#121 2015-05-05 17:34:47

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

- zatrzymujemy się gdzieś na noc ? posadzicie mnie gdzies moge czuwać ,obudze was jesli by coś sie działo, kuszniku w sumie możesz ze mna posiedziec... [czkam  az gdzies dojdziemy]
- Kuszniku podpowiadając na twoje poprzednie pytanie.... bede walczyć z zakonem.... jedno i drugie wyjscie to moja śmierć... ale wole walczyć za wolność rebeliantów... chce wybić cały zakonc Blue Stars... za to co mi zrobili... zabrali mój młot... zginą....

Offline

 

#122 2015-05-13 14:22:38

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

Przytaknęli w milczeniu i ruszyli. Maur po niespełna godzinie znalazł jakąś jaskinię gdzie rozbiliście bardzo prowizoryczny obóz. Maur gdzieś poszedł a RedDeath siedzi przed jaskinią i wpatruje się w ostrze swojej katany.
-Jak myślisz Issac, ile jeszcze wytrzymam aby cię nie zabić? - odwróciła się i uśmiechnęła.
Kusznik popatrzył to na nią to na ciebie. Po czym usiadł obok wysłuchując twoich słów z uwagą. a kiedy skończyłeś wstał i spojrzał na ciebie z góry.
^Blue Stars to tylko jeden z czterech wrogów rebeliantów. nie wiem czy najsłabszy czy najsilniejszy jednak wiem jedno. walczę dla wolności ludzi nie będących wojownikami. I to mi wystarczy. A młot cóż widziałem go. Jednak na tej wyspie są miejsca gdzie by był tylko zwykłą bronią. Skoro masz walczyć musisz coś zrobić aby chodzić. Inaczej cie zabijemy z litości. - poprawił rękę na temblaku i odszedł zostawiając cię z RedDeath.

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2016-01-08 11:22:37)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#123 2016-01-08 10:48:44

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

Ehhhh....Red widzisz na co mi przyszło ? Dobra Issac pora wziaćsię w garść ... koniec z miłym i dobrym. pora wyzwolic w sobie brutalność ... [ Czekam i powoli dochodze do zdrowia zastanawiajac sie nad dalszymi krokami]

Offline

 

#124 2016-01-08 11:27:03

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-Widzę że w końcu doszedłeś do jakiś sensownych wniosków. – wyjęła miecz i wbiła w piasek po czym wyjęła jaszczurkę. –Wiesz jest sposób abyś był cały i zdrowy ale to jest niebezpieczne.
Zdjęła jaszczurkę i jednym sprawnym ruchem zdjęła z niej skórę. Po czym podała ci na ostrzu.
-To jak chcesz żyć? Czy mam zakończyć twe męki? – popatrzyła w Twoje oczy a Ty w nich widzisz widmo nadchodzącej śmierci.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#125 2016-01-08 12:00:26

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-bede i chcę żyć... zrobie im piekło na ziemi... opamiętajądzieńw którym podnieśli na mnie swe ostrza...
[biore jaszczurke i ja zjadam ją ]
-Wiem ze wolala bys mnie zgładzić... ale razem mozemu zgotować im żeź jakiej jeszcze nie doświadczyli... wytniemu ich w pień, a najwyzej postawionych stopniem bedziemy wykanczac...powoli, i w najbardziej brutalny sposob jaki tylko mogli by sobie wyobrazić...

Offline

 

#126 2016-01-08 13:29:14

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

Zjadłeś ją ona się uśmiechnęła i popatrzyła na Ciebie jak na trupa.
-Te jaszczurki są trujące na surowo ale nie martw się duży jesteś i dasz rade jak nie umrzesz. – oraz Red zamazuje się a ty padłeś bezwładnie na ziemię.
^Issac, Issac???!!! No kurwa Issac obudź się do cholery. – poczułeś cios na policzku.
Szczypie Cię a do tego nie czujesz nóg. W sumie nie nowość od jakiegoś czasu.
Koło Ciebie stoi ubrana w biel biało włosa postać a Ty jesteś niesiony przez Maura.
^Wreszcie się obudziłeś. Już myślałam, że Cię zabito. Jestem Q. Miło mi. – zatrzepotała długimi białymi rzęsami.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#127 2016-01-08 15:54:36

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

Witaj Q...k...k...kurwa gdzie ja jestem ?  Co się stało....?  RED !!! Znowu chcialas mnie zabić...?
-poza tym .. Kim jesteśi z kąd znasz moje imie ? nie przypominam sobie by nas sobie przedstawiano..

