#1 2014-12-12 19:24:15

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Sesja dla gracza Paartthurmax.

Imię: Paartthurmax                    Gracz: Andrzej.
Nazwisko: Pheniks.                    Poziom:  2.     
Wiek: ???
Rasa: Nefelin.                        Klasa: Mag Wojny.
Opis postaci:                       
(tu wpisuje gracz, może też wkleić obrazek).
⦁    Cel życiwy: (tu wpisuje gracz).    
Historia:
(tu wpisuje gracz).
Jakimś dziwnym trafem spadł do piekła a mianowicie XII. Tam też na kamiennej górze będącej jednym ramieniem wagi. Spotkał mężczyznę gdzie podjął ważną decyzję. Miał do wyboru zostać więźniem tego piekłą lub członkiem rodziny Pheniks. Wybrał to drugię stając sie synem króla piekieł.

Bóstwo: Kord. (20+5)        Charakter: Neutralny.        Typ maga: Mistyk.       
Charakter bóstwa: Neutralny.
S    21                   
K    19               
Zw    27   
       
Odp    7
                   
Sz    11           
Zm    6
                               
R    13                                   
M    13

Wie    30
Wp    20
Cha    13
Wy    18

OB    9

PW    33

Pż    95   
S    26

In    13   
OP    7

PM    43                                   

Umiejętności:
-Czarostwo 20.                   
-Koncentracja 20.               
-Alchemia 20.                   
-Runo pisarstwo (P) 10.               
-Szukanie w bibliotece 16.           
-Tworzenie run (R) 17.               
-                       
-                       
-

Biełości:
⦁    Miecze: II,
⦁   
⦁   
⦁   
   
Czary:
⦁    Eteryczny Miecz: ST I. Koszt: 20 PM/r. Czas: 1 r. (miecz przechodzi przez materię ale nie przez bariery magiczne)[obr. miecza długiego]
⦁    Zbroja Maga: ST. Koszt 10 PM/r. Czas: 4 r. (+6 OB. aktywowane na rzyczenie).
⦁   
⦁   
⦁   
   
Zdolności bojowe:
⦁   
⦁   
⦁   
   
Zdolnści Pasywne:
⦁   
⦁   
⦁   

Zdolności rasowe:
⦁    Podatność kobiety.
⦁    Demoniczna krew.
⦁    Demoniczne oczy. (Podwójne błony)[Widzenie dobrego charakteru]
⦁    Skrzydła (czarne pierzaste).
⦁    Demoniczny wygląd. (łuski małe na cielie ledwo widoczne)
⦁   
⦁   
⦁   

Ekwipunek:
⦁    Miecz Długi Templariuszy (z gniazdem stałym) :  -4 In. 25 obr. 40% szans na trafienie krytyczne. (Stal Szlachetna: trwałość +2, traktowana jest jak srebro przeciw likantropom)[Miecze: II]

-Drużyna Paarthurmaxa:

LTZ Paarthurmaxa

-Silver. Servant.

Streszczenie ostatniej sesji:

Razem z Silver schodziliście właśnie na platformę IV gdzie szukacie dalszego schronienia przed nadchodzącą Piekielną Burzą. Wiesz jakie są tego skutki a Silver ma już na sobie dwa "Czary Rozkazu" więc musisz uważać na trzeci rozkaz. Pierwszy czar zmarnowałeś aby mówiłą ci po imieniu. Drugi aby cię broniła.
Po zejściu na IV platformę odkryłeś nitypowa florę i faune tego miejsca. Najdziwniejsze były żywe krzaki i bijące palmy. Ślady drapieżników i wszystko żernych zwierząt polujące na mniejsze istoty.
Odkryłeś też bezpieczniejsze dla Silver zejście na V platformme. Cienką dróżkę wykonaną ręką humanoidów. Świadectwa ich obecności były na tym piętrze większe niż gdzie kolwiek indziej. To znak, że już niżej możesz znaleść kogoś żywego.
Nawet rany opatrzone przez Silver mniej bolą z tutejszych roślin.

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2015-01-11 09:16:29)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#2 2015-01-01 22:51:10

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Paartthurmax.

[zchodze z Silver na kolejne pietro powoli i sukcesywnie, w sumie ja zlatuje trche na dół i szukam jakiesc półki skalnej by sie na chwile zatrzymac i popatrzec na okolice na dole]

Offline

 

#3 2015-01-01 23:36:19

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Paartthurmax.

Widzisz, że schody niżej. Schody są w lepszym stanie i szersze. Widać, że ząb czasu tylko na początku odciskło swe piętno. Silver idzie przed tobą powoli i czujnie.
-Mam złe przeczucia. Ślady nie należą do ludzkich istot, które zrobiły te schody w tej skale. - pokazała ci ślady po szponach.
Niżej widzisz domek z kaienia postawiony koło zagłebienia z wodą i pod dużym drzewem. Obok niego w prymitywnej zagrodzie są dwie dziwne istoty o dwuch głowach. przypominają nie co krowy jednak mają rogi kozioroszca i na całym ciele zamiast sierści łuski jak pancernik.
W okolicy nie widzisz żadnego zagrożenia. A roślinność jest bardziej normalna niż wyżej.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#4 2015-01-06 23:39:12

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Paartthurmax.

-Silver chodź na dół ogarnac co sie dzieje...[zchodzimy na dół, rozglądam sie czy nie widac żadnego zagrozenia , jestem gotowy do użycia eterycznego miecza i bronienia sie przed ew. atakami nieznanych mi istot zamieszkujacych ten teren. Kiedy jestem juz na dole próbuje sprawdzic czy ktoś tu jest] - Halo ? jest tutaj ktoś ? [powoli podchodze do domku] - Silwer poczekaj tutaj i informuj gdyby cos sie pojawilo.[wchodze powoli do środka] - Halo ? nie chce zrobić wam krzywdy[ rozgladam sie w środku]

Offline

 

#5 2015-01-07 00:11:23

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Paartthurmax.

Okolica wygląda bezpiecznie jednak z natury wiesz, ze możesz sie mylić.
-Tak wejdź. -słyszysz męski głos.
W środku siedzi pomarszczony człowiek o blado błękitnych oczach i siwych włosach do ziemi. Chatka w środku jest skromna ubita ziemia służąca za podłoge i jedno posłąnie z suchej trawy.
-W czym mogę służć? - uśmiechnął się znikomo.
Widać, że wiee przeszedł a jego ciało jest jedną mapą wojenna. gdzie niegdzie blizny nachodzą jedna na drugą. W innych miejscach widać samą kość.
-Jesteście piersi od... dawna. - podrapał się po głowie.
Silver weszłą do środka.
-Na zewnątrz bezpiecznie jednak tu już mniej. - popatrzyła na starca.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#6 2015-01-07 00:24:33

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Paartthurmax.

- co masz Silver na myśli ? [ zaczynam bardziej uwazac i równiez patrze na starca...]
-CO masz na myśli mówiąc że jestesmy pierwsi od dawna . Kim jesteś i jak tu przeżyłeś,jak długo tu już jesteś i co to za blizmy ? [cały cas jestem gotów do ew obrony i uzycia miecza eterycznego]

Offline

 

#7 2015-01-07 23:05:56

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Paartthurmax.

-Jeste Scar. Człowiek blizna. Jak widzicie mam coś na ten temat do powiedzenia. - wstał.
Jego ciało nie wyglada na ciało starca a świetnie wyszkolonego gladiatora.
-Możliwe, że mam coś co może wam się przydać. Jednak nie jestem pewien. - podszedł doi sennika i zaczął w nim grzebać.
Po czym wyciągnał kawałęk patyka.
-Masz to ci się przyda nie wygląda zabójczo ale na pewno w twoich rękch się zmieni. - uśmiechnął się.
Silver cały czas lustruje go wzrokiem nie pewna co może się zdarzyć.
Na zewnątrz słyszycie ciszę nie spotykaną jak na to miejsce. Cisza nie nastała powoli ale nagle. Tak jak by to wszystko co było na zewnątrz umarło.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#8 2015-01-07 23:41:25

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Paartthurmax.

-Silver wyjzyj powoli na zewnatrz, ta cisza jest niespotykanie ... "cicha", i badz ostrozna...
-A cóż to za patyk? [ podchodze do niego i biore do reki ten "patyk", i czekam na dalszy rozwój wydarzeń]

Ostatnio edytowany przez xxinspironxx (2015-01-07 23:41:54)

Offline

 

#9 2015-01-07 23:55:37

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Paartthurmax.

