• Index
  •  » Gra
  •  » Michael Rayan Salyvan

#31 2015-01-21 22:12:04

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

Po pokąłdzie kręcą się ludzie różnej narodowości ale najwięcej białych. Na pokłądzie widokowym z powodu chłodu jest mało ludzi ale jedna z tych osób wyróznia sie piękna rudowłosa kobieta w stroju kapielowym opierajacą sie o barierkę na dziobie. Jej pośladki są fotografowane przez napalone dzieciaki, których dziewczyny bądź matki odganiają. A faceci są zabierani przez żony.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#32 2015-01-21 22:34:27

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

[podchodze do niej blizej ] - dobra dzieciaki uciekajcie nie róbcie pani zdjęć ...[staje obok niej jakies 1.5m i patrze sie w bok tak zeby nie widziala mojej twarzy...]
- witam .niech pani wybaczy jesli przeszkadzam,  zwiedzam prom, i zaraz sobie pójde. Tak piękna kobieta jak Pani nie potrzebuje kontrastu do towarzystwa .

Offline

 

#33 2015-01-21 22:42:41

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

-Kontrast jest ważny w życiu. - odwruciła się i popatrzyłą na ciebie spokojnym spojrzeniem bez jakich kolwiek oznak obrzydzenia czy współczucie. -Dziękuje za odgonienie tych młodocianych erotomanów. - uśmiechneła się a ci serce szybciej zabiło.
Kiedy to ostatni raz widziałeś uśmiech na twarzy kobiety, która rozmawiała z tobą twarzą w twarz. Może wczęśniej przed tym wypadkiem ale po nim ani razu.
-Nie ma tu co zwiedzać a i pogoda się nieco psje. Może pójdziemy do kasyna? - uśmiechnełą się.
Coś ci tu nie gra. Nie jesteś pewny co ale to trochę podejrzane. Lub po prostu szukasz dziury w całym.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#34 2015-01-21 23:06:13

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

- prosze mi bybaczyc ale nie spotykam sie za czesto z takim spokojnym i milm nastawieniem do mej osoby, moze jestem zbyt podejzliwy ale ciezko mi uwierzyc ze chciala by pani spedzic chwile z kims kto wyglada tak jak np ja. Na pewno ma pani do dyspozycji znacznie leprze towarzystwo niż moje.[ patrze na nia przenikliwym wzrokiem , zastanawiam się czy to nei jest jakaś prowokacja by zwabić mnie gdzies, moja podejzliwosc jest naturalną sekwencja obronna... ktos nie boi sie na mnie patrzec, zaprasza do kasyna a to juz dziwne...]

Ostatnio edytowany przez xxinspironxx (2015-01-21 23:34:14)

Offline

 

#35 2015-01-22 08:12:52

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

-To dziwne. - spojrzała na ciebe. Jestem Wiolett Iris Santos. Miło mi. - uśmiechneła się promirniście.
Nie znałeś nigdu takiej soby. Poza tym zbył ię szybko. Nie wiesz co o tym sądzić. Widać po jej  stroju, że nic nie ukrywa wszystko masz jak na dłoni. Dosłownie. Jędrne, kształtne piersi rozmiar C. Pośladki zgrabne i w sam raz do figury i buzia anioła. Jej zielone oczy hipnotyzują twoją męska część.
Ludzie wokól rozeszli sie kiedy zasłoniłes ją swoim ciałem. A mało kto chciał by podziwiać męskie plecy.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#36 2015-01-22 20:29:37

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

[ dziwne ze jest taka spokojna, ale za to jaka piekna... dawno nie widzialem usmiechu kobiety ... mozna powiedziec ze ostatni raz widzialem go w dmku w górach lata temu... ide sie odświerzyć do kajuty i ide do kasyna, moze ja spotkam. telefon biore ze soba , tak jak i broń ]

Offline

 

#37 2015-01-22 23:48:43

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

W kasynie widzisz ją ponownie w samym bikini siedzi prz stole i obstawia włąśnie na czarne. Nie ma za dużo żetonów jednak widzisz, że gra dla zabicia czasu niż dla przyjemności. Nie jesteś pewny czy cię zauwarzyłą ale jesteś pewny, że ktoś napewno tak. Ochrona kasyna kieruje się w twoją stronę. Jeden na lewo a drugi na prawo. Obaj mają ponad 180 wzrostu i są przesadziście umięśnieni. Co świadczyć może o nie koniecznym użwaniu mózgu. Jednak przeszli koło ciebie i wyprowadzili mężczyznę wchodzącego za tobą. Wręcz wyżucili go z sali co spowodowało małe zamieszanie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#38 2015-01-23 01:07:22

