#61 2015-01-06 20:58:29

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

Uniknołes spazórów a pod mieczem poczułęś miękką tkankę mięśni i tłuszczu. Krew obryzgałą ci twarz i dłonie. Konwulsyjnym ruchem pazórów przeszorował ci po nodze rozrywając tkaninę i zadrapując ci łydkę.
Nie jestes pewny czy był sam bo krzyki uciekających kopaczy zagłuszaja wszystko. Masz nie oświetlony korytaż kilka netrów w głebi widzisz dogasającą pochodnie n chodniku kopalnianym chociasz wiesz, że powinna yc w uchwycie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#62 2015-01-06 21:02:44

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

Jeśli taka konieczność to szybko bandażuje jako że dobry w tym jestem i rozpalam lampę oliwną. Po czym idę sprawdzić trop tej pochodni bo coś mi się tu nie podoba


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#63 2015-01-06 21:34:22

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

Bandażowanie poszło sprawnie szybko i rana nie wymagała szycia.
Po rozpaleniu latarni widzisz, że pochodnia leży koło ciła jakiegoś kopacza. A w głebi szybu poza światłem coś się poruszyło.
Kopacz ma wyrwane wnętrzności wraz z przodem klatki piersiowej. To wygląda na nie robotę kretoszczura.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#64 2015-01-06 21:53:33

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

*Kurwa co jest. Boże panie mój dodaj mi sił bo juz kurwa sam nie mogę. Gdzieś ty mnie posłał do chuja!!!*
Nieciekawie to wygląda. Ale zapewne jak ucieknę to mnie zabiją. Tak też pełny optymizmu idę ostrożnie do przodu z lampą w lewej zaś z mieczem w prawej. Idę ostrożnie korzystając z mych umiejętności przetrwania gotowy na szybki atak.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#65 2015-01-06 22:49:58

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

Atak nie natąpił jednak w głowie słyszysz krzyki i jaieś szczępki rozmów nie mające sensu a nawet powiazania. Z każdym krokiem to się nasila a głowa zaczyna cię boleć jak by coś się w niej ruszał. Jednak nie jesteś pewny czy twój umysł płąta ci figle czy naprawdę przed tobą lezy białowłosa dziewczynka z zakrwawionym ciałęm całym nagim. Nie ma na sobie ubrań tylko świerzą krew.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#66 2015-01-06 22:55:00

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

Coś tutaj nie gra. Co tutaj robi ta dziewczynka.. Arghh moja głowa. Podchodzę ostrożnie do dziewczynki i rozglądam się wokół. Korzystając z wiedzy medycznej staram się zorientować czemu mam takie dolegliwości. Nie zależnie od zdrowia dziewczyny podchodzę do ciała kopacza zdejmuje z niego to co zostało z koszuli. Czymś trzeba ją przykryć.
Czekaj. Cała we krwi.. Kopacz z rozerwaną klatką... Co do chuja!!


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#67 2015-01-06 23:46:29

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

Dziewczynka nie ma na sobie śladów takich jak powinien mieć człowiek. Nie ma pempka. Nie urodziłą się a to już dziwne.
-To nie głowa cię boli a czerwc indoktrynuje twój mózg. - widzisz elfa o białej skórze i czerwonych włosach. -Wypij i zabierz ją zanim to wróci. - podał ci flakonik.
Po czym z kopalni usłyszałeś pisk i coś z dużą szybkością nadleciał. Elf sparował to ciosem tego dziwnego miecza a ty widzisz skrystalizowane żebro kopacza. Jeszcze ocieka krwią.
-Uciekaj. Jestem Harter. Jak się spotakmy ponownie to ci wyjaśnie to. - popchnął cię.
A tuż po tym w miejscu gdzie była twoja głowa wbiło sie olejne żebro. Harter wyciągnął nóż za pasa i rzucił. Chyba celie z wnętrza korytarza wydobył sie wrzask podobny do ludzkiego. A kolejne żebro zostało sparowane przez jego broń.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#68 2015-01-07 18:36:40

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

Piję flakonik po czym biorę dziewczynkę. - Dzięki. I powodzenia. Masz dług wdzięczności u Alexandra Crugera. Nie zapomnę ci tego- Po czym szybciutko uciekam. Pierdolić to. Protokoły protokołami ale chyba nic nie przewiduje znalezienie takiego elfa oraz białowłosej dziewczynki w kopalni. Staram się przedostać do swoich.
*Oby mówiąc 'TO' miał na myśli czerwca a nie coś gorszego.*