Patyk powiększył się a po obu jego ostrzach pojawiło się ostrze zaś na końcu rękojeść z wydrążonym środkiem i gwintem. Broń ta pozbawiona jest Jelca co może stanowić problem jednak pośrodku posiada wgłębinie na jakiś przedmiot. Pozbawiony jest jakich kolwiek zdobień a zimna stal ostrzy po bokach czarnej róźdzki kontrastują ze sobą idealnie.
-O proszę wiedziałęm, że nie jest zepsute. - klasną w ręce.
^PArthurnax jest źle. Chmury się zbierają i zaczyna kropić magmowym deszczem. - otworzyłą drzwi i widzisz całę zaniesione niebo.
Kople magmy spadają w nieregularnych odstępach czasu wypalając wszystko do gołęj ziemi a co mogą podpalić trawią niemiłosiernie szybko.
-O burza sie zaczyna będzie to moja 25. - Scar uśmiechnął się.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#10 2015-01-08 02:54:47

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Paartthurmax.

- łał... co to jest ? hmmm... przepiękne ostrze...a to wgłębienie na co jest ? dobrze mniejsza o miecz wyjasnisz mi potem ale najpierw....
- Scar jak to bedzie to twoja 25 burza ? wiesz gdzie mozna ja przeczekać,przetrwać to wszystko ? Mogli byśmy prosić cie o pomoc w ukryciu sie przd ta burza ?

Offline

 

#11 2015-01-08 08:11:48

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Paartthurmax.

-Co do burzy mogę wam pomóc jednak co do tego wgłębienia nie koniecznie wiem co to jest. - wstał i podszedł do wyjścia. -To jest mój dom a pod nim moje schronienie. Chodźcie. -zachęcił was gestem dłoni.
Silver patrzy a niego podejrznym wzrokiem. Mężczyzna wyszedł i kieruje się w stronę skały. Po czym przesunał kilka kamieni a waszym oczom ukazały sie kamienne wrota.
-Zrobiłem to gdy jeszcze byłem młodszy. Za pierwszym razem. A co do tego kim jestem to tylko zwykłym człowiekiem. - naparł na wrota a te z jękiem zaczeły się przesuwać ukazując mrok panujący w środku.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#12 2015-01-08 19:32:56

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Paartthurmax.

- a z kąd masz ten patyk, ten oręż....? i chyba dotrzymasz nam towarzystwa podczas burzy ... skoro to twoja 25 to raczej tez sie ukryjesz... wracając długo już tutaj jestes? i w jaki sposób tu trafiles i za co ...? [jestem ostrozny i stoje razem z nim i Silver przy wrotach ]

Offline

 

#13 2015-01-08 21:35:44

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Paartthurmax.

Uśmiechnął się i pokazał jakąś blizne.
-To pamiatka po tym, który zadał mi tą ranę. - blizna ciognie sie przez całe plecy i klatkę piersiową tak jak by go coś przerąbało na pół.
Dziwne po bliższym przyjrzeniu się większość blizn powstało w wyniku ran śmiertelnych. Więc jakim cudem on żyje nadal.
Silver poruszyłą się gwałtownie na widok jednej blizny.
-Nie możliwe ... - cofneła się.  -To nie możesz być ty i wybiegłą.
Starzec się tylko uśmiechnął po czym wyprostował sie i położył ci dłoń na ramieniu. Nacisk samej jego dłoni wgniutł cię w kamień po sam pas.
-Dobrze wiedzieć, że świat jeszcze jest normaln. - uśmiechnął się.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#14 2015-01-08 22:16:48

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Paartthurmax.

-co jest cholera... kim ty jesteś? SILVER !! CO jest grane [probuje sie wydostac i wolam SIlver]
-Kim ty jestes ... ?! [wygrzebuje sie i przyjmuje postawe do walki w lewej rece trzymam rozdzke od niego ktora dostalem] - a teraz mó o co tutaj chodzi... SILVER ! wracaj...!
- powtarzam... kim jestes i jak tu trafiles ?

Offline

 

#15 2015-01-08 22:29:11

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Paartthurmax.

Widzisz jak uśmiechnął się.
-Walka to jest to co lubię. Sprawdźmy czy twoja wola zabijania jest silna. -  po czym złąpał za miecz gołą dłonią i zacisknął.
Ani kropla nie spadłą na kamienną posadzkę. Tylko ostrze trzeszczy pod jego naciskiem.
Silver wróciła i uderzyła z całej siły w jego twarz. Jednak on tylko lekko się odchylił po czym spojrzał na nią a ty czujesz się jak przygnieciony kamienną ścianą.
-Nie ciebie sprawdzam. Odejdź. - po czym uderzył nagle z szybkością błyskawicy. A Silver poleciała przez otwór z dużą szybkością. -Więc masz w sobie dość woli zabijania?


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tozkielce.pun.pl www.habanina23.pun.pl www.etiup.pun.pl www.akademia-zpn.pun.pl www.wszif.pun.pl