• Index
  •  » Gra
  •  » Sesja dla gracza Ultratus Omega

#1 2018-06-10 23:26:07

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Sesja dla gracza Ultratus Omega

Tylko Gracz może pisać na Tym wątku Poza tym Sen Bogów to zasady i miejsce na ogólne informacje.

Karta postaci:

Imię: Ultratus.                          Gracz: Hubert.
Nazwisko: Omega.                     Poziom:  24
Wiek: 17 lat.
Rasa: Ork.                                Klasa:  Barbarzyńca.

Opis postaci:   

⦁    Cel życiowy:   

Historia:


Bóstwo: Kord  (20+5)      Charakter: Chaotyczny.     Typ maga:         
Charakter bóstwa: Neutralny.

S    38.   
K    25.           
Zw  25.           
                 
Sz   15.               
Zm    8.                               

Odp    18.

R    30.
M    24.

Wie     28.
Wp      31.
Cha     29.
Wy      31.

OB    19
Wyp 153

PW    45

Pż    156
S    65

In    14
OP    8

U       9+2(45%)

Umiejętności:

^Kowalstwo (R): 12.

55%

               
^Żeglarstwo (P): 15. 

55%

   
^Zielarstwo(P): 16.

51%


-Jeździectwo: 18.

73% -4%


-Pierwsza pomoc: 17.

57%


^Medycyna(P): 14.

49%

                     
-Leczenie: 20.

63%

                   
-Wspinaczka: 13.

61% -4%


-Pływanie: 14.   

62% -4%

             
^Inżynieria (P): 18. 

46%

             
*Metalurgia (R): 17.

60%

               
/Alchemia: 15.   

50%


-Przetrwanie: 18.

56%


-Skradanie się: 14.

39% -4%


*Płatnerstwo(R): 15.

63%


-Otwieranie zamków: 17.   

41%

             
-Równowaga: 18. 

53% -4%

                 
*Szkutnicctwo (R): 17. 

46%

   

Biełości:
⦁    Topory: I, II, III, IV, V.
⦁    Walka wręcz.
⦁   Pancerz: Średni.
⦁  Tarcze: Ciężkie.
⦁  Włócznie: IV, V.
⦁  Łuki: IV.   



Zdolności bojowe:
⦁    Klincz: +30% chwyt. Koszt: 2 PW, 10 S. ST: III.
* Szał: [ do +8 do S i K. Czas trwania: 1/2 K + 1/2 Odp (25 rund). Potem -6 do S na 50 rund]
⦁   

Zdolnści Pasywne:
⦁    Uniki: (1/5 Zw +2 x 5%)
⦁    Ruchliwość: (+2 do U przy prowokaniu ataku)
*   Nieświadomy unik: (+2 do U, nie można flankować)
⦁  Bezpośredni rzut. (+20% obrażeń w pierwszym przyroście zasięgu rzutu)
⦁  Daleki rzut: zasięg rzutu x 1.5.
⦁  Walka konna.
⦁  Mistrzostwo Topory: +100% obrażeń, 25% atak, +10% szans na trafienie krytyczne.

Zdolności rasowe:
⦁    Podatność kobiety.
⦁    Orcze oczy. [Widzenie w ciemności w bieli i czerni]
⦁    Orcza krew.
⦁  Zwiększenie szybkości: z 4.5 m na 6 m.
⦁  Zwiększony udźwig o 20%.
⦁    Szał krwi: [ do +4 do S i K. Czas trwania: 1/2 K + 1/2 Odp (19 rund). Potem -6 do S na 38r] (Dzięki temy zwiększono szał barbarzyńcy x2)
⦁    Okrzyk Wojenny: [1/2 Zm x 3m. ST Wp. (-10% Morale)]
⦁    Węch: 24 heksy.
⦁  Naturalny Pancerz: +2 OB, +20 Wyp.
⦁  Większy Naturalny Pancerz: +4 OB, +40 Wyp.
⦁  Polepszona krzepa: +25% Pż, +50% S.

   
Ekwipunek:
⦁    Ogromny Topór:  -8 In. 60 obr. 31% szans na trafienie krytyczne. (Stal: trwałość +2) [Topór V]

-Drużyna Ultratusa:

*Keichi.
*Nami.
*Kiritto.
*Zen Ayo.