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

[jhmmmm ochrona..... ide spokojnie wolnym krokiem, wymieniam 100$ na zetony siadam obok niej, i mowie do krupiera ]
- 100 $ na czerwoną 13... -[nastepnie do niej]
- widzi Pani panno Santos... to tak jak w życiu, stawiamy wszystko na jedna karte, jedną decyzje która zadecyduje o naszym dalszym losie....albo wygramy ten etap, albo przegramy i stracimy wszystko co do tej pory udało sięosiągnąć... Gdzie moje maniery , prosze mi wybaczyć że nie zdążyłem zrobić tego wcześniej...jestem Tomas Mc Mielan.[ całuje jąw dłoń]

Offline

 

#39 2015-01-23 08:28:26

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

-6 Czarne wygrywa piekna pani w bikini. - krupier zebrał wszystki i przesunął w jej stronę.
Ona się uśmiechnełakiedy pocałowałeś jej dłoń a ty czujesz stratę 100$.
^Chodźmy może w bardziej ustrnne miejsce. - pokazała ci stolik nie opodal stołu do pokera.
Podeszłą tam kręcąc zalotnie pupcią a  kelner podał jej od razu kartę po czym tobie.
^Może ty wybierzesz coś dla nas. - uśmiechneła się.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#40 2015-01-25 12:16:04

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

[ patrze w karte co tam ciekawego się w niej znajduje jakie potrawy... próbuje znalesc wykwintne danie]

Ostatnio edytowany przez xxinspironxx (2015-01-25 12:16:24)

Offline

 

#41 2015-01-25 14:12:00

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

Masz dania kuchni amerykańskiej oraz włoskiej i francuskiej. Od dań za 15$ po dania za 400$. Wszystko jest zbalansowane ale zaciekawiło cię jedno danie. "Przysmak Rasisty" kosztuje ono 55$ i nie posiada dodatkowego opisu jak inne dania.
Kobieta znad swojej karty uśmiechneła się i popatrzyłą na ciebie.
-Wiesz już co chcesz zjeść? Ja wezmę dla siebie sałatkę cesarską oraz pierś kurczaka z grila. A ty? - uśmiechnełą się znowu.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#42 2015-01-29 21:15:52

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

- poprosze włoskie danie, niech kucharz przyżadzi coś od siebie. Poporoszę wino czerwone wytrawne i niech kucharz przyżądzi coś do tego wina.. danie włoskie.  to tyle dziękuję.[zwracam sięteraz do mojej towarzyszki]
- gdzie tak piękna kobieta zmierza ? i w jakim celu jeśli wolno spytać ?

Ostatnio edytowany przez xxinspironxx (2015-01-29 21:31:15)

Offline

 

#43 2015-01-29 22:09:02

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

Podała ci wizytowkę byłą czarna a na nim tylko krwisto czerwone WIS.
Uśmiechnełą się. A ty skojarzęłś jej inicjały Wiolett Iris Santos. To agentka tych dla, których pracujesz.
-Nie skojarzłęś chyba od razu jak się przedstawiłam. takie mam wrażenie. - popatrzyłą ci w oczy tym samym spojrzeniem co zwykle.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#44 2015-01-29 23:10:29

 xxinspironxx

Starszy Akolita

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

- przyznam szczerze że nie skojarzyłem na początku... przysłali paniąby sprawdzić czy podołam zadaniu ?

Offline

 

#45 2015-01-30 08:17:05

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Michael Rayan Salyvan

-Nie by sprawdzić. - uśmiechneą się. -Aby dopilnować abyś je wykonł lub zabić jak byś chciał odejść. Takie zabezpieczeni.
Kelner przyniuł wam wino i nalał po czym przyniusł jakiś makaron z serem i mięsem zapiekany i mocno doprawiony. Kobieta złąpała za lampkę wina i upiła mały łyczek po czym zaczeła bez skrepowania jeść jak by nigdy nic.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 
  • Index
  •  » Gra
  •  » Michael Rayan Salyvan

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spamerka.pun.pl www.asgdt.pun.pl www.aplikanciopole.pun.pl www.cbmpolska.pun.pl www.hsp.pun.pl