• Index
  •  » Gra
  •  » Curtis Kenneth McNally

#121 2016-01-12 01:35:10

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Przed domem stoi czarny Dodge Charger z 1970 roku z podrasowanym silnikiem z tego co widzisz. Za kółkiem siedzi, wygolona na łyso po jednej stronie głowy dziewczyna z tatuażem 13 na głowie i bujnymi długimi czarnymi włosami po drugiej stronie głowy. Jej błękitne oczy wyglądają znad szkieł czarnych przeciw słonecznych okularów a siatkowa koszulka opina się na czarnym staniku wypchanym biustem rozmiaru D. Całość popełniają czarne lateksowe krótkie spodenki i szpilki też koloru czerni. Na jednym uchu ma 13 kolczyków a w prawej brwi kolejny. Z tego co dojrzałeś ma kolczyk w pępku a kiedy otworzyła usta dostrzegłeś perełkę na języku.
-No miło mi ale wsiadaj  nie mam całego dnia aby tu czekać. - po powiedzeniu tego pod głosiła radio i przegarowała silnik.
Jego charakterystyczny pomruk zagrzmiał w okolicy. jesteś pewny że słychać go na wiele metrów w koło. Ludzie patrzą się z zaciekawieniem a ona nie przestaje.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#122 2016-01-12 08:46:47

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Wsiadam szybko bo widac ze jej sie śpieszy. Ta dziewczyna może być troche nieobliczalna a na pewno raczej ma ciezki charakter.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#123 2016-01-13 00:15:30

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

-No wreszcie - tyle co wsiadłeś ona z  piskiem ruszyła.
Nie zdążyłeś zamknąć drzwi od auta a już jedziesz ponad 80 na godzinę drogą gdzie jest ograniczenie do 30 i bawią się dzieci.
-Z akt wynika, że masz ojca szychę ale to nic. Nie takich maminsynków prostowaliśmy. W schowku masz dokumenty swoje. Podpisz się w jednym miejscu. A tak w ogóle mów mi Kasumi. A Ty to Curtis tak? - podała ci dłoń.
Jedziecie w stronę wylotówki z miasta prując już ponad 180 na godzinę.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#124 2016-02-28 22:37:46

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Również podaję jej dłoń
- Dokładnie.
Zapoznaje się z dokumentami i jeżeli wszystko jest w porządku to podpisuje


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#125 2016-03-02 14:42:20

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Dokumenty są w porządku. Nic nie musiałeś korygować.
-Jedziemy do portu tam wsiadamy na okręt i płyniemy na Hawaje. Ja się opalam a ty będziesz przechodził szkolenie już na pokładzie. - uśmiechnęła się i dodała gazu już jedziecie 200 na godzinę. -Każdy przez to przechodził. Prosty test. Sprawdzenie co umiesz a gdzie masz braki. Pierwszą misję bekiesz miał po 3 lub 5 miesiącach. Po pół roku już będziesz częścią rodziny. - znowu dodała gazu.
Mijacie samochód za samochodem. A ty czujesz się nie spokojnie coraz bardziej. Wraz z wznoszeniem strzałki na prędkościomierzu.
-Masz jakieś pytania. Zostało nam 10 minut drogi wiec jeszcze nie jesteś na służbie. Więc możesz zwracać się do mnie po imieniu. - ponownie uśmiechnęła się.
Wyprzedzacie już kolejny pojazd na tej drodze.

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2016-03-19 19:29:34)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#126 2016-03-13 01:24:55

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

- Nie. Wiem wszystko co potrzeba-
Czekam aż dojedziemy. Ogólnie staram się przebyć trening wzorowo dając z siebie wszystko. Nie odpierdalam, nie przeszkadzam. Działam dając z siebie 200%.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#127 2016-03-19 19:40:15

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Dotarliście po niespełna 7 minutach do portu. A kolejne 3 minuty zajął wam bieg przez nabrzeże do miejsca cumowania USS. SanDeross. Wielkiego lotniskowca klasy Atlas. Jeden z największych lotniskowców na świecie. Został zwodowany rok temu ale dopiero od niedawna został wcielony w służbę Amerykańskiej Armii.
-Od dziś będzie to Twój dom przez najbliższy miesiąc tam też zakwateruj się. - wręczyła ci kartkę z przydziałem. -Za 67 minut odprawa na pokładzie. - wręczyła ci mapkę statku.
Po czym odeszła w stronę nabrzeża Nr. 3.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#128 2016-04-03 14:48:41

