#46 2014-12-11 00:31:02

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Łapę kota i zaczynam go glaskac
{Dobrze ze jesteś mały futrzsty przyjacielu. Pomożesz mi w tym}
Tak Bryan masz racje. Jest genialny. Dwóch na Koloseum. Ty tam byles. Jak będzie można ich stamtąd odzyskać


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#47 2014-12-11 01:00:16

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Metody są dwie po przez wykupienie ich lub po przez wygranie ich na arenie w zakładzie panów gladiatorów. To pierwsze jest kosztowne a drugie ryzykowne. Mianowicie nie bardziej niż walka na arenie sama w sobie. - opróżnił kufel. -Chodzi o to, że to hazard a w nim wszystkie sztuczki dozwolone. Im bogatszy pan tym brudniejsze zagrywki i większe możliwości.
Kot zamiauczał dla innych a do ciebie przemówił w twoim umyśle:
-Czego chcesz jestem taki zmęczony. -złożył głowę na twoich rękach.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#48 2014-12-11 01:14:57

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

{spróbuj sie dowiedziec kto ich ma. Jesteś kotem będzie ci łatwiej.}
Z tego co mówisz Bryan to nie mamy dobrej opcji. Przydałoby nam się spotkać z nimi i porozmawiać. Zaś co do opcji jakie mamy to opcja druga jest chyba dla nas zbyt ryzykowna... Mówiąc to robię zmartwiona minę


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#49 2014-12-11 01:20:02

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

-Zrób to zrób tamto, ciągle coś a co ja pies jestem. - stanął tyłem do ciebie pokazując dupę.
Brayan pogłaskał go a on zamruczał cicho.
-Wiesz lepsza taka niż żadna. Pamiętasz co mówiłem o więzieniu. Tam nie jest ciekawie i lepiej abyś tam nie musiała schodzić. Bo mogła byś zostać zgwałcona a nawet zabita. Ten kraj jest dziwny a ludzka natura wypaczona. Nekrofilia, pedofilia czy kanibalizm to normy tej wyspy wystarczy być magiem mieć pozycję i pieniądze i ma się wszystko jak słucha się rady. - westchnął i wstał.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#50 2014-12-11 07:11:06

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

{Chciała. Ci przypomnieć panie kocie ze jeszcze nic nie musiales robic więc to jest twoja chwila chwały. Ale niech będzie. Dostaniesz pewna nagrodę jezeli dobrze sie spissz} Głaskam go lekko po głowie.
A wiec tak. Z tego co mówisz bryanie to pojscie do więzienia rzeczywiście nie jest dobrym pomysłem. Jakbym miała pozycje oraz silę wtedy mogłabym zaryzykować Na chwile neferia pograza sie w zadumie.
Juz wiem. Skoro takie sa realia musze piac sie na szczyt wbrew trudnościom losu. Czy Pomożesz mi w tym Bryanie?
Przyglądam się mu uważnie. Staram się również wykorzystać okultystyczną wiedzę w celu odnalezienia rozwiązania przeklętej maski na twarzy krasnoludzkiego przyjaciela.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#51 2014-12-11 12:19:18

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Okultyzm nie ma się nic do klątw nie związanych z demonami. Musisz najpierw poznać naturę klątwy. Jaka domena oraz rodzaj są odpowiedzialne za tą klątwę akurat. Ponad to kot ma cię gdzieś wypiął się i siedzi cicho. Widocznie jego chwała mało co obchodzi. Dla niego liczy się ciepły kont i coś do żarcia. Nic ponad to. Nie ma dla niego wartości.
-Myślę, że musisz zacząć od poznania ludzi a zwłaszcza strażnika, który mógł by cie wprowadzić do więzienia. Te bydlęta są bardzo przekupni. Więc po pierwsze pieniądze. Mając je dalsza praca będzie łatwiejsza. - uśmiechnął się.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#52 2014-12-11 13:41:01

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Patrzę sie na kotq z dezaprobatą. {jeżeli będziesz grzeczny i mi pomagał to dostaniesz cos smacznego} Zwracam się do Bryana
Strażników należy przekupić za wykorzystaniem złotych czy magicznych monet? przyglądam się z uwaga otoczeniu w glowie zaś kolekcjonuje składniki potrzebne do stworzenia eliksiru by wykluczyć możliwość zajscia w ciążę. Może być przydatne


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#53 2014-12-11 15:24:10

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Kot raczej nie przejął się twoją mina wręcz przeciwnie uśmiechnął się z zadowoleniem.
-Miau!!! Coś smacznego da mi każda kobieta do której się zacznę łasić. Więc twój argument jest inwalidą. - wystawił do ciebie język.
Po czym rozciągnął się na stole głaskany przez Brayana, który popatrzył na ciebie zaskoczony.
-Wiesz strażnicy dostają monety magiczne i nie mniej niż pięć razy tyle jak teraz musimy uzbierać aby mieć szanse przeżyć wręczanie łapówki. -wyszczerzył kły.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#54 2014-12-11 18:32:27

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Wzdycham sobie cicho.

Nie pocieszyłeś mnie zbytnio. Niech zgadnę. Wyszczerzyłeś kły z powodu iż kończą mi się argumenty i opcje przed dopuszczeniem cię do walk na arenie czyż nie?
Ignoruje kota. Skoro żadnego z niego pożytku to co mam sie nim przejmować


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#55 2014-12-11 18:54:35

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

-Już mnie widzę trochę znasz mała. -  poklepał cie po plecach.
Wstał i przeciągnął się po czym ujął harpun. Podszedł do lady i szepnął coś Krigowi a ten przytaknął. Gestem ręki przywołał cię karczmarz a Brayan odszedł parę kroków w stronę drzwi. Kot poszedł za nim. kręcąc tyłkiem.
-Ten mężczyzna powiedział, że umiesz tańczyć jeszcze. To miło że umiesz. Ubierz sukienkę w pomieszczeniu służby i wróć na podwyższenie i zatańcz śpiewając do melodii granej przez Mata. W ten sposób podwoisz swoje zarobki a i napiwki są twoje. - Krig machnął na Mali, która podeszła natychmiast.
Spojrzała ci w oczy i uśmiechnęła się zalotnie.
-Ona cię zaprowadzi. -mail chwyciła cię za dłoń i delikatnie pociągnęła za sobą w stronę zaplecza.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#56 2014-12-11 21:08:42

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

idę za nią spokojnie przygotowując sie do występu.Tsk tez spędzam swój wieczór nowego życia


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#57 2014-12-11 21:45:24

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Po wejściu do obskurnego pomieszczenia z dwoma łóżkami zauważyłaś, że kiedyś musiało być nawet schludne. Lecz teraz nikt nad tym nie panował. Tylko bałagan po wcześniejszych  lokatorach. Wskazała ci mały parawan o bogatym zdobieniu z kilkoma pęknięciami. Sukienka jest lekko za duża ale po małych poprawkach pasuje jak ulał.
Pełna sala gości i nadal brak wieści od Brayana i kota. Ludzie gaworzyli a kilka kobiet podobnie odzianych jak Mali obsługuje gości. Kiedy Mat zaczął grać ludzie z uwagą zaczęli patrzeć na podwyższenie i ochoczo uderzać kuflami o swoje blaty. Przy wiwatach, gwizdach i dwuznacznych komentarzach przyjęli twoje przyjście. Potem bawili się do białego rana co i rusz dorzucając napiwki to do kiesy Mata to twojej. Po zakończeniu dnia pracy podliczyłaś monety. W twojej puli było:
-123 złote monety.
-5 magicznych monet.
Ludzie gadali o igrzyskach oraz o anomaliach. Większość klientów nie miało żadnych cennych informacji. A te, które zdobyłaś na nic ci się nie przydają.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#58 2014-12-11 22:09:42

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Interesujac sie sprawa anomlii wypytuje o to kriga. Anuz Bryan wróci. Ahh igrzyska. Również nasluchuje oraz ewentualnie pytam


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#59 2014-12-11 22:47:09

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Anomalie to zjawiska pojawiania się coraz większej ilości demonicznych istot w wschodniej części wyspy. Od tych najmniejszych po te siejących spustoszenie w regionie zamieszkałym przez ludzi. Czasem jakiś demon zdominuje grupę magów i wyznawany jest jak lokalne bóstwo, któremu składa się krwawe ofiary. Są też plotki dotyczące snu bogini. Nie którzy, którzy go doświadczyli mieli koszmary, nie którzy zginęli w śnie z szoku a jeszcze inni popełnili samobójstwo.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#60 2014-12-11 22:50:19

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Sen bogini. Cos mi to mówi. A co mówili o igrzyskach


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.online-menager.pun.pl www.poloniakepno.pun.pl www.graxiaolin.pun.pl www.kultura.pun.pl www.bud.pun.pl