#61 2015-01-19 17:54:23

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-wiesz nie spodziewalem sie ze moze ktos mnie atakowac z tąd w sumie ... powinienem sie tego spodziewac... oni sa dla nas wrogami... ha ale dobrze ze mialem hełm.... to co ruszamy ? [ czekam az dorówna i idziemy na wschód rozgladajac sie i wypatrujac zagrozenia , ktorym moze byc dla nas wszystko , lub my zagrorzeniem dla wszystkiego]

Offline

 

#62 2015-01-19 18:40:09

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

Wylądowałą ci na ramieniu po czym dostawiłą do szyi ostrze.
-Nie żyjesz. Włąśnie cie zabiłam. Pawidłowy odruch to atak. - schowała miecz i gwizdłą.
Rex podniusł głowe i przestał zjadać jakiegoś dzieciaka. Przybiegł do niej zadowolony.
-Każda ekcja cie czegoś nauczy i przyda sie w przyszłości. - popatrzyła na ciebie pustymi oczyma i ruszyła znowu zostawiając cię z tyłu.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#63 2015-01-19 18:46:03

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-ehhh jestes za szybka... [ide szybszym krokiem za nimi ] - ehh i to sie nazywa wspolny zwiad...

Offline

 

#64 2015-01-19 19:53:01

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-Kto ci powiedział, ze wspólny. Ja jadę przodem aby cię nie zabili sieroto. - Rex skoczył i znalazła sie po drugiej stronie wąwoziku.
Ty w zbroi nie dasz rady przeskoczyć tego.
-Ty idź dołęm a ja gurą. Narka. - pojechała zostawiając cię samego jak palec.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#65 2015-01-19 20:13:48

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-idz dołęm ,idz dołem cholera....[szukam przejscia wzrokiem na drugą strone jesli go znajde to ide tam i powoi przechodze uwazajac do okołą na jakies niespodziewane ataki badz ludzi czy jakies inne istoty]

Offline

 

#66 2015-01-19 20:52:20

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

Zejście w dół to przepaść lub małą ścieżka ale wątpisz aby wytrzymałą twój ciężar w pancerzu. Jesteś dość ciężki w 35 kilowej zbroi sam młot wazy coś koło 10 i do tego twoja waga. A jej już dawno nie widzisz na wschód w odległości kilku kilometrów widzisz łagodniejsze zbocze schodzące do samej doliny. Tam zabiliście tych nomadów.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#67 2015-01-19 21:23:18

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

[ide najmniejsza linia oporu zeby nie ryzykowac za bardzo spadniecia , ide stałym gruntem pod nogami, wypatrujac wrogow...]

Offline

 

#68 2015-01-19 23:28:39

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

Nie widzisz nic co by cię zaniepokoiło poza tym, że mijajac tamto miejsce pełno było tam krwi. Red zniknełą ci całkowicie z oczu. Młot ciąży na plecach a zbroja ociera cię. Jednym słowem szybko się męczysz i jest ci gorąco. Idąc tak godzinami racjonując wodę dotarłeś do małęgo płaskowyżu. Na którym siedzi beduin z włucznią. Jest brązowy i dość wysoki, wyższy od ciebie ale za to dużo szczuplejszy.
-Wreszcie ktoś tędy przeszedł. Stój ta ziemia jest moja. chcąc przejść musisz mi zapłacić lub stanąć ze mną w szranki. - ścisnął włócznię aż drzewiec zaczął trzeszczeć. -Co wybierasz?


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#69 2015-01-19 23:37:00

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-Kim ty jesteś i jakim prawem mówisz ze ta ziemia jest twoja ... nie jestes jednym z naciagaczy ktorzy chca pieniadze za przejscie po niby twojej ziemi ? [kłade ręke na młocie by móc go dobyc w razie ataku... w razie ataku odsuwam sie dobieram młot ] nie chce walczyć a ty nie chcesz walczyć ze mną... wiec odpowiedz na pytania.. Kim jesteś...

