#196 2016-08-03 21:37:02

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Biorę od niego umowę, czytam, podpisuję ją i oddaję.
Zerkam na dziewczynę
- Żal mi jej - myślę sobie.

Offline

 

#197 2016-08-05 23:39:10

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Po podpisaniu podał Ci łańcuch a sam wrócił do swoich obowiązków. Dziewczynka syknęła a Daiki warknął na nią. Ta się najeżyła niczym kot.
Widzisz, że wzbudzasz małe zainteresowanie ludzi na uli a inni trochę omijają Cię. Widzisz. Jak jakiś mężczyzna skrada się ukradkiem pod osłoną cienia rzucanego przez sąsiednie budowle.
Tobie za to przypomniało się o tłumaczeniu pisma i towarzyszach zostawionych w Osgiliath. Zwłaszcza tym jednym rannym. Darkiosie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#198 2016-08-08 13:53:56

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Czas wrócić do naszego domku i przetłumaczyć pergamin - myślę sobie.
- Chodź Daiki idziemy, Ty też dziewczynko chodź z nami - lekko pociągnęłam za łańcuch tak by tylko się naciągnął - nie bój się, nic Ci nie zrobimy - uśmiecham się do niej.

Offline

 

#199 2016-08-14 16:20:15

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Daiki posłusznie poszedł przy twej nodze.
Kiedy poruszyłaś łańcuchem ona poszła grzecznie jeżąc się nieco. Zdajesz sobie sprawę z jednego faktu ale wolisz o tym nie myśleć teraz. Ona jest silniejsza fizycznie niż ty.
Skierowaliście się w stronę dzielnicy gdzie mieszkasz ruch tu był mniejszy a straże bardziej podejrzliwe. Po wyjściu za rogu dostrzegłaś dom gdzie aktualnie mieszkasz.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#200 2016-08-16 20:00:02

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Dochodzimy do domu, otwieram drzwi i wchodzimy do środka. Podchodzę z dziewczynką do łóżka i mocuje łańcuch.
- Niestety, dopóki się nie oswoisz i dopóki nie zrozumiesz, że nie zrobimy Ci z Daikim krzywdy muszę trzymać Cię na łańcuchu. Pewnie jesteś głodna, a ja nie mam nic do jedzenia - posmutniałam - ale postaram się coś wykombinować dla Ciebie. Połóż się i odpocznij. Nie bój się - posyłam jej przyjacielski uśmiech.
Po krótkiej chwili podchodzę do szafy i wyciągam zalakowany zwój oraz czysty pergamin i pióro z atramentem. Siadam przy stole przodem do dziewczynki i zaczynam tłumaczyć tekst na zwoju.

Offline

 

#201 2016-08-16 21:44:33

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Po powrocie do domu gdzie aktualnie jesteś mała najeżyła się jak kiedyś Daiki jednak weszła po chwili już uspokojona. Przy łóżku potulnie czekała jak ją przywiążesz.
W domku nie ma nic co mogła byś jej dać poza paroma jabłkami i gruszką. Są nawet śliwki węgierki. Widocznie ktoś przyniósł je jako ozdobę i przekąskę zarazem.
Po otworzeniu szafy dostrzegłaś pewną zmianę. Jest tam karteczka z pismem północy. Nie znasz go jednak domyślasz się, że to kopia Twojej umowy kupna kociej dziewczynki.
Po rozłożeniu zwoju i potrzebnego asortymentu na stole zaczęłaś pilnie porównywać runy i wyłapywać pojedyncze szczegóły. Już po kilku godzinach udało Ci się przetłumaczyć słowa.
"Podróżniku. Kiedy czytasz te słowa. Mnie już dawno nie ma na tym świecie. Zwą mnie Hemingg. Jestem badaczem i odkrywcą. Mój świat umiera. Ale znalazłem sposób aby go uratować. Zwie się "Fankurin"."
Kiedy je przeczytałaś na głos stało się coś niebywałego.
Przed tobą pojawiła się biała poświata a z niej wyszła kobieta.
-Witam niewiasto. Czy ty wypowiedziałaś me imię? -kobieta stoi w glorii światłą.
Daiki schował się skulony za ciebie. A kocia dziewczynka wczołgała się pod łóżko.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#202 2016-08-17 20:00:24

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Widząc reakcję Daikiego i dziewczynki poczułam lekki strach jednak to światło momentalnie przegoniło go.
Zaskoczona odpowiadam kobiecie:
- Witaj, jeśli Twoje imię to Fankurin to tak, ja je powiedziałam. Kim jesteś i skąd jesteś?

Offline

 

#203 2016-08-21 20:51:44

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

-Jestem Fankurin. A pochodzę z innego wymiaru gdzie mnie zamknięto. W sumie nie pamiętam po co i kto to zrobił. Było to tak dawno. -rozgląda się po pokoju. -To pewnie Daiki jeden z dwóch psów Ehlony. Miło Cię z nowu psiaku widzieć. -Daiki skulił się za tobą bardziej. -Chyba ma mi za złe nasze ostatnie spotkanie. W sumie nie jest to nic dziwnego. Nadepnął na niego golem w skutek czego iskra życia zatrzymała się na stulecia. I Daiki osłabł. -popatrzyła na ciebie zamyślona.
Przez poświatę nadal nie dostrzegasz jej rysów. Widzisz tylko zgrabne smugi jej sylwetki.
Ludzie na zewnątrz pewnie zaniepokoili się tym blaskiem.
Słyszysz stukanie do drzwi.
^Panienko czy wszystko w porządku? - strażnik ma niespokojny głos.
-Chyba zrobiło się zamieszanie. -słychać w jej głosie rozbawienie.

...



Po tym jak Wyrocznia powiedziała Ci o co chodzi z miejscem z, którego przybyła. Ruszyłaś w nieznane. Po 3 godzinach wróciłaś z nowym towarzyszem. Bogatsza o nowe doświadczenie i pełna obaw co dalej.
Yastis już w dziwnym wymiarze zrobił Rytuał Przywiązania. Przebił nożem Twoją lewą dłoń. Pojawiły się na niej trzy stygmaty.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/81/80/85/8180853ced201d821e3bd2f67e54c0e7.jpg



http://vlep.pl/kgp6en.jpg



http://www.voilamontatouage.com/images/tatouages/etoiles/tatouage-d-etoile-retrecie.jpg



Potem wróciłaś a Yastis miał na plecach długi kompozytowy łuk i miecz dwuręczny a na terenie fortu jest zakaz noszenia broni przez obcych.
Leżysz teraz w łóżku. Nie wiesz czy jesteś naga czy nie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#204 2016-09-08 15:19:49

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Podnoszę się i widzę, że jestem ubrana, więc wstaję z łóżka i rozglądam się po pokoju.
- Widzę, że nic się nie zmieniło. Pora dnia jest taka sama, gdy tam weszłam. Yastisie to jest Fankurin. Być może się znacie. Pod stołem leży Daiki, a na łóżku leży...yyy... no właśnie...nie przedstawiłaś się jeszcze. Zdradzisz nam swoje imię?

Offline

 

#205 2016-09-08 20:01:31

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Jesteś naga a ubranie dziwnym trafem zostało porwane prze Daikiego.
A zmianą w pokoju jest właśnie wchodzący strażnicy z włóczniami i tarczami. Miny mają posępne. A za nich wychyla sie uśmiechnięty Krigg.
-Witaj. Straże poinformowały mnie o hałasach i o błyskach. Przyszedłem ich uspokoić a tym samym widzę tu ostre naruszenie naszych przepisów wewnętrznych. Dwoje nieznanych mi a mianowicie Fankurin i Yastis. jak dobrze dosłyszałem. Co mi o nich powiesz droga elfko. -uspokoił gestem strażników, którzy nastawiali już włócznie w geście obronnym.
Yastis popatrzył na Ciebie i potem na nich a Fankurin uniosła dłonie w geście poddańczym.
Daiki schował się za Ciebie a kotki nie widzisz nigdzie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#206 2016-09-22 12:19:38

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

No cóż.. - zasłaniam dłońmi dolną część mojej kobiecości - nie będę kłamać. Podczas tłumaczenia zwoju pojawiła się Fankurin - kiwnięciem głowy wskazuję na nią - wyszła z bardzo jasnego światła i powiedziała, że muszę wejść w te światło inaczej wciągnie pokój do środka, stąd błyski i hałasy. Światło zaczęło wciągać pokój, więc nie miałam wyjścia i weszłam tam. To było nie typowe miejsce. Miałam dwie opcje do wyboru. Wybrałam jedną z nich i po wykonaniu zadania pojawił się Yastis - głową wskazałam na niego. Nie wiedząc kiedy, oboje wróciliśmy tutaj. A ja jestem naga, co nie da się ukryć - mam mieszane uczucia: czuję że za chwilę rumieńce spalą mi policzki ze wstydu z nagości, a serce bije mi jak szalone ze strachu.

Offline

 

#207 2016-09-25 11:54:14

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

-Spoko nie zasłaniaj się. Co miałem zobaczyć już ujrzałem. Teraz może bardziej poważnie. -spojrzał na włóczników. -Wyjdźcie i zabezpieczcie drzwi. -strażnicy zasalutowali i opuścili pomieszczenie. -Masz kilka wyjść. jednak zależą one od jednego albo i trzech. -uśmiechnął się. -Po pierwsze złamałaś jedyny poważny zakaz a mianowicie jest tu ktoś uzbrojony. Z tym będę miał największy problem ponieważ widziało go dwóch strażników. A nie jestem pewny czy masz tyle złotych Satusów. Mianowicie po coś koło sześciu krotności tego co Ci proponowałem. Jeśli masz tyle połóż na stole. Druga sprawa jeśli przetłumaczyłaś zwój będziesz miała okoliczność łagodzącą a teraz słuchaj uważnie od zawartości zwoju zależy czy Cię wypuszczą czy nie. Na razie zostań tu a niech Yastis rozbroi się. Będzie to lepiej widziane. -pokazał stół i czeka. -Czeka Cię kara jednak nie wiem jaka. Jeśli łapówka nie pomoże czeka Cię ścięcie. Jeśli pomoże masz szanse bez szwanku wyjść z tego. Jednak nie mów takich rzeczy jak wciągnięcie pokoju. nie jesteśmy magami a prostym ludem wojowników. To może przestraszyć ludzi z sądu. -odwrócił sie i wyszedł.
W progu zatrzymał sie zamienił słowo z każdym ze strażników po czym się odwrócił.
-Odziej się za chwilę wejdą strażnicy. -zniknął za drzwiami.
Fankurin podeszła do Ciebie. I uśmiechnęła się.
^To jabłek nie będzie? -poklepała Cię po ramieniu. -Moje wizje nic nie pokazują. -po czym usiadła koło łóżka i pogłaskała kotkę. -Co do ubrań widziałam gdzieś jakieś ciuchy. Poszukam Ci. -znowu sie uśmiechnęła.
Yastis popatrzył na stół i zdjął łuk i miecz z pleców aby delikatnie położyć na blacie stołu.
*Wybacz Pani jeśli narobiłem Ci problemów . -skłonił głowę w pokorze.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#208 2016-10-11 18:31:49

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

-Dziękuję Fankurin za ubrania. Yastis Ty niczego złego nie zrobiłeś. Mam nadzieję, że przeze mnie nie będziecie mieć problemów.
Podchodzę do szafki ze zwojami, gdzie zostawiłam sakiewkę z pieniędzmi. Biorę ją i kładę na stół.
-Fankurin jeśli mogę Cię prosić, to pomóż mi szybko przetłumaczyć resztę zwoju. Mam nadzieję, że więcej nie będzie niespodzianek.

Offline

 

#209 2016-10-16 21:31:42

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

ubrałaś zaledwie majtki kiedy tuż pod Tobą otworzyło się przejście.
-Chyba to miejsce Cię polubiło. -Fankurin pomachała Ci na pożegnanie. -Nie martw się zajmę się notką i pieniędzmi. -macha Ci.
Portal zamknął się a Ty jesteś w majtkach na zimnej posadzce. Przed tobą stoi stary dziadek z laską i krew tryska mu z nosa.
^Tego się nie spodziewałem. -otarł nos. -Jesteś tu drugi raz. Wiem to więc nie musisz odpowiadać. -podał Ci płaszcz. -Odziej się i przygotuj. Po opuszczeniu komnaty zacznie się gra. -wyszedł.

http://vignette4.wikia.nocookie.net/fma/images/5/59/Dziadek.jpg/revision/latest?cb=20110930075359&path-prefix=pl


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#210 2016-10-28 13:44:34

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

*Znowu to miejsce? - myślę sobie - no cóż..trzeba stawić czoła przeszkodom.
Wstaje, rozglądam się, ubieram płaszcz, który dał mi dziadek i wychodzę na zewnątrz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wschod.pun.pl www.odt.pun.pl www.us-biotechnologia.pun.pl www.serwer-azalia.pun.pl www.plklwl.pun.pl