#211 2015-01-12 21:27:23

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Poszłaś tam ostrożnie nadal stoją przed karczmą i patrzą się po sobie.
W kółku stoi kilku zołnierzy i wrzeszczy coś ale zagłuszają się na wzajem. Widać tylko jak ktoś w środku się rusza i słychac wyraźnie szczęk metalu.
-Dowal mu!!!!
-Urwij mu łeb!!!
-Zabij gnoja!!!
Z oddali inna grupka obserwuje to z podwyższenia w śród nich jest trójka którą nie dawno widziałaś. Do tego krasnolud z młotem i tarcza oraz golem z czerwonej stali i mag w fioletowej todze i takich samych oczach i włosach do ziemi.
Uważnie obserwuja c sie dzieje. A obok przechodzi akiś znudzony żołnierz.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#212 2015-01-12 22:52:03

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Pewnie się pokłócili. Jeżeli jest jakiś sposób by się tam do nich dostać to tam też idę. Nie po to żeby obejrzeć co się dzieje bo tak właściwie mnie to nie interesuje a w celu zapytania o to czy przyjmą pracę. Jeżeli uda mi się do nich dostać to zadaje pytanie
-Witam ponownie. Ile byście sobie życzyli za pomoc w przetransportowaniu ciała z punktu A do punktu B i ewentualne spuszczenie małego lania dwóm debilom którzy mogliby przeszkadzać?- Jeżeli w ogóle byliby chętni to wyjaśniam im przybliżoną odległość z karczmy do domu White oraz że ci dwaj debile to Gilgamesh i ten jego przydupas.. Czekaj jak mu było?? Ahh tak. Lion


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#213 2015-01-12 23:12:09

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Włąśnie widzisz Liona walczacego z jednym z srebnych a Gilgamesha siedzącego na trupie jakiegoś żołnierza w srebnej zbroi.
Szczęka ci opadła a mina króla, królów świadczyął o tym, ze słyszał to.
-Debile niewiasto. - wstał z zakrwawionym mieczem. -Jak śmiesz tak do mnie mówić. Zrobił krok lecz zauwarzył poruszenie na wzgózru i prycnął po czym usiadł.
Za ni  leży ciało Brayana zawinięte w jakieś prześcieradło
Lion szybkim wypadem rozciał gardło swojemu pzreciwnikowi po czym otarł swoją katanę o jego szaty i schował do pochwy. Po tych czynnościach stanął za Gilgameschem.
-Gratuluje zabiliście ich udawadniajac swoją siłę. Jednak nie rozumiem po co chcecie tą zbroję. Jest nic nie warta do tego stara. - krasnolud pokazał starą zbroję Gilgamesha.
^Mój pan chce ja spowrotem więc nie wazne w jakim jest stanie. Jego wola jest moją wolą. - skłonił się za Gilgameshem.
-Dikłądnei to zbroja godna króla a ja jestem królem. - wstał.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#214 2015-01-12 23:23:23

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

*No kurwa mać. W końcu jak mnie zmusi to użyje transferu dusz na tym debilu i tak załatwię sprawę* Mam już go dosyć.
-Niech żyje król- mówię tak by usłyszał.
-Czy mogłabym prosić o ciało Bryana? Mówię to choć z góry znam odpowiedź.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#215 2015-01-13 07:58:52

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

-Po cóż ci ciało tego człeka? - spojrzał na ciebie zaciekawiony.
Pozostali z Silverów patrzą się na was a Lion pochylił się nad jego uchcem i szepnął mu coś.
-Naturalnie dostaniesz ciało. - popatrzył na ciebie z rozbawieniem. -Sługo przekaż jej ciało.
Lion skłonił się za Gilgameshem po czym kucnął i wziął ciało Brayana. Odłożył na bok i dał ci je.
-Proszę o to ciało. Możesz je wziąć w każdej chwili pod jednym warunkiem. A mianowicie musisz przyżec, że będziesz mi służyć. - umiechnął się.
Przeczuwałaś inną odpowiedź jednak ta zbiła cię nie co z tropu.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#216 2015-01-13 15:21:57

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

-Wartość sentymentalna.- Wzruszam rękoma po czym dalej go obserwuje
-Kusząca oferta lecz jak dla mnie nie do zaakceptowania- Patrzę się na niego nie zdradzając żadnych emocji, zastanawiając się czy 7 tysięcy to dużo jeśli chciało by się wynająć kogoś do brudnej roboty. Ale pewnie za mało.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#217 2015-01-13 19:38:15

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Nie jesteś pewna jednak w momoencie odmowy Lion oddzielił szybkim ruchem głowę Brayana od reszty ciałą a Gilgamesh rzucił na resztę flaszeczkę ognia alchemicznego.
Ciało zajeło się płomieniami natychmiast a on tylko się uśmiechnął.
-Martwy pies i mi nie potrzebny jest. - i z tymi słowami się odwrócił.
A przed nim z kataną w ręku stoi Lion.
^To nie było konieczne. - człowiek popatrzył na palące się zwłoki.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#218 2015-01-13 19:48:10

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

-Może i nie- Patrzę się pustymi oczami na palące ciało Bryana dopóki nie spłonie po czym patrze czy tamtych dwóch nie ma. Jeśli nie szukam wzrokiem kogoś ze srebrnych ostrzy i podchodzę do niego
-Ile średnio cenicie sobie zlecenie zabicia kogoś?-


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#219 2015-01-13 20:04:25

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Wyciągnął miecz i przystawił ci do gardłą.
-Mu nie zabijamy a chronimy panusiu. Nie jesteśmy jakimiś zabójcami a najemnikami, którzy chronią słabszech. Rozumiesz?!!! - kryknął ci w twarz i zapluł przy okazji.
^Narwaniec czemu drzesz mordę? - podszedł jakiś blądyn.
Mężczyzna wygląda schludnie i raczej jak oficer niż jak przeciętny żołnierz ej formacji.
-Panienka chcę nająć zabójców Wall. - popatrzył na niego.
Tamten zmarszczeł brwi i spojrzał na ciebie zielonymi oczyma półelfie cechy są dobrze w nich widoczne.
^Droga pani nie jesteśmy gildią zabójców a powaznym korpusem najemniczym. - popatrzył na niego gniewnie. -Schowaj miecz.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#220 2015-01-13 20:19:16

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

-Tego nie wiedziałam. Teraz już wiem. Dziękuje za wyjaśnienie.- Odchodzę zakładając kaptur twarz zakrywam zaś szalem. Trzymając broszę w kieszeni kieruję się do White. No nic. Bryan nie żyje. Znów jestem sama. Pójdę oddam White ten eliksir bo mi na nic się nie przyda, zaś potem pójdę do Cat odrobić najgorzej wydane 35 k w życiu potem zaś zastanowię się jak spłacić księgowego. ehh skoro raz zginęłam to powinnam widocznie zostać martwa. Z takimi myślami idę do celu


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#221 2015-01-13 21:39:44

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Whaith popatrzyła na ciebie ze smutkiem.
-Mam złe wieśi. On pwstanie i umrze od razu. Albo możemy posunąć się dalej i zrobić z niego półnieumarłego jednak jego osobowość się zmieni i może być zagrożeniem niż pomocnikiem. Wybór jest twój.
Chodzi po pokoju zamyślona. A całę wnętrze jest pełne przerużnych mechanicznych jak i medycznych sprzętó.
-Lub połączyć magię i technologię ale na tej wyspie złamiemy tabu. Potrzebne jego ciało jest tylko lub to co pozostało. - popatrzyłą na ciebie z zatroskaniem ponownie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#222 2015-01-13 21:53:12

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

-Jeżeli złamiemy tabu czy ktoś się o tym dowie? Słuchaj nie chcę cię narażać.- Siadam w kącie pokoju wyraźnie pozbawiona wszelkich emocji
-Nie wiem już sama co robić. Wiem że wtedy byłam pewna że chciałam go uratować. Lecz półnieumarły..Nie wiem czy on by tego chciał. I nie chciałabym zostać zaatakowana przez niego gdyby coś poszło nie tak. Co ty byś zrobiła na moim miejscu?- Patrzę się na nią szukając ratunku gdyż sytuacja przerasta mnie w duchu zaś rozważam powoli uratowania go za wszelką cenę. Nawet jakby miał mnie zabić. To cóż... Życie za życie czyż nie?


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#223 2015-01-13 22:13:58

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

-Co do tabu może być źle jak rada się dowie. Jeśli chodzi o mnie pół nieumarły jest gorszą opcj. Ja bym wtedy wybrałą warunki Gilgamesha jako pewny wariant ale na to za późno. A teraz szukała bym pomocy u niego. jak widzisz jest silny i pewny siebie to dwie dobre cechy jednak jego osobowość jest zepsuta. - usiadłą i podwineła bluza a na jej plecach widnieje znamie niewolnicy. -Przed laty to Gilgamesh uratował mnie dla kaprysu z rąk chandlaży niewolników. Ludzie słuchają się go jednak jego metody sa złe.
Opuścia bluzkę. Swoją drogą widziałaś, że nie nosi stanika tak jak Cat.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#224 2015-01-13 22:31:51

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

*Coś ich łączy*
-Wiesz zabił mi przyjaciela więc nie chcę mieć z nim nic wspólnego. I tak wystarczająco dla tego zadufanego w sobie kretyna poświęciłam. Bez obrazy oczywiście. Ale nie wiem czy jakikolwiek z tych pomysłów wypali jako że z Bryana ostały się ino prochy. Ogień Alchemiczny niestety ma wysoką skuteczność. I proszę cię możemy nie rozmawiać o Gilgameshu? Jak dla mnie mógłby nie istnieć. Samo wspomnienie o nim sprawia że robi mi się nie dobrze-


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#225 2015-01-13 23:04:11

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

-Więc kupmy sie na krasnoludzie i kobiecie może oni okażą sie milszymi kompanami. A może gorszymi. - wstała.
Podeszła do szafy i wyciągneła księgę po czym zaczełąjąprzeglądac stronica po stronicy. Cichy szelest zagłuszał tylko cisze oraz bicie trzech serc.
Trzech??? Ktoś tu jeszcze jest. Rozejrzałaś się i ujrzałaś kota.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.online-menager.pun.pl www.kultura.pun.pl www.czarnywrzesien.pun.pl www.bud.pun.pl www.graxiaolin.pun.pl