#1 2016-02-01 03:48:15

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Sesja dla gracza Adolf Stalin

Karta postaci.

Imię: Adolf Stalin.                Gracz: Szymek.   
Nazwisko:                        Poziom: 5. (awans trzeba zrobić na poziom 6)
Wiek:  27 lat.
Rasa: Człowiek.                    Klasa: Gwardzista.
Opis postaci:
http://orig11.deviantart.net/1de4/f/2013/038/c/1/dragon_age__origins___the_grey_warden_by_xblackraven-d5u4fd4.jpg
-Cel życiowy: (tu wpisuje gracz)

Historia:
Od dziecka wychowywany na żołnierza w pocie czoła. Jego domem jest wojsko a placem zabaw pola bitew. Od lat służy w „Black Salavations Army”. Tam spędził swoją młodość. Dorobił się stopnia zakonnika ale nie zdobył żadnych wyróżnień. Teraz po 10 latach służby jako gwardia jakiegoś pomniejszego sierżanta po jego śmierci ma zostać przeniesiony do „Kopalni” na potrzeby Zarządcy Kopalni i chwałę zakonu.

Bóstwo:  Kord (20+5)            Charakter: Praworządny.        Typ maga:       
Charakter bóstwa: Neutralny.

S    30. +1[31]               
K    28.             
Zw    24.             
                   
                       
Sz    9.
Zm    8.

Odp    14.

R    18.
M    25.

Wie    22.
Wp    23.
Cha    15.
Wy    26.

OB    8+7+6   

PW    27

Pż    140   
S    42

In    -2   
OP    -4

B    9

Umiejętności:

-Dyscyplina: 17.                   
-Prowokacja: 15.               
-Zastraszanie: 19.               
-Tortury (P): 13.               
-Przesłuchiwanie (P): 11.           
-Wycena: 20.                   
-Handel (P): 18.                   
-Jeździectwo: 16.               
-Dyplomacja: 17.               
-                       
-                       
-                       

Biegłości:
•    Miecze:  II, III
•    Pawęże.
•    Pancerze: Ciężkie, Ciężkie-Ciężkie.
•   
•   


    Czary:
•   
•   
•   
   
    Zdolności bojowe:
•    Blok: ST I. Koszt 3 PW/r. (+1k4+1 do B)
•    Postawa Obronna: ST I. 1x dzień. Czas: 8r. Koszt 3 PW. (OB +50%)
•    Mur Tarczą: ST I. Koszt 6 PW/r. ( +1k4+1 do OB i B)
•   
•   
•   
   

    Zdolności Pasywne:
•   
•   
•   
       
    Zdolności rasowe:
•    Podatność kobiety.
•   
•   
•   

Ekwipunek:
•    Lekka Kolczuga Płytowa: +7 OB. – 6 In. -18 S na rundę walki. (Żelazo) [Pancerz Ciężki-Ciężki]
•    Pawęż: +6 OB -8 In. +9 B. [Pawęże]
•    Miecz półtoraręczny: -5 In. 30 obr. 43 % szans na trafienie krytyczne. (Stal: Trwałość +2) [Miecze: III]

-Drużyna Adolfa:

-LTZ:

Jedziesz konno wraz z 30 innymi zakonnikami do Kopalni. Największej w okolicy i za razem jedyną pogrążoną w jakiejś wewnętrznej bitwie. Kontakt z kopalnia został stracony miesiąc temu. Teraz zbliżając się na posterunkach tego wielkiego bunkru widzicie że nie ma templariuszy wieśniacy zniknęli. Są same puste budynki bez życia. Pochód zwolnił. Wy jako przednia straż złożona z konnych macie przygotować miejsce dla reszty taboru liczącego prawie 2 tysiące piechoty.
Dowodzi wami sierżant Makswel Grant. Teraz zeskoczył z konia i wziął ziemie w palce.
-Świerza. Chodził ktoś tędy najpóźniej wczoraj. - spojrzał na was. -Zając stanowiska obserwacyjne a reszta niech na środku wioski rozbije obóz. To rozkaz!!! - rozdarł się i wskoczył na koń.
Stanowisk obserwacyjnych jest 12. Niektórzy z twoich braci kierują konie ku nim. Cały kompleks nadziemny jest ogromny. Wiesz, że mogło by tu stacjonować przynajmniej 4 legiony naraz a i tak było by tu dość miejsca na kolejne. Wioska jest tak naprawdę wielkim miastem otoczonym murem po flankach od frontu znajduje się wąski przesmyk w kształcie łuku na 5 koni szeroki a tył miasta przylega do zbocza góry. Jest to największa budowla militarna jaką do tej pory widziałeś.

...



Po długiej bitwie trwającej 2 miesiące odzyskaliście tereny przy kopalniane. Straciliście masę żołnierzy ale zabiliście ich  z łaską Tyra czempiona dowodzącego insektoludziami i otworzyliście drogę do kopalni. Po wyleczeniu ran i dojściu do siebie jesteś przydzielony do oddziału zwiadowców. Niestety z braków kadrowych dostajecie dezerterów i obłąkanych braci. Wszystko przez straty zadane wam przez wroga. Ze zwiadu zostałeś tylko ty. twój sierżant i pozostali koledzy ze "Skarem" na czele polegli. Tyr ma w opiece ich dusze.
Teraz wiesz jaki ogrom rzezi miał miejsce w kopalni z 5 legionów został tylko jeden. Co samo w sobie przekonuje o rozmiarach tragedii tej placówki. Do tego masz tu wiele formacji nie znanych w szeregach zakonu. Zieloni templariusze są ci obcy a czarni są legendą lecz tu jest ich sporo.
Teraz próbujesz się dostać przez "Czarną furtę na poziom V kopalni a drogę zagradza ci wielki czarny templariusz zwany "Górą".

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2016-02-15 00:31:31)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#2 2016-02-27 17:30:33

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Adolf Stalin

Zwracam się do Góry
- Czarny templariuszu jestem z oddziału  zwiadowczego chciałby dostać się na V poziom kopalni więc jeśli możesz przepuść mnie

Offline

 

#3 2016-02-28 14:18:47

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Adolf Stalin

Góra uśmiechnął się.
-A dokumenciki ma na piśmie że takowy rozkaz otrzymał mały śmieszny templariusz? - popatrzył uważnie na ciebie.
Widzisz, że za niego wychodzi masa templariuszy bez sprawdzania czy jakich kol wiek problemów.
Prawdo podobnie wy powierzchowni-owcy nie jesteście mile widziani w podziemiach kopalni.
Dużo twarz jest zmęczonych i stroskanych. W nielicznych sercach wdarło się zwątpienie.
^Góra o co chodzi ? - podszedł do was inny templariusz w czarnej zbroi.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#4 2016-05-07 17:35:41

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Adolf Stalin

Do drugiego templariusza
- Jestem z oddziału zwiadowczego chce dostać się do V poziomu kopalni niestety nie wpuszczają nas

Offline

 

#5 2016-05-08 11:23:51

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Adolf Stalin

-Oddział Zwiadowczy. Ci co przyszli z góry z odsieczą. Rozumiem. -wyciągną dłoń. -Pokaż papiery. Jeśli są w porządku ruszysz dalej.  -popatrzył na Górę z dołu.
Śmiesznie to wyglądało jednak widzisz, że olbrzym chyba ma respekt przed tym templariuszem.
Z dołu słyszysz odgłosy kilofów z większym natężeniem niż piętra wyżej.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#6 2016-05-18 13:02:31

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Adolf Stalin

Schodzę na dół i rozglądam się po uważnie na każdym piętrze wypatrując miejsc walk.
Uważenie oglądam miejsca w których doszło do walk chcąc jak najwięcej dowiedzieć się na temat naszych przeciwników.
Schodzę na V poziom i szukam jakiegoś sztabu lub centrum dowodzenia albo samotnie stojącego dowódcy.
Jeśli stoi przed nim jakaś straż mówię:
Adolf Stalin z oddziału zwiadowczego miałem się zgłosić na poziomu v przepuść mnie.
(pokazuje mu rozkazy)

Offline

 

