#31 2016-07-09 07:55:27

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Silny cios w tył głowy czymś tępym ostudził twoje zapędy.
Obudził Cię pulsujący ból z tyłu głowy. Kiedy dotknęłaś się tam poczułaś wielki nabrzmiały punkt włosy pokryte są czymś lepkim jak i twoja dłoń teraz.
-Obudziłaś się. Wreszcie. -głos jest obleśny i nieprzyjemny dla ucha.
A jego źródła nie umiesz zlokalizować. Wiesz jedno jesteś naga i wszystko cię boli. Czujesz też coś zimnego na swoich nadgarstkach i kostkach. Zapach też jest nieprzyjemny pomieszanie uryny z kałem.
Nie wróży to  nic dobrego.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#32 2016-07-10 20:15:47

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

-Co się stało? Gdzie ja jestem? Kto tu jest?
Próbuję ruszyć rękoma i nogami, ale coś mnie powstrzymuje. Nie czuję się najlepiej.

Offline

 

#33 2016-07-10 20:33:40

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

-Jesteś w wiezieniu "Czarnego Miecza" Panienka Lee kazała Cię tu zamknąć. Czemu nie pytaj mnie. Nie jesteś w dobrym stanie to fakt. Głowa Cię pewnie boli nieludzka istoto. Jednak nie dbam o to jakiej rasy jesteś. Mam pilnować aby więźniowie nie wyszli. -podszedł pod światło rzucane przez pochodnie.
To wielki opasły wieprz o twarzy poznaczonej bliznami i czarnymi zębami.
Słyszysz jak ktoś idzie w waszą stronę.
^Hamer jak nasz więzień? -słyszysz znajomy głos.
Po chwili pojawiła się czarnowłosa kobieta. W dłoni trzyma kusze a przy pasie swej koszuli kolczej i skórzanych spodni za pas zatknięte są dwa długie noże.
-Ma się dobrze Panienko. Jednak Twój cios w głowę był dość silny. -podrapał się po rzednących rudych włosach. -Jednak Gavein opatrzył ją. -skulił się.
Na te słowa kobieta rzuciła kusza na bok i podeszła do krat.
^Od jutra suko jesteś częścią mego oddziału.Osobiście dopilnuje abyś zastąpiła Fii należycie. Nie jesteś co prawda kuszniczką ale masz łuk. Na początek wystarczy. -skrzywiła się i poszła po kuszę. -Od jutra zaczynasz. Niech ta noc w celi będzie twą ostatnią . Następnym razem gdy tu trafisz to tylko przed egzekucją.  Rozkuj ją rano. - rzuciła wychodząc.
Mężczyzna zasalutował i schował się w cień.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#34 2016-07-10 21:36:03

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Myślę sobie:
Ohh Darvi to przeze mnie nie żyjesz. Czuję pustkę na myśl, że nigdy więcej Cię nie zobaczę, nie porozmawiam z Tobą. Dlaczego oddałeś swoje życie dla mnie. Nie musiałeś tego robić. Nawet nie wiem czy w jakiś sposób mogę Cię pomścić. Jedno wiem. Nie zmarnuję Twojego daru.
Wspominam chwilę, które razem przeżyliśmy, bardziej czuję ból po stracie przyjaciela niż ból mojego ciała.

Offline

 

#35 2016-07-10 22:01:05

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Na wspominaniu minęła Ci cała noc. Rano mężczyzna wszedł do celi i rozkuł Cię. Bez słowa podał miskę z kromką chleba i czymś wodnistym w środku. Po czym dał kubek z wodą do tego.
-Posil się. Jak skończysz jeść wyjdź tymi drzwiami na wprost tam będzie ktoś czekał na Ciebie. A ubranie leży w skrzyni przed celą. -poszedł w głąb loszku.
Twoje mięśnie są obolałe. A żołądek pusty.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#36 2016-07-14 21:46:36

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Podnoszę się i rozmasowuje nadgarstki. Za ciekawie nie wygląda ta strawa ale jestem tak głodna, że zabieram się za jedzenie. Zjadłam dość szybko, podeszłam do skrzyni i ubrałam się w to co tam było. Chciałam jak najszybciej się ubrać. Wychodzę drzwiami, które mi wskazano.

Offline

 

#37 2016-07-14 21:50:10

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Strawa nie smakowała najlepiej ale ciepło szybko rozlało się po twoim ciele.
Kiedy uniosłaś wieko w skrzyni jest tylko worek, sznurek oraz nóż.
Nie ma nigdzie twojej broni ani ubrań.
Wycięłaś nożem otwór na ręce i głowę . Po czym przecięłaś worek do połowy. Po założeniu przewiązałaś się w pasie sznurkiem i pseudo tunika gotowa. materiał gryzie i drapie. Jest strasznie nie wygodny a każdy ruch powoduje otarcia na twych piersiach.
Za drzwiami czeka odziany w kolczugę wojownik. Za pasem ma miecz a w dłoni tarczę drewnianą i włócznię. Głowę zdobi mu szyszak z kol czym kołnierzem zasłaniającym twarz.
-Panienka Lee kazała mi czekać na Ciebie. -twój strój wcale go nie strofuje. -Proszę za mną. -udał się schodami w górę.
Teraz dostrzegłaś jak tu nie miło. Ściany są pokryte krwawymi odciskami dłoni a schody noszą ślady za skrzepłej krwi. Idąc po nich czujesz się bardzo nie swoja.
-Ostrożnie chody są śliskie po ostatnich 12 piratach, którzy pokusili się zaatakować straże miejskie. -zatrzymał się. -Fii była moją siostrą. -po tych słowach poczułaś silne uderzenie w brzuch.
Było na tyle mocne, że skuliłaś się a to co zjadłaś wyleciało samo ustami. Kolejny cios również nadszedł niespodziewanie szybko. Uderzył precyzyjnie między skrzydła. Okute kolczą plecionką ręce poraniły boleśnie twe plecy a kopniak okutym metalem butem rozwalił ci wargę. Krwawisz obficie a oprawca nie zamierza przestać.
Jednak niespodziewanie się osunął a ty jak przez mgłę widzisz mężczyznę w kolczudze z napierśnikiem.
^Nic Ci nie jest? -podał Ci dłoń.
Mężczyzna który się osunął wstał oburzony jednak kiedy spostrzegł napastnika zaklął pod nosem i odszedł.
^Wybacz spóźnienie. Jego kompan mnie zagadał. Jestem Grap Tarkisch. Poczynanie tego strażnika zostaną zameldowane memu przełożonemu. Nie martw się kara go nie minie. -ujął twą twarz w dłonie i delikatnie ociera ci usta chusteczka. -Paskudnie to wygląda. pozwolisz abym to opatrzył? -czaka na Twoją odpowiedź w wyczekiwaniu.
Widzisz że przy pasie ma jakąś torbę. Własnie do niej sięga.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#38 2016-07-20 14:18:21

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

- Dobrze, opatrz moje rany. Kim jesteś Grap? Dlaczego mi pomagasz?

Offline

 

#39 2016-07-20 19:58:14

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Widzisz jak się uśmiechnął i z torby wyjął jakieś puzderko.Po otworzeniu go spojrzał na Ciebie.
-Może szczypać. -widzisz jak nakłada maść na szpatułkę. Jest gęsta niczym miód i ma zapach trochę podobny do miodu. -W czasie zabiegu odpowiem Ci na każde pytanie aby odwrócić uwagę. tym samym mniej będzie Cię bolało. Najpierw odpowiem na pytanie kim jestem. -nałożył maść na ranę a fala ciepłą przeszyło twoje ciało. -Jestem zakonnikiem Zakonu Czarnego Miecza. Potocznie nazywają nas "Solarami". To dla tego, że Zakon Białego Miecza siłą nawracał miejscową ludność na wiarę w Heironeousa. Boga męstwa, jednak "Solarzy" wierzyli w siłę więc ich patronem jest Kord. Jak nie trudno się domyślić jest patronem siły. Jednak zmiany nadeszły kiedy stary cesarz upadł. Wraz z jego śmiercią upadł Biały Zakon. Co za tym idzie na terenach cesarstwa zostaliśmy tylko my. -sięgnął po coś do torby po czym przyłożył i zaczął bandażować. -Teraz zakon po wojnie z Królestwem Gwiazdy Northisar dała Wschodniemu Cesarstwu Gordionis. Jak byś nie wiedziała tym cesarstwem jest ten kraj w, którym teraz jesteś. Co za tym idzie cesarstwo rozrasta się a cesarz chce tylko wojsk zakonnych. Co za tym również idzie potrzeba rekrutów a Ty masz być jedną z nich. na ogól zakon prowadzi rekrutację dla chętnych jednak Ty masz jakieś zatargi z Lee i jesteś przymusowa rek rutką. To mniej więcej odpowiedz na pierwsze pytanie z dodatkowym potokiem słów a kolejne pytanie. Czemu Ci pomagam. Chcę i mogę. tyle wystarczy. A teraz już opatrzyłem co mogłem. Unikaj wody i brudu w miarę możliwości. -schował resztę bandaży do torby. -Jeśli możesz wstać chodźmy. Czas na nas. przez ten incydent jesteśmy mocno spóźnieni. -podał Ci dłoń.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#40 2016-07-27 16:09:13

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Mam wrażenie, że jest nieco tajemniczy. Może nie chce albo nie może mówić za dużo. Widać, że zna się na opatrunkach. Dokładnie opatrzył mi rany. Ciepło, które czuję od tej maści jest nawet przyjemne i łagodzi pieczenie. Ale żaden ból nie może się równać z bólem po stracie Darviego zwłaszcza, że zginą przeze mnie. Chwytam dłoń Grapa i powoli podnoszę się.
- Spóźnieni? Na co? Dokąd idziemy?

Offline

 

#41 2016-07-29 15:20:48

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

-Na ceremonie zaprzysiężenia nowych rekrutów i rek-rutek. -uśmiechnął się. -Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że nic Ci nie wyjaśniono? -popatrzył na Ciebie zszokowany.
Widzisz jak powoli pomaga Ci wstać i podtrzymuje Twoje zbolałe ciało.
-Najpierw jednak idziemy do kwatermistrza po tunikę dla rek-rutek. W takim stroju nie możesz wyjść między ludzi. -widzisz jak wyciąga z torby jakiś zalakowany pergamin. -To akt wydania Ci togi. Potrzebuje tylko podpisu aby był prawomocny. -podał ci go.
Pismo nie jest naruszone i chroni je pieczęć z mieczem.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#42 2016-07-31 16:41:06

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

- Nikt mi nic nie powiedział. Wiem tylko tyle, że mam wstąpić do zakonu - patrze na niego ze zdziwieniem.
Biorę pergamin, łamię pieczęć i czytam treść.
- Podpiszę go jeśli dasz mi coś, czym będę mogła to zrobić. Jak widzisz ja nie mam nic.

Offline

 

#43 2016-07-31 23:17:51

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

W pergaminie piszę, że jeśli nie zgodzisz się na "Dobrowolne Wstąpienie" czeka Cię kat. W trybie natychmiastowym.
A dalej pisze, że masz prawo do pełnego wydania sprzętu dla rekrutów. Widnieje miejsce na podpis.
Grap patrzy na Ciebie zszokowany. Po czym bez słowa podał Ci pióro i atrament.  W oczekiwaniu czeka na Twój podpis.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#44 2016-08-03 21:49:28

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Biorę od Grapa pióro i atrament i podpisuję.
- Nie dziw się, widzisz jak wyglądam. Popełniłam błąd,za który będę płacić całe życie. Pani Lee zgotuje mi piekło, ale i tak to nic w porównaniu z.... nie ważne. Chodźmy do tego kwatermistrza, dobrze?

Offline

 

#45 2016-08-05 23:32:18

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

-Zakon to nie plac zabaw. Wiem, że to brutalne co powiem lecz muszę to powiedzieć. Lepiej żyć niż dać się zabić nie odpokutowawszy swych błędów. Kiedyś byłem szlachcicem ale przez pychę i dumę straciłem wszystko. Jednak to już przeszłość. -uśmiechnął się i podał Ci dłoń. -Chodźmy. Pora na spotkanie z kwatermistrzem. W Osgiliath nie jest tak jak w innych miastach cesarstwa. Tu żądzą piraci a My "Zbrojna Ręka Cesarza" chronimy jego poddanych. Tak więc chodźmy. -ruszył dalej.
Skręciliście w boczny korytarz i przeszliście dość długo bo aż 4 pochodnie. Tam okutymi żelazem wrotami dotarliście do komnaty gdzie mężczyźni w skórzanych fartuchach w pocie czoła uwijali się przy regalach. Jest tam gorąco jak w piecu. Pot leje się z was obficie. Za biurkiem w głębi komnaty dostrzegłaś mężczyznę w płytowej zbroi. Jego długie czarne włosy opadały luźno na plecy. Nie widać było na jego licu ani jednej kropli potu. Grap podrszedł do niego.
-Witaj Kwatermistrzu. Nowa rek-rutka przybyła po togę. -wręczył mu pismo nie dawno pod[pisane przez Ciebie.
Kwatermistrz popatrzył na Ciebie to na Grapa. Rozłożył pismo i skrupulatnie sprawdził podpis po czym podsunął Ci pergamin.
^Podpisz się. -powiedział bez emocjonalnym tonem.
Kiedy to zrobiłaś podniósł dzwonek leżący gdzieś poza waszym wzrokiem i zadzwonił. Młody chłopak podbiegł i przyniósł zawiniątko. Kwatermistrz pokazał palcem na Ciebie a chłopak złożył to na twych dłoniach.
^To wszystko. -jego ton nie zdradził żadnych emocji.
-Na nas pora. -skierował się do wyjścia.
Pot cieknie Ci miedzy piersiami i pośladkami. A małe krople tworzą sie w zakamarkach warg sromowych.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologiaujk.pun.pl www.zetall.pun.pl www.metin2privv.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl