#181 2016-01-12 00:49:08

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

-Męczy lub nie, nawet mi było ciężko Cię dostrzec przez ten ułamek sekundy. A co dopiero biedny Pedro miał powiedzieć? - chodzi nerwowo w koło. -Nie pokazuj tego na co dzień. Możesz z tego zrobić swoją tajną broń.
Popatrzyła na doktora a ten przytaknął,
-Dziś śpisz tu i nie ruszasz się. - popatrzyła na doktora a ten poszedł za nią.
Zostawili Cię w kajucie medycznej. Zdyszanego z poranionymi stopami i udem.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#182 2016-01-12 08:44:54

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Jak wyszla zaczynam rozglądać sie czy nie ma tu jakiejś krwi. Nie wiem czemu ale napiłbym sie Chetnie tego szlachetnego trunku. No i zostałem doceniony chyba. Mila odmiana jak i uczucie. Gdyby nie te zmęczenie to bym poćwiczyć sobie stanie na rękach. Ale nie widzi mi sie uderzyć niczym dzik w sosnę czacha w podłogę


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#183 2016-01-13 00:18:43

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Krwi nie ma tu ale widzisz kilka ciekawych rzeczy medycznych, które mógł byś wykorzystać w czasie mordowanie. Chodź by pilę do amputacji kończyn. Jest zakrzywiona i wygląda na maczetę niż na piłę. Wszelkie skalpele i inne narzędzia do ratowania życia jak i jego odbierania.
-Widzę, że podoba Ci się moje lecznica ... - odezwał się lekarz, który wszedł nie zauważony ani nie usłyszany przez Ciebie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#184 2016-01-13 11:21:00

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Rzeczywiście ma potencjał. Zarówno w ratowaniu jak i odbieraniu życia. Bardzo cicho sie poruszasz.
Pokazuje mu pile do odcinania kończyn.
Ona na przykład mogłaby posluzyc jako maczeta


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#185 2016-01-14 01:53:00

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

-Bo nią była ale już za stary jestem aby władać ją w innym celu niż do ratowania życia. - uśmiechnął się. -Po tylu latach ile mam na karku sam byś się tak poruszał. A już na pewno Twoje ciało.
Tymi słowy dał ci do zrozumienia że nie zawsze był medykiem a po jego chodzie widzisz że było mu bliżej do zabójcy niż do wojownika. Stąpa cicho i miękko niczym skradający się kot.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#186 2016-01-15 09:05:07

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Poruszasz sie niczym skradający kot. Oraz dodac fakt tych narzędzi mozna wysnuć wniosek że byleś bardziej zabójca niż wojownikiem. Ja również starałem sie iść w tym kierunku, lecz jedynym moim nauczycielem byla ulica. Zostalbys moim mentorem? nauki od kogoś doświadczonego mogłyby być bardzo przydatne


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#187 2016-01-15 14:29:40

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

-Nie. - uśmiechnął się.  -Nie nauczę Cię nic ponad to co sam umiesz już. Moim nauczycielem jest życie a teraz zamiast je odbierać ratuje. W tym znalazłem ukojenie dla duszy i serca.
Podszedł do szafki i wydobył z niej jakieś zawiniątko. Odwinął je a widzisz, że w środku jest nóż z pochwą. Ostrze jest stare ale zadbane. Gdzie niegadzie są ślady po spotkaniu z innym orężem lub zbroją. Nie jest za długie ale grube i wąskie. Bardziej do pchnięć niż cieć. Otwór w rękojeści z drewna i skóry pasuje na kciuk aby lepiej zaciskać go w dłoni. A oczko z tyły pasuje do dowiązania sznurka aby nóż po rzucie nie zginął.
-Służył mi 30 lat a teraz jest tylko ozdobą i wspomnieniem. Mi się nie przyda ale tobie owszem. Proszę weź go. - położył ci zawiniątko na dłoniach.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#188 2016-01-19 23:05:05

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Biorę zawiniątko i mowie
Dziękuję. Mam nadzieje że okaże się godny tego podarku. Mógłbyś opowiedzieć cos o swym dawnym fachu? Chetnie bym posłuchał o utalentowanym zabójcy


