• Index
  •  » Gra
  •  » Sesja dla gracza Ultratus Omega

#16 2019-11-07 23:04:15

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

-Twierdza? Więc jesteś Watażką. Gratuluje. Co do prawa mam na myśli prawo walki o tytuł wodza. Mają do niego tylko watażkowie. Tacy jak Ty. Chyba wiedziałeś o tym? -popatrzył na Ciebie zdziwiony. -Magowie mi to zrobili. -poklepał się po klacie. -Sam nie wiem w jakim celu jednak przywykłem do tego.
Niskie morale wynika z przegranej, utraty ożaglowania, pojmania i pogody. Na to nie masz wpływu. A Zenek jest popierdolony z natury.
Teraz gryzie Tordaka po okutej w stal rękawicy.
Podszedłeś do dziewczynki na tyle ile Ci pozwoliła i pokazałeś łakocie. Jednak ona uciekła aby po chwili przyjść z zielonowłosą i zielono oka młoda elfką. Jej szpiczaste długie uszy są skierowane w tył. Na ramieniu ma tatuaż z numerem IX.
-Ona nie ma numeru więc nie może odpowiedzieć Ci na żadne pytanie. Więc o co chodzi? - na plecach ma dziwny łuk w kołczanie a przy pasie rapier.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#17 2019-11-08 22:13:26

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Owszem jestem i mam prawo do walki o tę zacną posadę. Ciężko o bardziej miarodajny osąd niż walka jeden na jednego. Chyba, że bierzemy pod uwagę rządzenie całą armią to wtedy wojna jest głównym sprawdzianem.
Przyglądam się uważnie wielkoludowi i określam czy miałbym szansę z nim w pojedynku.
Gdy przychodzi ta zielonowłosa wystawiam dwa pierniki by w razie pożytecznych informacji nagrodzić obie. - Skąd macie ten ogień alchemiczny i kusze i czy można to od was kupić? - Pierwsze jakie przychodzi mi do głowy na tę chwilę. Oczywiście mam jeszcze tonę pytań, ale nie chcę zasypywać ich ślicznych główek dziesiątkami zapytań na które co prawda potrzebuję odpowiedzi ale raz że nie mam tyle łakoci a dwa miejmy jakiś umiar. Przyglądam się tej małej o zielonych oczach. Dawno nie widziałem elfiego dziecka. Podziwiam jej łuk z kołczanem, pewnie są zrobione z jakiegoś zajebistego drewna. Kusza mnie bardzo interesuje więc jestem gotowy na propozycje. Na brzegu mam okręty w których znalazło by się coś na handel gdyby zaszła taka potrzeba.

Offline

 

#18 2019-11-08 23:25:37

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Szanse zawsze są. W walce jest wiele czynników, które mają miejsce w czasie pojedynku. Jednak twój instynkt wojownika podpowiada Ci, że lepiej nie mieć w nim wroga.
IX wzięła pierniki i jeden schowała do kieszeni a drugi dała niebieskowłosej.
-Kusze zrobił gnom z krasnoludem a ogień sporządza alchemik. Nie wiem czy są na sprzedaż czy nie. Ta wiedza wybiega ponad moje kompetencje. - patrzy na Ciebie uważnie i ostrożnie dobiera słowa.
Łuk zrobiony jest z jakiegoś egzotycznego drewna i kości. Prawdopodobnie humanoidalnej rasy.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#19 2019-11-09 00:15:01

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

- A więc to tak. Jak na tak młode ptaszyny jesteście całkiem rozgarnięte. Czy w ogóle zapuszczacie się poza twierdzę? Pewnie musicie czerpać skądś żywność i podstawowe rzeczy do przeżycia z czego wysuwam wniosek że na tę chwilę jedziemy na tym samym wózku, dlatego dobrze by było współpracować ze sobą bo razem możemy więcej osiągnąć na tej wyspie. Mieszkanie w tej twierdzy pewnie ma swoje blaski i cienie. W waszym wieku pewnie szukacie zabawy i wrażeń, a zakładam że niektóre zabawy traktujecie całkiem serio... - Nie wyciągam następnego piernika tylko dyskretnie macam ile ich jeszcze posiadam. Staram się tą zieloną gadającą tak ni z gruchy ni z pietruchy pociągnąć za język i spoglądam na jej tatuaż - Ech, jak mam się do ciebie zwracać, Dziewiątko?

Offline

 

#20 2019-11-09 15:03:48

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Popatrzyła się na Ciebie zdziwiona.
-Nie jedziemy na tym samym wózku z dwóch powodów.
Po pierwsze My żyjemy i służymy tylko dla XIII. A z tego co pamiętam on was pojmał więc jesteście jencami na jego łasce.
Po drugie ciągnięcie mnie za język nic Ci nie da bo nie mam żadnych większych uprawnień poza tymi jakie mają Elitarne Numery.
Zwracać się do mnie możesz jako Niższa Elitarna 9. - popatrzyła na Ciebie oburzona.
W kieszeni nie masz już nic do jedzenia poza kawałkiem suszpnego mięsa.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#21 2019-11-09 16:41:44

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Ech, w takim razie po chwili stania i milczenia kłaniam się lekko głową i odchodzę żegnając się. Jak ktoś służy 13 i jest nazywany po numerze to pewnie jest bezgranicznie oddany i rozmowa kimś takim nie ma większego sensu nawet jeśli to dziecko. - Przepraszam jeśli którąś z was uraziłem. Po prostu jako jeniec chciałbym być choć w małym stopniu być pewny swojej przyszłości. Za bardzo mnie nosi by siedzieć w jakiejś twierdzy i umierać z nudów.
Skoro nie wycisnę nic więcej to biorę topór i wychodzę na mur by popatrzeć sobie na panoramę z twierdzy i popodziwiać widoki wokół niej. Obserwuję teren pod kontem rychłego wyjścia stąd na własną rękę.

Offline

 

#22 2019-11-09 23:32:49

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Elfka skłoniła się i odeszła z młodszą koleżanką.
Ty wyszedłeś na zewnątrz. Po drode na mury miałeś wrażenie że jestes obsereowany. Śnieg smaga Twoją twarz. Na wschodniej baszcie widzisz 13.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#23 2019-11-10 06:46:10

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Elfka skłoniła się i odeszła z młodszą koleżanką.
Ty wyszedłeś na zewnątrz. Po drode na mury miałeś wrażenie że jestes obsereowany. Śnieg smaga Twoją twarz. Na wschodniej baszcie widzisz 13. Rozmawia z jakąś biało włosą koboetą. Kiedy Cie spostrzegł podniósł dłoń w powitaniu.
-Chodź na górę zobaczysz jak się ładnie dzień zapowiada. - wyciągnął mieczy, ktory w momencie stanął w płomieniach.
Widzisz w jego oczach jakiś dziwny błysk.
W tej części twierdzy widzisz masę drawnianych budynków, które są w lepszym lub gorszym stanie. Cześć z nich jest doszczętnie spalone. Jeszcze się tlą zgliszcza. Zapewne to efekt ostatniej bitwy


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#24 2019-11-10 11:23:02

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Wspinam po schodach się na górę z lekkim grymasem badając swoją mobilność odnośnie ostatnich poparzeń. Gdy już wszedłem powoli podchodzę do baszty i podziwiam widoki.
Hmmm te spalone budyneczki to chyba nie z mojej ręki. Trochę lipa jak ktoś tu mieszkał.
Jak 13 jest gdzieś w pobliżu to - No pewnie. Tylko trochę osmolone.

Offline

 

#25 2019-11-10 12:18:51

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Po wspinaczce trochę doskwierają Ci rany po ostatniej salwie dziewczynek. Ostatni odcinek pokonałeś wspominając się po pionowo przymocowanej drabiny.
Po tym wysiłku pewnie Tania będzie musiała Cię zszyć znowu. Jednak wcześniej poda Ci coś na ból.
Na górze poza 13 stoi biało włosa elfka z stebnymi oczyma z dziwnym wzorem zamiast źrenicy.
Widzisz że fort jest na polu olbrzymiego ośmiokątu. Od waszej strony sa to wały ziemi wzmocnione balami. Wymagają masy napraw. A na pustyni krasnolud pozyskuje chityne zabijając robaka za robakiem.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#26 2019-11-10 13:54:09

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Wpatruję się w krasnoluda i podziwiam jego zdolności bojowe. Zabijanie tych przerośniętych robaków to nie lada wyczyn i krasnal chyba nie od wczoraj się tym zajmuje. Oceniam fortyfikację i myślę, że żeby ją zdobyć potrzebne by było dużo sprzętu oblężniczego z wieżą, taran z dachem i z tuzin katapult. A ja podszedłem pod mur goły i wesoły chociaż przejście z negocjacji do przemocy było nad wyraz płynne.
Bardziej niż krajobrazem i technikaliami fortu cieszę oko białowłosą elfką, wszystkie elfki są ładne, nawet ja ork z gór potrafię to przyznać mimo rasowych uprzedzeń. Ta w przeciwieństwie do poprzednich eflickich tubylców jest chyba starsza?
Podzieliłbym się z 13 i elfką swoimi złotymi przemyśleniami na temat tej warowni i terenu ale słowa ugrzęzną mi w gardle bo przecież jestem jeńcem, który przed chwilą atakował ich...
W tej sytuacji podchodzę do nich na odległość umożliwiającą rozmowę i patrzenie na szczegóły. Pochylam witająco głowę w ich kierunku jakbym był na jakimś królewskich dworze - Strzelam, że poza nami mieliście już gości. - Mówię nieśmiało przenosząc wzrok na wypalone domki. Po czym dalej się rozglądam i oglądam krasnoluda zerkając na srebrnooką mieszkankę twierdzy. I krótko zastanawiam się co tu 13 robi z koleżanką.

Offline

 

#27 2019-11-10 15:01:57

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

13 nadal stoi z wyciągniętym płynącym mieczem zerkając na Ciebie z gory kiedy wchodziłeś.
Co do krasnoluda. Jego walki nie są finezyjne. R
Aczej pokazem dzikiej siły. Jeden cios jego młota wystarcza aby posłać robakaw piach. Ponadto wydaję się, że przewiduje w którym momencie nastąpi atak kwasem.
-Gości nie było to robota Quarteta. - uśmiechnął się.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#28 2019-11-10 15:29:24

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Nie ważne czy walczy nieefektownie, ważne że efektywnie. Jego wiedza i wprawa w walce z robalami może mi się wielce przydać. Trzeba wiedzieć kiedy nie narażać się na plucie kwasem i pewnie wyprowadzać ciosy. Ja z moją siłą mógłbym też sporo krzywdy wyrządzić robalowi, tylko moje obeznanie wymaga praktyki. W górach nierzadko zdarzało się walczyć z większymi stworami to i tutaj na pewno mnie to nie ominie stąd moja uwaga jest przykuta do robaków. Gdyby nie moje kontuzje za raz bym dołączył do krasnoluda i płatał te insekty razem z nim.
Patrzę na 13 i jego płonący mieczyk. - Co to za sztuczka... Szykujesz się do walki na dole z robalami?
Quartet, ach... taaak... już chyba wiem czemu niechętnie mnie tu widział. Bo spieprzyłem z Tarugi gdzie miałem wykonać dla niego misję. - Uśmiecham się ironicznie sam do siebie.

Offline

 

#29 2019-11-10 16:30:55

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

-To rzadna sztuczka. To runiczna zaklęta ogniem broń. Dostałem go od Dusaro. Możesz go znać pod innym imieniem. Kapitan zakonny grupy Akatsuki. Varel ve Skorpio. - schował miecz.
A Ty dostrzegleś z lasu za pustynię trzy rozbłyski ognia.
Elfka nic się nie odzywając zrobiła salto w tyl i zaskoczyła z wierzy aby z gracją dzięki kilku obrotów w powietrzu wylądować na nogach.
-Luna pamiętaj onczym wspominałem. - 13 spojrzał na dół za nią po czym się wyprostował. -Co do Quarteta pamiętaj, że to najgorszy z Trunwiratu. Nawet ja nie wiem co może wymyślić. Nie dość, że ma ogromną wiedzę z innego świata to jeszcze jest na poziomie pół Boga. A to zwykły elf był, który dla wyższych celów stał się zły i zmutował. - przeczeszał grzywkę dłonią.
Śnieg zaczął mocniej sypać a krasnolud z wózkiem z chityną powraca do twierdzy.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#30 2019-11-10 21:08:36

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

- Słyszałem o Varelu, ponoć gnieździ się na Żelaznych Wydmach. Quartet zawsze wspominał że traktuje nas jako pionki bez wchodzenia w szczegóły. Wyższych celów? Ciekawe, bo jak dla mnie Quartet sam nie wie czego chce a stanie się złym to forma zabawy. To półbóg i zwykły śmiertelnik nie nadąży za jego tokiem myślenia. Wiele bym dał by mieć taką moc ale magia zawsze mnie odpychała. Widzę, że dosyć daleko was wywiało z Tarugi. Okopaliście się w tej twierdzy, skądinąd ładnej, ale chyba nie spodziewacie się delegacji pościgowej?

Offline

 
  • Index
  •  » Gra
  •  » Sesja dla gracza Ultratus Omega

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.etiup.pun.pl www.corleone.pun.pl www.habanina23.pun.pl www.akademia-zpn.pun.pl www.wszif.pun.pl