#1 2016-05-22 12:28:01

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Imię: Samantha Elizabeh .                     Gracz:    AnelraM
Nazwisko: Rezerock.                        Poziom: 1.
Wiek:  35.
Rasa: Półsmok (Złoty).                        Klasa: Łowca.
Opis postaci:

http://www.tapetus.pl/obrazki/n/144172_kobieta-wojowniczka-strzala-uk.jpg

Młoda, szczupła dziewczyna o pięknej figurze (110-60-90), o długich blond włosach i zielonych oczach. Nie za wysoka (178 cm wzrostu), szczupła (56kg wagi). Na plecach znajdują się zwinięte opierzone skrzydła jak u kruka. A pod włosami małe zrogowacenia. Ponad to na plecach posiada małe łuski koloru złota.                            
•    Cel życiowy: (brak chwilowy).
   
   
    Historia:
    Jako młode dziewczynka została porzucona przez swoją rodzinę. Jej matka została ukamienowana z powodu urodzenia potwora. Dziewczynkę porwał jej wuj i wychował głęboko w lesie z dala od cywilizacji. Dopiero po śmierci wuja odważyła się opuścić ziemie pogranicza i wyjść z lasu gdzie przez 15 lat żyła samotnie. Na swojej drodze nie znajdowała nikogo życzliwego aż do momentu poznania Derviego "Twardogłowego". Krasnoluda. Będącego Kapłanem Przodków z klanu Thurthg gdzie zaprowadził ją do Wschodniego Cesarstwa Girdionis.
   
   
   
    Bóstwo:  Ehlona (20+7)        Charakter: Neutralny.            Typ maga: Mistyk   
    Charakter bóstwa: Neutralny.
   
    S    24.               
    K    26.            
    Zw    28. +3+1[32]        
   
        Odp    12.                   
                       
    Sz    10.
    Zm    14. +2[16]
   
        R    22.
        M    26.

        Wie    30.
        Wp    30.
        Cha    38.
        Wy    36.

        OB    15.   

        PW    30.

        Pż    130.   
        S    38.

        In    15. +5
        OP    1.

        M     64.

    Umiejętności:

1.    -Wytwarzanie strzał i bełtów(R) 16    [Zw/M]- 47% +5%
2.    -Wytwarzanie kusz i łuków(R) 18            [Zw/M]- 49%
3.    -Wspinaczka 18                        [S/Zw]- 56% +10%
4.    -Ukrywanie 12                        [Zw]    - 33%
5.    -Nasłuchiwanie 15                    [Zm]    - 39% +10%
6.    -Przetrwanie 20 +5 (Tropienie)        [Wie/M]- 50% +10%+ 20%
7.    -Skakanie 12                        [S/Sz]- 46% +10%
8.    -Stosowanie liny 17                    [Zw]- 38%
9.    -Zielarstwo (P) 18                    [Wie/R]- 48%
10.    -Warzenie Łuków(R) 14            [Wie/M]- 44% +5%
11.    -Pierwsza pomoc 20                    [Wie/M]- 50% +10% +5% +5%
    -                        -
    -                        -
    -                        -

    Biegłości:
•    Łuk: IV,
•   
•   
•   

    Czary:
•   
•   
•       

    Zdolności bojowe:
•    Precyzyjny strzał: ST I. Koszt 3 PW. (+20% celności)
•    Przeszywający strzał: ST I. Koszt 6 PW. (cel. -50% OB i B)
•    Wielokrotny strzał: ST I. Koszt 10 PW. (4 strzały jeden po drugim z karami: -10%,-30%,-50% i -70%)
•    Potężny atak: ST I. Koszt 1 PW, 5 S. (+25% do obrażeń)
•    Krwawy strzał: S I. Koszt 5 PW. (+40% szans na krwawienie, 25% szans na spowodowanie wielkiego bólu)
•       
•   

    Zdolności Pasywne:
•    Tropienie. (+5 do przetrwania przy tropieniu) [+20%]
•   
•   
•   


    Zdolności rasowe:
•    Podatność faceci.
•    Smocza krew.
•    Smocze oczy (widzi ciepło istot).
•    Skrzydła.
•   
•   
•   

