#31 2016-03-02 14:00:10

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Uśmiechnęła się i widzisz jak za olbrzymem lecą szkielety, które dopiero co wygrzebały się z ziemi. Są szkaradne i nie paradne ale jak już zauważyłeś lepsze to niż nic. Są też dużo wolniejsze od olbrzyma.
Darknes złapała Cie za szatę dając tym samym wymowny znak abyś nie odchodził od niej.
Z wyższego punktu obserwacyjnego dostrzegłeś, że już kilka powozów wraca w stronę miasta. Głównie białe i srebrne pancerze. Prawdo podobnie najlepsze w tej karawanie miały przyszykowane zapasowe wozy na nieprzewidzianą okoliczność, która nastąpiła niestety.
-Kapłani i medycy niech czekają najbliżej bram. Korpus tarczowników niech chroni wozy tuż przy bramie. Ruchy!!! - rozdarł się pokryty bliznami strażnik w czarnym pancerzu.
Kolor ten oznacza własność maga nie będący jednocześnie na równi z pozostałymi nie magicznymi wojownikami.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#32 2016-03-05 02:50:57

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Interesujące. Mimo wszystko nie odchodzę od Darkness. Fakt iż jest własnością jakiegoś maga to najlepszy argument by nie badać sprawy i zignorować ten fakt... Przynajmniej tymczasowo.
Hmm.. Akatsuki.. Dobra nazwa na gildie.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#33 2016-03-05 12:44:03

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Pociągnęła cie za szatę i pokazała palcem jakiegoś mężczyznę w czerwieni idącego po lesie a wszystko wokół niego wszystko czarniało na popiół.
-Czerwono-Czarny Pan. - uśmiechnęła się.
Jesteś zdumiona, że mówi w twej obecności. To ktoś znaczny lub jej opiekun albo jedno i drugie. Trudno powiedzieć.
W dole doszło do krzyków paniki a na dole widzisz, że kilku białych magów zabija cywili. Trwało to chwilę po czym oddziały stacjonujące w mieście ich spacyfikowało.
^Nie znacie dnia ... - kaszle. - ... ani godziny kiedy wasz kraj padnie. Wiwat LifinDeath ... - skonał na a jeden z czarnych rycerzy skrócił jego ciało o głowę.
Darknes ściska ci mocno ramie. Tak jak by się ich bała. Lub potrzebowała by trochę czułości.
Sytuacja ta wprowadziłą małe zamieszanie w przedmieściach.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#34 2016-03-06 11:47:58

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

- Nie bój się Darkness.
Zaczynają się dziać niepokojące rzeczy. Będę musiał później zasięgnąć wiedzy w bibliotece. Chociaż tak właściwie cóż ja mogę, skoro w tym świecie nie znaczę nic a moja śmierć nie została by nawet zauważona..


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#35 2016-03-06 14:52:34

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Sytuacja się ustabilizowała a kilka wozów przyjechało do miasta jednak w nim sami magowie i ranni najemnicy. Więcej rannych niż całych. Jednak widok czerwono włosei dziewczyny wysiadającej z jednego z wozów zaskoczył cie.
Kiedy spojrzałeś za mężczyzną w czerni i czerwieni zniknął a ziemia tam gdzie stąpał tli się i dymi.
To nie był mag a bóstwo z wysokiego panteonu wezwane przez swego wyznawce.
Pewnie nie spodobało mu się i powrócił do siebie każąc wyznawcę.
-"Relikan". - usłyszałeś wołanie w głowie. -"Nie bój się. Wszystko będzie dobrze. W następnym wozie będą Ci, których szukasz." - głos umilkł tak szybko jak się pojawił.
Z całą pewnością był on kobiecy. I napewno nie Darknes. Chodź równie piękny i melodyjny jak jej.

