#1 2014-12-02 11:41:52

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Sesja graca Mada

Tylko Gracz może pisać na Tym wątku Poza tym Sen bogów to zasady i miejsce na ogólne informacje.

Karta postaci oto ona.

Imię: Mad.                        Gracz:    Marcin Mastalerz.
Nazwisko:                        Poziom:  1.   
Wiek: 45 lat.                                  1.
Rasa: Gnom.                        Klasa: Tatuażysta.
                                          Alchemik.
Opis postaci:
(tu wpisuje gracz, może też wkleić obrazek).                        
-Kanibal: z powodu żywieniowych nie gardzi ludzkim mięsem ani nie sprawia mu to problemów. Czasami nawet woli ludzkie mięso od innego.
-Gwałciciel: z powodu braku partnerek chętnych do współżycia zmuszony był do dokonywania gwałtów na małych dziewczynkach. W przyszłości taka forma miłości może tylko go zadowalać.
-Pedofil: nie wielkie rozmiary spowodowały, że musiał gustować w małych dziewczynkach. Co w przyszłości może nie wyjść mu na korzyść.   
⦁    Cel życiowy: (tu wpisuje gracz).

Historia:
(tu wpisuje gracz).
Urodzony na wyspę Xerxer do Wielkiej Federacji Wszech Magii w mieście Portland. Niestety jego matka nie przeżyła porodu. Ojciec Szalony Łuk Graff wyruszył ponownie na morze szukać przygód jako pirat. Dorastanie w mieście ułatwił mu ork Szakal miejscowy rzeźnik. Dostarczał młodemu gnomowi mięso ludzkie. To doprowadziło do kanibalczych zdolności gnoma. Tak samo jak gwałcenie dziewczynek u rzeźnika tuż przed ich poćwiartowaniu. Upodobanie to miało skutek z powodu braku gnomów w Portland. Ostatnie 10 lat były zaskakujące z powodu nie zmiennych incydentów w jego życiu. Jakaś osoba dostarczała mu świeże pieczywo co ranek. Poszukiwania pomogły wyjaśnić to mianowicie to kobieta pirat z załogi jego ojca Luii dbała o to. Obiecała to jemu ojcu i ze wzgląd na matkę jego.

Bóstwo: Sheol (15).    Charakter:  Chaotyczny.    Typ maga: Mistyczny.       
Charakter bóstwa: Chaotyczny.

S    11                   
K    20               
Zw    16           
               
Sz    7               
Zm    7                               
                                   
Odp    13   

R    13   
M    13   

Wie    32   
Wp    26   
Cha    15+1    
Wy    8+3

OB    5

PW    21   

Pż    100   
S    33   

In    13   
OP    6       

PM    45

Umiejętności:
-Alchemia 7                   
-Robienie tatuaży 15               
-Żeglarstwo 8               
-Handel 2               
-Wycena 9                   
-Sztuka 13                   

Biełości:
⦁   
⦁   
⦁   

Czary:
⦁    Zaklęcie tatuażu: ST I. Koszt: ??? PM (zależy od zaklęcia). Czas: ??? r. (zależy od zaklęcia).
⦁    Alchemia: ST I. Koszt: 30 PM. Czas: 3 r. ( -25% wytrzymałość przedmiotów).
⦁    Zbroja Maga: ST. Koszt 10 PM/r. Czas: 4 r. (+6 OB. aktywowane na rzyczenie).
⦁   
⦁   
⦁   
   
Zdolności bojowe:
⦁   
⦁   
⦁   

Zdolnści Pasywne:
⦁   
⦁   
⦁   
   
Zdolności rasowe:
⦁    Podatność kobiety.
⦁    Gnomia krew.
⦁    Gnomie oczy. (widzenie w ciemnościach w czarno-bieli)
⦁    Żółta skóra. (cecha rozpoznawania rasy)
⦁   
⦁   
⦁   

Ekwipunek:

-Drużyna Mada:

*Luii. Fechmistrz. Pół elfka.
*Tim Ughar. Obrońca. Krasnolód Tarczowy.
*Atacusz. Zbieracz dusz. Siewca Dusz.
*Hanss Holmss. Detektyw. Pół niebianin.

-LTZ
Żółwiołąk. Chwaniec.

Skończyłeś na tym, że byłeś w Dolliss w slamsach w trakcie wojny gangów. Gang z dzielnicy rozrywki  Hydra zainteresował się tobą dla tego musiałeś przyjąć protekcję jednego z czterech wielkich gangów rządzących slamsami. Wybrałeś gang Sześcio Palczastej Dłoni. I tak oto kariera gangstera rozpoczeła się na dobre.
[w razie niedomówień lub pomylonych faktów informuj]

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2015-06-02 12:16:26)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#2 2014-12-10 18:29:32

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Dobrze więc. Jak zatem wygląda moja aktualna sytuacja?


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#3 2014-12-10 18:47:34

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Sytuacja nie jest najjaśniejsza. Po twoim wyborze podlegasz bezpośrednio pod swoją sekcję. Więcej wytycznych mają donieść ci razem z rozkazami do wierzy. Walki mają trwać aż do wyznaczenia najsilniejszego gangu w slumsach. Potem macie zacząć rozszerzać swoje wpływy na inne części miasta.
Jak zawsze towarzyszy ci Luii, która do wszystkiego podchodzi z dystansem.
Wieża ma się dobrze ale nadal trzeba ją rozwijać. Po tych zajściach musisz rozpocząć werbunek własnej siły do obrony placówki. Jest duża i stanowi łakomy kąsek.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#4 2014-12-10 18:56:49

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Wiedząc że nie zostało mi już wiele czasu do nadchodzącej wojny, idę do Tima. Mierzę go moimi gnomimi oczętami, spod ukrywającej moją skrajną brzydotę maski i przemawiam.
- Tim, wiesz że nasza ochrona nie jest wystarczająca?
Opieram się o ścianę łapiąc krótki oddech.
- Chciałbym żebyś zwerbował ochronę. Dość dobrą, Zabójca Ci pomoże. Ale umów się że zapłatę otrzymają dopiero po obronie. Na nic mi płacenie tym którzy stchórzą, albo umrą
Mówiąc to zerkam za siebie, w zacienione miejsca, upewniając się że Atacusz też to słyszał


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#5 2014-12-10 19:03:56

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

-Tak jest. - Atacusz przytaknął.
Tim zmierzył go wzrokiem i podszedł do ciebie pochylając się. Poklepał cię po ramieniu i uśmiechnął się.
-Chcesz odważnych będą. Chcesz dobrych będą. Chcesz walecznych będą. Pytanie jest czy nie lepiej by było wyszkolić ich od młodego w specjalnym obozie szkoleniowym. Werbunek 12 lub 13 letnich ludzi po 4 latach da nam dobrych wojaków. - popatrzył ci w oczy.
Atacusz popatrzył na ciebie pytająco i to nie tylko on Luii tak samo.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#6 2014-12-11 00:09:28

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

- To świetny pomysł, żeby zrobić regularną armię. Ale do tego potrzebujemy programu szkoleniowego i przede wszystkim 4 lat. Myślisz że wojna będzie odwlekać się tak długo?
Zerkam na Tima spod maski, moje oczy wyrażają zaintrygowanie nietypowym pomysłem. Po czym oprowadzam wzrok po Atacuszu i Luii, z wyraźnym pytaniem w oczach.
- A wy jak na to patrzycie?


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#7 2014-12-11 00:18:08

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

-Według mnie... - Holmss usiadł na kanapie. -Wojna będzie szybka i krwawa a wygra ten kto zaatakuje ostatni i dobije pozostałe trzy strony. Ten kto zaatakuje pierwszy zginie na pewno.
Pozostali pokiwali głową z aprobatą. Tim popatrzył na Luii i wymienili się groźnymi spojrzeniami. Po czym Atakusz odskoczył i zasłonił cię.
-Spokojnie chodzi o to, że czas mu to powiedzieć w prost. - Luii podeszła do ciebie. -Mad zginiesz na tej wojnie bez gwardzisty. Tim nie będzie mógł cię bronić póki nie podpiszesz z nim umowy. Taki ma kodeks. Wtedy będzie tylko twoim obrońcą i nie będzie bronił nikogo innego. To poważny krok... Przemyśl to. - usiadła obok holmsa.
Atakusz opuścił miecz i usiadł z miną zawstydzenia.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#8 2014-12-11 00:30:07

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

-Hej... A nie prościej byłoby wynająć kawalerkę w motelu w górnej dzielnicy i tam przeczekać wojnę?
Patrzy ze złudną nadzieją na towarzyszy, po czym zrezygnowany kręci głową.
-Dobra, nie. To głupie. Tim. Na czym polega ta Twoja umowa? Holmes. Wiem że masz rację, ale wiemy też kto zamierza atakować jako pierwszy. Atacusz, nie powiedziałeś mi co o tym myślisz. No i Luii.... To musi być naprawdę przekurewsko poważne skoro zwracasz się do mnie po imieniu
Uśmiecham się zza maski, mierząc ich wszystkich pogodnym spojrzeniem. Ono mówi jasno "Będzie ciężko, ale damy kurwa radę".


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#9 2014-12-11 00:47:14

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

-Ja znam się na zabijaniu tylko. Nie wiem czy to dobre czy złe. nie mam zdania. - wbił wzrok w podłogę.
-Skoro wiesz kto to upraszcza sprawę. Może się podzielisz z nami tymi informacjami. - popatrzył na ciebie pytający. A w jego oczach widziałeś błaganie "Nie mów, że MY!!!"
Tim wstał i wyciągnął sztylet po czym położył go na stół. Powoli bez pośpiechu zaczął zdejmować karwasz i rękawice. Pozostali patrzyli na to w ciszy tylko Luii wyszła bez słowa.
-To forma przysięgi. Niczym bushido samurajów my obrońcy mamy swoją drogę tarczy i pancerza. Polega ona na ochranianiu naszego podopiecznego aż do warunku zawartego w kontrakcie. Kontrakt to pismo spisane w dwóch egzemplarzach krwią. Ja dostanę ten spisany twoją a ty ten spisany moją. - podniósł sztylet a z fałd zbroi wyciągnął jakąś starą skórę. -Słowa przysięgi przekazywane są z ojca na syna tak jak mój ojciec przekazał mi je tak ja przekaże je mojemu synowi. - powoli i starannie rozwinął rulon.
Tobie zaparło dech w piersiach te runy kształt i forma prawdziwe dzieło sztuki na najprawdziwszej skórze białego smoka. Symbole tworzyły przepiękny wzór nie do podrobienia.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#10 2014-12-13 16:06:27

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

-Holmes... Byliśmy z Luii w zamku, tam był przeciek że to gang Lotosu zacznie jatkę
Mówię krótko i podchodzę do stołu. Podwijam rękawy.
-Dobrze więc Tim. Zanim zaczniemy, wyjaśnij mi co się między nami zmieni po tej przysiędze
Gotów podpisać własną krwią, pergamin naznaczony nieznanymi runami, jak każdy gnom, pytam o kruczki


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#11 2014-12-14 00:36:57

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Popatrzył na ciebie zdziwiony i uśmiechnął się.
-Więc teraz trzeba tylko ustalić jakimi kartami zagrają. A wtedy mamy większe szanse. - popatrzył na Tima uważnie.
Krasnolud usiadł wygodnie i wziął głęboki wdech.
-Jako obrońca nie ochronię nikogo poza tobą ani nie opuszczę cie na więcej niż 3 metry. Od zawarcia kontraktu tylko ty się liczysz kosztem wszystkich a nawet mojego własnego życia!!! - wykrzyczał to na jednym wydechu.
Pozostali popatrzyli na niego z zadziwieniem i zarazem smutkiem.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#12 2014-12-14 14:13:29

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Wykrzywiam twarz w uśmiechu
- Holmes, nie wiem nawet jakimi kartami dysponują...
Siadam naprzeciw Tima. Poważnieje w tym momencie
- Dobrze zatem. Skoro to ma zachować moje życie, podpiszmy kontrakt.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#13 2014-12-14 14:56:01

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

-Niech i tak będzie drogi gnomie. - podał ci sztylet a sam przebił sobie dłoń i zaczął pisać na skórze krwią pismo podobne do tego z rulonu. Pieczołowicie kreśląc każdy znak z dokładnością kowala. Pieści każdą linię aż do gotowego efektu.
Każdy patrzy na niego z zadumą i na ciebie z uśmiechem tylko Atakusz i Holmss milczą patrzą na siebie.
-Czemu nie piszesz moja wersja dla ciebie gotowa zaraz będzie. - uśmiechnął się.
Cisza na zewnątrz jest zaskakująca. Nie tak dawno było tu głośno a miejsce tętniło życiem. Wszystko zmieniło się po pożarze slumsów.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#14 2014-12-15 10:51:43

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

- Wybacz Tim. Nasłuchiwałem ciszy przed burzą.
Odpowiadam zamyślony, po czym nacinam dłoń i piszę te same znaki, które widzę na wzorze przede mną. Niepewny jak mocno magiczny jest ten rytuał, skupiam się na nawiązaniu więzi z krasnoludem. Kiedy kończę patrzę z powagą na Tima. Otwieram usta i pieczołowicie wypowiadam każde słowo. Z namaszczeniem zadaję pytanie, które nurtowało mnie od kiedy przesiąknięty złem, napakowany wojownik, dołączył do mojej drużyny.
- Czemu chcesz bronić właśnie mnie, Obrońco?


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#15 2014-12-15 12:12:22

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Tim skupił się a na jego twarzy widać uśmiech. Niepokojący uśmiech i za razem trochę niepokojący.
Tim wstał a sam rytuał nie zmienił nic w twoim ciele poza tym, że boli cie dłoń. W koło was panuje cisza. Tak jak nigdy słychać tylko oddech zebranych ludzi i ich bicie serc. Widocznie i oni są ciekawi odpowiedzi krasnoluda. Być może i ich to nurtowało. Nie jesteś pewny.
-Chodzi o to... - wstał. -Przy tobie będę mógł walczyć duzo i nie będę się nudził jak sam wiesz nie lubię nudy. - uśmiechnął sie i spojrzał ci w oczy.
Widać w nich coś dziwnego, coś czego nie dostrzegłeś wcześniej. Coś złowieszczego i wręcz przerażającego.
Jesteś pewny, że nie powiedział wszystkiego.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zetall.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.metin2privv.pun.pl www.politologiaujk.pun.pl www.clanefp.pun.pl