• Index
  •  » Gra
  •  » Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

#16 2021-06-03 19:34:43

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

cos :- sprawdźmy to


Psos : Przeczytajmy to 

Gdy nastała cisza sprawdzam czy jest mój kot. Jak tak to biorę go na ręce i sprawdzam pismo ktore leży przede mną


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#17 2021-06-04 18:44:10

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

Kot jest w twoim pokoju więc nie znalazłaś go w tej sali gdzie aktualnie odpoczywasz.
Co do kartki jaką zostawił nauczyciel jest ona wypełniona twoimi danymi z pierwszej klasy w Gildi Czerwonej Dłoni. W miejscu na wybranie kierunku nie jest nic zaznaczone. Na dole natomiast znajduje się puste miejsce na podpis twojje opiekunki Rosalin Satsuna Lirinn.
Widocznie to nowy formulaż, który masz wypełnić ale pewności nie masz. Nawet nie wiesz gdzie jet obecnie twój komunikator. Tak jak i twoje ubranie. Poza szpitalną pizamką zakrywającą ci tylko przód nie masz na sobie nic, nawet bielizny.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#18 2021-06-05 22:51:25

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

Faktycznie to nie mój pokój to fakt. No nic z racji na okoliczności zaistniałe przez moją niewiedze i głupote oraz informacje które otrzymałam w formularzu wpisuje samo zaklinanie . Nie muszę tam osiągnąć mistrzostwa. Ważne żeby Eli stąd zabrać. Reszta przyjdzie z czasem. Gdy wpisze na kartę zaklinanie sprawdzam czy e pokoju jest jakikolwiek interkom by kogos wywolac. Jak nie to sprawdzam czy są jakies normalne ubrania . Jak nie to delikatnie wyglądam za drzwi. Jak tak to wychodzę w poszukiwaniu recepcji


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#19 2021-06-05 23:11:11

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

Wpisałaś zaklinanie i przeszukałaś pokój. Jedyne co znalazłaś to szlafrok i kapcie złożone w szafce przy łóżku.
Mie ma też interkomu ale znalazłaś jakis dziwny fioletowy kryształ. Z tego co zapamiętałaś z zajęć jest to zaklęty kryształ komunikacji. Pozwala porozumieć się z kimś kto ma podobny. W tym przypadku może być to pielegniarka lub osoba zajmująca się tym pomieszczeniem.
Na razie to twój jedyny trop na komunikacje. Pozostają też drzwi prowadzące na korytarz, którymi dziewczyy opuściły te pokój.
Samotna eksploracja tego miejsca nie zdaje się być niebezpieczna zwłaszcza, że byłas tu leczona. Jednak może być męcząca. W dodatku może się zdarzyć, że ktoś cię upomnie z personelu za nadwyrężanie swych sił tuż po odzyskaniu przytomności.
Nadal pamiętasz gniewny wyraz twarzy i nieprzychylny ton głosu białowłosej kobiety zajmującej się tobą.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#20 2021-06-05 23:16:45

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

Ta białowłosa pielęgniarka szczególnie była zirytowana opisem konsekwencji mojego ocalenia. Chyba domyślam się o co chodzi. Biorę prysznic po czym zakładam szlafrok kapcie i sprawdzam czy jest jakaś lodówka. Jak tak robię sobie coś szybko do jedzenia . Jak nie to sprawdzam co kryształ ma mi do zaoferowania, czyli sprawdzam z kim sie mogę skontaktować. Generalnie chodzi mi o to żeby dopytać ile czasu muszę tu siedzieć


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#21 2021-06-05 23:38:08

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

Po prysznicu gdzie używasz trzech kryształów aby skorzystac z prysznica jesteś odświeżona.
Jeden to kryształ wody z którego leci zimna woda. A dwa  pozostałe to umieszczony kryształ ognia pod kryształem wody z, którego leci ciepła woda.
Jest to praktyczne wykorzystanie zaklinania kamieni w praktyce.
Usiadłaś na łózku w szlafroku ale nie było tu nic do zjedzenia. Złąpałąś kryształ komunikacji i napełniłaś go energią aby użyć.
-Witam. JestemWendy służaca w domu Dra Garde Lassolla panicz Magredh powierzył mi pieczę nad panienką. Zatem w czym mogę panience służyć?[/color] -rozmówczyni ma radosny głos i z całą pewnością podchodzi do swoich oboważku z dostojeństwem i elegancją.
Masz wrażenie, że jest piękną kobietą mięczy 16 a 20 rokiem życia. Być może nawet młodszą niż zakładasz. W końcu sama wygladasz niestosownie do swojego wieku. Jeśli nadal by traktowac cię jak ziemiankę.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#22 2021-06-06 01:09:54

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

Miriam : - Witaj Wendy. Cóż chciałabym coś zjeść oraz w coś się ubrać. Oraz usłyszeć od kogoś gdzie tak właściwie jestem -

Miriam mówi to również pogodnym głosem . Chociaż wewnątrz niej trzy głosy coraz bardziej markotne.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#23 2021-06-06 10:10:40

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

-Zaraz dostarczę posiłek do sali. Co do ubrania zostanie dostarczone wraz z posiłkiem. Moja młodsza siostra Aurora dostarczy je. Sala w której się panienka znajduje jest w wschodnim budynku Gildi Czeronej Dłoni na 3 piętrze wschodniego skrzydła medycznego. Dla tego proszę poczekać cierpliwie. Wejścia są tu ograniczone aby nie przeszkadzać rannym i chorym. W dodatku panienka Yuna nie przepada za osobami postronnymi w skrzydle medycznym. -jej głos nadal jet przyjazny i ciiepły bez odrobiny irytacji czy niezadowolenia. -Dlatego proszę o cierpliwość i zrozumienia. -głos zamilkł.
Po niespełna kwadransie. Rozległo się pukanie do drzwi.
-Przepraszam za najście. -usłyszałąś a do środka weszła czarno włosa dziewczyna o brązowych oczach w stroju pokojówki.
Jest niska ma około 145 cm wzrostu. Jej twarz jestbardzo piękna. Dwa pama włosów dłuższe od pozostałej cżęci fryzury spływają po ramionach zasłąnajac piersi jeszcze w okresie wzrostu. Mimo że są małe są uwydatnione przez dopasowany fartuszek pokojówki. Zielona wstązka pod szyją podkreśla jej piękne rysy twarze. A okulary nadają jej dziecinnej twarzy inteligentnegi i dajrzalszego wyrazu. Dwa loczki styłu lekko odstajace na bok umodelowane niczym uszy kota nadają jej uroku. Przed soba ma wózek dwupoziomowy. Na wyższym przykryte kopułą metalową znajdują się dwa tależe. Obok dwa dzbanki oraz filiżanka. Cukier oraz sztućce. Do tego flakonik z małym bukietem kwiatów i koszyk z pieczywem przykryty białym obrusikiem. Wszystko to znajduje się na górnym piętrze wózka okrytego białym obruem zakrywającym do połowy dolne piętro. Na drugim są starannie poskładane twoje ubrania w wiklinowych koszykach niczym w łaźni w starym japońskim stylu. W jednym z nich jest twoja czyta bielizna.
-Dzień dobry panienko. -ukłoniła sie łapiąc za rąbki spudnicy i lekko ją unosząc na boki jak na pokojówke przystało. -Mam na imię Yuna. -uśmiechnęła się i wyprostowała po czym podjechałą wózkiem pod łóżko aby wuzek służył ci za stolik. -Będę dzisiaj panience służyć wedle rozkazu mojego mistrza. -pokazałą pełen uroku uśmiech. -Posiłek to sałątka Cezar oraz ryba z ryżem i dodatkami. -mówiac to podniosła pierwszy zakryty tależ. -Drugim wyborem może być zupa miso. -podniosłą zakrycie drugiego tależa. -A trzecim jest standarowy wybór kanapek. -podniosłą ostatni zakryty tależ. -Do picia mamy do wyboru czarna kawę oraz ziloną herbatę -pokazałą na dwa dbanki. -Jeśli chodzi o dodatek pieczywa  jest zestaw 5 rodzajów, które osobiście piekę każdego dnai. -podniosła biały obrusik a zapach świeżego pieczywa rozprzestrzenił się po pomieszczeni. -Jeśli panienka woli siię ubrać przed posiłkiem to przygotowałąm świeżą bieliznę oraz ubrania. Oczywiście ubrania panienki zostaly dostarczone przez współlokatorkę panienki. Rzadna osoba postronna nie dotykała panienki rzeczy osobistych. Zwłąszcza bielizny panienki. -uśmiechneła się i zrobiłą trzy kroki w tył oczekując na twoje dalsze decyzje.
Musiała odebrać pełne wykształcenie jako pokojówka. Jej styl i wygląd są niennaganne. A każdy gest pełen wdzięku. Jej dykcja jest niesamowita a głos ciepły i przyjemny dla ucha.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#24 2021-06-06 10:29:58

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

Miriam : -Milo mi cię poznać Yuna. Miriam jestem . Masz moze chwilę ? Nie wiem czy zamorduje to wszystko sama i jeśli chcesz chętnie się podzielę . I mam jedno szczere pytanie ? Dlaczego jestem tutaj ? Chodzi mi o dokładnie to miejsce. Trochę odbiega od szpitala

Miriam mówi to łagodnym glosem lecz wewnątrz zarówno ona i cosie są w pogotowiu. Wygląda to dla Miriam hmmm niczym laboratoryjna klatka ? Niewygodne , mgliste wspomnienia krążą wokół głowy. Odkąd staliśmy się Miriam zazwyczaj takie miejsca miały nieprzyjemną prawdę

Miriam : - Mów mi Miriam . Usiądź koło mnie i jeśli masz ochotę poczęstuj się również . Jak tu trafiłaś ?

Zaczynam jeść powoli obserwując Yune


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#25 2021-06-06 11:38:14

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

-Mi również panienko miło poznać. -pochyliłą głowę przed tobą. -Niestety jako służaca nie mogę jeść kiedy pracuje. Było by to pogwałceniem etykiety pokojówki. Było by to niegrzeczne i nietaktowne gdyby sługa jadł wraz z osobą, którą się zajmuje. -uśmiechnęła się promiennei. -Ta część jest dla cieżkich przypadków. A panienki stan nie był najlepszy po incydencie z paniczem. -zrobiłą smutną minę. -Panicz martwił się, że przez jego nieuwagę uczeń został rany. Dla tego użył swoje autorytetu u dyrektora i pozwolono panience przebywac tu w pokojach prywatnych, które może używać tylko szlachta. Dzięki temuu panicz poczuł częściową ulgę. -uśmiechnęła sie i przyłożyłą dłonie do klatki piersiowej.
Ilekrotnie wspomnie o paniczu jej serce szybciej bje a spojrzenie staje się rozmarzone. Dodatkowo w jej głosie można usłyszeć podziw graniczący z fascynacją.
-Dla tego wyznaczono mnie i siostrzyczkę do opieki nad panienką. Było to bezpośrednie polecenie od panicza. Jednak dziś kiedy panienka się obudziłą będzie to nasz ostatni wspólny dzień. Dla tego cieszę się, że mogłąm w końcu rozmawiać z panienką. Do tej pory tylko zajmowałam się na zmianę z siostrzyczką panienki ciałem aby zachować je w czystości. -pochyliła ponownie głowę przed tobą.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#26 2021-06-06 12:08:10

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

Obserwuję ja gdy mi odpowiada w ciszy i uwadze . Po czym z szczerym uśmiechem na twarzy mówię
Miriam: - Mi również miło cię poznać . Mam nadzieję że kiedyś się jeszcze spotkamy i opowiesz co u ciebie .
Gdy skończę jeść zakładam swoje ubrania

Miriam: -Skoro to nasz ostatni dzień . Kiedy opuszczę te komnaty i będę mogła wrócić do swojego pokoju

Psos i coś  zapamiętują fakt imienia mojego nauczyciela oraz to że pochodzi ze szlachty .

Gdy ubiorę się przystepujemy od razu do lekkiej jogi by wstępnie rozciągnąć zastane mięśnie.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#27 2021-06-06 13:52:08

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

-Zapewne spotkamy się nie raz w murach tej gildii. W końcu wraz z siostrzyczką służymy paniczowi. A panicz jet tu nauczycielem. Często mu pomagamy w czasie prowadzenia zajęć jako jego osobiste asystentki. uśmiechnęła się.
Kiedy zjadłąś czujesz się syta nawet twoje wewnętrzne ja czuje się zadowolone. Posiłki były zbalansowane i nei za ciężkie a pieczywo wyśmienite. Starannie wykonane i ypieczone z troską i uczuciem.
Kiedy się ubierałąś obserwowała cie i czasem pomagała jako służąca Yuna przywykłą do tego. A kiedy się rozciągałąś wyprowadziłą wóżek z pustymi tależami  wróciła gdy już kończyłąś rozciąganie.
-Może panienka w kazdej chwili opuścić tą komnatę. Będę panienki przewodnikiem. -ponownie jej promienny uśmech zagościł na ślicznej buzi.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#28 2021-06-06 18:01:44

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

Miriam :- Przewodnikiem do czego?

Zadając to pytanie Miriam wpatruje się w rozmówczynię


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#29 2021-06-06 18:46:18

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

iWschodni budynek jest dostępny dla każdego jednak sala prywatna panicza potrzebuje kogoś kto obejdzie wszystkie zabezpieczenia. W innym wypadkuu nie można by było opuścić przestrzeni rywatnej. Podobnie było gdy pannienki koleznaki tu przychodizły i wychodziły. Oczekiwałam na ich wizyty przyprowadzajac przed pokój panienki a potem odprowadzajac kiedy go opuszczały. W końcu to moja praca jako służącej. -kolejny promienny uśmiech zagościił na jej twarzy.
Powoli się przyzwyczajasz o jej pogody ducha i uśmiechniętej ślicznej buzi. Podejrzewasz, że twoje koleznaki lesbijki bardzo chciały by sie z nia bliżejj zapoznac.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 
  • Index
  •  » Gra
  •  » Pimpuś VIII Edycja Postać Miriam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nightwolves-guild.pun.pl www.nightwood.pun.pl www.madrower.pun.pl www.energia10na11prz.pun.pl www.mtaskrypty.pun.pl