#7 2016-05-18 20:54:39

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Adolf Stalin

Walki tu były toczone wszędzie jednak nie ma nigdzie ani ciał napastników. Martwi ludzie też są już prawie posprzątani.
Widzisz tam plac na którym leżą przykryci płaszczami templariusze. W śród nich nie ma żadnego w innych barwach niż zielonych. Zbroje są podziurawione lub zmiażdżone.
Walki były to większe niż na powierzchni.
Dowódca ma swój namiot na końcu placu koło zbrojowni, która wraz z kuźnią stoi nie naruszona. Za nim stoi dwóch templariuszy w czarnych zbrojach.
Siwiejący mężczyzna wziął pismo od ciebie i uśmiechnął się.
-Ilu was zostało na powierzchni? -oddał ci pismo.
W kopalni panuje lekki pół mrok ale jego niebieskie oczy wydają się jaśnieć w tym półmroku.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#8 2016-05-19 14:21:58

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Adolf Stalin

- Nie mam pojęcie ale chyba niewielu dużo naszych poległo w walka na górze. Z mojej poprzedniej drużyny zwiadowczej praktycznie nikt nie przeżył
Mogę zobaczyć się z dowódcą mam odebrać od niego dalsze rozkazy ?

Offline

 

#9 2016-05-19 21:45:00

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Adolf Stalin

-Ja jestem Namiestnikiem Kopalni i co za tym idzie najwyższym dowódcą. Przekaż powierzchownym aby zabezpieczyli górę i poszukali wieśniaków. Pewnie jak szczury poukrywali się zamiast walczyć. Stawiających opór pojmać i stracić najstarszych z nich. Jeśli przełożony stawiał by opór przebądź z raportem. Teraz możesz odejść wojowniku. -odprawił cię machnięciem dłoni.
A dwaj w czarnych zbrojach templariusze zagrodzili ci dostęp do naczelnika.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#10 2016-05-20 17:00:40

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Adolf Stalin

Udaje się z powrotem na górę i szukam namiotu dowódcy strażnikom mówię że mam rozkazy od Namiestnika Kopalni.
Gdy uda mi się dotrzeć do dowódcy przekazuje mu rozkazy namiestnika kopalin.
- Przynoszę rozkazy od Namiestnika Kopalni a brzmią one cytując dokładnie:" zabezpieczyli górę i poszukali wieśniaków. Pewnie jak szczury poukrywali się zamiast walczyć. Stawiających opór pojmać i stracić najstarszych z nich". Namiestnik kazał przypomnieć także że :"Jeśli przełożony stawiał by opór przebądź z raportem". To wszystko

Offline

 

#11 2016-05-20 23:35:08

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Adolf Stalin

Straże nie stanowią problemu. Przepuszczają Cie wiedząc kim jesteś.
Po drodze na powierzchnię widziałeś masę trupów oraz kilka nowych szubienic. Dezerterzy na pewno pomyślą dwa razy zanim podejmą działania.
Żołnierze patrolują okolicę w zespołach po 6 ludzi. A na murach widzisz straż.
Dowódca stoi przed dwoma wieśniakami i patrzy na Ciebie co dopiero co wchodzącego.
-Adolfie dobrze się spisałeś. Mam dla ciebie kolejne zadanie. Jaki masz stan ludzi w drużynie? -patrzy na ciebie badawczo. -Jeśli wraz z Tobą jest szóstka jest ok jeśli nie dobierz ludzi i zajmiesz się tropieniem dezerterów i oportunistów  z wiejskiej ludności. Wszystkich traktuj jak rebeliantów bez sądu wykonaj karę w imieniu Tyra. -podał Ci list zakonny. -To prawo wymierzania kary. OD dziś jesteś chorążym zakonu z wszelkimi tego przywilejami. Idź z tym... -wręczył ci rozkaz zalakowany. -To list rzeczy jakie mają zostać Ci wydanie u kwatermistrza. Jeśli chcesz możesz przekazać Namiestnikowi naszą odpowiedź. Z tego co powiadają przeszedł na spoczynek w stopniu Generała wśród Czarnych Templariuszy. -podał ci kolejny list. -jeśli nie ruszaj kompletować drużynę. Jeśli ja zbierzesz wróć do sierżanta Gotriego Walecznego. Znajdziesz go koło muru. -wrócił do przesłuchania.

