę zrobić serię ćwiczeń wieczornych by nie wyjść z formy.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#17 2015-01-27 21:16:59

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Kiedy rzucałęś pizze siostra ją odebrałą i zapłąciłą a ty zrobiłęś z Azerem przebieszkę po okolicy. Nie biegałęś sam w połowie wyprzedziłą cię dziewczyna. Często biega i zawsze cię wyprzedza jednak wiesz, że biega na, krótszych odcinkach. Jej bląd włosy tańcz na wietrze a tyłęk w spodenkach do biegania apetycznie zaprasza zaś opięte piersi w staniku sportowym rozpraszają. Przez chwilę zgubiłeś rytm i miałęs małę problemy z odnalezieniem go. Azer biegnie przy tobie nie oddalając się na więcej niż 3 metry. Noc w Tampo jest spokojna a dzieciaki imprezują na plaży. Czasem am chodzisz dla zabawy jednak nigdy na tygodniu bo "Czarne Wilki" miejscowe chłopaki użądzaja sobie tam swoje zabawy.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#18 2015-01-27 21:44:33

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

*Całkiem fajna z niej dziewczyna w sumie* Myślę sobie gdy wchodzę do domu. Przygotowuje jedzenie memu kompanowi, sobie robię coś pożywnego i lekkostrawnego do jedzenia, jako że pewnie w szkole nie raz takie coś się jadło. Po czym szybki prysznic i idę spać nie pchając się tam gdzie mnie nie chcą. Motyw Czarnych Wilków omijam z daleko jako że mogłoby mi to poważnie zaszkodzić na drodze wojskowej kariery. A tego bym nie chciał


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#19 2015-01-27 23:53:55

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

O 4:35 obudził cię budzik a nad twoim łóżkiem stoi Azer ze smycza i merda zadowolony. Znowu ci siostra przestawiła budzik a sama będzie się wylegiwac do 8. Co do wojska to masz jeszcze czas ale jeszcze nie dostałęś rekomendacji po swojej służbie. Być moż edzisiaj przyjdzie pocztą lub ojciec przejął papiery i rozesąłł już do kilku miejsc. jednak stawiasz, że do jednego do "Yataru" piechoty morskiej dobrze znanej na Florydzie. Są elitarnym oddziałęm desantowym działąjącym w tej okolicy. Na ćwiczeniach zawsze mieszczą się w pierwszej 10 najlepszych jednostek USA. Jednak na tle całęj Zachodniej Republice Masońskiej  są dopiero 87.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#20 2015-01-28 05:48:05

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Co za leniwa kobieta
-Czolem kolego- rzucam do niego drapiąc go po glowie. Ubieram sie pije jakiś jogurt i wyruszam na bieganie poranne z pupilem.pierwsza setka w republice. To i tak dobry wynik


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#21 2015-01-28 07:56:05

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Jednostka w której byłęś do tej pory byłą 768 w republice. Biegając znowu natknołeś się na bląd piekność. Tym razem w parku rozciągała się aż musiałęś też to zrobić. Azer przechylał za nią głowę. Obserwując bacznie jej tłęk. Jak wróciłeś matka jeszcze spałą z siostrą. Więc nie mając co robić wziołeś prysznic i ponownie poszedłęś spać.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#22 2015-01-29 19:06:20

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Wstaje tak około godziny 6:30 i dzień zaczynam od następnych ćwiczeń. Potem jakieś pożywne śniadanko i relaks na kanapie do południa. Potem kolejna partia ćwiczeń. Tak wiesz z umiarem jak to wojskowy by utrzymać się w formie. Zaś przy sobie noszę zawsze nienapoczętą paczkę papierosów oraz zapalniczkę z wygrawerowanymi moimi inicjałami którą dostałem od siostry z okazji 19 urodzin. Paczka przypomina mi o rzuconym nałogu z młodzieńczych lat.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#23 2015-01-29 21:57:06

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Odkryłęś zaskoczony, że w paczce nie ma papierosó ale tabletki na rzucenie z nałogiem. Wiesz dobrze, ze to siostry sprawka. Jednak ćwiczenia zajeły ci godzinę więc siostra i matka zaraz wstaną. A ty nie wiesz dalej co z sobą zrobić Azer wyleguje sie na tarasie a dzień zapowiada się spokojny i gorący.
Więc nic nowego. Słyszysz już dźwięk wody pod prysznicem to pewnie matka.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#24 2015-01-29 22:50:12

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

No cóż. Staram się sprawdzić co się stało z moimi papierami ze szkoły. Szukam w domu a jak nie to dzwonię do szkoły w celu dowiedzenia się czy zostały wysłane. I wtedy będę wiedział wszystko


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#25 2015-01-30 08:13:32

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Po jakiś 3 godzinach znalazłeś je w pudełku w piwnicy. Wiesz do kogo należy to pudełko. Azer często tam ukrywa zniszczone rzeczy. Jest tam obsliniona lepka i poszarpana koperta z USA Army. Na pana Curtisa Kennetha McNallana. Więc o pomyłce nie ma mowy. Jeśli chodzi o ich przydatność jest znikoma. Wręcz za zniszczenie ważnych dokumentów miał byś kłopoty. Jednak nikt o tym nie wie a ojca nie ma. Tak samo jak Azera.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#26 2015-01-30 09:22:17

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Sprawdzam co pisało w tych dokumentach i zastanawiam się jak wybrnąć z tej sytuacji. Czy jest możliwość uzyskania kopii dokumentów ze szkoły? Wiadomo mogło coś się stać nie z mojej winy. Ehh kłopotliwe. Dzwonie do szkoły i informuje że nie otrzymałem jeszcze dokumentów i czy byłaby możliwość wysłania ich bądź odbioru osobistego


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#27 2015-01-30 20:13:13

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

-Tak panie Curtis Kenneth McNally istnieje taka możliwość jednak zostanie doliczony koszt 5 $ z potwierdzeniem odbioru. Czy mamy wysłąc to szybciej za 7.5 $ i powinny dotrzeć w przeciagu jednego dnia. Więc jaka opcja pana interesuje? - głos kobiety jest jak automat widać nie tylko ty masz takie problemy.
Winowajca pojawił się na horyzącie ale kiedy dostrzegł zniszczone dokumenty pobiegł gdzieś szybko jak by sam diabeł go ścigał.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#28 2015-01-31 00:32:43

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

-Tak dokładnie opcja za 7,5$ mnie interesuje. Dziękuje i przepraszam za kłopot. Do widzenia-
Idę za Azerem bo psina się jeszcze za bardzo przejmie


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#29 2015-01-31 12:13:19

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

-Rozumiem. Powinna przyjś jutro. Do widzenie. pi ... pii ... piii ... - rozłączyła się.
Po wyjściu widzisz jak Azer włąśnie na trawniku sąsiada zabawia się z ich rasową pudlicą. Całe szczęście, że sąsiedzi są w pracy a pies zostaje pod opieką opiekuna od godziny 9.
Matka wyszłą spod prysznica bo słyszysz kroki na schodch. Wolisz wtedy nie być w domu bo zawsze schdzi naga z ręcznikiem na głowie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#30 2015-01-31 13:26:33

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Idę do sklepu kupić sobie jakiś sok. Teraz już wiem po kim ma to moja siostra.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 
  • Index
  •  » Gra
  •  » Curtis Kenneth McNally

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bud2010sggw.pun.pl www.spamerka.pun.pl www.hsp.pun.pl www.asgdt.pun.pl www.aplikanciopole.pun.pl