Offline

 

#70 2015-01-19 23:42:20

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

Nie było odpowiedzi ale silne pchnięcie i twoja dłoń nie wyczuła młota a coś ciężkiego upadło na ziemię wzbijając tumany kużu.
-Jestem Al Ahmed Aep Kalthar Gurdar IV. Prawowity syn włądcy klanu zamieszkującego tą prowincję. Więc jakim prawem masz mi mówić, że nie chcę walczyć z wami niebieskimy rycerzyami, którzy odbieraja mi ziemię i życie moich braci i siustr. - drzewiec pękł pod jego dłońmi a on ujął go wyżej tworząc półwłócznie.
Jego oczy pawają do ciebie nienawiścią mimo, że widzi cie pierwszy raz w życiu.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#71 2015-01-20 00:00:04

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-słuchaj jestem z nimi bo nie mam wyboru...!! sam ich nienawidze...ale pojmali mnie i dali ultimatum albo śmierćalbo wstapienie do nich...!! [walszac próbuje się bronić, unikam ciosów i atakuje kiedy moge nie chce go zabijac a powalić na ziemie]

Offline

 

#72 2015-01-20 00:30:47

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

patrzy sie na ciebie nie mówiąc nic a z namiotu wyszłą RedDeath.
-To o tym psie ci mówiłam Al. Głośno szczeka jednak kły czasem też ma ostre. - popatrzyłą na ciebie z uśmiechem.
^Nie brak mu siły jednak ten pancerz jeszcze nie leży na nim dobrze. Wejdź przyjacielu zabójczyni. - rzucuił włucznię i wbiłą sie w zieie zostawiając tylko kilkunastu centymetrowy koniuszek nad powieszchnią ziemi.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#73 2015-01-20 00:36:40

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-Nie chciałęm z tobąwalczyc ale gdybys zaczal atakowac to nie dałbyś mi wyboru musiałbym walczyć...
-poza tym Red czy możesz nie robić mi takich niespodzianek... ? [odkladam młot na plecy ide do namiotu] - jak go znalazłaś?

Offline

 

#74 2015-01-20 01:33:03

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

-Znam go jakis czas. Płącił mi żywności za zabijanie buntowników kiedy ty dochdziłęś do siebie. Myślałeś, że mieliśmy zapasy tak sami z siebei. Zgromadzone przez doktorka szybko się skończyły a jeść coś trzeba. Poszliśmy na ukłąd. - Al przytaknął głową. -Ja umacniałam jego pozycje a my mieliśmy co jeśc.
Al wstał i zaczłą nerwowo chodzić.
^Jednak pojawiły się niebieskie zbroje i walczyly z kazdym plemienim stojącym im na drodzę i nie przechodzącym na ich wiarę. I tak z licznych plemion zostało tylko 15 w tym moje plemie Kalthar Gurdar cieszące sie szacunkiem i tradycjami. jednak zostało nas mniej niż kilka setek a śasiednie plemiona nękały nas bez przerwy zagrabiając nasze ziemie a przede wszystkim pastwiska. I wtedy spotkałęm ją. Chciałą mnie zabić ale moja włócznia i szabla była szybsza od jej szabli...
-Prawie zginełąm po prostej wymianie uprzejmości... - uśmiechnełą się.
^Jestem wojownikiem i znam się na moich broniach wiem jak walczyć skutecznie. Wada jest to, że w moim plemieniu brakuje utalentowanych wojowników dla tego poprosiłem o pomoc z zewnątrz. - popatrzył na ciebię. -Jak i teraz proszę ciebei. Zabij moich wrogów a moje plemie pomoże ci w przyszłośći.
Spojrzał na ciebie a Red sie uśmiechnął. Szepnełą mu chyba o planie z zamkiem.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#75 2015-01-20 01:55:51

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Issac.

- dobrze pomoge ci Alu Ahmedzie Gurdarze IV. [wyciagam mu reke by uscisnac jego ale jestem czujny w razie ataku gdyby sie przestraszyl ze chce go uderzyc] - Sam ich nie lubie nie chce mieć pana ktory bedzie mowil mi co i jak mam robic i czego nie wolno mi robic.. jestem wojownikiem chce krwi...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.us-biotechnologia.pun.pl www.plklwl.pun.pl www.pbfy.pun.pl www.serwer-azalia.pun.pl www.odt.pun.pl