#91 2015-01-22 21:58:48

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

[Kope go w jaja, z calej siły jak tylko moge, kiedy sie zegnie lape go za noge i wywracam , podnosze sie i staram sie go przerzucic przez ramie , jesli sie wywali biegne do akatski... klękam przy niej twarza do goscia i podnosze ja lekko i klade na swoich kolanach... Gestami pokazuje mu zeby nie atakował...nastepnie klade dłoń na swoim sercu a potem patrzac na niego klade na jej serce, próbuje przekonac go by nie atakował]

Offline

 

#92 2015-01-23 00:41:43

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

Kiedy tylko się poruszyłęś przycisknął ci pzreponę odbierajac ci oddech. Jaka kolwiek akcja byłą nie mozliwa. Po czym dostaęłś z pięty w twarz i zemdlałęś. Obudzięłś się w tym samym miejscu. A RedDeath patrzy sie na ciebie.
-Co tobie tez nie wyszło z tym wybrykiem natury? - pytałą ze smutkiem. -Mam pewne podejrzenia, że on nie rozumie naszej mowy. - podniosął się i podała ci dłoń abyś wstał.
Rex na wzgórzu grzał się przy ognisku olbrzyma. A ciebie boli twarz i całe ciało.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#93 2015-01-23 02:28:14

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-co sie stało ? myślałęm już że cięzabił... moze to głupie ale martwilem się o ciebie.... jak się czujesz ? i co sie z nim stało z tym kims ...

Offline

 

#94 2015-01-23 08:36:28

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-Nie łątwo mnie zabić jak ciebie Issac. Jednak skurwiel jest silny trzeba mu przyznać. - popatrzyłą na gościa. -Trzeba opracować jakiś sposób na walke z nim lub przekonanie. Jedno i drugie nie będzie łatwe jak widzisz. - uśmiechneła się.
Noc jest zimna a wy wyczerpani bez posiłku i ognia jutro będziecie w gorszym stanie niż teraz.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#95 2015-01-29 21:21:34

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

- mam pomysł Red.... poszukajmy tych drugich strazników.. powiemy im ze potrzebujemy pomocy ze napotkalismy opor ze zatakowal nas jeden heretyk... przekonamy ich ze jestesmy pokrzywdzeni nabierzemy sil... a reszte planu powiem ci jesli pierwsza czesc sie uda... co ty na to ? uwierz mi warto... w nagrode w trzeciej czesci planu bedziemy mogli ich zabic

Offline

 

#96 2015-01-30 07:53:47

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-Nie wiem czy wiesz ledwo się ruszam a z tego co widzę z tobą też nie jest najlepiej. - popatrzyłą na cibeie z umiechem. -Jak chcesz mogę cię dobić?  - uśmiiechneła się tak jak nie lubisz.
Rzeczywiście w nocy daleko nie zajdziecie w górach a robi się z kazdą minutą zimniej. Do tego chce ci się jesć a zapach pieczonego mięsa dolatuje z góry.
Ostatnio walki ci nie idą lub przeciwnicy są za silni. Nie jesteś pewny czy  fortuna cię opuściłą czy nie ale jednego możesz być pewny jak wyruszycie teraz zginiecie spadając z jakiejś skarpy lub też wpadając w szczelinę. jeśli zostaniecie możecie mocno nadwyrężyć zdrowie i nawet umrzeć od tego.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#97 2015-02-01 22:00:05

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

[ opatruje najpierw ja a potem siebie ] - to co robimy ? jak Rex ? da rade cos złąpac do jedzenia dla nas .. upieczemy to nad ogniskiem

Offline

 

#98 2015-02-01 22:53:28

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

Opatrzyłeś ja prowizorycznie a potem siebie jednak z tobą poszło ci o wiele lepiej i szybciej.
-Obawiam się, że Rex stał się posiłkiem tego niemowy lub jest poważnie ranny. Swoją drogą nie damy mu tak łątwo rady jak widzisz jest z innej gliny niż ci z, którymi walczyliśmy do tej pory. - uśmiechneła się.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#99 2015-02-01 22:55:43

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

- przez to ma mjeszcze wiekrza ochote z nim walczyc.... cholera... jakos musimy dac rade... [ rozpalam ognisko] sprobuj odpoczac.. ja ede czuwał... jutro pojdziemy do tamtych straznikow...

Offline

 

#100 2015-02-01 23:03:48

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

Nie masz ani chróstu czy hubki i krzesiwa. Właśnie o tym zapomniałeś a z góry czuć przyjemny zapach pieczonego mięsa.
-Też mam taką ochotę więc nie mam zamiaru tu umierać. - dźwigneła się na nogi.
Chwiejnym krokiem zaczeła kierowac się pod wzniesienie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#101 2015-02-02 20:26:24

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

- Red czekaj... ide z toba ... [ próbuje zdjac hełm i trzymam go w jednej rece a młot w drugiej i ide w jego strone]
- no i co ? jak go przekonamy ze nie hcemy walczyc...?? mam pewien pomysł... ale bedzie głupi...
[ kiedy bedziemy w miare blisko tak zeby nas widzial... ide powoli obolaly w jego strone... odrzucam hełm , zdejmuje młot i jego tez na bok odrzucam... padam na kolana i okazuje uległość ze nie chce walczyc...]

Offline

 

#102 2015-02-02 21:17:11

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

Hełmu nie zdejmiesz za nic. Cios zniekształcił go na twojej twarzy więc trzeba będzie go rozciąc.
Podeszłeś pierwszy i kiedy padłeś na kolana dostałęś kolankiem w głowę co cię automatycznie powaliło.
Gdy się ocknołęś związany widzisz, że wielkoluda nie ma tak samo jak RedDeath. Jesteś sam i nagi do tego przywiązany na plecach do palików wbitych w ziemię a słońce niemiłośiernie pali twe ciało.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#103 2015-02-02 21:41:36

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

[ potrafie sie wyzwalac , wiec robie to... pierwsze co robie to szukam młota, i zbroi]
-Red?!

Offline

 

#104 2015-02-02 21:55:02

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

Zajeło ci to trochę czasu ale po dwuch godzinach uwolniłeś dłoń a potem poszło szybko.
Jednak nie ma w pobliżu ani urań ani ekwipunku twojego a tobie chce się pić a ciało jest poparzone przez słońce.
Odskoczyłęś a jakaś włócznia rozciełą ci bok boleśnie. Na wzgórzu widzisz mężczyznę w turbanie na wielbłądzie z szablą przy pasie.
Coś krzyczy do ciebie po czym pośpieszył wielbłąda i dobył szablę. Dojedzie za góra 3 sekundy do ciebie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#105 2015-02-02 22:02:48

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

[biore tą włócznie i biegne na goscia celujac wyciagnieta włócznia w wielbłąda żeby do zabic i przewrócic, potem jak koles spadnie sype mu piachem w oczy, i uderzam go w splot z piachy unikajac jego ataków i próbując mu wyrwac szable]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serwer-azalia.pun.pl www.plklwl.pun.pl www.wschod.pun.pl www.odt.pun.pl www.us-biotechnologia.pun.pl