#1 2016-02-01 04:04:02

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Sesja dla gracza Relikan.

Karta Postaci.

Imię: Relikan                        Gracz: Tatik
Nazwisko:                                Poziom: 5.     
Wiek: 75 lat.
Rasa: Diable.                        Klasa: Czarny mag
Opis postaci:                           
https://40.media.tumblr.com/76bbd5cf8a1b98a981f2549e92113beb/tumblr_o13y05HrUg1uxzaf6o1_500.jpg
•    Cel życiowy:

-Odnaleźć Księgę Plugawego Mroku.

Historia:
Mag z IV piekielnego wymiary przyzwany w rytuale stworzonym przez magów z akademii Czerwonej Róży. Akademia znajduje się w na terytorium miasta Ittilion na terenie Wielkiej Federacji Wszech Magii. Tam jako małe dziecko został przygarnięty przez pewnego maga, który dał mu schronienie, wikt i opierunek. Nauczył go podstaw o magii oraz posłał do akademii. Tam zdobył podstawy swojej wiedzy oraz dokształcił umiejętności.


Bóstwo: Nerull (20+8)        Charakter: Zły.        Typ maga: Mistyk.       
Charakter bóstwa: Zły.

S    20. +1+1+5[27]           
K    20. +1+5[26]           
Zw    16. +1+5[22]       
                   
Sz    6. +1+5[12]               
Zm    15. +1+5[21]                           
                                   
Odp    10. +1+1+5[17]

R    30. +1+5[36]                               
M    23. +1+5[29]

Wie    34. +1+2+5[42]
Wp    26. +1+5[32]
Cha    36. +1+5[42]
Wy    25. +1+5-2[29]

OB    7.    

PW    21.

Pż    130.
S    43.

In    33.
OP    12.

PM    76.

Umiejętności:

-Czarostwo: 13.                   
-Alchemia: 17.                   
-Koncentracja: 17.               
-Rytuały (P): 12.               
-Okultyzm (P): 11.               
-Szukanie w bibliotece: 13.           
-Astronomia (P): 11.               
-Runo pisarstwo (P): 16.           
-Kaligrafia (P): 18.               
-Odcyfrowywanie zapisów: 15.           
-Tworzenie trucizn (R): 19.           
-Prawo (P): 15.                   
-Zielarstwo (P): 13.               
-Przetrwanie: 17.               
-Medycyna (P): 19.               
-                       
-                       
-

        Biegłości:
•    [E]Broń Drzewcowa: IV.
•    [E]Walka wręcz.
•    [E]Pancerz Ciężki, Ciężki-Ciężki.
•    [E]Kusze: IV.
•   
•   

        Czary:
•    Spaczona Kula Ognista: ST I. Koszt: 20 PM. Czas: 1 r. (100 obr po trafieniu bezpośrednim i 50 obr w promieniu 3 heksów, 80% szans na podpalenie 25 obr/r, dodatkowo obrażenia da się uleczyć tylko magicznie).
•    Kościana Zbroja: ST I. Koszt: 5 PM/ 5 r. Czas 2 r. (zapewnia 3 do OB. Oraz rani każdego atakującego 10-15 obrażeń kujących, zbroja posiada wytrzymałość kości wiec jest krucha ale odnawia się dzięki kościom poległych. Po zadaniu jej 50 obrażeń niszczy się na rundę).
•    Błysk: ST I. Koszt 2 PM. Czas ½ r. (przenosi na obszar oddalony o 5-10 metrów od rzucającego).
•    Nova Spaczenia: ST I. . Koszt: 30 PM. Czas: 1 r. (75 obr po trafieniu bezpośrednim w promieniu 5 heksów i 50 obr w promieniu 10 heksów, 50% szans na podpalenie 25 obr/r, dodatkowo obrażenia da się uleczyć tylko magicznie).
•   
•   
•   

    Zdolności bojowe:
•   
•   
•   

    Zdolności Pasywne:
•    Rzucanie w walce. (zapewnia +5 do koncentracji).
•    Maksymalizacja obrażeń od czarów. (zaklęcia zawsze zadają maksymalne obrażenia).
•    Szybkie rzucanie czarów. (skraca czas rzucania zaklęć o rundę).
•    [E]Dowództwo: (drużyna liczy się Cha x 1 a nie ½).
•   
•   

    Zdolności rasowe:
•    Podatność kobiety.
•    Krew Demona.
•    Demoniczne oczy.[Widzenie dobrego charakteru]
•    Skrzydła (błoniaste).
•    Podatność odpędzenie (-20% efekty odpędzenia demonów).
•    Dziecię ognia (obr od ognia x2).
•   
•   
•   

Ekwipunek:
- Naszyjnik Sług: niebieski

-Drużyna Relikana:
*Anakel. Półsmok (Spiżowy). Alchemik. Level 5. [BG Tatik]
* „Twardo Ręki”. Chowaniec. (Anakela)[1/2 slotu] Ewolucje 0.
*Tahzul. Półsmok (Błękitny). Zaklinacz. Level 5. [BG Tatik]
*„Czarna Szabla”. Chowaniec. (Tahzul)[1/2 slotu] Ewolucje 0.
*"Strażnik Śmierci". Golem Obronny. [2 sloty] Ulepszenia: 0. [Wierny]
*Crom. Człowiek/Mutant. Barbarzyńca. Level ???.
*Gilgmesh. ???. ???. Level ???. [Wierny]
-LTZ
-Fiołek. [złączona z Cromem]

Siedzisz jak zawsze na wykładach myśląc jak skołować znowu opłatę na czesne w Akadami Czerwonej Róży. Jako uczeń III stopnia jesteś już blisko ukończenia nauki ale nadal ona kosztuje 1000 magicznych monet za semestr a to ostatni. Nie wiesz czy warto. Nie uczą niczego przydatnego a większość ludzi z akademii nie rozmawia z tobą z powodu mrocznej aury otaczającej Cię od momentu pojedynku magicznego. Kiedy spopieliłeś synalka jakiegoś kupca nie chcący. Świat nie jest dobrym miejscem a ty to wiesz.
Jedyna osoba wydająca się być tobą zafascynowana jest młoda nekromantka Darknes. Jednak nawet Ty nie wiedzieć czemu czujesz obawy przed nią. Nie wiadomo kim jest ale nie widujecie jej za często w słoneczne dni.
Teraz kończą się zajęcia a ty wraz z Darknes, Hanterem i Gartukiem jesteście na wykładach o czarnej magii prowadzonych przez Artimiego. Niedoszłego licza, który stał się tylko pół nieumarłym bytem.
-I tak jak mówiłem zabawa w rytuały jest zgubna. - jak zawsze na koniec wykładu powtarza tą samą regułkę.

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2016-02-20 16:58:37)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#2 2016-02-01 07:33:58

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Co do Darknes to wiele jest ras które nie za bardzo lubią światło dnia slonecznego. Co do semestru to sam nie wiem. Jestem tak bliski ukończenia szkoły ze aż żal nie zakończyć tak dla czystej formalności. Porzucenie czegos co zacząłem mogłoby zrodzić zły nawyk zwłaszcza dla maga. Co do tego że Darknes wydaje sie mną zafazcynowana to może nawet dobrze. Zaś ukończenie akademii może miec plusy w przyszłości. Swiat to brutalne miejsce i będąc magiem niezrzeszonym to tak na prawdę jedna noge w grób wprowadzam. Po zajęciach staram się porozmawiać z Darknes, Hanterem i Gartukiem
Witajcie kompani. Jak wiecie niebawem nadchodzi czas oplacenia czesnego i jak zwykle dopada mnie ten sam problem a mianowicie opłacenie czesnego. Macie może jakies pomysły jak mógłbym zdobyć taka sumę? Może stworzymy jakas drużynę by zarobić troche sumy na jakims zleceniu? Ewentualnie pozostanie mi arena magów
Hanter i Gartuk jaka magie praktykują?
Artim. Chcial się wynieść poza ograniczenia własnego ciała a skończył w marnym więzieniu. Lecz z pomocą Darkness mógłbym może przeprowadzić odpowiedni rytuał by wyzbyć sie ograniczeń badz co badz marnego ciała.. Ciało to jedyne co ogranicza nas magów na drodze do uzyskania prawdziwej potęgi.. Fakt ten mnie martwi lecz jestem pewien ze istnieje pewnie jakieś obejście, albowiem do każdych zamkniętych drzwi istnieje klucz.. Trzeba będzie go tylko zdobyć badz samemu stworzyć

Ostatnio edytowany przez Niewiara (2016-02-01 07:41:31)


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#3 2016-02-02 01:58:53

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Popatrzyli na ciebie zdziwienie. W każdym bądź razie rzadko rozmawiacie. Z tego co kojarzysz jeden z nich to mag dusz a drugi mag śmierci. Tylko za nic nie możesz sobie przypomnieć, który to który.
-My nie musimy zarabiać mamy stypendium. - Hanter pokazał ci pierścień z feniksem. -Dzięki sponsorowi nie muszę się martwić i jedyne czym się zajmuje to nauka. Jednak słyszałem, że gdzieś nie opodal pewien pirat zakopał skarb ale czy to prawda nie wiem. A teraz wybacz. -  skłonił ci się i odszedł.
^Twa dusza nie jest czysta i dla tego mi się podoba. - Gartuk położył ci na dłoni złotą monetę z krzyżem. -To wskaże ci drogę w ciekawe miejsce. - po czym odszedł bez słowa.
Darknes stoi za twoimi plecami. Mimo że nie widzisz ale jesteś świadom tego. Przez lata przywykłeś. Trochę cię to irytuje ale jako jedyna zdała w wieku 6 lat test na nekromantkę a teraz ma zaledwie 11. To mały geniusz ale wiesz jedno ma poważnego protektora. Przed rokiem dwóch elementalistów ją skrzywdziło niechcący następnego dnia obaj byli nabici na pal obdarci ze skóry i pozbawieni narządów wewnętrznych. Z precyzją chirurga. Po tym zdarzeniu każdy jej unika.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#4 2016-02-02 23:07:02

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Darknes co o tym sądzisz? Chętnie bym rzucił to wszystko ale nie mogę. Zacząłem edukacje i chce ją zakończyć. Przyglądam się monecie
Idę poczytać do biblioteki. Idziesz ze mną??
Nie dbam szczerze o to że ma protektora. Nie mam zamiaru robić jej krzywdy bo niby czemu miałbym to robić?? Idę do biblioteki i staram się znaleźć informacje o monecie jak i o skarbie. Do baru staram się chwilowo nie iść bo tam w japę wyrwać można, ale jak trzeba będzie to i tam pójdę.. Mają protektorów.. Fajnie mają... Ale ja muszę walczyć sam o swój los... I o los Darkness.. Podejrzewam że tak na prawdę jest samotna.. Jeśli zgadłem to jest w takiej samej sytuacji jak ja. A jeśli mam rację.... To nie pozwolę by włos z jej głowy spadł..


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#5 2016-02-03 01:43:31

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Darknes mało się odzywa i chyba nigdy nie słyszałeś jej głosu. Jak chyba ktokolwiek.
Podała ci karteczkę. A na niej jest napisane:
"Moneta, to Graski Dublon z roku 43 IV ery magicznej. Jest dość stara ale zachował się jej kształt i symbolika. Spójrz na małe żłobienia na rewersie. Są na tyle małe aby stanowić małą zagadkę każda jest indywidualna i wskazuje inne ułożenie żłobień. Najczęściej są one z góry na dół i powstawały na wschodzie Gratu a drugie z dołu ku górze na północy kraju."
Poszła za tobą i pomagała ci tak długo aż nie usnęła. Szybko odkryłeś, że jej słowa się sprawdziły a żłobienia są z góry na dół. Więc krzyż powinien wskazywać wschód. Jeśli chodzi o pirata w okolicy było ich kilku:
-"Szalony" Rodgers: zasłynął  z swojej licznej floty, którą zatopiła Graman "Wstrętny" u wybrzeża wyspy w 78 roku II ery magicznej.
-"Niestertonus": mało znany pirat ale jego złote jajo było przyczyną jego śmierci. Nikt nigdy nie znalazł owego jaja.
-"Pink Darknes": marynarka piracka polująca na łowców skarbów i grabiąca ich zdobycze. Posiadała liczne skarby. W 450 I ery magicznej zniszczyła ją Rada Magiczna za okradzenie Najwyższego Maga. Ich skarb przeszedł na kraj a cześć zaginęła. W 475 roku niedobitek wyznał że jest w okolicach "Róży" Nikt nie poznał znaczenia tych słów.

Kiedy Darknes zasnęła Ty jeszcze ślęczałeś nad księgami. Sen zmorzył cię nad ranem. Gdy wstałeś byleś okryty kocem a przed tobą był liścik zimna kawa i dwie bułeczki z masłem.
W liściku jest napisane:
"Dziękuje za opiekę nade mną jak spałam. W zamian zostawiam Ci mały podarek."
Pod listem jest szkic podobnej monety tyle że odwrócony. Linie tworzą jakieś niewyraźne krajobrazy.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#6 2016-02-04 21:46:30

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Sprawdzam czy linie monety narysowanej przez Darkness w połączeniu z moją pokażą jakiś bardziej wyraźny obraz. Staram się również dowiedzieć jak najwięcej o tych piratach. Co do tego z ,,Różą. Sprawdzam na mapach wszystkie wyspy w okolicy konfederacji Wszechmagii. Róża może być nawiązaniem do róży wiatrów i sprawdzam mapy z tamtego okresu. Chodzi mi o znalezienie mapy datowanej na czas życia Pink Darkness i sprawdzeniu miejsca róży wiatrów w porównaniu do współczesnych map. Możliwe też że skarby zaginęły w okolicy miasta przypominającego kwiat.. Róża też jest kwiatem i może to jest wskazówka.
Darknes. Jeśli coś osiągnę to przysięgam sobie, że będę troszczył się o nią..

Odniesienie do róży może również oznaczać powiązanie z Akademią Czerwonej Róży. Ale to tylko taka teoria. Sprawdzam również wszystkie dostępne informacje o pozostałych wymienionych piratach.

Ostatnio edytowany przez Niewiara (2016-02-05 09:43:27)


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#7 2016-02-05 22:16:51

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Do tak starych zapisków masz za niską rangę magiczną i dane są poza twoim dostępem w bibliotece akademii. Jednak to co Ty narysowałeś nie pokrywa się z tym co Darknes.
Czytanie o walkach piratów to temat rzeka. Jest tego kilka regałów. Gorsze jest to, że jeden głupi mag wszedł i zauważył cię.
"Czerwonowłosy" Ignyl, to mag żywiołu ognia i do tego pół smok.
-Witaj "Piekielnik". Masz może ochotę na sparing? - popatrzył na ciebie czerwonymi oczyma.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#8 2016-02-07 14:55:22

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Te niewyraźne krajobrazy mogą być znaczące. Sprawdzam mapy a jeśli nie mogę to obrazy pochodzące ze wschodnich regionów. Moja moneta wskazuje wschód, więc mam nadzieję, że Darkness dała mi wskazówkę. Nie mam za wiele pomysłów więc jako że to jest jedno z niewielu domysłów to muszę to sprawdzić. Oczywiście bułeczki jem a kawę wypijam. Odwracam się w stronę Ignyla.
-Witaj Ignylu. Zacznijmy od tego że biblioteka to nie odpowiednie miejsce na takie rzeczy, ponieważ najzwyczajniej w świecie szkoda ksiąg które tu się znajdują. Szczerze mówiąc mam inne rzeczy na głowie niż oddawanie się sparingom które mogą mnie wyłączyć na długi czas z obiegu. Na to sobie pozwolić nie mogę ponieważ mam pewien problem. Ale mam pewną propozycję. Co ty na to byśmy połączyli siły i zaczęli szukać skarbów? W celu zwiększenia fortuny, siły oraz wiedzy magicznej? Bardzo chce opłacić to pierdolone czesne by zakończyć akademię i mieć spokój. Co ty na to?
Oczywiście mimo wszystko mam go na oku by w razie czego za pomocą błysku uniknąć jego ataku. Jak jest głupi, a do tego mag ognia to czasem nie kończy się dobrze taka mieszanka...


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#9 2016-02-07 23:32:26

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Ignil podrapał się po głowie jak tępak potem po dupie i ziewnął.
-Nudy ale jak będę mógł kogoś spalić a i owszem się dołączę do Ciebie. - podał ci dłoń.
Po czym odszedł bez robienia większego zamieszania w bibliotece. A Ty wróciłeś do swoich zajęć. Po kolejnych kilku godzinach przyszedł jakiś mężczyzna w czarnej todze lektora.
^Jestem Hugo Baress Van Skar. Tutejszy mag V kręgu i jedyny w tym mieście mogący się posługiwać tym mianem. Mam do zaoferowania ci pracę jako mojego pomocnika. Jednak uprzedzam ryzyko jest dużo byś był 85 w tym roku. - popatrzył na kalendarz. -Mamy dopiero maj. Jeśli się godzisz przyjdź do mego domu. Jeśli nie zachowaj to dla siebie. - skłonił się i odszedł.
A Ty doszukałeś się wreszcie powiązania z róż nie opodal miasta jest Góra Krwawej Róży a teraz nazywana Półszczytem. Jest to pół dnia marszu na wschód stąd.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#10 2016-02-08 04:00:25

