#511 2015-12-30 12:40:56

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Valanthe

-Dobry wybór. - poczułaś lodowaty oddech a potem przed oczyma stanęły ci obrazy.
Zmieniały się tak szybko i chaotycznie że zemdlałaś. Kiedy odzyskałaś przytomność byłaś naga a koło Ciebie leżał nie kto inny jak Nastar uśmiechając się.
-No hej jak się czujesz? - uśmiecha się.
A ty czujesz się dziwnie. Wiesz coś ale nie wiesz co to.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#512 2015-12-30 23:16:09

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Valanthe

-Dziwnie. Słyszałeś może coś co może znaczyć określenie Dziecię Nieba? I będę potrzebowała pomocy w przygotowaniu ekspedycji. Patrzę się na niego wymownie by wiedział, że liczę na niego


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#513 2016-01-02 23:21:13

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Valanthe

On się uśmiechnął i wstał prezentując swoją męskość. W sumie nie raz to widziałaś ale zawsze Cię ten rozmiar przeraża. Zwłaszcza, że był w tobie i chyba nawet teraz.
-Dzieci Nieba to stare określenie na nas elfy, które przybyły z wysokości na te tereny. To było jakoś kilka tysięcy lat temu. Nie wiem dokładnie co to oznacza ale wiem, że jest to stara rasa. A co do naszej podróży to przypomnij mi kto idzie z nami? – uśmiechnął się i podparł się pod boki prężąc swoją męskość.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#514 2016-01-03 16:44:10

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Valanthe

- Astarte i Grah. Potrzebujemy medyka.
W sumie to tak bardzo mnie to nie fascynuje. Można by rzec, że istnieją dla mnie inne ciekawsze rzeczy od seksu


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#515 2016-01-03 23:52:00

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Valanthe

-Jak na taką wyprawę o dwie osoby za mało. Musisz je znaleźć inaczej się nigdzie z Astarte nie ruszam. To mój pierwszy warunek. - widząc, że nie reagujesz na jego męskość zaczął się ubierać.
Podniósł spodnie z podłogi i zaczął je wciągać. Po czym wstał i założył kaftan. Po czym zasznurował go i wciągnął buty.
-Drugi warunek to, że jedna z tych dwóch osób musi być kapłanka. A co do trzeciego to masz być moją żoną. - wstał i wyszedł.
Zostawiając Cię z tą szokującą prawdą.

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2016-01-03 23:53:41)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#516 2016-01-04 20:50:34

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Valanthe

Ubieram się również. To głupi zjebany elf. Jego żoną?? Jakby chociaż miał ciekawą osobowość to może jeszcze... A tak to mamy elfa casanove oraz jego niepełnosprytną towarzyszkę. Ale nic. Idę do Graha się wygadać
- Grah.. Mam problem i może będziesz w stanie mi w tym pomóc. Masz może jakiś znajomych którzy mogliby z nami wyruszyć? Potrzebujemy kapłanki i jeszcze czterech innych elfów. Jakby Grah nie za bardzo mi pomógł to z podobnym zapytaniem udaję się do kwatermistrza oraz Corda. Na nastarze i Astarte nie mogę polegać bo za Nastarem nie przepadam coraz bardziej. Szkoda, że tak się dzieje ale byli młodzikami i cóż. Tak czasem bywa


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#517 2016-01-05 22:07:25

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Valanthe

Graha spotkałaś jak walczył z jakimś tarczownikiem co w waszej społeczności rzadkość.
-Tak. - zagadał walcząc toporem.
Uderzenia raz o raz zgrzytały na tarczy elfa. Dziwne że wytrzymuje ciosy Graha.
-A tak znam ona jest dobra, - pokazał na palec tarczownika.
On okazał się srebrnowłosą elfką o srebrnych oczach, kiedy zdjęła hełm.
^Miło mi Jestem Nirvana Fiołek Meeliamee. - ukłoniła się


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#518 2016-01-07 22:09:23

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Valanthe

-Witaj. Na imię mi Valanthe Akamir. Milo mi cie poznać. Wraz z Grahem planujemy wybrac sie na wybrzeże nieumarłych władców by rzucić okiem na to co się tam dzieję. A właśnie Grah. Na Nastara oraz Astarte najprawdopodobniej nie możemy liczyć. Potrzebujemy jeszcze paru towarzyszy by tam wyruszyć i zdobyć informacje dla nas kluczowe. Lecz niestety nie mam pomysłu gdzie mozna znalezc elfów gotowych zaryzykować tak ciężka wyprawą. Jakies pomysły moj wielki przyjacielu? I pozwól ze spytam Nirvano. Czemu zdecydowałaś sie na wybór tarczy


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#519 2016-01-08 16:20:30

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Valanthe

-Miło mi. To Ty jesteś tą śliczną łuczniczka o, której Grah nie może przestać mówić. – uśmiechnęła się i szturchnęła olbrzyma pod żebro. –Tarcza jest fajna i ma wiele zastosowań. A z łukiem radze sobie jak na elfkę dość kiepsko. – uśmiechnęła się przepraszająco.
Ma zniewalający nawet na elfkę uśmiech.
^Oni są potrzebni. Są silni i ja im ufam. – popatrzył na ciebie jak zbity pies.
Wywnioskowałaś po jego minie, że nie zna nikogo innego.
-Miło mi. To Ty jesteś tą śliczną łuczniczka o, której Grah nie może przestać mówić. – uśmiechnęła się i szturchnęła olbrzyma pod żebro. –Tarcza jest fajna i ma wiele zastosowań. A z łukiem radze sobie jak na elfkę dość kiepsko. – uśmiechnęła się przepraszająco.
Ma zniewalający nawet na elfkę uśmiech.
^Oni są potrzebni. Są silni i ja im ufam. – popatrzył na ciebie jak zbity pies.
Wywnioskowałaś po jego minie, że nie zna nikogo innego.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin2privv.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.clanefp.pun.pl www.zetall.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl