#211 2016-11-13 16:06:45

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Miejsce okazało się to samo jednak to co tam spotkało przeszło Twoje oczekiwania. Na końcu "Złotej Komnaty" czekał Cię kolejny Servanth Pen Yu, którego nazwałaś żartobliwie "Sopelek".
Jest ekshibicjonistą i do tego bardzo irytującą osobą, która już na starcie w chacie z Yastisem nie za bardzo się dogadali.
Masz na lewej ręce trzy czary rozkazu:

-Nadgarstek:

http://kawisieneczka-gliteruje.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/887966/files/blog_xq_4718414_7967423_tr_starsilver644ddasadda.png



-Łokieć:

http://i49.tinypic.com/243m79z.jpg




-Bark:

http://p1.kciuk.pl/p1.kciuk.pl/c302babba694bf1aa1b2159ceb4e5a3f.jpg



Wasza przygoda się zaczyna.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#212 2016-11-16 20:14:59

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

- Jak na jeden dzień mam dość wrażeń i niespodzianek, aczkolwiek coś czuję, że to nie koniec. Krigg mówił coś o sądzie. Mam złe przeczucia. Chciałabym oddać przetłumaczony zwój i wrócić z Wami do Ozgiliath, ale to chyba nie będzie takie proste.

Offline

 

#213 2016-11-18 19:56:38

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

-Wydaje się, że tylko Ty. Ja idę w miasto. -"Sopelek" machnął ręką i na podłodze pojawił sie lodowa ścieżka do Ciebie.
Pięknym ślizgiem zbliżył się do Ciebie.
-Jako mag muszę zaspokoić moją ciekawość. Jakiego boga wyznajesz? Jak radzisz sobie z utratą mocy magicznej? -Stoi i patrzy na ciebie z wysokości mając na sobie tylko  niebieskie slipy.
Fankurin powiodła po Tobie oczyma i uśmiechnęła się.
^Rozumiem go. Też bym chciała zobaczyć jak zmienił sie świat. -uśmiechnęła się i pogłaskała kotkę.
Kotka mruczy a Yastis mierzy wzrokiem Pen Yu.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#214 2017-04-21 22:39:02

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

- Jesteście ciekawi świata? Gdy oddam zwój, wyjdziemy stąd bez problemów i wrócimy do moich przyjaciół w Ozgiliath, to możemy wszyscy razem wyruszyć w świat. Co Wy na to?

Offline

 

#215 2017-04-22 22:06:00

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Pen Yu popatrzał na Ciebie i przekręcił głowę na bok.
-Jakaś głupia. Zadaje pytanie a ona odpowiada pytaniem na pytanie. Czy aby na pewno jesteś magiem? Z racji iż Twój poziom inteligencji est mniejszy od mojego z grzeczności odpowiem na Twoje pytanie pierwszy. -poprawił slipki na pośladkach teatralnym ruchem. -Tak chcę poznać świat na nowo. Teraz czekam na twoje odpowiedzi. -po czym zaczął krążyć w koło Ciebie.
Kotka nadal mrucząc leniwie otworzyła oczy i ziewnęła.
Yastis już ruszył na Pen Yu ale en jednym ruchem zamroził mu stopy.
-Stój tam i nie przeszkadzaj jak magowie rozmawiają.
*Pen Yu ty śmieciu. Jak śmiesz tak odzywać sie do naszego mistrza. -zaczął sie szarpać.
-Radzę przestać. Bez magii ognia jedyne co osiągniesz to utratę stup. Jeśli możesz powiedz swemu pieskowi aby sie nie ruszał. Nikt nie musi ucierpieć. -uśmiechnął się szyderczo.
^Pen jeśli chodzi o Twoje zachowanie mam wizje jednak jestem ciekawa czy sie sprawdzą. A co do Osgiliath chętnie sie tam udam. Jak i wszędzie tam gdzie zapewniona będzie mi ochrona i jabłuszka. -uśmiechnęła sie zalotnie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clanefp.pun.pl www.metin2privv.pun.pl www.zetall.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.politologiaujk.pun.pl