#196 2016-02-02 23:17:01

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Idę w stronę ładowni nr2. Gdy wchodzę tam mówię od razu
Nie miałem zamiaru dostać w ryj butelką.. To nie tak że nie respektuje twoich rozkazów. Po prostu. Dostanie butelką w facjatę to nic miłego.
Czekam na jej reakcję..


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#197 2016-02-03 02:30:08

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

-Rozbieraj się!!! - krzyknęła i drzwi ładowni zamknęły się z trzaskiem.
Jesteś pewny, że jesteście tu sami jednak nie masz pewności czego chce od ciebie.
-Ezjo rozbierz się. Jeśli nagi bez broni znajdziesz mnie nauczę cię czegoś a jeśli nie w takim razie zrobię z tobą co zechcę. - w oddali usłyszałeś rzucaną broń i jeszcze jakiś miękki odgłos upadających ubrań. -Mamy czas po póki nie otworzą się te drzwi. A nie wiem ile to będzie trwało. Każdy może zapragnąć tu wejść. - słyszysz dźwięk oblizywanych ust.
Statek kołysze się prawie nie odczuwalnie na spokojnych falach oceanu. Temperatura jest wysoka co w zamkniętym pomieszczeniu dodatkowo się potęguje. Pocisz się i jest ci duszno. Czujesz suchość w ustach. A z pokładu nie słychać podejrzanych dźwięków.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#198 2016-02-04 18:53:06

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Rozbieram się i jedziemy. Wykorzystuje wszystkie swoje zmysły by ja znaleźć. Jeżeli to zawodzi to nabieram w jakieś naczynie wodę i rozlewam na różne strony. Ona jest kotem a one wydzielają zapach. Ogołnie niucham. W nocy widzę więc się nie ukryje. To jest kobieta więc tez zapach powinna mieć swój. Jestem zdeterminowany by ją znaleźć. I robię wszystko by to zrobić..


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#199 2016-02-05 16:53:12

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Rzeczywiste poza wodą się wszystko zgadzało ale problem był taki z dopadło cię zmęczenie. Skutek używania zdolności Luvat. Byłą krok przed tobą.
Ona też jest nago co nie pozwala ci się skoncentrować na tym co robisz.
Jej falujące piersi rozpraszają cię a krągłe pośladki a do tego wisienka na torcie.
Bawiłeś się z nią wiele godzin aż w końcu ktoś wam przerwał zabawę otwierając drzwi ładowni.
-Statek na horyzoncie I oficerze. - jakiś marynarz spojrzał na ciebie z niesmakiem.
Twój blady tyłek był na wprost jego wzroku. A umiejętności Cat są z innej ligi.
^Przygotujcie się jeśli to statek kupiecki lub handlowy atakujemy. Przekaż moje rozkazy dalej a potem zamknij drzwi. - popatrzyła na ciebie lubieżnie.
Zamknął je posłusznie i odszedł. Na pokładzie zrobiło się małe zamieszanie. Słyszysz tupot wielu nóg.
^Pamiętasz naszą umowę prawda. - oblizała palec w koło. -Podejdź i oddaj mi swoje ciało. - skoczyła do przodu i wylądowała bliżej ciebie.
Z bliska jest bardziej apetyczna niż myślałeś.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#200 2016-02-07 15:00:09

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Jak na mężczyznę przystało staram się przejąć inicjatywę. Oddaję się tej jakże przyjemnej umowie..


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#201 2016-02-07 17:22:22

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Niestety przejmując inicjatywę nad Cat zakończyło się twoim ostrym ujeżdżaniem. Co jakiś czas krzyki na pokładzie dawały znać o tym że trwa atak na jednostkę handlową.
-Do abordażu!!! - krzyknął ktoś.
A ty w tym momencie doszedłeś zalewając ciasną cipkę Cat spermą.
^To by było na tyle. Przyjemności na bok pora wziąć się do pracy. - wstała a sperma wyciekała jej po udach.
Zaczęła się ubierać po czym rzuciła ci ubrania i wyszła zalotnie kręcąc tyłkiem.
Na pokładzie słychać odgłosy walki.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin2privv.pun.pl www.clanefp.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.zetall.pun.pl