      Zdolność rasowa unikalna:
•      Przemiana w smoczą formę. Czas trwania (rundy) 1/2 K + 1/2 Odp



       Profity:
•       Szósty Zmysł: +20% uniku wszystkiego



   
       Ekwipunek:
•    Kołczan na strzały: strzały przebicia x 20 ( -25% OB pancerza i bloku tarczy)
•    Łuk długi (jesionowy): -9 In. 84 obr. 36% szans na trafienie krytyczne. Zasięg: Zm x 2 3/4. ( 39 heksów) (jesion: +5 obr) [Łuki: IV]


•   

-Drużyna  Samanthy:
* Dervi "Twardogłowy" z Klanu Thurthg. Krasnolud Tarczowy. Kapłan Bitewny. Level 1. [Wierny]

-LTZ


Wraz z towarzyszem podrużujecie sobie po lasach Pinterask  nieopodal Morza Sargasts nad jeziorem Gorgitho w Wschodnim Cesarstwie Girdionis. Nieopodal znajduje się miasto Osriliath a po drugiej stronie jeziora wieś Roghast na terenach należących do szlachcianki Niobe Scarleth. To tam sprzedajesz upolowane zwierzęta i kupujesz rzeczy potrzebne do życia. Teraz jesteś w Puszczy pal po drugiej stronie Osgiliath gdzie polujesz na jelenie. Twój przyjaciel czeka przy ognisku ponieważ swoją zbroją robi za dużo hałasu.
Twoje ubrania są znoszone i pewnie nie długo się przetrą. Pora kupić nowe. Najbliżej będziesz miała do obozu Ironasirów. Znajduje się na północ stąd. Oni zawsze dobrze płacą za skóry.
Jeleń wyskoczył a ty posłałaś celną strzałę w jego gardziel. Zwierze padło bez czucia. Kolejny udany dzień polowania. Fortuna ci sprzyja.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#2 2016-05-22 17:24:15

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Idę po jelenia i przynoszę go do ogniska. Zaczynam go oprawiać.
- Dervi na jaką część jelonka masz ochotę?

Offline

 

#3 2016-05-22 17:48:01

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Niesienie jelenia nie było łatwe co i rusz jego okazałe poroże zaczepiało się o gałęzie i krzaki co spowalniało marsza.
Dervi siedzi przy ogniu i rysuje dziwaczne runy na ziemi.
Kiedy się go zapytałaś otrząsnął się z zamyślenia.
-Wybacz Samatho nie słuchałem cię. Mogła byś powtórzyć pytanie. -odwrócił się w twoją stronę i uśmiechnął. -A wiem już. Mi obojętnie. -uderzył pięścią w otwartą dłoń.
Dostrzegłaś, że niedawno przycinał brodę. Teraz ma ją upiętą na siedem spiżowych spinek. Kiedy go poznałaś miał zaledwie trzy.
-Tak sobie myślałem Samamtho, że twoje ubrania proszą się o należyty odpoczynek. -podniósł się.
Sięga ci pod piersi. Co wygląda komicznie patrząc na jego zarost. Jeszcze nigdy nie spotkałaś innego przedstawiciela jego rasy.
Oporządzanie jelenia poszło ci sprawnie. Skóra uszkodzona jest na szyi ale cała głowa z porożem jest nie naruszona. Kiedy wybebeszyłaś zwierze Dervi usunął wnętrzności do wcześniej wykopanego zagłębienia. Teraz po porcjowałaś mięso a twój przyjaciel wziął spore kawałki na ruszt i smaży. Resztę zawiązałaś w liście i skóry.
Kiedy ty oczyszczałaś skórę z resztek mięsa i tłuszczu on piekł mięso. Skończyliście w tym samym czasie.
-Proszę dla ciebie. -wręczył ci kawałek i sam usiadł z podobnym obok.-Wiesz co zrobisz z nadmiarem mięsa skórami? -ugryzł potężny kęs.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#4 2016-05-22 18:01:31

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

-Pójdziemy do miasta sprzedamy skóry i poroże i kupimy potrzebne nam rzeczy. Jak zauważyłeś potrzebuję nowych ciuchów, a Ty co potrzebujesz?

