#61 2015-02-07 20:42:13

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

-To normalne przecież to port burdy to rodzaj rozrywki. Znowu liudzie Fara osattni wchodzą nam w drogę coraz częściej. Musisz na nich uważać. - podrapał się po głowie. -To duża grupa i do tego doskonale wyposażona i wyszkolona. Przeciętny pirat nie ma z nimi szans ale jak widze zyjesz to jest ok. - otworzył drzwi. -Łysy jest u siebie opatrzy cię. A co do testu zadanie się nie zmieniło jak je wykonasz wstąpisz w nasze szeregi i cię obronimy.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#62 2015-02-08 12:36:05

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

-No tak tak wykonam je tylko muszę po prostu trafić w sytuacje gdy wszyscy nie zaczynają strzelać gdzie popadnie- Idę do łysego


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#63 2015-02-08 18:49:05

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

W magazynu jest kilka łużek na, którym leży trochę chłopaków w bandamach. Widocznie mieli jakieś starcie. Między nimi chodzi łysy a za nim jakaś dziewczynka nsi torbę z lekami.
-Co cię tu ... - popatrzył na twoję ramię. -Wejdź do pokoju zaraz przyjdę tylko podam leki. - popatrzył na dziewczynkę.
-Mess przygotuj wszystko do operacji.
Dziewczynka przytakneła i poszła do tak dobrze znanego ci pokoju.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#64 2015-02-09 16:52:11

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Wchodzę za nią do pokoju po czym czekam oparty o ścianę


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#65 2015-02-09 22:14:48

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

\Dziewczynak przygotowuje bandarze, igły i alkohol oraz parę innych potrzebnych rzeczy jak skalpel czy cążli oraz szczypczyki. Po czym pościeliła metalowe łóżko.
-Możesz się położyć cyrulik zaraz się pojawi. - dziewczynka popatrzyła na ciebie.
Rana nadal broczy chociaż juz mniej niż godzinę temu ale ból sie nasilił.
^Przepraszam, że tak długo. Pokaż tą ranę. - wystawił dłoń a mała dała mu cążki.
Włożył je w ranę i coś złapał. Po czym przekręcił i szarpnął. Ból rozlał się po twoim ciele a ty poczułeś się słabo.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#66 2015-02-09 23:47:39

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Staram się przetrzymać ból.
-Wiesz pojawiły się komplikacje. Grupa Fara interesuje się tym typkiem i wiedzą o tym że ja też. Jestem w małej kropce tymbardziej że tamten bar to jakaś sodoma i gomora-


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#67 2015-02-10 11:56:30

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

-Jak większość pirackich tawern o kulkę łątwo a nawet o śmierć. Co do Grupy Fara to silna grupa ale ma zasady nie zadziera z grupami silniejszymi od siebie. Kiedy zdejmiesz swój cel dostaniesz bandamę i staniesz sie cześcią naszej rodziny. Wtedy cię nie ruszy. O mam... - wyciągnął fragmęt kuli z twojego ramienia. -To maleństwo nie pozwalało zasklepić się ranie. Alkohol. - spojrzał na dziewczynkę.
Ta podała mu butelkę a on wylał zawartość  na ranę. Krzyknołeś z bólu nie jeden raz a on bez wyrzutów sumienia dał ci to co zostało.
-Pij pomoże. Iglę i nitkę. - dziewczynka podała mu je.
A on zaczął wbijać ją na żywca w twoje ciało i szyć. Ból jest ogromny kiedy tkanke przeszywa stalowa igła.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#68 2015-02-10 13:00:24

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Łapę łyka.
-Kurwa przyjacielu nie wiesz nawet jak mi pomogłeś. Czyli plan prosty. Zdejmuje cel i zapierdalam tutaj czym prędzej w nadziei że ludzie Fara mnie nie dopadną. Robi się- uśmiecham się
-Powiedz mi jak tu trafiła Mess?-


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#69 2015-02-10 17:24:40

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

-Zajmuje się nią. A tak w ogóle to masz 30 złotych monet? - papatrzył na ciebie z rozbawieniem.
Mała zaczełą sprzątać zakrwawione bandarze i sprzęty oraz wycierac krew ze stołu.
-Jedna rada odpocznij do jutra chociaż bo inaczej możesz zemdleć. Straciłes nawet sporo krwi.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#70 2015-02-10 22:37:41

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

-Kurde całe życie w długach- uśmiecham się -Chyba tak zrobię. I jutro przystąpię ponownie do dzieła- Odpoczywam jeden dzień


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#71 2015-02-11 08:29:47

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

On naliczył ci dodatkową opłate za to leczenie do wcześniejszego zadłużenia po czym wyszedł. Mała krzątała się jeszcze chwilę i tez opuciła pomieszczenie. Reszta dnia mineła ci spokojnie jak i noc. Ten sam koleś z bandaną na oczach przyniusł ci posiłek w południe i wieczorem. Nic specjalneg gulasz warzywny.
Rano przyszedł łysy.
-No cóż muszę cię prosić o opuszczenie tego pokoju będę miał tu operację rozumiesz. - wzruszył ramionami.
Mała zaczełą szykowac sprzęty i cały pokuj do operacji.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#72 2015-02-11 08:54:08

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

-Rozumiem. Powodzenia życzę. Ja przejdę się to może spróbuje podjąć kolejną próbę. Może mnie znów nie rozstrzelają.- Uśmiecham się i wychodzę w stronę karczmy. Idę ścieżkami swoimi uważając na to by nikt mnie nie śledził. Przed wyjściem charakteryzuje się by ukryć cechy szczególne chyba że nie mam czym to trudno. Idę do tamtej karczmy rozejrzeć się czy nie ma innych wejść. Jak da radę tak żeby nikt nie zauważył to wspinam się do okien by rozejrzeć się czy tam może jest mój cel. down down down to goblin town. Nucę sobie w myślach


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#73 2015-02-11 22:56:18

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Poszedłeś tam ale jest wyjątkowo cicho jak na tą tawernę. Zajrzałęś do wnętrza cisza i nic nie widac poza ciemnością.
Wspiołęś się do okna i widzisz spiącego męzczyznę z dwoma kobietami. Sprawdziłęś okno oworzy się.
Na razie wszystko idzie dobrze jednak nie wiesz czy to napewno twój cel.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#74 2015-02-12 07:25:20

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Kurwa na pewno nie myślę sobie. Jest zbyt prosto. W karczmie cisza, ten tu pajac leży i rżnie głupa. Kurwa może to je sen? Albo jestem martwy? Aaaa presja zbyt wielka. Po czym w całkowitym skupieniu otwieram delikutaśnie i bardzo po cichu wręcz otwieram powoli okno. Lukam czy to ten typ czy też nie. Jak nie to grzecznie wychodzę zamykam okno i sprawdzam dalej. Jak tak to skręcam mu kark. Ewentualną kulką od niego się nie przejmuje jako że gdy ją dostanę to w zasadzie już nie będę musiał.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#75 2015-02-12 08:20:56

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Wszedłęś ostrożnie. Okno lekko skrzypło gdy je otworzyłeś . Kobiety poruszyły sie delikatnie odsłaniajac swoje nagie ciała. Są niczego sobie ale nie czas na to. Przeszłeś przez okno. Powoli i pocichu. Podłoga skrzypneła koło łóżka i kobieta przekręciła się na bok.
W sumie jedna z nich ma wielkie piersi i tyłek oraz rude włosy a druga jest drobniutka o małych walorach i bląd włosach.
Stojąc przy łóżku przyjrzałes się i stwierdziłeś, że to nie on. Możesz wyjść przez drzwi jak i przez okno. Wybór należy do ciebie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfy.pun.pl www.plklwl.pun.pl www.us-biotechnologia.pun.pl www.serwer-azalia.pun.pl www.odt.pun.pl