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#189 2016-01-20 01:47:24

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Uśmiechnął się.
-O dobrych zabójcach się nie słyszy. Słyszy się o partaczach i o tych, którzy chcą być złapani. W tym fachu chodzi o dyskrecje i sprycie. Zapamiętaj to. - podszedł do szafki i zaczął sprzątać.
Pa patrzył się na ciebie i uśmiechnął.
-Bez zmysłu równowagi będzie kiepski z ciebie zabójca Ezjo. - wrócił do pracy.
Statek się kołysze ospale pod wpływem lekkich falowań wody.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#190 2016-01-20 21:40:18

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Może mógłbyś pomoc mi wyszkolić zmysl równowagi?
Jezeli zgodzi sie mi pomoc to zachowuje sie do jego wskazówek. Jesli nie to cóż. Próbuje na własną rękę na przykład stojąc na rękach zachować równowagę dostosowując sie do delikatnego kołysania okrętu.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#191 2016-01-21 23:43:40

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Uśmiechnął się ponownie.
-Wiesz jak coś podane jest na złotej tacy nie jest to tak apetyczne niż dojście do wszystkiego własnymi siłami. Pamiętaj chcesz efekty. na to potrzeba ciężkiej pracy i czasu. - uśmiechnął się i zaczął ucierać poroże jakiegoś jelenia na proszek do lekarstwa.
Dziwny zgrzytający dźwięk oznaczał, że mężczyzna zakończył rozmowę z Tobą.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#192 2016-01-29 08:57:55

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

W takim razie staram się samemu zacząć szkolić zmysł równowagi stojąc na rękach. Kołysanie spokojne statku powinno być pomocne w tym.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#193 2016-01-29 16:53:13

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Szkolisz się a czas mija spokojnie. Poddajesz się treningom samemu oraz wykonujesz treningi wspólne pod okiem Cat.
Tak minęło Ci 6 błogich dni. Jedzenie jest dużo lepsze a i poznałeś co nie co o fachu swoim. Czasem rzucają nożami do celu na pieniądze a czasem grają w kości. W sumie są dwie gry w jakie grają klasyczne kości i kościany poker. Słyszałeś, że czasem grają w licytację oczek jakie wypadnie ale mało w to osób gra na pokładzie.
Załoga jest znudzona ciągłym lenistwem. Więc i bójki są. Właśnie chyba ktoś idzie bić się z tobą.
-Ezjo!!! - krzyknął po czym rzucił butelką po rumie.
Ta leci z dużą szybkością. Wiesz, że jej nie unikniesz ale masz swojego asa w rękawie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#194 2016-01-31 11:24:08

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

Wykorzystując mojego asa w rękawie najpierw zwiększając szybkość unikam butelki i dolatuje do gościa po czym przypierdalając mu z siłą taką by go nie zabić, ale żeby zemdlał jak najbardziej. Nie będzie jakiś chuj we mnie butelką rzucał.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#195 2016-01-31 15:48:38

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ezio

uniknąłeś butelki o włos po czym doskoczyłeś do niego i przypierdoliłeś mu z piąchy w szczękę tak że wyleciał w powietrze z impetem.
-No ładnie, ładnie. Ktoś nie słucha moich słów. - z górnego pokładu Cat złowrogo zerka na Ciebie.
Po czym zeskoczyła a po chwili bezwładne ciało marynarza upadło na pokład. Paru jego kolegów podbiegło do niego.
^Żyje. Stracił przytomność. - podnieśli go ostrożnie.
-Wy dwaj. - pokazała na mówiącego i jeszcze innego marynarza stojącego obok niego. -Zanieście go pod pokład do medyka. A Ty ... - spojrzała na ciebie gniewnie. -Chodź ze mną.
Ruszyła kocim chodem w kierunku ładowni nr 2.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serwer-azalia.pun.pl www.wschod.pun.pl www.pbfy.pun.pl www.plklwl.pun.pl www.us-biotechnologia.pun.pl