#61 2016-10-30 21:49:51

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Wzruszyły ramionami i pobiegły bez protestu za Tobą. Blondynka ociąga się i jest niezmiernie powolna. Za to brunetka i zielonooka konkurują ze sobą.
Po kilku godzinach marszu zmęczenie i głód wziął górę.
-Musimy odpocząć nie czuje nóg. -Biadoli tak od kilku godzin opóźniając pochód.
*Nie wiem jak wy ale ja już padam muszę sie napić i chwilę odsapnąć. -brunetka otarła twarz a z jej biustu kapie.
^Nie chcę być nie miłą. -zielonooka zerknęła na biust brunetki. -gdyby nie biust nie traciła byś tak dużo płynów. -uśmiechnęła się.
*Nie moja wina, że natura dała mi takie. -podniosłą je lekko do góry. -A może zazdrościsz płaska desko. -uśmiechała się.
^Masz problem?- stanęła wzburzona o zerka na swój nie wielki biust.
Blondynka padłą nie ruszając sie i ciężko oddycha. Chyba sie odwodniła.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#62 2016-10-30 22:22:22

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Podchodzę do blondynki:
- Co z Tobą? Możesz wstać?
- Dziewczyny uspokójcie się - klaszczę w ręce by je uciszyć - nie czas teraz na kłótnie. Wszystkie jesteśmy zmęczone. Nie wiem jak daleko jest do tego jeziora. Odpoczniemy chwilę i ruszymy dalej. Z Lee lepiej nie zadzierać. Miałam z nią pewien zatarg i nie chciałabym jej więcej podpaść. Jeśli ją znacie pewnie wiecie co mam na myśli. Z resztą możecie się domyśleć po jej powitaniu nas.
Po krótkiej chwili kucam przy blondynce i pomagam jej wstać.
- Musimy ruszać dalej, po drodze spróbuję znaleźć wodę - patrzę na dziewczyny i idę szybszym krokiem.

Offline

 

#63 2016-11-01 20:30:55

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

-Jestem zmęczona. - opadła na Twoje ramiona.
Dziewczyny popatrzyły na Ciebie zdziwione a zielonooka szerzej otworzyła oczy.  Brunetka powiodła wzrokiem za swoją kompanką i otworzyła usta, które zatkała jej szybko towarzyszka. 
Ty poczułaś dziwny niepokój. A potem usłyszałaś warczenie. Potem kolejne i jeszcze jedno.
-Co to? -zapytała i tuż po tym wilk rzucił się jej do gardła przegryzając je.
Potem kolejny rzucił sie i posilają sie nie zważając na Twoją obecność.
Wyglądają na nieco mniejsze od szarych wilków lecz nie jesteś pewna czy to nie zmiana wywołana brakiem pożywienia czy tym, że są poranione.
Pod futrem widnieją stare blizny po mieczu. Kiedy wilk miał się rzucić na ciebie został przepołowiony a przed Tobą stoi niedawno poznany szermierz z mieczem w dłoni.
*Wycofaj się i wejdźcie na drzewa ja się nimi zajmę. -kolejny wilk został pozbawiony głowy.
Dziewczyny posłusznie wdrapują sie na pobliską sosnę.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#64 2016-11-16 19:04:01

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Mimo zaskoczenia tą całą sytuacją, biegnę do najbliższego drzewa i wdrapuję się. Obserwuję z góry walkę szermierza z wilkami.

Offline

 

#65 2016-11-18 20:20:00

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Zaskakująco na drzewo które wybrałaś wdrapałaś się bardzo szybko.
Jednak walka Kirito nie poszła tak dobrze jak się spodziewał. Wataha wilków okazała się dość liczna i nawet on nie da sobie rady jeśli ktoś mu nie pomoże.
Zabił trzy wilki jednak dwa z flankowały go i mocno poraniły. Zmniejszając jego możliwość poruszania się. Kosztem własnego życia pomogły swoim wygłodniałym bracią i siostrą. Dziwne jest to zachowanie wśród wilków. Nie poświęcają się lecz głód chyba jest silniejszym od ich instynktu samozachowawczego.
-Nie schodźcie. Z tymi wilkami jest coś nie tak. -machnął mieczem i skrócił o pysk nadlatującego wilka.
Kolejne dwa wgryzły mu się w ręce a kolejny miał już sie rzucić mu do szyi kiedy bełt przeszył mu czaszkę.
*Co ja wam z wami kurwy małe zrobić?! -ten nienawistny kobiecy głos może należeć tylko do Lee. -Jedna nie żyje a jakiś młokos zgrywa bohatera. Ładny burdel w tym cesarstwie jest. -rzuciła kusze i dobyła dwa zakrzywione noże.
Walka potoczyła się szybko. Dwa lecące na nią wilki przeleciały kilka kroków za nią jeszcze z poderżniętymi szyjami.
Kirito wyswobodził ręce ale widzisz, ze bez błyskawicznej pomocy może je stracić a już na pewno wykrwawi się.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#66 2017-04-21 22:46:26

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

- Kirito! postaraj się podejść do mnie, opatrzę Ci rany. Nie sprzeciwiaj się, wykrwawisz się - rozglądam się w koło czy żaden z wilków nie idzie w naszą stronę. Schodzę z drzewa nie tracąc czujności.

Offline

 

#67 2017-04-22 22:36:41

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Lee podeszła do Kiryto i rzuciła na jego rany okiem.
-Musimy go zabrać do miasta. Potrzebna mu fachowa pomoc. Jeśli umiesz udzielić mu pierwszej pomocy to do dzieła ja stanę na straży. -po czym rzuciła ci zawiniątko. -Tam masz podstawowy asortyment rzeczy do udzielania pierwszej pomocy. Rany są poszarpane mocno. Więc uważaj. -po czym podeszłą do blondyny. -Nie było z niej kandydatki jednak to lepsze niż życie w slumsach a tym czasem spotkała ją szybka i prawie bezbolesna śmierć. -popatrzyła sie na brunetkę i zielonooką. -Wy dwie zajmijcie sie jej pochowkiem. O tam -pokazała potężny dęb. Miała na imię Ekler. Wyryjcie to na drzewie. -po czym wskoczyła na na gałęzi i wspięła się na drzewo i obserwuje okolicę.
Kiryto chwiejnym krokiem brocząc krwią z ran podszedł do ciebie.
Rany są paskudnie poszarpane i zabrudzone. Nie będzie łatwo zatamować krwawienie.
*Pierwszy raz walczyłem z tak dzikimi wilkami. Przepraszam, że dałem sie tak im załatwić. -widzisz, że chwieje sie na nogach coraz bardziej.
Po akcji Lee w okolicy nie ma żadnej zwierzyny mogącej wam zagrażać. Nawet jak by był w aurze tej kobiety jest coś niebezpiecznego. Wręcz przerażającego.
Las smętnie szumi a metaliczny zapach krwi unosi sie w powietrzu. Odór wypatroszonych wilków powoli miesza sie z zapachem krwi dając mocny fetor.
Pozostałe kobiety zabrały ciało blondynki i kamieniami kopią w ziemi dla niej grób. Pod rozłożystym majestatycznym dębem.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumgraonaruto.pun.pl www.politologiaujk.pun.pl www.clanefp.pun.pl www.zetall.pun.pl www.metin2privv.pun.pl