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2016-03-06 18:31:44)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#36 2016-03-06 18:08:07

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Czerwono-Czarny. Pewnie wyznawca który go rozzłościł cierpiał przed śmiercią. A przynajmniej tak mi się wydaje. Czemu widok ten mnie zaskoczył? Staram się zbadać przyczynę tego.  Oraz rozglądam się za osobą do której mógł ten głos należeć. Ona zna moje imię. Staram się sobie przypomnieć wszystkie kobiety które mogą mnie znać. Chociaż raczej to nic mi nie pomoże. No nic czekam w takim razie na wóz nr 2


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#37 2016-03-06 18:49:56

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

-"Relikan!!! Ty dupo wołowa odezwij się." -głos się nasilił i jest mniej melodyjni a wzburzony.
Dziewczyna o czerwonych włosach wpatruje się w Ciebie z niezadowoloną miną.
Kiedyś studiowałeś magię na pierwszym roku z kimś podobnie wyglądającym jednak opuściła miasto było to jakieś 5 lat temu, Jednak za nic nie możesz sobie przypomnieć jak miała na imię.
-"Chyba załapałeś dupo wołowa." - uśmiechnęła się i pomachała Ci.
Darknes poszarpała Cię nerwowo i wręczyła karteczkę.
"Co to za kobieta?"
Widać po minie, że nie jest zadowolona.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#38 2016-03-06 19:02:42

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Staram sobie przypomnieć jej imię i mówię do Darkness
- Kiedyś studiowałem z nią najprawdopodobniej. Lecz nie pamiętam jej imienia.-
Podchodzę do niej wraz z darkness.
Witaj. Skąd wiesz że kogoś szukam? I możesz mi przypomnieć jak Ci na imię? Pięć długich lat minęło jakby nie patrzeć. Piękne czerwone włosy. Głos na początku też ładny
Również zdobywam się na lekki uśmiech


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#39 2016-03-12 18:27:59

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Darknes schował się za tobą. Wcześniej dostrzegłeś minę nie zadowolenia na jej pięknej buzi.
W dzielnicy bramy spaceruje dużo uzbrojonych "Czarnych Płaszczy".
-Jestem Yomy. I nie podlizuj się Ty podrzędny magu. - uśmiechnęła się.
Po czym pokazała ci karawany.
-Też nimi przybyłam i wiem że tamci dwaj. -pokazała dwóch magów z chowańcami stojących na uboczu.
Koło nich stałą jakaś mała dziewczynka a w ich stronę podążał olbrzym na łańcuchu. Przerastał o głowę najwyższych pół-orków. A w piersi był dwu krotni szerszy. Jednak nie to Ci zmroziło krew w żyłach lecz kobieta prowadząca go. Ta, którą w akademii nazywają "Nietykalna Królową". Mistrzynie walk na arenie magicznej. Dwa razy walczyłeś z nią sparingowo. W obu starciach mało nie skróciła Cię o głowę. Jest straszna i zabójcza. Zwana potocznie "Mordercą Magów".


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#40 2016-03-13 01:33:27

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

O ładnie. Nie wiem o co chodzi Darkness ale mimo wszystko dalej się nią interesuje, czyli jak chowa się za mną daje lekki krok w tył by wiedziała że w razie czego wstawie się za nią.
- Yomy miło mi. (Robię lekki ukłon głowy) Nie życzę sobie byś tak mnie określała. Jedyne co mnie trzyma w tej akademii to wizja otrzymania tytułu maga. Nic więcej nie są w stanie mnie nauczyć. Wiesz kiedyś mam zamiar założyć gildię. Chętnie bym cię widział w jej szeregach. Ale na razie chodźmy do tych dwóch magów.

Podchodzę do nich

Witajcie. Jestem Relikan. Uczeń Akademii Czerwonej Róży. Zaprowadzę was do Hugo Baressa von Skarra.
(widząc Nietykalną królową również robię ukłon głowy)
-Witaj Nietykalna Królowo. Dobrze widzieć Cię w doskonałej kondycji


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.krwawi.pun.pl www.nemezisclan.pun.pl www.bialaczka.pun.pl www.kosmicznainwazja.pun.pl www.ekipa89.pun.pl