Offline

 

#5 2016-05-22 18:20:10

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Uśmiechnął się i odłożył mięso na bok.
Sięgnął za pazuchę i wyciągnął pergamin.
-Spisałem parę potrzebnych rzeczy. -zaczął czytać. -Mydło, sól, nóż do oprawiania skór, osełkę, kilogram żelaza, świece, krzesiwo, 2x bukłak, 5 litrów oliwy, latarnię górnicza, szpadel, 2x posłanie zwijane, 2x koce, kłębek szpagatu (15m), linę konopną (15m). To są niezbędne rzeczy jakich nam brakuje. Resztę sami wytwarzamy. A... -wyciągnął pióro i coś dopisał. -Płócienny namiot. Przyda się jeśli nie będzie czasu na zrobienie szałasu. -chwycił za mięso i zrobił kęsa. -Piwo też by się przydało oraz kilka zapasowych ubrań. Jeśli nie masz nic przeciwko dopisał bym do listy. Sam nie posiadam pieniędzy i dziwnie mi jest polegać na Tobie zawsze Samantho. -opuścił wzrok na dół.
Wokół panuje cicha i ciepłą atmosfera a zapach pieczonego mięsa z ziołami unosi się w powietrzu.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#6 2016-05-25 19:24:10

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

- Zobaczysz Dervi, jeszcze przyjdzie taki czas, że to ja będę polegać na Tobie - uśmiecham się do niego. Jak myślisz czy ten jeden jelonek wystarczy na nasza listę zakupów?

Offline

 

#7 2016-05-25 20:18:38

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Krasnolud uśmiechnął się i popatrzył na Ciebie zamyślony.
-Zapewne nie na wszystkie ale na część tak. Poza tym co do polegania Moje Bóstwo obdarzyło mnie mocą uzdrawiania jednak nie chciał bym abyś zbyt często na niej polegała. Rany są paskudne a magia przyspiesza tylko czas ich leczenia. Nigdy nie wyeliminuje skutków ich a czasem wręcz pogorszy sprawę. -ugryzł mięcho ponownie.
Zzuł je przez chwile w ciszy po czym znów zabrał głos.
-Tak w ogóle nie chcę abyś walczyła. - znów wrócił do jedzenia.
Ogień trzeszczy i daje miłe ciepło. A las szumi spokojnie i łagodnie. Niesie zapach traw i żywicy, W oddali słychać dzięcioła stukającego w pień drzewa. Dzień jest bardzo spokojny. Nie to co kilka lat temu gdzie grasowali tu zbrojni. I było niebezpiecznie a zwierzyny prawie nie było.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#8 2016-05-26 20:03:23

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

- Myślę, że nie tylko leczeniem mi pomożesz - uśmiecham się do niego - walczyć muszę jeśli chcemy przeżyć. Polowanie to też w pewnym sensie walka, walka o życie. Najedzmy się i chodźmy do miasta. Trzeba sprzedać skórę i resztę no i zrobić zakupy a przynajmniej część z nich.

Offline

 

#9 2016-05-26 20:33:04

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Krasnolud uśmiechnął się i po pięciu minutach od rozmowy kiedy zjadł. Zaczął pakować wasze rzeczy kiedy skończył jeść. Przedtem obmył dłonie i twarz w zagłębieniu z wodą. Aby nie zafajdać tłuszczem waszego dobytku.
-Jak dobrze pamiętam o zmierzchu powinniśmy dotrzeć do bram miasta. -sznuruje skórę jelenia i jego głowę oraz mięso na jeden pakunek.
Wasz dobytek skromny spakował w drugie zawiniątko. Po czym odłożył na bok i odszedł na bok aby odrzucić resztki.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#10 2016-06-03 15:50:56

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

- Wezmę nasze rzeczy, a Tobie zostawię jelenia żebyś nie mówił, że tylko Ty polegasz na mnie - uśmiecham się do niego - ja też potrzebuję Ciebie. Chodźmy do miasta, może uda nam się wcześniej tam dojść.