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Idę na miejsce zakwaterowania zgodnie z mapką po czym przebieram się w mundur jeżeli takowy zastanę w kwaterze i ide na odprawę. Oczywiście uwijam się by się nie spóźnić


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#129 2016-04-09 04:35:30

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Odprawa byłą szybka i rzeczowa. Wylegitymowałeś się a oni wydali ci rzeczy jak to w wojsku. Po czym dostałeś kajutę, którą masz dzielić z Parkerem O'Conor z Nevady. Po apelu i posiłku przystąpiłeś do pierwszych ćwiczeń i zajęć. Nie które sa banalnie proste inne trudne a czasem aż za trudne.
Tak minął ci pierwszy miesiąc gdy wdrążyłeś się w system życia na statku. Teraz USS. SanDeross jest gdzieś koło Hawajów tam macie zacumować w bazie wojskowej aby uzupełnić zapasy i masz tam dwa dni przepustki. 7
Nie nawiązałeś nowych kontaktów. Ludzie tu są małomówni i oszczędzają na słowach. Jedynie Kasumi dotrzymywała ci czasem towarzystwa.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#130 2016-04-09 18:41:00

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Ten cały Parker? Jakim typem człowieka jest? Zastanawia mnie ta dziwna atmosfera na statku ale cóż. Może do niej przywyknę. Tak właściwie zbytnio nie chce mi się opuszczać okrętu. No chyba że po porządny prysznic. W sumie nad plaże też można się przejść. Tak też zrobię. Mam jakieś cywilne ubrania czy po mieście musimy poruszać się w mundurach


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#131 2016-04-10 13:50:46

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Masz cywilne ubrania takie jakie wziąłeś z sobą na okręt.
Co do Parkera to dobrze zbudowany i tajemniczy typek ale jedno jest pewne ukrywa coś. Chodź by na porannej zaprawie każdy jet mokry a on nie ma ani kropli potu na ubraniu. Nawet z ciebie się leje.
Na lad zeszło nie całe 25% załogi. Musisz tylko odnotować się w budce wartowniczej w porcie. to tam dostałeś kopertę z 1500$ żołdu za miesięczną służbę.
Przy plaży są kurorty i hotele ale wiesz z opowieści ojca, że lokalni tubylce lubią mundury zwłaszcza kobiety. A co do nich są piękne i seksowne.
Zaraz za portem widzisz wypożyczalnie wozó lub postój taksówek.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#132 2016-04-10 14:39:25

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

A więc trzeba skorzystać  z rady staruszka. Odnotowuję się w budce wartowniczej i wybywam. Daleko jest na plaże pieszo? Taki spacerek dla odprężenia się byłby wskazany w sumie. Co do Parkera to nie wiem co o nim myśleć.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#133 2016-04-10 20:58:53

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Co do plaży maks 30 minut i dojdziesz na plaże pierwszą od doków w bazie. Będzie mało uczęszczana z powodu bliskości bazy wojskowej. Jednak kolejna powinna być rzut kamieniem od niej.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#134 2016-04-10 21:30:33

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Mam chyba słuchawki i telefon tak? Jeżeli tak to zarzucam jakiegoś bita i idę sobie spokojnym krokiem nad plażę. Taki przyjemny spacerek dobrze mi zrobi.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#135 2016-04-10 22:00:09

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Curtis Kenneth McNally

Tak masz wszystko jak w cywilu acz kol wiek na statku na czas szkolenia musiałeś zdać.
Teraz przeglądasz wiadomości jest ich sporo ale większość to spam lub nie ważne informacje.
Poza jednym telefonem.
Kill dzwoniła do ciebie. Najseksowniejsza laska jaką znasz robi teraz w policji. Jej telefony są rzadkie ale bardzo przyjemne.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 
  • Index
  •  » Gra
  •  » Curtis Kenneth McNally

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.odt.pun.pl www.plklwl.pun.pl www.us-biotechnologia.pun.pl www.pbfy.pun.pl www.serwer-azalia.pun.pl