• Index
  •  » Gra
  •  » Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

#16 2015-01-25 20:37:12

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Przepisy mogę przecież respektować. Każdy człowiek jest wolny. Jeśli chodzi o wspólnika, to w sumie myślę, że z tobą bym się dobrze dogadywał i dobrze by się z nami współpracowało. Czy masz jakieś szczególne specjalizacje?

Offline

 

#17 2015-01-25 21:42:43

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Uśmiechnełą się.
-Tak jestem kapłąnką ale umiem też walczyć znam się na eczeniu i udzielaniu pierwszej pomocy jednak nie posiadam pełnego szkolenia wojskowego. - opuściła głowę.
Nie jesteś pewny ale zawsze przyda się pomoc medyczna. Zawsze odnosi się rany i można zachorować. A wtedy może być to równie niebezpieczne jak rana zadana mieczem.
Jej brat chyba nie opuścił by jej ale nie wiadomo czy by opuścił zakon. Swoją drogą najpóżniej pojutrze wypłyniecie bo pogoda moze się poprawić. A w czasie rejsu miał byś dość czasu aby się zapoznać lepiej.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#18 2015-01-25 23:53:57

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

W sumie póki co nie mam zamiaru aż tak szybko opuszczać zakonu. - Zawsze dobrze jest mieć medyka, i ja nie sugeruję się tylko zdolnościami bojowymi. Zgadzasz się? Twój brat na pewno coś musi potrafić poza wyrywaniem lasek.

Offline

 

#19 2015-01-26 00:11:17

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Uśmiechnełą się i popatrzyłą w stronę z, której zniknął.
-Należy do tarczownikó dla tego jest na okręcie. Chroni tych, którzy tego potzrebują jednak wiez nie jest to jego pierwszy okręt na, którym płynie. Już służył na wcześniejszym ale w bitwie morskiej został uszkodzony i z ledwością dopłynał do portu. Jego przenieśli i tak trafił tu. - uśmiechnełą się promieniście.
Dostrzegłeś teraz, że jest bardzo śliczna bardziej niż na pierwszy rzut oka.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#20 2015-04-01 10:01:48

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

No cóż w takim razie czekam na odpływ. Jeśli jest czas, to udaję się do jakiegoś sklepu, gdzie mógłbym kupić sobie coś do swojej garderoby, jakąś bandankę, kamizelkę, albo kaptur.
Oczywiście szukam tego nie rezygnując z towarzystwa Bethi, chyba daliśmy sobie do zrozumienia, że przyjemnie się rozmawia.
- Ja zatem mogę póki co zaoferować swoją siłę i dosyć dobrze ogarnięte profesje. Poza tym znamy się jako tako, więc najlepiej jakby co najmniej nasza trójka trzymała się razem.

Offline

 

#21 2015-04-02 08:30:11

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Uśmiechneła sie i wskazałą na brata.
-Ja bardzo chętnie jednak nie wiem czy jesteś w jego typie. - zasłoniła twarz dłonią chichocząc.
Bob w najlepsze trzyma dwie dzierlatki dziarsko za tyłki. A co do zakupu bandamy, kamizelki bądź płaszcza z kapturem musisz udać sie w głąb portu aby minąć tanie speluny i burdele i wejść w część miasta gdzie szewce mają swoje kramy bądź też sklepy. Bethi idzie za tobą mając cię jak widać za przewodnika a Bob idzie gdzie chce jak kot.
-Jeśli chodzi ci o profesje to co maiełeś dokłądnie na myśli. - zagadneła cie kiedy przechodziliście nieopodał "Czarnej Perły".
Taniej speluny o podejrzanym towarzystwie wewnątrz.

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2015-05-24 18:48:12)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#22 2015-05-24 15:18:12

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Rozglądam się. Chyba powinienem ogarniać mniej więcej te tereny i zgubienie się mi nie powinno grozić. Czarna Perła, skąd ja to znam. Na pewno moim marzeniem w przyszłości jest mieć swój statek, który będzie się bezpańsko poruszał po wodach. Odpowiadam Bethi - Antykwarstwo, archeologia, górnictwo. To tylko jedne z kilku głównych. No i wiadomo, żeglarstwo bardzo lubię i trochę ogarniam. - Poszukuję tych straganów i ubrań do podróżowania. Żeby wyglądać bardziej na takiego wędrowca.