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Dowiaduje się o tym półszczycie krwawej róży co tam sie znajduje itp. Mam cos oszczędności? Bo jak tak to zawsze można pójść do karczmy i sie dowiedziec co nie co. Nie ma co ryzykować iść na kamikadze bo nie wiadomo co mogę tam spotkać. Wiem gdzie mieszka Hugo? Jak tak to ide do niego. Możliwość pracy kusi, a na ten półszczyt mogę udać sie w wolnym czasie. Z tego co mówi to ryzykuje podjęciem pracy ale w tym świecie tak na prawdę ryzykuje sie przekraczając próg domu. Ignyl zaś może być dobrym towarzyszem


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#11 2016-02-09 00:10:52

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Oszczędności masz około 1000 złotych monet i 25 magicznych. Każda magiczna jest warta od 5 do 10 złotych. Większość w obiegu jest złotych jednak magiczne są dobrym oszczędzeniem miejsca przez zamożnych obywateli kraju.
Co do szczytu wiesz jedno kiedyś na jej szczycie przed wypadkiem była wieża szalonego maga Irenikusa "Szalonego". Jednak pewnej księżycowej nocy zniknęła z połową góry. Po tych wydarzeniach minęło już 100 lat a nadal boja się tam zapuszczać ludzie. Ekspedycje wracały w obłędzie i szaleństwie. Nie liczni ocaleni opowiadali o duchu i karze, która spłynęła na nich po wejściu na tą ziemie.
Tyle wyczytałeś  z ksiąg. Zaś jeśli chodzi o Huga. Łatwo jest go znaleźć mieszka w latającej twierdzy nad miastem i jest jak mówił Magiem V Kręgu. Więc aby się do niego dostać trzeba się umówić lub odbyć z nim osobiście rozmowę o tym. Więc żadnych problemów nie będziesz miał.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#12 2016-02-14 11:51:22

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Więc idę do Huga, w celu podjęcia pracy u niego. Zaś co do tego szczytu to kiedyś tam zapewne się udam


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#13 2016-02-14 18:26:00

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Widzisz że plac na lewej dzielnicy miasta jest patrolowany przez odzianych w płytowe zbroje strażników. Sam ekwipunek świadczy o ważności tej dzielnicy miasta. Co i rusz przechodziłeś przez posterunki. Z każdym okazalsze były domy i coraz większe.
Aż doszedłeś do "Czerwonej Bramy". Tam znajduje się majątek Huga o wartości 1/5 majątku miasta. Mur jest okazały i szczerzony przez golemy i mechanicznych strażników. W górze majaczy wielki cień.
W oddali widzisz latającą fortece.
Przed bramą siedzi dwóch strażników. Obie postacie to kobiety z włóczniami i tarczami.
-Kim jesteś i w jakim celu tu jesteś? - jedna z kobiet popatrzyła na ciebie swymi czerwonymi oczyma.
Czujesz od niej coś niezwykłego. Jej długie czerwono-czarne włosy opadają jej na plecy.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#14 2016-02-14 19:15:23

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Przyglądam się tej kobiecie.
Witaj. Nazywam się Relikan i miałem zgłosić się do Huga. Tak swoją drogą ładne włosy oraz oczy. Jesteś pół-wampirem prawda?


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#15 2016-02-15 00:26:06

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Relikan.

Uśmiechnęła się i zanim się spostrzegłeś miałeś grot włóczni przy szyi.
-Dziękuje za komplement ale moje pochodzenie jak i rasę zostaw w spokoju. Chyba, że chcesz skończyć swój żywot tu i teraz. - zagryzła zęby zdenerwowana.
^Czerwona zostaw go. - wyjęła jakiś pergamin. -Rzeczywiście jesteś na liście gości. - skinęła na koleżankę.
Ta zabrała włócznię.
^Wybacz jej magu jest nowa ale narwana. Pan Hugo oczekuje cię. - pstryknęła a brama się uchyliła. -Idź prosto aż dojdziesz do pierwszego budynku. Tam się udaj i po wejściu idź w lewo aż do sali z fontanną w kształcie miecza. Tam zaczekasz. - skłoniła ci się i odeszła na bok abyś mógł przejść.
Czerwonowłosa prychnęła pod nosem z niezadowolenia.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bialaczka.pun.pl www.kosmicznainwazja.pun.pl www.mfporadnik.pun.pl www.ekipa89.pun.pl www.nemezisclan.pun.pl