-Tyr ochronił wasze dusze i ciała. Jednak zakon poniósł ofiarę w postaci wielu poległych wojaków. Waszym obowiązkiem jest oddać w szeregi zakonu waszych pierworodnych synów... -dalszej części nie usłyszałeś zostałeś wyproszony przez straże.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#12 2016-05-28 19:45:54

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Adolf Stalin

Wracam z powrotem na V poziom kopalni i przekazuje Namiestnikowi że rozkazy zostały przekazane i zostaną wykonane przekazuje mu list który otrzymałem .
Następnie sprawdzam ilu ludzi z mojej drużyny przetrwało walkę ale raczej mniej niż 6 więc szukam osoby odpowiedzialnej za szkolenie nowych rekrutów.
-Widzę że masz mnóstwo roboty. Jak trwa rekrutacja i szkolenie. Potrzebuje kilku ludzi do drużyny zwiadowczej. Czy są jacyś rekruci którzy ukończyli szkolenie i mogą do mnie dołączyć.
Jeśli nie masz takich to czy nie orientujesz się gdzie mogę znaleźć ludzi którzy aktualnie po ostatnich walkach nie są przydzieleni do żadnej drużyny bo zostały one rozbite albo prawię unicestwione ?

Offline

 

#13 2016-05-30 23:10:56

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Adolf Stalin

Droga z powrotem prze oblicze namiestnika była szybsza. Kopalniowcy jak ich na powierzchni nazywają żartobliwie nie utrudniali ci podroży.
List przekazałeś nie do rąk własnych a do rąk gwardzisty ponieważ namiestnik był na naradzie.
Z Twojej drużyny nie ocalał nikt nawet nie wiesz kiedy odszedł ostatni a być może uciekł lub został przeniesiony do innego oddziału. Tu wszystko dzieje się za szybko.
Jeśli chodzi o rekrutów  ich czas treningu to trzy miesiące.
Poszedłeś do sierżanta Trakusa z centurii "Lwa Nerutinów" odpowiedzialnego za szkolenia.
-Nie mam gotowych rekrutów acz kol wiek mam kilku wyróżniających się. Co prawda nie są zakonnikami jako, że nie mają ślubów zakonnych ale jeśli chcesz ich mogę ich zebrać w jednym miejscu. tak w ogóle ilu ci potrzeba? Może znajdę kogoś kto mógł by się nadać do twej misji. Jak mi powiesz dam ci znać w przeciągu dwóch bić dzwona. - uśmiechnął się.
Liczni zakonnicy szkolą a raczej znęcają się nad kadetami wyładowując swą agresję frustrację.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#14 2016-06-17 17:06:50

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Adolf Stalin

- Potrzebuje 6 ludzi do drużyny zwiadowczej więc jakiś chętnych i nadających się znajdziesz daj znać
W między czasie udaje się do karczmy lub kantyny obozowej. Wchodzę do środka i rozglądam się czy są jacyś gwardziści których można wcielići do drużyny

Offline

 

#15 2016-06-17 21:25:44

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Adolf Stalin

-Mam dwóch. -odwrócił się. -Bill i Fran-sua wystąp!!! -po jego słowach wyszedł mężczyzna a za nim kolejny.
Pierwszy jest ogolonym na łyso barczystym olbrzymem. Jego ciało poznaczone jest bliznami a na jego lewym oku widnieje przepaska z skóry. Po wyglądzie możesz się domyśleć tylko, że to jakiś awanturnik. Błękitne oko patrzy na Ciebie złowrogo.
Drugi jest jeszcze wyższy od niego jednak mizernej postury. Jego długie blond włosy i zielone oczy wyglądają nieco jak u kobiety. Nie ma jeszcze zarostu. Prawdo podobnie jest mody.
-Ci dwaj są do Twojej dyspozycji. - podniósł rękę i rekruci wrócili do treningu.
Co do karczmy lub kantyny obozowej to wątpisz aby przetrwała walki. Może coś się organizuje jednak wszyscy ocalali starają się podnieść kopalnie na nogi jak najszybciej.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologiaujk.pun.pl www.clanefp.pun.pl www.zetall.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.metin2privv.pun.pl