Offline

 

#23 2015-05-24 18:59:20

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Nazwa kojarzy ci się z okrętem legendarnego Kapitana Jaka Sparrowa. Czytałeś trochę o nim a nawet widziałeś obrazy na których był wraz z okrętem, który w jakiś dziwny sposób często zmieniał właściciela. Ostatecznie okręt ten wedle legend spoczął na dnie morza zatopiony przez krakena.
W czasie rozmowy minęliście jeszcze kilka budynków i weszliście na plac na, którym było pełno kramów. Jednak minęło jakaś chwila zanim dostrzegłeś to co szukałeś. Jakaś małą babcia sprzedawała ubrania podróżne wraz z dodatkami w trzech kolorach: czerni, zieleni i czerwieni.
-Nie typowe zainteresowania jak na zakonnika. Jednak patrząc na zainteresowania brata twoje wydają się bardziej ciekawe. – uśmiechnęła się i podeszła do kramu obok z jakimiś ozdóbkami.
^Młody panie w czym mogę pomóc. – zagadnęła cię kramarka babcinym głosem.
Plac tętni życiem a coraz słabsze promienie słoneczne dodają emu miejscu uroku. W nich właśnie teraz skapana jest postać stojąca w głębi placu. Przez tą poświatę wokół jej osoby wygląda niczym anioł.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#24 2015-06-07 14:36:57

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Właściwie obojętne mi jest w co się ubiorę, po prostu chcę wyglądać bardziej jak podróżnik z prawdziwego zdarzenia. Nigdy nie byłem zbuntowany jeśli chodzi o typowy ubiór dla zakonnika, po prostu chcę być kojarzony jako poszukiwacz przygód. Zwracam się do starszej pani sprzedającej w straganie - Jakieś żeglarskie nakrycie głowy, coś cieplejszego na ciało i jakiś szalik oraz rękawiczki. - Szacuję ceny w kontekście swoich funduszy. A no i rozglądam się przy okazji za jakimś cieplejszym obuwiem na zimniejsze dni.

Offline

 

#25 2015-06-07 14:54:02

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Twoje fundusze są dość spore jak na normy zakonne. Rzadko wydawałeś z żołdu jednak w aspektach normalnego życie nie zakonnego były by to śmieszne sumy za nastawianie karku za ojczyznę.
Twoje 145 groszy oraz 45 talarów to wszystko co masz. Spokojnie starczy ci na zakup nawet jakiegoś uzbrojenia jednak nie zbroi.
Kobietka podała ci standardowe brązowe nakrycia poszukiwacza oraz wszystkie dodatki do nich jak pasek, buty, rękawiczki , płaszcz przeciw deszczowy oraz skurzany kapelusz z rondem. Wszystko jest porządnie wykonane z skóry i podszyte materiałem. Jeśli chodzi o ubiór zimowy podała ci taki sam tyle że biało szary z dużo grubszych materiałów i podszyty materiałem dużo grubszym a pod nim znajduje się wełna jako izolator na płaszczu i spodniach. Buty są wysokie i wykonane z grubej skóry wołowej do tego podszyte materiałem aby nie wyziębiać stup.
-Proszę szlachetny panie to wszystko co mogę zaoferować komuś z zakonu. – uśmiechnęła się i wyciągnęła dłoń. -5 talarów. Zapakować?
Twoja rozmówczyni powróciła do ciebie i spogląda na twój zakup z aprobatą.
^Będą ci chyba długo służyć i co najważniejsze ich wykonanie jest dobre. – uśmiechnęła się.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#26 2015-06-07 21:11:09

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Biorę wszystko. Jako przyszły podróżnik muszę przywiązywać wagę do odpowiedniego ubioru. No cóż, to chyba na tyle, jeśli chodzi o ubrania. Przypominam sobie, czy mam jakieś zaopatrzenie, czyli jedzenie, akcesoria korsarskie? Jeśli to są rzeczy bardziej 'państwowe' to nie martwię się. Przydałaby mi się jakaś luneta, więc rozglądam się dalej, jeśli nie znajdę, zmierzam do portu.
- No jasne. Odpowiednie wyposażenie to podstawa. A Ty nic nie weźmiesz? - Ja się za bardzo nie uśmiecham, po prostu jestem zniecierpliwiony i nie mogę się doczekać odpływu.

Offline

 

#27 2015-06-08 02:26:55

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Na statku posiadasz całkowity dostęp do toporków abordażowych. Z racji braku obycia w korzystaniu z jakichkolwiek typów i rodzaju pancerzy dostajesz specjalną kamizelkę marynarską.
Rozglądasz się za lunetą jednak wątpisz abyś znalazł coś na straganie. Prędzej u jubilera lub kartografa kupisz coś takiego jak luneta.
-Ja kupiłam coś już. – wyciągnęła małą figurkę wyglądającą jak kot z jakiegoś dziwnego kryształu.
Prawdo podobnie to jakaś odmiana kryształu górskiego o szaro-błękitnej barwie. Nie jest to nic nadzwyczajnego ale kobiety maja do takich drobiazgów słabość.
-Jeśli nie masz nic więcej do kupienia może poszukał byś ze mną Boba? – uśmiechnęła się znowu promieniście.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#28 2015-06-08 22:32:57

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Dobra, na lunetę jeszcze przyjdzie czas. Jakby co, to od kogoś pożyczę. Bardzo mnie dziwi to, co sobie Bethi sprawiła. No cóż, pewnie w przyszłości będzie leciała na jakieś skarby bądź pieniądze. Będę musiał zwracać na to mocno uwagę, albo po prostu postaram się to w jakiś sposób obrócić na swoją korzyść. Swoją drogą kryształy też mnie interesują, jeśli mają jakąś ciekawą historię lub są dobrym materiałem badawczym dla archeologa. - Jeśli o mnie chodzi, to już wszystko. No pewnie, poszukajmy go. - Szukam Boba, i patrzę tam, gdzie są jakieś młode siksy.

Offline

 

#29 2015-06-09 01:36:48

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Kryształ zapewne ma bogatą historię ale aby go zbadać musiał byś mieć spora wiedzę z zakresu geologii. Jednak z zakresu posiadanej wiedzy możesz jedynie określić jak i gdzie go wydobyto jak i ile mniej więcej jest wart.
Co do niej wiesz jedno. Jest kobietą i to już świadczy o niej, że lubi błyskotki. Jeśli w przyszłości podąży za tobą to czeka cię z nią coś ciekawego zapewne. Już nie jedno krotnie pokazała, ze jest zwyczajna dziewczyną. Jest inna od kobiet jakie spotkałeś do tej pory. Jednak za dużo ich też nie było. Więc trudno powiedzieć więcej na jej temat. Na pewno jest tajemnicza i subtelna na swój sposób.
Ponownie się uśmiechnęła i podąża za tobą. Z nieznikającym z jej twarzy optymistycznym i pełnym nadziei wyrazem twarzy. Jest coś w niej co uspokaja twoje serce i zarazem napełnia niepokojem. Trudno powiedzieć co to jest jednak na pewno nie chęć zostawienia jej samej.
Poszliście w kierunku biedniejszej części portu pełnej tawern i spelun oraz burdeli. Czerwone latarnie wyznaczają jak wszędzie część miasta zajmującą się dostarczaniem mieszkańcom rozrywki.
Przechodząc nieopodal „Krwawej Mery” usłyszeliście wrzaski krzyki a po chwili z wnętrza wypadło dwoje ludzi przez okno.
-I obym was tu więcej nie widział śmierdziele. – w dziurze widzisz Boba z uśmiechem na twarzy i sińcem na lewym policzku.
Obaj mężczyźni, którzy wypadli przez okno są poranieni przez drzazgi z futryn okien oraz na ich twarzach są resztki błony okiennej. Prawdo podobnie to portowi pracownicy w swoich znoszonych spodniach i koszulach w kratę.
^Więc go znaleźliśmy. Jak zawsze umie sobie zjednać ludzi. – znowu się uśmiechnęła.
Jednak ty katem oka dostrzegłeś dziwny błysk w jej spojrzeniu. Jeszcze nie wiesz co on oznacza ale to coś nowego.
Bob jeszcze was nie dostrzegł. A wewnątrz chyba zapanował spokój.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#30 2015-06-09 15:01:23

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Kryształy i inne tego typu bajery mogą być ściśle powiązane z wiedzą tajemną, dlatego też będę musiał badać takie rzeczy. Bardziej interesuje mnie wiedza o świecie od pieniędzy. Ale jak wiadomo, pieniądze są niezbędne do niczego a już na pewno do owocnej znajomości z kobietą.
Jeśli ja ją zostawię samą, powiem jej to, a jeśli ona nie będzie chciała, bym ją zostawił też mi to powie. Tak długo jak jej towarzystwo będzie znośne i nie będzie zatruwało mi życia, to będę lgnąć to tej dziewoji.
No, to było właściwe miejsce na szukanie Boba. Wołam tego rozpustnika - Ejże, Bob! Jak zrobiłeś już zakupy - Wskazuję na burdel z dziwkami - To chodź z nami do portu. - Pewnie musiał wyładować napięcie seksualne przed odpływem, a to jebaka. Domyślam się, że spojrzenie Bethi może sugerować, że ona też zjednała sobie mnie, ale to tylko luźny domysł. Tak czy siak zwracam uwagę Boba na mnie i Bethi, trzeba go zebrać.

Offline

 
  • Index
  •  » Gra
  •  » Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ur-rolnictwo.pun.pl www.hatelove.pun.pl www.elzuzel.pun.pl www.piszesz.pun.pl www.sojuszasylum.pun.pl