Offline

 

#11 2016-06-03 18:50:55

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Krasnolud uśmiechnął się i dzwignął bez problemu zwierze i ruszył powolnym krokiem.
Sama podążyłaś przodem ponieważ bez przewodnika Twój towarzysz zgubił by się na pierwszej gęstwinie.
Droga do Osgiliath przez lasy Pinterask nie są niedzielnym spacerkiem a kilku godziną morderczą przeprawą. Po drodze na brzegu Morza Sargasts majaczy Rusth Gorth forteca Ironasir a u podnóża jej majaczy osada. las wokół niej jest wycięty na miejsce dla pół uprawnych. Z przystani osady mogła byś się dostać szalupą do portu w Osgiliath kosztowało by Cie to srebrnika od osoby. Od tego miejsca do miasta masz jeszcze od 6 do 8 godzin marszu.
Krasnolud spojrzał na budowlę i dostrzegłaś w jego oczach jakąś iskierkę.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#12 2016-06-09 14:42:03

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

- Czy coś się stało przyjacielu? Widzę w Twoich oczach mały blask - przyglądam mu się z lekkim uśmiechem.

Offline

 

#13 2016-06-09 23:25:22

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

-Pewnie Ci nie mówiłem ale mój lud lubuje się w fortecach. Wznosimy je masowo. Żyjemy pod ziemią lub na stromych wzgórzach albo górach. Ta forteca przypomniała mi dom. Wiesz chyba co mam na myśli. Kiedyś na południe stąd znajdował się mój klan jednak zniknął z niewiadomych przyczyn. -widać, że posmutniał. -Krewniacy, którzy go opuścili osiedlili się w głębi wyspy. A ja jako ich potomek chciałem zbadać nasze korzenie. Jednak oddzieliłem się od reszty ekspedycji i prawie zginałem w tych lasach. Gdyby nie Ty Samantho wyzionął bym ducha. A tak jak mówiłem my krasnoludy jesteśmy honorowym ludem. Tego długu wdzięczności nigdy nie spłacę. Dla tego też będę podążał za tobą wszędzie. -uśmiechnął się promieniście.
Las stał się rzadszy a Ty widzisz w oddali grupę czterech zbrojnych patrolujących las. Widać, że kogoś szukają. Po ich wyposażeniu widać, że to nie strażnicy. Odziani są w ciężkie płytowe zbroje.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#14 2016-06-10 14:50:29

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

- Jeszcze zbadasz swoje korzenie, zobaczysz - uśmiecham się do niego i klepię po ramieniu. Po chwili zatrzymuję się i chwytam mocniej Derviego za ramię - poczekaj, widzisz tą czwórkę? Chyba kogoś szukają. Ciekawe kogo. To chyba jacyś żołnierze.

Offline

 

#15 2016-06-11 21:21:35

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Samantha Elizabeth Rezerock.

Dervi zastygł bez ruchu za twymi plecami. Nie do końca widzisz co robią tam jednak do twych uszu dotarło jak rozmawiają

Zbrojny 1:
-Cholera jasna że taż na nas wypadło. -w coś uderzył.
Zbrojny 2:
-Nie narzekaj Thangh. Mogło być gorzej. -schylił się i prawdo podobnie coś ogląda.
Zbrojny 3:
-Rozkaz to rozkaz. -wbił włócznię w ziemie i zdejmuje hełm.
Zbrojny 4:
-Ty jak zawsze przestrzegasz procedur Maghargh. -mężczyzna podniósł coś z ziemi.
To coś ocieka krwią.

Zbrojny 3:
-Masz coś do dodania szpetna kreaturo? -chwycił to coś za włosy.

Coś:
-Idź do piekła!!! -po tych słowach włócznia przebiła mu pierś.

Usłyszałaś pisk i krzyk, który napełnił twe uczy bólem. Z tej odległości takie skutki. Ci koło stwora pewnie są nieprzytomni lub głusi. Co pozwoli ci na przejście nie zauważoną tuż obok ich nosów.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologiaujk.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.clanefp.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl www.zetall.pun.pl