#31 2016-03-28 18:44:01

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Wstał i poszedł schodami w górę. Nie czeka na ciebie widocznie czas go nagli. Na schodach minęliście kolejnych odzianych w zieleń mężczyzn.
Przeszliście obok pokojów od 1 do 3 w których słyszałaś odgłosy rozkoszy zarówno damskie jak i męskie.
Po przeciwnej stronie były pokoje od 8 do 5. Doszliście do pokoju Nr. 4. W samym rogu budynku.
-To tutaj. - pokazał drzwi. -Nie wiem kto jest w środku ale uważaj na siebie mała elfko. -  uśmiechnął się i ruszył na dół.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#32 2016-03-28 19:08:05

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Co to za miejsce? Jakiś burdel? Ciekawe czemu mi zabronił wejść do pokoju nr 5? Korci mnie żeby zajrzeć tam, ale muszę dowiedzieć się co z Darkiosem. Chwytam za klamkę, pomału otwieram drzwi i zaglądam do środka.

Offline

 

#33 2016-03-28 19:41:31

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Zwyczajna karczma z tego co Ci wiadomo. Jednak nie raz w karczmach są świadczone dodatkowe usługi.
Kiedy otworzyłaś drzwi zauważyłaś leżącego w bandażach Darkiosa a obok niego stoi Aabb.
Nic niezwykłego nie rzuca ci się w oczy.
Widzisz w kącie tylko młodą kobietę, która trzyma miskę na kolanach. Z niej wystają zakrwawione bandaże i szmatki.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#34 2016-03-28 19:49:22

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Podeszłam do przyjaciela, dotknęłam jego dłoni
*Darkios -szepnęłam
-Aabb co z nim? Wyjdzie z tego?

Offline

 

#35 2016-03-28 20:00:18

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Jego dłoń jest zimna. Zawsze byłą ciepła. To dziwna zmiana.
-Stracił dużo krwi. Jego siły witalne są ogromne jednak i tak miał masę szczęścia. - uśmiechnęła się. -To Łucja tutejsza karczmarka pomagała  mi przy operacji. - dziewczyna skinęła głową.
Patrzy na ciebie a jej dobroć aż promienieje z jej twarzy.
^Jeśli nie masz gdzie się zatrzymać pokój Nr. 6 jest wolny. - uśmiechnęła się promieniście.

A ty czujesz lekkie zawroty głowy. Nie wiesz co się dzieje ale czujesz się dziwnie.
Co kawałek słyszysz jakieś sumy w głowie aż w końcu dosłyszałaś.
*"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić." głos był nie wyraźny ale na pewno należał do kobiety.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#36 2016-03-30 20:34:44

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

- Cieszy mnie to, że operacja się udała. Jednak źle się czuję, muszę odpocząć. Jeśli pozwolicie pójdę do pokoju, ale gdyby coś się działo z Darkiosem od razu mnie obudźcie dobrze?

Offline

 

#37 2016-03-30 20:45:04

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

-Dobrze mała elfko. - Aabb się uśmiechała i wygoniła jak byś była kotem.

Jednak ciebie bardziej niepokoi kolejny raz nasilający się w twej głowie głos kobiety wołający cię.

-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"
-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"
-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"

Ból głowy jest już nieznośny ledwo widzisz. Obraz się zamazuje i faluje ci przed oczyma a równowaga jest zachwiana jak byś była pijana.

Ktoś do ciebie mówi. Podtrzymuje cie. Jednak ty to widzisz i słyszysz jak byś byłą nie obecna tu. Teraz słyszysz już wyraźnie.

-"Tabhito otwórz swe serce abym mogła Cię odwiedzić" - głos jest piękny i melodyjny i z całą pewnością kobiecy.

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2016-03-30 20:45:38)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#38 2016-04-06 17:43:27

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Co się ze mną dzieje? Głowa mi pęka. Ktoś mi pomaga położyć się na łóżku, nie wiem kto, przez ten ból nie kontaktuję.
Słyszę, że drzwi się zamykają. Chyba jestem sama w pokoju.
Skąd ten głos? Zamykam oczy i skupiam się na nim. Zagłębiam się w dźwięk tego tajemniczego kobiecego głosu.

Ostatnio edytowany przez AnelraM (2016-04-06 17:43:59)

Offline

 

#39 2016-04-09 04:25:26

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Ten stan nie trwał długo ponieważ straciłaś dość szybko przytomność. Kiedy otworzyłaś oczy byłaś na łózko a przy tobie siedziała Aabb.
-To było głupie wchodzić do pokoju Nr. 5 Moja droga. Masz szczęście, że miała dobry nastrój jednak chce się z Tobą spotkać jak wydobrzejesz. - Aabb zmieniła ci okład na czole. -To ukoi nie co ból jednak nie za długo Moja droga. Spałaś dwa tygodnie a Darkios otworzył oczy po trzech dniach. Jak na takie rany to prawdziwy cud. - Aabb wstała i dostrzegłaś opartego o ścianę Darkiosa.
Chyba śpi lub jest w stanie pół czuwania. A ciebie nadal boli głowa. Przez cały czas śniło ci się że jakaś kobieca dłoń chce złapać twoją jednak nie mogłaś jej złapać. A kiedy ci się udawało tamta dłoń wyślizgiwała ci się z dłoni.
Poza Darkiosem i Aabb widzisz jeszcze jeden cień ale nie wiesz do kogo należy.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#40 2016-04-10 17:41:22

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

-Co się stało? Spałam aż dwa tygodnie? Pokój nr 5? Byłam przekonana, że jestem w pokoju nr 6. Kto miał dobry nastrój? O kim Ty mówisz? Darkios? co z Tobą? Jak się czujesz? Aabb widzisz ten cień? Kto tam stoi?

Offline

 

#41 2016-04-10 21:05:30

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

-Ciii. - Aabb położyła ci palec na ustach. -Za dużo pytań na raz.
Darkios zerwał się na równe nogi i skulił się a na jego twarzy widać grymas bólu. Banderze momentalnie nasiąknęły krwią a on ciężko dysząc opadł na kolana.
-No i otworzyły się mu rany. - Aabb spojrzała na niego i ciebie gniewnie. -Zostań tu i odpoczywaj ja zajmę się nim ponownie. -  jej głos był szorstki i nie miły.
Wyszła a po chwili dwoje ludzi w zieleni zaniosło Darkiosa półprzytomnego gdzieś.

Ty czujesz zawroty w głowie a głos znowu odzywa sie w twej głowie.

-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"
-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"
-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"
-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"
-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"
-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"
-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"
-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"
-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"
-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"
-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"
-"Tab ... hi ... to otw ... órz sw ... e ser ... ce a ... bym mo ... gła C ... ię od ... wi ... edz ... ić!!!"


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#42 2016-04-15 19:59:45

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

No nie co ja narobiłam..
ohhh ten głos.. Zamykam oczy i ponownie skupiam się na nim. Tym razem mocniej się koncentruje.

Offline

 

#43 2016-04-15 22:47:54

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Czujesz się lekka i stoisz na miękkiej trawie po prawo i lewo jest pełno drzew wielkich i majestatycznych. Widzisz na wprost stawik o krystalicznie czystej wodzie. Nad nim latają różnobarwne motyle a za nim na małym podwyższeniu siedzi piękna elfka o nieziemskiej urodzie. 
-Nareszcie mnie usłyszałaś i wpuściłaś do swego umysłu. Jest tu całkiem uroczo. - elfka uśmiechnęła się. -Na pewno nie wiesz kim jestem. Pomogę Ci Tabitho. Jestem Twoją boginią Ehloną. - znowu się uśmiechnęła.
Po prawo jej stoi psowata magiczna istota otoczona płomieniami.
-Jest nie groźny nazywa się RedFaire i jest Ogarem Ognia. Jest moim sługą. - pogłaskała psa.
http://img00.deviantart.net/e3c7/i/2013/151/3/2/sabbath_by_xxslow_burnxx-d67c47x.png
Na lewo od niej stoi niebiesko-czarno pies. Emituje lekką poświatą niebieskiego światłą.
-To jest Daiki jest Magicznym Psem i moim sługą. -pogłaskała psa.
http://wataharoxi.blog.pl/wp-content/blogs.dir/1974585/files/2015/10/blog_ip_5131399_7974303_tr_spw3rojpg.png
-Twoim zadaniem jest wybranie jednego z moich sług aby wspierał Cię w czasie Twych przygód. To rodzaj mej łaski, która chcę Cię obdarzyć. - znowu się uśmiechnęła.

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2016-04-15 22:54:31)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#44 2016-04-17 20:31:50

 AnelraM

Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Padam na kolana
- Pani wybacz moją nie wiedzę o Tobie. Co to za miejsce? Tu jest przepięknie. Czym sobie zasłużyłam na Twoja łaskę?

Offline

 

#45 2016-04-17 20:43:47

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Tabitha Laru'qu.

Uśmiechnęła się.
-Wstań to nie jest konieczne. Ja i Ty jesteśmy kobietami. Wasz lód czci mnie od początku waszego istnienia. - położyła dłoń na twym ramieniu. -To miejsce to Twój umysł ty kreujesz go aby tak wyglądał. To widzisz jak medytujesz. - podeszła do sadzawki. -łaska to zaszczyt masz rację jednak nie mogę przebywać tu długo aby nie narazić Cię na stałe uszkodzenia w głowie. Więc Tabitho Laru'qu wybierz swego towarzysza. - rozstawiła swoje ręce.
Po prawo RedFaire dumnie patrzy się na ciebie a po lewo skromnym spojrzeniem obdarza cie Daiki.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumgraonaruto.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.zetall.pun.pl www.metin2privv.pun.pl www.politologiaujk.pun.pl