LTZ Ultratusa:




Streszczenie ostatniej sytuacji:

Po walce w Osgiliatch zyskałeś dwoje nowych towarzyszów oraz masę gotówki. Jednak przez okres Twojej rekonwalescencji miesięcznej w cesarstwie wydarzyły się pewne zmiany.
Pierwszą z nich było wypowiedzenie przez Królestwo Gwiazdy Noorthisar wojny Wschodniemu Cesarstwu. Sam Papierz powołał krucjatę w tej sprawie. Zatem nie są to groźby bezpodstawne. Czeka was wojna z ciężkim i potężnym wrogiem.Jednak to dla Ciebie dobra wiadomość.
Kolejna wieść sprawiła nieco Ci satysfakcji bo dzięki waszym wyczynąm Gildia Jadeitowego Pagonu utarła nosa zakonowi umacniając tym samym swoją pozycję w Osgiliath.
Kolejna wieść mówiła o tym że cesarz odzyskał miasto tym samym przepędzając z niego piratów. Co łamało słowo im dane. Nie wiesz jakie tego będą następstwa jednak w porcie pojawią się nowe statki na sprzedaż w przystępnych cenach a Krwawo Brody utraci tu swoje wpływy. Jednak nie wiesz kiedy ta zawierucha minie.
Obecnie jesteś w lecznicy zakonnej.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#2 2018-06-26 17:15:37

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Sprawdzam jak długo zajmie mi leczenie się po ostatnich bojach i jak się czuję ze swoimi ranami. Nie mam zamiaru pchać się na razie na zwykłą walkę a co dopiero wojnę. Nigdy nie zaprzątałem sobie głowy politycznymi sprawami i tak wszyscy chcą tego samego.
Szukam moich kompanów by dowiedzieć się co te żółtodzioby teraz robią gdy ja spoczywam na łożu boleści. Skoro nie jestem zdatny do wysiłku to chociaż dowiem się czegoś o sytuacji w Osgiliath i ruszę na zakupy.

Offline

 

#3 2018-06-26 20:32:30

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Twój stan jest dobry zważając na to w jakim byłeś stanie po walce z tak ciężkim przeciwnikiem jakim był Mroczny Rzeźnik. Chodzenie nie sprawia Ci większego bólu. W końcu przywykłeś, że wiecznie wystawiasz swe ciało na podobne przygody. Jednak ostatnie przeżycia  w Osgiliath mocno je nadwyrężyły. Potrzebujesz opieki medyka a najlepiej jakiegoś kapłana używającego magii leczącej aby przyśpieszyć dochodzenie twemu ciału do pełnej sprawności.
Co do towarzyszy wiesz, że Nami odniosła poważne obrażenia i jeszcze się nie obudziła. A Keichi był wraz z tobą i pewnie on jest kluczem aby jego modlitwy leczące wspomogły Twe ciało w rekonwalescencji.
Dwaj najemnicy poznani przez wspólny cel jakim było zabicie Mrocznego Rzenika odnieśli ciężkie rany. Chociaż Kiritto odniósł mniejsze obrażenia w walce niż sam Zen Ayo. Cudem uniknął śmierci. Jednak ich los nie jest Ci znany.
Poza zakonnicami krzątającymi się w sali obok nie wiesz gdzie dokładnie jesteś jak i gdzie są Twoje ubrania. Za to dostrzegłeś masę nowych blizn na twym orczym ciele.
Twój dobytek też nie jest koło Ciebie. Swoją drogą pewnie ktoś z Gildi Jadeitowego Pagonu lub Zakonu Czarnego Miecza potocznie zwanych "Solarami"może wiedzieć co z tamtą dwójką i gdzie jest Twój dobytek.



...


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#4 2019-11-03 22:45:27

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Jako że ostatnio poniosłem klęskę i jestem zdany na łaskę Quzuru to czekam bezwładnie na to jakie będą podjęte dalsze kroki. Skoro doszliśmy do konsensusu na zasadzie takiej że zostałem wypuszczony z chwilowej niewoli to sprawdzam stan Walecznego i Krwawego Barona i ile zajmie ich naprawa. Liczę też straty zdrowotne moich towarzyszy. Zanim podejmę jakąkolwiek drogę upewniam się czy droga na brzeg jest bezpieczna, jeżeli nie jest to muszę się wstrzymać.

