#31 2015-01-31 20:49:05

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Pokaż co potrafisz.
Ukryty sztyled został ci dostawiony do gardłą błyskawicznie.
-Jesteś wolny. Juz byś nie żył. - na poczatek idz do Hasta on ci da robotę.
Obrucił się i skierował się do wyjścia a za nim medyk.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#32 2015-02-01 09:42:09

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Ehh ostatnio mam przyjemność spotykać samych zabijaków. No nic samemu trzeba się stać silniejszym. Idę do hasta po robotę.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#33 2015-02-01 10:04:52

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Po wyjściu z tego pomoeszczenia na dłużej niż za potrzebą zauwarzyłeś, że przybyło towarów i łóżek na, których śpią ludzie w bandamach i przepaskach. Widać, że każdy z nich ma przy sobie przynajmniej osry długi nóż do przebijania lub podżynania gardła. Kiedy wyszedłeś na zewnątrz przywitał cię wielkolud z kotwicą na plecach. Popatrzył się na ciebie.
-A ty kurwa kto!!! - sięgnął po kotwicę. -Mów szybko bo rozgniotę cię jak muchę.
Nie jest ona za duża ale waży dobre 20 kilo jak nie więcej. A za nim jakiś dwoje ludzi w czerwonych napierśnikach sięga po kusze spoczywające na plecach.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#34 2015-02-01 10:45:54

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

-Mam znaleźć niejakiego Hasta. Ma dać mi robotę- Mówię to z uniesionymi rękoma w górze.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#35 2015-02-01 12:38:11

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

-Ja jestem hast. - popatrzył na ciebie podejżliwie. -Kto kazał ci mnie znaleść?
Dwoje mężczyzn zaszli cię każdy z flanki nawet jak byś uniknął to na wprost ciebie stoi człowiek góra zwany Hastem.
-Mów szybko bo nie lubię zwlekać z mordowaniem. - uśmiechnął się.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#36 2015-02-01 14:52:22

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

-Nie wiem kto to był. Miał na sobie czarny płaszcz.- Mówię krótko i szybko


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#37 2015-02-01 22:40:39

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

-Nie mówi mi to dużo. Poczekaj. - odwrócił się do jednego z kuszników. -Jak się ruszy zabić. - po czym wszedł do środka.
Kusznicy trzymają cie na muszce a ich przełożony znika w drzwiach. Nie odzywają się a ich oczy bacznie cie obserwóją. Czekają abyś się ruszył chociaż o milimetr aby cię zabić. Ich oczy to ci mówią. Hast wyszedł po chwili.
-Masz szczęśćie potwierdziło się. - podał ci list gończy z podobizną pirata.
Na liście jest blądyn o jednym oku a zie sie Sleym i wart jest 25 złotych monet.
-To twój test zabij go a dostaniesz zadanie prawdziwe. - odszedł.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#38 2015-02-02 09:38:15

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

No nic biorę to i zapamiętuje wszelkie znaki szczególne. Zaczynam od rekonesansu. Staram się wpierw zlokalizować jego miejsce pobytu nasłuchując ciekawych informacji. Może będzie coś o nim, oraz nie będąc narwanym rozeznaje się w okolicach stoiska z przyrządami potrzebnymi mi do charakteryzacji w celu poczekania do dobrego momentu by coś ukraść


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#39 2015-02-02 21:48:16

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Rekonesans poszedł ci głądko po niespełna sześciu godzinach natknołeś się na wzmiankę, że może przesiadywac "Pod Czarnym Kotem". Speluna nie cieszy się dobrą sławą a do tego łatwo tam o kosę w plecy. Jednak nikt sie tam niczym nie przejmuje.
Zwędzenie paru rzeczy nie było trudne jednak widzisz, że nadal nie masz pełnej sprawności w dłoniach. A do tego chyba ktoś cię zaówazrył bo czai się za tobą. Po tatuażu widzisz, że to lokalny najemnik od Fara.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#40 2015-02-03 07:48:55

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Kto to jest Far? Dam radę wymieszać się w tłum i zgubić tego typa ukrywając się gdzieś? Jak się nie da to idę w alejki i la parkourem wieje tak żeby nie wiedział zbytnio jak wyglądam. I najważniejsze. Jakieś cechy wyróżniające jakoś tego typka co za mną idzie? Nie wiem spojrzenie, postawa itp.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#41 2015-02-03 14:02:44

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Far to pół ork z dawnych Zielonych Brygad. Łowców piratów, przybył tu po kilka głow i wyszedł żywy. Stał się legenda i po 10 latach osiedlił się tutaj na emeryturze. W jego sztandary przyszłow wielu aby uzyskać sławę i pieniądze jednak nie licznym się to udało.
Co do prześladowcy zniknął ci z oczu. A koło siebie usłyszałeś ciche.
-Stój bo strzelam. - widzisz ciemną lufę niopodal swojej głowy. -Kim jesteś?
Stoicie na środku alejki a ludzie albo tego nie widza albo nie chcą się mieszać w to.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#42 2015-02-03 14:40:03

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Zatrzymuje się i oceniam swoje szanse ucieczki bądź walki i do niej ewentualnie się przygotowuje. Jeżeli wiem że nie ucieknę to nie próbuje.
-Szczerze. Nikim szczególnym. Sierota która próbuje jakoś przetrwać. Czasem bywa gorzej, czasem lepiej. Wiesz jak jest.Sam na siebie mówię Ezio. Lecz czy miałem jakieś imię zanim sobie je nadałem? Nie wiem. - Mówię to spokojnym głosem zastanawiając się nad szansami w walce wręcz. Ale pewnie znikome. Ahh mam już marzenie myślę sobie.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#43 2015-02-03 23:34:10

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Szans na ucieczke nie ma z tej odległosci nie ma innej opcji ajk bezpośrednie trafienie w głowe.
-Ezjo. Odpuść sobie go jest nasz jeśli nam go sprzątniesz sprzed nosa zostaniesz uznany za wroga. uznaj to za ostrzeżenie. Odejdę teraz. - zabbrał lufę.
Jednak jesteś pewny, że jest wycelowana w ciebie. Osrzegł cie przed konsekwencjami ale jakie masz wyjście? Co wybierzesz? Wszystko zależy od ciebie. Czego nie zrobisz staniesz się wrogiem tych drugich.
Kroki ucichły więc nie jest w zasięgu strzału.

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2015-02-03 23:35:21)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#44 2015-02-04 08:01:10

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Pierwsze pytanie to skąd on kurwa wiedział że moim celem jest tamten gościu. Idę porozmawiać z Hastem. Mają chyba problemy z lojalnością


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#45 2015-02-04 19:37:55

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Nastawiałęs ucha tam gdzie o nim rozmawiano więc kto bystrzejszy szybko by dodał jedno do drugiego a jak widac twój przeciwnik nie był tępy jak ci wcześniejsi. Swoją drogą wśród piratów lojalność ma swoją cenę. Wszędzie znajdziesz sprzedajne świnie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clanefp.pun.pl www.zetall.pun.pl www.politologiaujk.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl