#16 2017-07-04 19:23:48

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Słucham rzemieślnika, po czym odbieram od niego broń. Nawet gdybym chciał, jestem za biedny. Mam 20 piór, broń długą Rough X wartą 5, oraz dwa pistolety Darger V warte 2 każdy. Zamiast ulepszać broń, zaopatruję się na targu w zapasy pożywienia, prochu, kul i opatrunków potrzebne do rozpoczęcia zbliżającej się podróży. Chodzę po targu tak, żeby znaleźć najlepsze produkty w najniższej cenie, próbuję się do tego delikatnie targować, jednak nie przekraczam granicy uprzejmości. Wiem że handlarze potrafią oszukać klienta który nie docenia ich umiejętności. Chciałbym żeby zostało mi koło 5 piór, jeżeli to możliwe, jednak priorytetem jest przygotować się do drogi. Zapasy zanoszę do mieszkania. Tam po posiłku kładę się na hamak na drzemkę do południa, odpoczywam po inicjacji w dorosłość i układam myśli. Po powstaniu myję się i kieruję się na platformę rozkoszy. Po drodze zaopatrzam się również w drobny podarek dla nałożnicy. Na platformę wchodzę jak przystało na kawalera, chcącego przedłużyć linię życia klanu. Szukam dla siebie nałożnicy, kierując się normalnymi w naszej wiosce zwyczajami, jednak nie próżnuję. Moim celem jest ją rżnąć rytmem ciągłym przez kilka dni, najlepiej żeby miała dni płodne. Jak wrócę z pierwszej podróży żywy, potomek może już na mnie czekać.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#17 2017-07-05 19:07:10

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Dokładniej rzecz biorąc masz tylko jednego Dargera V nadającego się do sprzedaży drugi ma uszkodzony zamek. Co czyni go chwilowo bezwartościowym kawałkiem metalu i drewna.
Produkty u wszystkich sprzedawców w detalu kosztują tyle samo do tego na każdym stoisku są jakieś upusty w zależności od przydatności ludzi do wioski. Poza handlem za Bursztynowe Pióra jest również handel wymienny. Bardzo drogi w tym roku jest wszelaki metal. Jednak ceny jego kupna też są wysokie. Wszystko to spowodował brak dostaw z stolicy. A wiąże się z tym konflikt z starszyzną, która blokuje dostawy do wioski.
Za 10 Bursztynowych Piór jesteś w stanie kupić miesięczne zapasy na podróż głownie suszonych owoców i mięsa oraz waszego lokalnego Kanu(Coś jak lembas elfi tyle, że są to podpłomyki z suszonym mięsem zawinięte w liść palmy oliwne. Daje ona specyficzny posmak a ciasto i mięso im dłużej leżą w nim tym są smaczniejsze. Nawet po pół roku nadają sie do jedzenia)
Wszystko zaniosłeś w torbie z twardych liści Tropikalnej Tyni, która chroni przed ciepłem i owadami. Soki zawarte w liściach odstraszają owady. Tak wiec już po zmierzchu po zjedzeniu skromnego posiłku z podarowanego Kanu udałeś się do platform rozkoszy. Po zmierzchu trzeba uważać na mostach linowych. Słabo oświetlone przez klatki z świetlikami mogą być śmiertelną pułapką. Zdarzało się, że wielu pijanych mężczyzn spadało w otchłań lasu i znikało bezpowrotnie. Jeszcze nikt kto spadł nie powrócił do wioski.
Podarkiem dla kobiet w aktualnym czasie są liście Turkusa Księżycowego(jak kokaina). Żucie go pobudza ale również zwiększa odczucia fizyczne. Jest to ulubiona roślina dla kobiet lubiących rozkosz. Jest też niezwykle droga. Jeden liść kosztuje jedno bursztynowe pióro.
Nikt na tej platformie nie jest sam a nowi szybko są oblegani przez kobiety. Tylko kiedy przeszedłeś most prowadzący do niej otoczyły cie dwie kobiety.
Jedna jest ruda z pokaźnym biustem oraz nieco starsza od drugiej kobiety. Druga zaś blondynka o buzi anioła ale znacznie mniejszych piersiach.
-Hej przystojniaku jeśli chcesz sie zabawić powinieneś wiedzieć co potrzebuje dojrzałą kobieta. -uśmiechnęła sie i złapała cie za kroczę.
Blondynka natomiast nieśmiało podeszła i nie patrząc na Ciebie wyszeptała ledwo słyszalnym głosem anioła.
*Jeśli chcesz wprowadzić mnie w świat rozkoszy proszę abyś był delikatny. -zaczerwieniła sie i wbiła wzrok w platformę.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#18 2017-07-05 21:22:49

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Uszkodzony zamek, to pewnie niedroga naprawa, zajmę się nią jeszcze przed wyruszeniem. Dobry cyngiel, musi mieć dwa pistolety. Uśmiecham się do rudej kobiety, jednak pod rękę biorę blondynkę i idę z nią do jej chaty. Dobra matka powinna być choć odrobinę skromna.

- Będę słoneczko, będę

Zapewniam ją po czym oddaje się rozkoszy. Nie rżnę jej mocno, ale na pewno robię to intensywnie, przez kilka dni nie robię prawie nic innego, żeby upewnić się że będę mógł oczekiwać potomka. Potem zanoszę pistolet do rusznikarza z prośbą o tą drobną naprawę, jeśli wszystko udaje się tak, jak mógłbym tego chcieć, zbieram się do wyruszenia.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#19 2017-07-06 18:38:10

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Przez kilka dni nie robiłeś nic poza zaspokajaniu swoich potrzeb seksualnych. Dziewczyna była nieśmiała i nic poza uległością nie okazywała.
Po dokładnie 8 dniach od osiągnięciu 25 lat wyruszyłeś do rusznikarza.
-To znowu ty. Z czym przychodzisz. Zresztą połóż na ladzie. -po czym zerknął na twą bron. -Darger V ten model jest bardzo delikatny i podatny na uszkodzenia. Jednak ten miał więcej szczęścia niż by wyglądało. Poza zniszczonym krzemieniem i poluzowanymi śrubkami. Jedynie kolba została lekko osmolona i podpalona przez wybuch prochu. Brakuje też jednej śrubki. Mogę to wymienić od razu za jedno pióro. -zapłaciłeś a on oddał Ci broń po chwili.
Wróciłeś na swoją platformę i zebrałeś swoje rzeczy teraz musisz tylko dotrzeć do windy. Nie opuszczałeś nigdy wioski więc nie wiesz jak to się odbywa jak i gdzie jest ta winda. Wódz powinien wiedzieć takie rzeczy jak i mógł wyjaśnić Ci jak odbywa się opuszczenie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#20 2017-07-06 18:55:53

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Dziękuję rusznikarzowi z uśmiechem pewnego siebie młodego faceta. Potem  zbieram swój dorobek życia i kieruję się na platformę wodza. Jeśli nie wiem jak prosić go o chwilę uwagi, a on sam nie obserwuje że przybyłem, nie wchodzę do jego domostwa, ani nie wołam Wielkiego, siadam wtedy na środku platformy i czekam aż sam zwróci na mnie uwagę. Kiedy wyjdzie, wstaje i skłaniam mu się, znów nie spuszczając z niego wzroku, to odruch mający chronić mnie przed nieoczekiwanym wystrzałem cudzej broni.

- Wodzu, czas na moją wyprawę nadszedł. Chcę opuścić wioskę i nieść jej chwałę na bezkresnych polach zwycięstwa. Gdzie znajdę windę, prowadzącą na stały grunt?


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#21 2017-07-07 00:22:25

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Po chwili wyszły dwie nagie kobiety rozradowane widokiem kogoś na platformie.
-Wódz śpi ale w tej kwestii jesteśmy w stanie Ci pomóc. -klasnęła w dłonie a trzecia młoda naga kobieta wyszła trzymając skórzaną torbę. -Włóż tu swoje rzeczy. Po czym podejdź do krawędzi platformy i stuknij trzy razy w balustradę. Potem poczekaj aż pnącza spadną. Jedno przywiąż do nóg i skocz w dół ale wcześniej przywiąż skórzaną torbę. Pnącza są długie i starczą do wysokości metra nad ziemią. Jak będziesz miał szczęście to pnącze samo się rozwiąże po wyhamowaniu twego ciała. Jeśli nie czeka Cię mozolne oswobadzanie się. To jest metoda aktualnie dostępna dla Ciebie. -oblizała lubieżnie wargi.
*Druga metoda wymaga cierpliwości i oczekiwania na pełnię. Tylko w pełnie platforma jest opuszczana. Tyle, że do pełni zostało 20 nocy. -przesłała Ci całusa.
^Jest jeszcze Trzecia metoda. -słyszysz głos wodza. -Jednak to oznacza test dla twojego wzroku. Jest niebezpieczny bo jedna pomyłka może kosztować życie. Więcej powiem jak zdecydujesz o metodzie jaką opuścisz wioskę. -zamilkł a Ciebie za szczypała ręką.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#22 2017-07-07 02:57:37

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

- Druga metoda odpada. 20 nocy to zdecydowanie zbyt długo. Pierwsza metoda brzmi jak coś czego się podejmę od zaraz... Chyba że trzecia metoda, poza niebezpieczeństwem niesie za sobą korzyści, o których do tej pory nie usłyszałem.

Odpowiadam spokojnie, jeśli faktyczne korzyści istnieją i ktoś zechce mi o nich powiedzieć, czekam i słucham cierpliwie. Jeśli jednak polega ona tylko na niebezpieczeństwie i tym że jest rzadko używana, to nie podejmuję niepotrzebnego ryzyka i podchodzę do krawędzi platformy i stukam trzy razy w balustradę. Czekam na pnącza, potem przywiązuję torbę i drugie pnącze do nogi, następnie nóż, lub cokolwiek ostrego biorę w dłoń, by oswobodzić się gdyby pnącze nie chciało puścić dobrowolnie.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#23 2017-07-08 19:08:25

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

-Gdy są korzyści zawsze są niebezpieczeństwa. Pamiętaj o tym młody człowieku. Tak już działa ten świat. -po czym wódz wyszedł leniwie. -Próbą jest walka z jednym z Tropicieli wioski. Walka polega na trafianiu do celów w czasie biegu. Kto zestrzeli więcej owoców Kandi(coś jak dynia tyle że twarda jak orzech kokosowy) ten zyska przywilej jednorazowego skorzystania z windy grawitacyjnej. Na ogół jak wiesz tylko towary są nią transportowane lecz o jej użycie można "zawalczyć". Walka rozpocznie się wieczorem strat z tej platformy aż do końca wioski w dowolnym kierunku. Owoców będzie z każdej strony tyle samo. A mianowicie po pięć na stronę. W biegu będzie brało maksymalnie czterech osobników. Pierwsza gwiazda na niebie będzie sygnałem startu. -po czym znowu wszedł do chaty.
Masz nóż ale nie da rady przeciąć pnączy są za twarde z tego co Ci wiadomo. Tylko tropicielom kowale kują specjalne ostrza mogące przeciąć te cholerstwa. Maczety z czarnego żelaza są niebywale ostre i twarde. Po wykuciu nie da się już ich ponownie przekuć a metody ostrzenia są bardzo pieczołowicie skrywane przez każdego kowala, który je wykuwa.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#24 2017-07-08 21:13:50

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Wzdycham ciężko słuchając słów Wodza. Nie udało mi się bez uszczerbku na zdrowiu pokonać w walce jednego z moich rówieśników, więc walka z wioskowym Tropicielem na zasadach które są dla niego na porządku dziennym opóźni tylko moje opuszczenie wioski. Skłaniam się znów Wodzowi w podzięce za informacje i podejmuje się skoku z pnączem. Pamiętam o przywiązaniu swoich rzeczy i liczę na łud szczęścia że pnącze odwiąże się przy upadku.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#25 2017-07-09 19:37:06

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Liany spadły. Są dość elastyczne jednak widzisz, że zwiesz chu mają szorstkie łyka a od środka gąbczaste porosty uchronią od otarć i skaleczeń. Bagaż zawiązałeś starannie i skoczyłeś.
Droga była szybka a kiedy się zatrzymałeś pnącza pociągły cię nieco do góry aby znowu opuścić i tak kilka razy do póki nie wytraciłeś siły z jaką spadałeś.
Wisisz teraz metr nad ziemia jednak w odległości kilku metrów znajduje się coś na wzór platformy z ściętego drzewa. Spokojnie rozbujałeś się do niego i złapałeś korzeni wystających niczym uchwyty do trzymania. Cała krew spływa Ci teraz do głowy. Czujesz mrowienie w nogach. Rozplątanie zajęło Ci kwadrans. A upadek był ledwie odczuwalny. kiedy krążenie wróciło do nóg rozejrzałeś się za swoją torbą i dostrzegłeś ją zaplataną o gałąź jakoś na wysokości równej trzem twojego wzrostu. Wspięcie tam było uciążliwe bo kora była śliska a uchwytów mało. Jednak po dłuższej chwili udało Ci sie ją zdjąć a samemu bezpiecznie zejść.
Teraz jesteś sam na dole jest tu ciepło i wilgotno ale tobie się bardzo dobrze oddycha. Jednak nie masz pojęcia przez ten skok w która stronę masz się udać.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#26 2017-07-11 21:28:30

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Zbieram swoje rzeczy i poprawiam się. Rozglądam się uważnie po miejscu w którym jestem, tak żeby je dobrze zapamiętać. Będę chciał tu wrócić, tak czy owak. Szukam mchu na drzewach żeby określić którędy na północ. Znając mapy terenów naszego klanu, kieruję się w stronę morza, do miasteczka Invidia, moim zdaniem jest ono dobrym początkiem dla młodego wojownika.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#27 2017-07-12 20:54:50

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Po wstępnych oględzinach miejsca udało ci się po kilku godzinach określić północ dzięki mchu. Jednak sztuka ta była utrudniona przez liany. Dolne piętro lasu jest gęste i będzie ci ciężko przechadzać się przez dno lasu. Po kilkunastu dniach twoje zapasy wody i żywności się bardzo skurczyły jeśli nie uzupełnisz ich w ciągu 2-3 dniu odwodnisz się. Jednak z gęstwin wyszedł podróżnik. Nie jest jakiejś szczególnej postury lecz dwa pistolety za pasem skórzanym wzmocniły twą czujność. Od stup do głów odziany jest w solidnie wykonane skórzane odzienie.
-Witaj podróżniku. Podróżuje z Wioska Calceus i chyba się zgubiłem. Szukam Wioska Noctis. Potrzebuje od nich pewnych ziół. -dostrzegł twoje pistolety i również zaczął zachowywać się ostrożniej.
Kątem oka dostrzegłeś pokaźną torbę z zapasami żywności. Ma coś co tobie brakuje a Ty nie posiadasz nic w zamian więc handel odpada. Nawet lokalizacje innych wiosek nie jet zaznaczona na mapie. Posiadasz na niej tylko miasteczka i stolicę zaznaczoną oraz najważniejsze punkty orientacyjne.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#28 2017-07-13 14:27:06

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Mam szczerą nadzieję że chociaż jeden z moich pistoletów jest naładowany, tak w razie potrzeby. Nie napinam się aż tak, mając nadzieję że połączy nas miłość do wspólnego klanu.

- Wybacz, ale nie znam dokładnego położenia tej wioski, jednak na Twoim miejscu kierowałbym się na południe. Sam podróżuję do Invidii, acz zaczyna brakować mi zapasów. Dzikiej zwierzyny nie widziałem, a może widziałeś po drodze jakiś strumyk?

Obserwuję go uważnie, gotów jak na razie bardziej się bronić niż atakować, chociaż jego zapasy wyglądają przyjaźnie. Rozważam czy nie zmienić trasy i zyskać towarzysza, czy rozstrzelać go i okraść z dóbr, czy może wymienić się kilkoma słowami i ruszyć w swoją stronę. Czekam na jego reakcję.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#29 2017-07-16 22:08:47

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Broń nabiłeś jednak przy tej wilgotności nie jesteś pewny czy proch nie zamókł.
Przybysz zmierzył Cię wzrokiem i uśmiechnął się.
-Nie wielu kieruje sie w stronę tej miejscowości. Czyżby życie syna mórz ci odpowiadało? Zresztą nie moja sprawa. Strumyk mijałem ponad dwa księżyce temu sam pozyskuje wodę z liści tutejszych roślin. A co do strawy. -położył torbę przed siebie i wyciągnął mniejsze zawiniątko. -Tym mogę się podzielić. No cóż kładę tu i po woli się oddale. Nie znam Cię a jak sądzę twoja broń może być nabita. Nie szukam walk a tym bardziej śmierci. Jestem pokojowo nastawionym człowiekiem. -powoli się wycofuje.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#30 2017-07-16 23:04:08

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Hamuję chęć zamordowania go przy najbliższej okazji. Lojalność wobec klanu, wygrała z pragnieniem krwi. Mimo wszystko to nasz człowiek.

- Pływając statkami przygotuję się odpowiednio na wypad do wieży. To jest moim celem, jednak nie chcę iść w pojedynkę. Dziękuje za dobro, jeśli kiedyś się spotkamy, masz u mnie przysługę.

Mówię z uśmiechem, jednak odprowadzam go również spojrzeniem, przygotowany do ataku i obrony. Jak odejdzie zabieram zawiniątko i wyruszam dalej w swoją drogę, próbuję pozyskać wodę z otaczających roślin, a jeśli mi się nie udaje, szukam uparcie strumyków.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumgraonaruto.pun.pl www.metin2privv.pun.pl www.clanefp.pun.pl www.zetall.pun.pl www.politologiaujk.pun.pl