Offline

 

#5 2019-11-03 22:53:49

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Droga na brzeg utrudniona jest przez te potworne owady kryjące się w piasku. te same, które pozbawiły nóg Zenka.
Poza nim najbardziej ranny jesteś Ty i Kiritto a pozostali mają niewielkie rany i oparzenia, którymi bez większych problemów możesz wyleczyć z pomocą Tani i Keichiego.
Stan statków jest dość poważny. żaden z nich nie ma masztów i ucierpiał od ognia alchemicznego. A sam Krwawy Baron wymaga solidnych napraw w suchym doku. Chodź naprawa na morzu jest możliwa lecz to tylko doraźna pomoc okrętowi.
Kiedy przechadzałeś się po twierdzy podeszłą do Ciebie małą dziewczynka z listem w ręku. Po wręczeniu Ci go bez słowa odeszła.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#6 2019-11-03 23:03:02

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

No cóż niech Tania i Keichi robią co w ich mocy by reszta ekipy stanęła na nogi. Ja i Kiritto chyba jako najbardziej ranni musimy być funkcjonalni w trybie pilnym. Zenek raczej nie stanie na nogi więc też spoglądam na to czy jego mutacja podoła takiej regeneracji bo jak nie to konieczna będzie proteza. Szykuję kosztorys jakie straty ponieśliśmy na statkach i ile będzie kosztowała naprawa oraz ewentualne drewno i sukno do reperacji masztów i żagli. Skoro mogę chodzić po twierdzy to chyba nie jest ze mną tak tragicznie.
Również bez słowa odbieram list dany przez dziecko i odczytuję...

Offline

 

#7 2019-11-03 23:34:17

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Wstępny kosztorys możesz mieć za dwa lub trzy dni. A Zenek chyba nie zdoła ich zregenerować. Chyba, że by miał zdolność Trampa. Wtedy by z całą pewnością po tygodniu stanął o własnych nogach.
Tania krząta się przy najciężej ranna a resztę zostawiając staremu orkowi i Oferii.
W liście który wziąłeś pisało co następuje.

Jeśli masz chodź trochę rozumu pamiętaj, że Twoje kłopoty mogą się zacząć dopiero po powrocie. Dla tego do tego czasu postaraj się nie wchodzić mi w drogę. Inaczej nie będę taki miły jak Qu. Swoją drogą ta mała blondyneczka jest w moim typie. Nie zechciał byś jej mi oddać? 

Pod spodem widnieje tylko 13


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#8 2019-11-04 17:09:35

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Ech, to ten psychol i pedofil. Z kim ten Quartet i Quzuru się zadają. Pewnie znowu będzie chciał poniżyć moją generał.

Niech Zenek ogarnie sobie jakieś kule czy coś bo z jego siłą fizyczną ramion da radę. I zamiast walić konia i dobierać się do Nami to będzie miał zajęte ręce. Szukam Tanii by przypadkiem nie natrafiła na tego zwyrola. Zbieram ekipę podwładnych i szykuję wymarsz do okrętów. I szukając Tamii szukam też logoś kto mieszka w tej twierdzy która była ostatnio moim azylem.

Offline

 

#9 2019-11-05 18:46:27

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Nie wiesz z kim się zadaje ale na pewno nie z nikim normalnym. Sama rozmowa, która odbyłeś niedawno będąc przywiązany do stołu dała Ci jasną odpowiedź. Oni są kurewsko niebezpieczni.
Zenek ma już prymitywne kule, którymi nawala w jakiegoś majtka, którego nie kojarzysz z ryja.
Tania uwija się przy Kirito. Za nią stoi mała dziewczynka z niebieskimi włosami i czerwonymi oczyma. W dłoni trzyma jakaś strzykawkę. Jednak Kiedy zdała sobie sprawę że ja widzisz uciekła.
-Ultratus tu jest coś złego. Pełno tu małych dziewczynek. Każda z nich jest niebezpieczna. - patrzy na Ciebie z miną bezradnego.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#10 2019-11-05 22:41:59

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Wiem bo dostałem kilka niepokojąco celnych strzałów z kuszy od tych dziewczynek. - Odprowadzam groźnym spojrzeniem tą niebieskowłosą. Chodzę z toporem jako moim wiernym towarzyszem w ręku. Nie chcę nikogo zabijać ani robić nikomu krzywdy. Po prostu w głowie mam przeświadczenie, że topór ochroni mnie przed pojebanymi rzeczami jakie knują mieszkańcy tego zamku. Ja chciałem czystej walki i jej nie dostałem więc jedyne co mnie tu może spotkać to jakaś przykra niespodzianka z czyjegoś kaprysu. - Zenek!!! Chuju, ogarnij się, jesteśmy w gościach.
Zbliżam się do Tanii i Kirito. - Będziemy musieli jakoś zorganizować naprawę statków a to potrwa. Ale pierw muszę pogadać z kimś kto tu mieszka, na przykład Quzuru czy Quartet. Potrzebujemy informacji o tych robalach poza twierdzą i zorganizować drogę powrotną.
Jeśli nikt ważny się nie zjawia to będąc przy Tanii i Kirito mówię poirytowany do tych dziewczynek: - Ej, młode damy, skończcie się bawić i zawołajcie kogoś kto tu rządzi, bo robi się trochę niezręcznie.

Offline

 

#11 2019-11-06 21:24:44

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Dziewczynka nie jest ci znana. Z całą pewnością nie ona Ci wpakowała te bełty z trucizną. Tamta była blondynką a na ramieniu miała VII. Tego jesteś w 100% pewny.
Co do uczciwej walki chyba tu jej nie uświadczysz. Chyba, że z tym wielkim czarnoskórym orkiem z krwawymi runami wyciętymi na ciele.
Jak dobrze kojarzyszto ten cały brat Keichiego, którego tak poszukiwał.
Zenek popatrzył na Ciebie zdziwiony.
-Ale o co Ci chodzi. Przecież go nie zabiłem ani nie zjadam żywcem. - marynarz słysząc to spierdolił jak najdalej.
Kirito z ręcami na temblakach skwitował to tylko wzruszeniem ramion. Tania zaś odwrociła się do Ciebie i od razu zrozumiałeś, że ma ten dzień.
-Zima nie ułatwi tej naprawy. Poza tym wyjście na zewnątrz może być ryzykowne. - odwróciła się aby poprawić bandarz Kirito.
Jak do tej poey nie widziałeś nikogo z mieszkańców. A Quzuro z innym wiedźminem. Tym samym co pokonał 5 Twoich ludzi udali się na trening w głąb wyspy.
Mimo, że wiesz na pewno, że Cię obserwują nikt nie odpowiedział na Twoją zaczepkę.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#12 2019-11-06 21:25:51

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Dziewczynka nie jest ci znana. Z całą pewnością nie ona Ci wpakowała te bełty z trucizną. Tamta była blondynką a na ramieniu miała VII. Tego jesteś w 100% pewny.
Co do uczciwej walki chyba tu jej nie uświadczysz. Chyba, że z tym wielkim czarnoskórym orkiem z krwawymi runami wyciętymi na ciele.
Jak dobrze kojarzyszto ten cały brat Keichiego, którego tak poszukiwał.
Zenek popatrzył na Ciebie zdziwiony.
-Ale o co Ci chodzi. Przecież go nie zabiłem ani nie zjadam żywcem. - marynarz słysząc to spierdolił jak najdalej.
Kirito z ręcami na temblakach skwitował to tylko wzruszeniem ramion. Tania zaś odwrociła się do Ciebie i od razu zrozumiałeś, że ma ten dzień.
-Zima nie ułatwi tej naprawy. Poza tym wyjście na zewnątrz może być ryzykowne. - odwróciła się aby poprawić bandarz Kirito.
Jak do tej poey nie widziałeś nikogo z mieszkańców. A Quzuro z innym wiedźminem. Tym samym co pokonał 5 Twoich ludzi udali się na trening w głąb wyspy.
Mimo, że wiesz na pewno, że Cię obserwują nikt nie odpowiedział na Twoją zaczepkę.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#13 2019-11-06 22:32:43