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#69 2015-01-07 23:16:58

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

To ci na czerca nie wygląda. A jeśli chodzi o ból głowy i głosy w niej ustały zaraz po wypiciu tej gorzkiej cieczy.
Dziewczynka wydaje się nic nie ważyć a ty biegniesz nie odczuwając zmęczenia. Po chwili widzisz kopaczy jednak czy aby na pewno dobrze się poazać z dziewczynką wśród nich. Nie wiesz co robić a czas płynie. Adrenalina tłumi zmeczenie aż boisz sie jutrzejszych zakwasów.
A z korytarza za tobą słychać brzdęk miecza i krzyk jakiejś istot. Bicie twojego serca wydaje ci sie słyszalne przez każdego w zasięgu wzroku. Jednak masz dziwne wrażenie, że oni tak samo myślą.
Czas działąć. Dziewczynka poruszyłą się a jakieś żebro zabiło kopacza na lewo od ciebie. Przebiło mu czaszkę a siła z jaką to zrobiłą porwała ciało o kilka metrów do tyłu.
Ludzie krzyczą i biegną dalej taranujac się oraz depząc po tych, którzy upadli.
W głowie usłyszałeś delikatny głosik.
-Uratuj ich Aleksandrze. Są tacy sąłbi uratój ich. - po czym znikł tak nagle jak się pojawił.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#70 2015-01-08 05:27:54

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

Staram się obrać bezpieczna trasę do najbliższego posterunku. Mam to gdzies mogą zabić mnie za tchórzostwo. Wole to niż spotkać się z tym paskudztwem. A jeżeli ktos będzie miał robię. To tej małej to cóż. Trzeb będzie zrobić to co sluszne


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#71 2015-01-08 08:15:01

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

Poleciałęś do najbliższego posterunka a tam dwóch strazników w hełmach patrzą n ciebie.
-Co się stało kadecie? - jeden przyjął postawę obronną. - Złóż raport.
Przygląda sie dziewczynce ale nic nie mói tak jak by jej nie widział albo nie mógł zobaczyć. Patrzą na ciebie uważnie w ciszy.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#72 2015-01-08 10:14:30

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

*Co jest kurwa. Ale mam przejebane. Chyba ze to dziecię to znak od pana mego najjaśniejszego. Jezeli taka wola to niechaj i tak będzie*
-podczas rutynowego patrolu minal mnie przerażony kopacz uciekający przed kretoszczurem. Ubilem stwora i ruszulem dalej. Potem wszystko potoczylo sie nagle. Elf walczący z jakimiś stworami który kazał mi uciekać. Jakas bestia i na pewno nie czerwc*


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#73 2015-01-08 21:29:47

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

Popatrzyli po sobie i pokiwali głową.
-Dobra robota ale nie ogłąszaj nikomu o elfie to wolna duszyczka chroniąca kopalnię przed TYM. - przełknęli ślinę powoli.
Samo wypowiadanie tego spowodowało im ból niezwykły.
-Idź na górne korytarze i wezwij posiłki. - zasalutowali ci i poszli w kierunku z, którego przybyłeś.
Masz dziwne wrażenie, że widziałeś ich ostatni raz już.
-"Idz to nas zabije. Idź!!!" - jakaś siłą pcha cię do przodu mimo, że nie chciałeś jeszcze iść.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#74 2015-01-08 21:36:03

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

Skoro mnie pcha do przodu to szybcikiem jak przystało na dobrego rekruta biegnę po posiłki.
*W co ja żem się wpakował??* Tak się zastanawiam czy to ta mała do mnie przypadkiem nie mówi. Zresztą spoglądam się czy dalej ją widzę.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#75 2015-01-08 21:57:18

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Aleksander Cruger.

Tak naal jest pod twoją pachą czasem o niej zapominasz taka jest lekka lub ty taki silny. Jedno drugiego nie wylkucza.
Pobiegłęś dalej rozmyślając jednak zanim weszłęś na wyższe piętra kopalni zapanowałą cisza. Dziwna i złowroga.
-Oddaj dziecko!!! - słyszysz spzred siebie.
Mężczyzna z toporem bez połowy twarzy stoi. Wiesz co to jest kolejny opętany przez czerwca. Niegdyś był to kopacz ale musiał spaść całę ciało ma połamane.
Idzie powoli na tyle na ile pozwala mu pokiereszowane ciało.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serwer-azalia.pun.pl www.plklwl.pun.pl www.odt.pun.pl www.us-biotechnologia.pun.pl www.pbfy.pun.pl