#16 2014-12-15 12:19:16

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Uśmiecham się tylko, pozwalając by jego tajemnice zostały w jego sercu tak długo aż nie zechce sam ich wyjawić.
- Tak. Na nudę nie będziesz narzekał, a ja przy Tobie tym bardziej. Mam jednak nadzieję że nie będziesz sam ściągał na nas kłopotów.
Rozglądam się po reszcie, oglądam ich twarze i miny.
- Więc jak ekipo? Musimy przygotować się do wojny, czyż nie?
Wstaję i żywiołowo obchodzę ich wszystkich.
- Macie jakieś sugestie jak zrobić tak byśmy przeżyli? Holmes, dasz radę dowiedzieć się więcej o poczynaniach Lotosu? Atacusz, Tim, co z tym werbunkiem? Luii, przydałby nam się złodziej. Pamiętasz tą niziołczycę której poderżnąłem gardło? Co z jej siostrą?


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#17 2014-12-15 14:41:04

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Każdy popatrzył na ciebie z rozbawieniem bo krok za tobą podąża krasnolud. Na nie większą odległość niż dwa kroki. Wiec może to wyglądać zabawnie wręcz komicznie.
-Ja mam bronic atak mnie obchodzi chociaż najlepszą obroną na niektóre sytuacje jest włąśnie atak. - uśmiechnął się.
Twarze zebranych wyglądają na pogrążone w zadumie. Widzisz też, że Luii ulotniła się z wierzy i siedzi na schodkach na zewnątrz. kolo niej siedzi wróbel i dziobie okruszki chleba.
Holm pogładził twarz i spojrzał na ciebie bystrym wzrokiem. Taki wyraz twarzy świadczy, że jakiś pomysł kłębi mu się w głowie. jednak póki nie będzie kompletny nie podzieli sie nim z innymi.
-Popytać mogę jednak nie obiecuję nic. - klepnął Atakusza. -Będę go potrzebował na jakiś czas.
Atakusz spojrzał na ciebie tak jak zawsze z niemym pytaniem czy może. Bez pozwolenia nie zrobi nic.
-Co do wojny mam pewne pomysły.... - Tim rozwinął na stole projekt wierzy i uśmiechnął się. -Jak widzicie to mapa kompleksu jednak... - wyciągnął drugą i na niusł na nią. -... nie było naniesione na nią ostatnie dokonania gnoma i Żółwiołaka  mianowicie chodzi o podziemia i korytarz. To będzie nasz ostatni bastion obronny jak padnie wierza tam będzie schron więc mamy szanse jakieś 10%, że nam się uda jednak do tego czasu wypadało by je zrobić do tego potrzebna jes pomoc krasnoludów. Wtedy upiecze się dwie pieczenie na jednym ogniu ale jest mały chaczyk. - popatrzył na zebranych.
Holmss analizował a atakusz poszedł po Luii, która staneła w progu obserwując wszystko z dystans i obojętnością jak nigdy patrząc na długość waszej znajomości.

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2014-12-23 14:21:58)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#18 2014-12-23 13:31:57

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Spoglądam na Tima z drobnym uśmiechem, jednak nie mówię nic. Teraz rozumiem gdzie tkwi haczyk, jednak przyzwyczaję się do tego że mój cień jest większy ode mnie.
- Zabójco, pomóż mu, biedak sam nie da rady.
Zarzucam mój mały zad na stół tuż obok map.
- Dobra Tim, gdzie jest haczyk i co konkretnie chcesz tu osiągnąć?


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#19 2014-12-23 14:27:12

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Zabójca przytaknął i wyszedł za Holmssem. W pomieszczeniu zostałęs tylko ty i Tim oraz Luii, która zbiera się do wyjscia.
-To ja idę poszukać jej siostry. Tylko tym razem jej nie zabij. - uśmiechnęła się blado.
Tim zaczął coś malowac na czystym pergaminie. Bardzo uproszczony schemat pomieszczeń i podziemi.
-No więc... - pokazał z dumą swoje dzieło. -Haczyk jest taki, że oddamy podziemia im za stała ich ochronę. Wiesz ręka rękę myję taki kontrakt. Jednak do tego potrzeba Luii aby porozmawiałą z Synem Ymira. Wiesz on ma do niej słabość. - poszturchał cię łokciem pod pachą. -Poza tym w kazdej chwili mozemy miec kopalnio twierdzę pod wierzą. W górę jest trudno budować ale w dół sam wiesz. - wyszczeżył zęby.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#20 2014-12-23 16:30:35

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

- Podoba mi się ten pomysł. Nawet bardzo. Tylko zostaje kwestia surowców, bo jak oddamy im podziemia, to czy surowców nie wezmą w komplecie?
Dalej siedząc na stole oglądam pergaminy Tima. Luii rzucam krótkie spojrzenie mówiące "Postaram się", a potem odzywam się do niej ciekawsko.
- Myślisz że Niebieski Wielkolud pójdzie na ten układ?


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#21 2014-12-23 18:18:59

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Luui wzruszyła ramionmi po czym wyszła bez słowa.
Tim spojrzał na ciebiei pokazał palcem odziemia.
-Nadal można ugrać wiele musisz spisać z nimi umowę ale na obupólnej korzyści. Jesteśmy istotamo honorowymi. To ulatwia sprawę ale nasza chciwość czase wygrywa. Masz jakieś pomysły na kontrat? - spojrzł na ciebie zacikawiony.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#22 2014-12-24 09:20:14

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

- Pewnie. Jeśli tylko zabronimy im brać surowców, to albo nie pójdą na układ, albo będą chcieli je wziąć za każdym razem. Mój pomysł jest prosty. Damy im podziemia wraz ze wszystkimi surowcami, w zamian za to że marne 10% rzeczy wydobywanych idzie do nas. Za te surowce i dodatkowe miejsce weźmiemy ich ochronę, w dodatku skończy się ich problem z gangiem 6 palców, bo nikt ich na naszym terenie nie ruszy, a jak wrócą do siebie będą się mogli z nimi ponapierdalać. W dodatku mamy wstęp do każdej szczeliny i dziury, a nawet raz w miesiącu poprosić ich o przysługę nie przekraczającą 10 000 monet, ale tylko w rzemiośle. Jakiś remont czy coś w tym stylu.
Mówię to wszystko powoli, z precyzją kupca i rzemieślnika. Kiedy kończę patrzę na Tima zaciekawiony.
- Co o tym myślisz przyjacielu?


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#23 2014-12-24 12:14:50

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Podrapał się po brodzie.
-Powinni to kupić 10% to mało ale dla nich to idealne rozwiązanie. Jednak sprecyzuj jakich monet. Wiesz, że złota nie równa się magicznej. Bo jeśli chodzi o magiczne to przelicznik jest prosty jak jeden do dziesięciu. A nawet i do stu zależy od dnia. Pamiętaj o tej zasadzie. - wstał. -To teraz trzeba zorganizowac spotkanie a najlepiej rzucić okiem na to czego dokonał Żółwiołak.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#24 2014-12-24 12:28:24

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

- Co zrobił to zrobił. Poza tym wiesz że miesiące są długie a złoto jest warte tyle co nic. Pewnie że chodzi mi o magiczne monety
Zeskakuję ze stołu i otrzepuję ubranie.
- Pójdę zobaczyć co mój chowaniec nawyczyniał, a Ty jeśli możesz zorganizuj spotkanie. Najlepiej na dziś wieczór, żeby Luii zdążyła wrócić i się przygotować. Może się zgodzą na naszą ofertę. Jest uczciwa
Z tymi słowami wychodzę z pomieszczenia i kieruję się do studni. Schodzę po drabinie i patrzę na to co zmieniło się od mojej ostatniej wizyty w tym miejscu


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#25 2014-12-24 12:51:24

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Widzisz, że twój cien idzie za tobą. Raczej nie pójdzie zorganizować spotkania. Jest twoim obrońcą.
-Wiesz, że o dwa kroki mogę dalej tylko odejść inaczej nie spełnie swojego kontraktu. Luii zajmie się wszystkim. - idzie dalej za tobą.
Poza tym, że w mroku widzisz w czerni i bieli widać nie wielkie postępy. A chowaniec śpi w najlepsze schowany w skorupie. Skały są podrapane ale za twarde zapewne na jego pazyry.
Tim podszedł do ich i gwizdnął z zadowoleniem.
-Proszę proszę najprawdziwsze złoże żelaza. - stuknął młotem w jedna ściane i odłupał kawałek po czym przyjrzał się uważnie jego struktórze.
Chowaniec wychylił leniwie swoją głowę. Roztarł oczy i ruszył się ociężale.
-A to wy. To cholerstwo jest bardzo twarde. - splunął.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#26 2014-12-24 13:56:24

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

- Bo to żelazo. Dobrze się spisałeś
Szczerze kły do żółwia spod maski, po czym podchodzę do Tima i staram się wycenić to złoże, a raczej jego 10%. Po chwili zastanowienia jednak dodaję.
- Musisz sobie przenieść łóżko do mojej komnaty w takim razie. Całe szczęście że zdążyłem przyzwyczaić się do Twojego chrapania
Zbieram się do wyjścia stąd. Nie zapominam o zostawieniu żółwiołakowi sowitego kawałka mięcha. Kieruję się do komnaty obrad, żeby poczekać na Holmes'a i Luii. Parzę sobie herbatę i czekam.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#27 2014-12-24 14:16:45

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Nie masz pojęcia ile dokłądnie będzie tej rudy to nie ułatwia wyceny jednak wstępne obliczenia mówią ci, że będzie tego mało nawet nie srebna moneta od kilograma rudy.
Jednak jeśli chodzi o ilość może być tego kilka ton.
-Łóżko będzie przeniesione i mój stojak na zbroję i broń. Jednak on też musi się przenieść. - pokazał żółwia.
Po czym wszedł na górę i czeka z tobą siedząc na krześlę. Mijał czas, kwadrans za kwadransem. Za oknami robiło się coraz ciemniej. Jednak ani Hollms ani Luii nie wracali. -Mam złe przeczucia odezwał się Tim po godzinie. - wstał i podszedł do okna.
Patrzył w ciszy przez nie jakiś czas po czym usiadł.
Rozległo się pukanie do drzwi.
-Jest tam ktoś???!!! - jakiś gruby głos odezwał się przy drugim pukaniu.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#28 2014-12-24 14:38:33

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

- On zajmie Twój pokój
Stwierdzam wzruszając ramionami. Po usłyszeniu pukania zrywam się i otwieram drzwi, patrząc Ciekawsko na przybysza


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#29 2014-12-24 18:40:38

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Widzisz gościa z tatuażem hydry na reku po czym złapał cię i wyrzucił za drzwi.
-Pozdrowienia od naszego szefa. - pchnął drzwi i zamknął je.
Wyciągnął zatruty sztylet a potem krótki miecz. Z wnętrza słychac bieg krasnoluda.
-Ty skurwysynau. - Tim wyleciał z drzwi.
Sztylet nie trafił krasnoluda a krótki miecz został zblokowany uderzeniem głową w przedramie tak, że odleciał w bok. Potężny zamach krasnoluda spudłował ponieważ zamachowca odskoczył w tył parę metrów wprzed tobą.
Przy sobie masz tylko nóż za pasem w pochwie. A w okolicy nie widzisz nikogo, gdzieś dalej przewijaja sie ludzie z "Szóstki" napewno.
Zamachowiec znowu natarł na Tima lecz tym razem Tim zasłonił się trzonkiem młota i dwa ciosy zostały sparowane.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#30 2014-12-25 09:47:46

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Sesja graca Mada

Niewiele myśląc chwytam nóż w dłoń i zachodzę przeciwnika od flanki. Wykorzystuję swój wzrost by przemknąć blisko. Najpierw tnę go w okolicy wewnętrznej strony uda, a potem odbiegam, nie spuszczając oczu z napastnika i krzyczę.
- WRÓG U BRAM! WRÓG U BRAM!
Nie wypuszczając sztyletu z dłoni zmieniam aktywnie swoją pozycję, otaczając go i czekając na kolejną okazję do ataku.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zetall.pun.pl www.politologiaujk.pun.pl www.metin2privv.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl www.clanefp.pun.pl