#1 2014-12-02 12:36:39

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Sesja dla gracza Neferi.

Tylko Gracz może pisać na Tym wątku Poza tym Sen bogów to zasady i miejsce na ogólne informacje.

Oto twoja karta.

Imię: Neferia.                        Gracz: Patryk Żurawski.
Nazwisko: Cavros.                     Poziom: 2     
Wiek: ???
Rasa: Fae.                        Klasa: Mag Dusz.
Opis postaci:


Historia:
Rozbite na morzu i odnaleźiona przez piratów Szalonego Rodrigo. Odstawiona na wyspę Xerxer do Wielkiej Federacji Wszech Magii. W mieście Portland spotkało ją zaskoczenie. W tym kraju sprawy miały inny obród niż myślała. Sędziął tam dwa lata poznając jak działa ten kraj. Po tym okresie przepłyneła do drugiego miasta portowego na wschodnim wybrzeżu Kafiru. Tam osttecznie została zabita po przez przebicie serca mieczem. Po jakimś czasie ockneła sie na Wyspie Śmierci jako klon samej siebie z numerem końcowym x-32. opuściła wyspę i spodkała rybaka awanturnika Bryan Fury, który wyruszył z nią do Kafiru.

Bóstwo: Uruboria (20).        Charakter:  Chaotyczna.        Typ maga: Mistyk.
Charakter bóstwa: Chaotyczne.

S    15               
K    20            
Zw    21            
                   
                   
Sz    7
Zm    5

Odp    8

R    20
M    20

Wie    30
Wp    20
Cha    28
Wy    25

OB    7

PW    21

Pż    100   
S    28

In    12
OP    12

PM    50

Umiejętności:
-Czarostwo 16                   
-Koncentracja 18               
-Alchemia 18                   
-Pisanie Run (R) 20                
-Szukanie w bibliotece 18           
-Zielarstwo (P) 17               
-Rytuały (P) 16                   
-Okultyzm (R) 18               
-Śpiew (P) 14                   
-Taniec (P) 16                   
                       
Biegłości:
⦁   
⦁   
⦁       
   
Czary:
⦁    Uderzenie Duszy: ST I. Koszt: 5 PM. Czas: 1 r. (Atakuje duszę i nie podlega leczeniu). [15 obrażeń]
⦁    Transfer Dusz: ST I. Koszt: 50 PM (Specjalny raz na dzień). Czas: 5 r. (Koncentracja). ( przejmuję ciało wroga test wpływów). [k% + wp +10% za Specjalizację]
⦁   
⦁   
⦁   

Zdolności bojowe:
⦁   
⦁       
⦁   
   
Zdolnści Pasywne:
⦁    Specjalizacja w Magii: Magia Dusz ( +10% do stosowania magii dusz i -10% do innych)
⦁   
⦁   
       
Zdolności rasowe:
⦁    Podatność faceci.
⦁    Krew Fae.
⦁    Przelanie krwi Fae. (wezwanie na pomoc dobrego LTZ). [ Zm x 10m]
⦁    Magazynowanie ( PM + 25% ponad maksymalną liczbę).
⦁   
⦁   
⦁   

Ekwipunek:

-Drużyna Neferi:

*Brayan Fury. Harpunnik. Człowiek.

-LTZ

Kot. Chowaniec.

Skończyłaś na tym, że zakończył się sen bogini a ty powróciłaś do normalnego światu. W Kafirze pozmieniało się od ostatniej twojej wizyty. Mianowicie dowiedziałaś się że Gilgamesesh i Lion żyją ale walczą w koloseum dla uciechy tłumu. Jeśli chodzi o Kamienia i Rokse nie wiele się o nich dowiedziałaś.

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2014-12-13 00:59:08)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#2 2014-12-07 12:18:15

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Na czym dokładnie skończyłem? Bo z tego co się orientuje to Gilgamesh i ten drugi byli w więzieniu chyba


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#3 2014-12-07 12:32:40

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Ostatecznie skończyłeś na tym, że byłeś w mieście i szukałeś sobie zajęcia jakiegoś aby móc zarobić na swoje utrzymanie. A Brayan był dopisany do ciebie jako twoja własność. Od jakiegoś strażnika dowiedziałaś się o twoich dawnych towarzyszach.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#4 2014-12-09 07:08:06

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

<Hmm przydałoby sie znalezc pracę pomyślała Neferia>. Hej Bryan pójdziesz ze mną rozejrzeć sie po mieście? Gdy pójdę sama to może być zbyt niebezpiecznie. [Odwrocila się w jego stronę ]. Potem tez pójdziemy odwiedzić więzienie. Jest tam coś co może pomóc mi odkryć przeszłość


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#5 2014-12-09 14:09:07

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

-Masz na myśli kogoś czy coś? - spojrzał ci w oczy i założył harpun na ramię. -Dla mnie bomba ale w więzieniu będziesz musiała użyć wdzięku kociaku. - klepnął cię  tyłek. Po czum posłusznie udał się za tobą. Miasto powoli budzi się do życia. Poranna zmiana straży zmienia nocną. Ludzie wydają się być zmęczeni i niezadowoleni lub po prostu za mało wypili w nocy aby to ukryć. Grupa Łowców Niewolników prowadzi swoją zdobycz przez główną ulicę miasta prosto na targi niewolników. Dzieci przerażone spoglądają na każdego koło kogo przechodzą próżno szukając pomocy pustym wzrokiem.
Liczne zakłady są jeszcze pozamykane na cztery spusty przynajmniej te twoim zdaniem lepsze. A zantuzy, burdele czy domy uciech są czynne całą dobę.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#6 2014-12-09 14:35:58

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Takie miejsca na dana chwile mnie nie interesują. [ przyglądam się zdobyczy łowców by ocenić co to za pechowa persona jest,oraz zwracam sie do bryana].(Słuchaj Bryan. Doskonale sobie zdaje sprawę z tego że może zaistnieć konieczność użycia wdzięków, które natura mi dała. I z przykrością stwierdzam, że interesujące mnie zakłady sa zamknięte. Chodźmy wiec wpierw do więzienia. [odwracam głowę w jego stronę ] co do twego pytania to według słów strażnika sa tam osoby które rzekomo znam. Zbyt wiele pytań za mało odpowiedzi. Pora to zmienić.) [ idziemy z bryanem w stronę więzienia ] *Zaś w głębi duszy neferia zastanawia sie co jest jej potrzebne by wykonać rytuał zmiany nastawienia oraz bóstwa na złe*


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#7 2014-12-09 15:13:01

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Zastanawiasz się nad tym ale łatwo nie zdobędziesz krwi jednorożca i anielskich piór oraz błękitnej krwi władców. Będzie to ciężki rytuał. Demony są chytre i wiadomo co chcą. Kontakt z nimi jest trudny ale czasem się opłaca. Jednak każdy rytuał spacza osobę go przeprowadzającą i tą, która jest jego celem. W pewnym stopniu tylko źli do szpiku kości mogą je przeprowadzać.
Łowcy prowadzą dzieci od 9 lat nawet do 17. A rasy są różne od ludzi po elfy, niziołki, drowy a nawet diablęta czy asamirzy. Wszystkie dzieci są zabiedzone i głodzone prawdo podobnie.
-Tak tak znałaś ale co zapomniałaś o nich? - podrapał się po głowie. -Wiesz ciekawie czy oni pamiętają ciebie. - drepcze za tobą.
Czujesz się obserwowana od kąt weszłaś w tą część miasta. To uczucie jest nieprzyjemne. czujesz się naga.
-A tak pozatym to jaki mamy plan? - zapytał w połowie drogi do więzienia między straganem z rybami a z butami.

-Ryby!! Świerze ryby!!! Ryby!! Świerze ryby!!! Ryby!! Świerze ryby!!! Ryby!! Świerze ryby!!! Ryby!! Świerze ryby!!!

-Najlepsze buty w tej części miasta już od 5 magicznych monet za parę!!! Najlepsza cena w mieście!!!

Uczucie nie znika a z kazdym krokiem nasila się coraz bardziej.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#8 2014-12-09 17:11:10

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

[Zatrzymuje siw i udaje ze przyglądam sie stoisku przybliżając sie do Bryana udając zaloty szeptam mu do ucha].
-Czy tez ci sie wydaje że jesteśmy obserwowani?
<Zaś normalnym tonem mówię>
Czy pamiętają o mnie to nie wiem. Wiem tylko tyle ze nie kojarzę ich ani troche. Zaś strażnik mówił o jakimś złotym królu który jest jednym z moich domniemanych dawnych towarzyszy. Upierdliwy podobno człek to jest. Potomek króli który nie ma nic. Zaś plan n dana chwile? Przyznając sie nie mam planu jako takiego. Wpierw musimy być na miejscu i zobaczyć co nam los przyniesie. Ale musisz przyznać że perspektywa spotkania osób które mnie rzekomo znały jest bardzo kusząca.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#9 2014-12-09 17:25:19

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

-Nie mam takiego uczucia mnie obserwują wszystkie kobiety więc to normalne. - wyszczerzył zęby w uśmiechu. -Poza tym jak nie masz planu to idź sama ja nie mam zamiaru spać w celi lub gorzej jeszcze. - pokazał gest podrzynanego gardła.
Po czym podszedł do ławki i usadził na nim dupsko. Bacznie taksując krągłości niewiast na ulicy.
Tłum stał się gęstszy część kupuje ryby część buty a jeszcze inni coś zupełnie innego. Jednym słowem miasto zaczeło żyć. A i strażnicy w czarnych zbrojach pojawili się na ulicach. W tym kraju czerń oznacza sługusów Rady. Tyle pamiętasz i nawet teraz zauważyłaś tą zależność. W miastach po nich są łowcy niewolników. Tak jest w każdym portowym mieście. Ta zależność nie jest chyba ogólna a specyficzna dla tego regionu.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#10 2014-12-09 17:40:33

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

[Siadam koło bryana]
- A wiec tak Bryanie. Mówiąc nie mam planu miałam na myśli ze nie robimy nic głupiego. Po prostu wchodzimy do więzienia, staramy sie o widzenie i rozeznajemy w sytuacji. Wtedy tez wrócimy i poszukam pracy oraz zaczniemy opracowywać jakiś większy plan. Gdy dzisiaj nic nie załatwimy  do domu alchemika by poradzić sie odnośnie dalszych kroków.
<Podczas calej rozmowy obserwuje bacznie tlum niepokojąc się widokiem zbrojnej ręki rady. W duchu zas zastanawia się nad tym czy aby nie wpadła w jakieś bliżej nieokreślone poważne kłopoty >


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#11 2014-12-09 18:00:40

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Brayan westchnął i położył nogę na nogę.
-Wiesz samo wchodzenie do więzienia jest czymś głupim Nef. - odchylił głowę w tył i popatrzył w niebo.
Żołnierze kręcą się w stałych  dwu osobowych patrolach. Śledzą bacznie życie w mieście. Poza tym pamiętasz, że dawniej więcej było tu piratów a mniej straży. Czasami mignie ci jakiś mag ze swoim półorczym niewolnikiem. Czasem ktoś bardziej strojny z kilkoma rycerzami o rozmaitych barwach. Nawet dzieci zbierają się w tłumy i podziwiają nowo przybyłych. Widzisz też, że jakiś krasnolud przeciska się przez tłum w twoją stronę. Na twarzy ma jakąś skórzaną maskę coś na wzór kaptura kata.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#12 2014-12-09 18:25:37

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

-Oj Bryan chyba mamy gościa. Żadnych gwałtownych ruchów. Jezeli idzie do nas  to pewnie nie jest sam
Pp tych słowach również zaczynam podziwiać błękit nieba.
-Wiesz niebo jest przepiękne w swoim ogromie


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#13 2014-12-09 18:42:11

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

Krasnolud przepchnął się przez tłum i stanął naprzeciw was pochylił się do przodu i przygląda ci się bacznie. Podrapał po brodzie i odszedł nic nie mówiąc. Maskę miał dobrze skrojoną dopasowaną do twarzy. Jednak nie jesteś pewna czemu ją nosił.
-Tak niebo jest piękne dzisiaj. A i pogoda dopisuje. - czujesz jakąś rękę na udzie przesuwającą się do łona. Po towarzystwie spodziewasz się, że to ręka Brayana.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#14 2014-12-09 19:35:02

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

No wiesz co Bryan. Tyle kobiet obserwuje cie z ukrycia a ty masz amory do mnie? Powiedziała z uśmiechem i chwytając lekko jego dłoń kładę mu ja na jego kolanie
No teraz jest na odpowiednim miejscu. Zaś co do więzienia to nie widzę innego sposobu by się spotkać z tamtymi osobami bez pójścia tam. Wiec jest juz to jakiś plan.Zrozum to dla mnie bardzo ważne. Mówiąc to caly czas obserwuje okolice.
*Hmm to wszystko jest bardzo dziwne. Wyspa towarzysze krasnolud.
..KOT!!! Musze z nim porozmawiać pomyślała neferia*
- właśnie! Ten krasnolud. Czemu cie nie zdziwiło jego dziwne zachowanie?


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#15 2014-12-09 19:52:34

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Neferi.

-No wiesz kobiety kobietami ale nie każda ma takie ciało jak ty. - popatrzył na ciebie z miną stłuczonego psa. -Co do krasnoluda to one są zawsze dziwne jakiś więc nic nowego.
Apropos kota był na łodzi i teraz nie ma go z tobą. Gdzieś wałęsa się po mieście jak to kot swoimi ścieżkami.
Straże złapało paru bez bransolet i od razu zakuli w kajdany i prowadzą do lochów. Tych bardziej wojowniczych zabijają na miejscu lub też biją do nieprzytomności. Jednak kobiety są taszczone do burdelu miejskiego. Tam też dokonają swojego żywota jako kurwy bądź też popełnią samobójstwo.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekipa89.pun.pl www.kosmicznainwazja.pun.pl www.nemezisclan.pun.pl www.mfporadnik.pun.pl www.krwawi.pun.pl