Offline

 

#128 2016-01-08 16:34:18

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-Red czeka i poprosiła mnie o pomoc składając ofiarę krwi z waszego znajomego kusznika. Dzięki temu jestem i mogę wam pomóc. Teraz kończy rytuał zapewne. Potem przybędzie. – popatrzyła na Maura i skinęła głową.
Ten zdjął Cię ostrożnie i położył na ziemi.
-Jak widzisz magia tu nie działa ale zanim była magia nazywała się ona inaczej. Wy nazwiecie to mocami pradawnymi ja nazwę energią. A teraz masz dwa wyjścia. Zaufać mi lub zostać tu porzuconym. – popatrzyła na Maura a ten odszedł. –Jeśli mi zaufasz przetrwasz jeśli nie … - pokazała ci palcem.
Podążając za nim zauważyłeś zakrwawiona nagą RedDeath. Krew spływa z jej ciała a miecz trzyma ostrzem do tyłu.
-Masz około minuty na decyzję. – uśmiechnęła się i usiadła obok Ciebie po turecku patrząc się w Twoje oczy.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#129 2016-01-08 16:38:13

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-Rób co musisz...zaufam ci.
Czekam co bedzie robiłą i patrze się w niebo , troche bezsilny bo jestem zalezny od innych aktualnie ale nic to. Trzeba to przetrwac...

Offline

 

#130 2016-01-08 17:40:37

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-A zatem dobrze Issac. – podeszłą do ciebie przeskoczyła dwa razy nad tobą w tą i z powrotem.
Po czym położyła się nad tobą i ugryzła w szyję. Poczułeś jak by ktoś cię w tym miejscu przypalał kwasem. A potem coś się zmieniło. Widziałeś obrazy z swojego życia.
-Czas zapłaty nadejdzie a teraz śpij. – poczułeś dotyk na czole a wizje szalały.
Nie wiesz ile i kiedy się skończyły. Ale czujesz nogi to dobry znak.
Leżysz tam gdzie leżałeś a nad tobą w zakrzepniętej krwi stoi RedDeath.
^Żyjesz to dobrze. – wyprostowała się a krwawa zbroja spadłą z jej ciała krusząc się na małe kawałki.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#131 2016-01-08 19:53:59

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

[próbuje ruszyc nogami i wstawac powoli]
- dlugo byłem nieprzytomny ? i z kad na tobie tyle zaschnietej krwi? poza tym co sie stało z ta kobieta ? [dotykam szyji sprawdzajac miejsce w ktorym mnie ugryzła]

Offline

 

#132 2016-01-09 00:17:39

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

Nogami poruszyłeś może o milimetr ale czujesz jak byś przeszedł co najmniej tyle co w dwa dni. Szyja pulsuje jest coś na niej. Jak by ugryzł Cię wąż a w dłoniach czujesz mrowienie. Jak by coś się z nimi stało.
-Co do Q jest w pobliżu. Nawet nie wiesz jak blisko. A co do tej krwi to zabiłam wszystko co było żywe w ciągu miesiąca jak tak się obijałeś. Teraz musimy iść jestem brudna i muszę się umyć. – uśmiechnęła się niewinnie.
Gdybyś ją nie znał powiedział byś że jest seksowną niewinną istotą. Tyle, że niestety ją znasz.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologiaujk.pun.pl www.metin2privv.pun.pl www.zetall.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.clanefp.pun.pl