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

- Więc trzeba podjąć to ryzyko. Inaczej będziemy tu gnić przez całą zimę. Wystarczająco nadużywam gościnności ludzi, którzy darowali mi życie. Jestem orkiem wojownikiem, w wolnych chwilach wolę zabijać za pieniądze niż potulnie siedzieć w twierdzy.
Podchodzę do czarnoskórego orka - Czyżbyś wywodził się z orczych gór na Tarudze? Nie wiem co cię skłoniło do rozstania się z bratem ale pewnie twoi górscy krewni będą mieli problem by cię rozpoznać po takiej przemianie.
Chodzę sobie poddenerwowany obok moich towarzyszy i głośno zastanawiam się ile będziemy musieli tu jeszcze czekać w tak niejasnej sytuacji. Broń nadal trzymam gdzieś tam pod ręką. Za raz się wkurwię i ignorując moje kontuzje i te przeklęte robale i pójdę pieszo na brzeg i przenocuję w Krwawym Baronie. Swoją drogą w statku jest trochę mojego teamu? Przypominam sobie, że ci najmniej pożyteczni w walce zostali pilnować pokładu.
Mam słabą pamięć co do tych dziewczynek. Wiem, że jak dziecko od małego jest szkolone jako ochrona to gdy dorośnie może daleko zajść. Skoro nie reagują na zaczepki to może chcą cukierka. Poważnie zaczynam myśleć o daniu im czegoś słodkiego. Mam coś takiego? Jako sierżant muszę ćwiczyć swoje zdolności do perswazji.

Offline

 

#14 2019-11-07 19:04:19

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

-Tam nie znaleziono i wychowano jako brata [color=blue]Keichiego potem dołączyłem się do aktualnej drużyny i tak moje dzieje się toczą. No a orki z Tarugimało mnie interesują bo nie jestem z nimi związany prawem krwi i nic nie osiągnę tam. Tak długo jak wódz nie zmieni praw.[/color] -góruje nad tobą o głowę a szeroki w ramionach jest jak Maxel.
Pozostało na nim kilku marynarzy oraz szkutnik i inżynier. Mieli dokonać podstawowych napraw. Jednak widząc po ciemnych chmurach burzowych niebawem morze rozpętać się niezła śnieżyca. Co morze pokrzyżować plany twoje jak i tych na okręcie.
Masz płótno jakie otrzymałeś jako gest pojednawczy od ludzi z twierdzy. Przeszukałeś kieszenie i masz kilka pierników.
Morale w Twoim obozie jest pod psem tylko Zenek śmieje się i chodzi o kulach potykając się po czym puszcza soczyste wiązanki pod adresatem każdego.
Nami na 100% jest na pokładzie Walecznego.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#15 2019-11-07 20:37:11

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Ultratus Omega

Gość bez nóg ma największe morale z naszego teamu. To zła recenzja naszego obozu. Śnieżyca hmmm, nie dobrze, bo nie będzie możliwa sprawna naprawa na wybrzeżu.
Patrzę na orka z kamienną twarzą - Jakie prawo masz na myśli? Byłem tam w odwiedziny i zająłem twierdzę, być może bardziej okazałą niż ta jakby ją urządzić. Dwa największe klany zjednoczyły się i gdyby mieli skąd pozyskiwać nowe siły (np wyspa nieludzi) to mogliby uwolnić swoich braci z Federacji Wszechmagii którzy niewolą orków i mają ich za mniej niż zero. Pewnie jeszcze nie raz z Keichim odwiedzimy klan Whak więc jeśli kiedyś będziesz chciał u naszego boku zapolować na trolla to zapraszam. W populacji orków tkwi potęga, uwierz mi na słowo.
Zatrzymuję gestem jedną z dziewczynek i za szczyptę informacji o swojej roli w twierdzy oferuję słodziutkiego piernika. Kurwa, teraz ja trochę wyglądam jak pedofil wabiący dziecko, ale chcę choć trochę wiedzieć czego się spodziewać po tych dziewczynkach bo jeśli nie zdarzy się cud to trochę tu zabawię.

Offline

 
  • Index
  •  » Gra
  •  » Sesja dla gracza Ultratus Omega

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akademia-zpn.pun.pl www.etiup.pun.pl www.corleone.pun.pl www.habanina23.pun.pl www.tozkielce.pun.pl