#46 2016-08-08 15:01:46

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Idę za Grapem razem z pakunkiem.
- Grab mówiłeś, że muszę to ubrać, więc gdzie mogę się przebrać? Chociaż zapewne wszyscy mnie widzieli, więc miejsce nie robi mi różnicy - wzruszam ramionami.

Offline

 

#47 2016-08-14 16:16:34

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Zdjął płaszcz i podszedł do kąta.
-Nie jest to za dobry miejsce ale jedyne co mi przychodzi teraz do głowy. -rozchylił płaszcz i odchylił głowę na bok zamykając oczy.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#48 2016-08-17 19:48:46

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

- Dziękuję.
Przebieram się tak szybko jak tylko mogę. Tkanina tych rzeczy jest bez porównania przyjemniejsza niż ten worek.
- Zapewne czas nas goni, więc możemy już iść, jestem gotowa.

Offline

 

#49 2016-08-20 18:34:35

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Uśmiechnął się i zabrał płaszcz aby go założyć.
Włókna są delikatne ale mocne. Samo ubranie leży wygodnie na twoim ciele. Jest inne niż to jakie nosiłaś do tej pory.
-Tak. Obawiam się, że możemy być już spóźnieniu. - ruszył powoli. -Podążaj za mną. -przyspieszył nie co kroku.
Po kilkunastu krokach wyszliście na podwórze wybrukowane płytami kamiennymi. Widać po ich stanie, że nie jedno już zniosły. W głąb na podwyższeniu widzisz kilka osób w pełnym rynsztunku bojowym a przed nimi może z dwa tuziny ludzi ustawionych w dwa szeregi.
-Ja jestem w pierwszym rzędzie po prawo. Ty zajmij pierwsze wolne miejsce po przeciwnej stronie. -ruszył szybszym krokiem.
^Rekruci!!! -zagrzmiał głos siwiejącego mężczyzny na podium. -Jesteście tu ab walczyć za waszą wiarę i przekonania. Zakon podźwignął się po niedawnych wojnach domowych i zdradzie "Lunarów". Teraz na chwałę cesarza mamy chronić naszych poddanych. -usiadła a za niego wystąpiła znana Ci postać.
*Jestem Sierżant Lee. Jestem częścią zakonu i zajmować się będę grupą kobiecą. Jednak potem wszyscy tu zebrani przejdą pod moje skrzydła. Jeśli to jasne kobiety proszę o zostanie a reszta niech odejdzie do portu. Tam Sierżant Rodrgo będzie was oczekiwał. -mężczyźni wyruszyli a wraz z tobą zostały trzy kobiety.
Długowłosa blondynka o wielkich piersiach i długich nogach.
Ponętna zielonooka brunetka o nad przeciętnej urodzie.
Skromna i odziana w płaszcz tajemnicza błękitnooka niewiasta.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#50 2016-09-08 15:07:01

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Dużo to nas nie ma - myślę sobie - czuję, że porządnie weźmie się za nas, a zwłaszcza za mnie.
Obserwuję ukradkiem swoje towarzyszki, czekając na dalsze decyzje Lee.

Offline

 

#51 2016-09-08 19:50:50

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

-Dobra kurwy!!! - popatrzyła się na was. -Wymarsz za miasto kierujemy się na wschód w kierunku jeziora Gorgitho gdzie jest mój prywatny obóz treningowy. Spędzimy tam 14 upojnych dni. Gdzie przejdziecie indywidualny trening. Jeśli któraś z was SZMATY!!! Chce odejść tam są wrota miasta. Bo w mieście czeka was bez protekcji Zakonu tylko gwałt i śmierć. A teraz SUKI!!! Wymarsz!!! - zeskoczyła z podestu i skierowała się w stronę bramy głównej.
Brunetka pobiegła za nią a jej piersi podskakiwały rytmicznie.
Błękitnooka spojrzała na Ciebie i uśmiechnęła się po czym szybciej niż by ej postura mówiła wyprzedziła brunetkę.
Zostałaś sama. Brunetka znikła Ci już w tłumie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#52 2016-09-22 11:51:08

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Biegnę szybko w kierunku, w którym poszła Lee.
Muszę je szybko znaleźć bo będzie źle - myśl sobie- i co miał znaczyć ten uśmiech tej dziewczyny?

Offline

 

#53 2016-09-25 12:02:41

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Po drodze dostrzegłaś, że blondynka biegnie w przeciwną stronę. A tłum ludzi zgęstniał. Jest ich coraz więcej. Wśród nich dostrzegasz dziwne barwy i grupy. Ludzi w zielonych płaszczach jest jednak znacznie więcej niż barw zakonnych. Jednak Twoją uwagę przykuł mężczyzna z mieczem idący sobie po ulicy spokojnym krokiem. Wszyscy na jego drodze schodzą mu aby go przepuścić. Nie jest za wysoki. Może nieco niższy od Ciebie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#54 2016-10-11 18:17:25

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Przyglądam się mężczyźnie z mieczem, nieco zwalniając tempo. Jednak, gdy go mijam przyspieszam i biegnę dalej, starając się dogonić Lee.

Offline

 

#55 2016-10-16 21:32:51

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Kiedy go mijałaś wywaliłaś się a on stoi z mieczem przy Twojej szyi.
-Kim jesteś i czemu na mnie patrzysz? -ostrze lśni szkarłatem i czujesz od niego dziwną aurę.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#56 2016-10-20 14:29:04

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

- Jestem Samantha. Biegłam i po prostu spojrzałam na Ciebie - odpowiadając próbowałam wyrównać oddech - Patrze na wiele ludzi, których mijam. Już tak mam. Wybacz, jeżeli Cie tym uraziłam.

Offline

 

#57 2016-10-30 20:44:43

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

-Nie uraziłaś lecz w tym mieście trzeba być ostrożnym. -zabrał miecz i powoli chowa go do pochwy. -Nie raz próbowano mnie zwerbować wbrew Mojej woli na statek piracki. myślałem, że to kolejny podstęp. Wybacz. -schował miecz i podał Ci dłoń. -Jestem Kirito. Jak widzisz jestem szermierzem. -uśmiechnął się.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#58 2016-10-30 20:52:50

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

- Witam - uśmiecham się do niego - a teraz Cię przeproszę, ale muszę dogonić swojego kapitana, inaczej będę miała spore kłopoty. Może jeszcze się kiedy spotkamy - żegnam go uśmiechem i biegnę dalej.

Offline

 

#59 2016-10-30 20:59:04

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

-Do zobaczenia. I uważaj na siebie. -poszedł w swoją stronę bez zbędnych słów.
Odnalezienie drogą do bramy nie było trudne. Tam już czekały pozostałe uczestniczki.
*Gdzie mamy szukać Lee? -zapytała zakapturzona.
W odpowiedzi pozostałe dwie wzruszyły ramionami.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#60 2016-10-30 21:16:19

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

- Dogoniłam Was - uspokajam oddech - Lee mówiła o jeziorze Gorgitho, które leży na wschodzie, a wschód jest tam - pokazuję ręką w prawą stronę - dalej, biegniemy. Szkoda czasu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.us-biotechnologia.pun.pl www.pbfy.pun.pl www.plklwl.pun.pl www.serwer-azalia.pun.pl www.wschod.pun.pl