• Index
  •  » Gra
  •  » Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

#1 2014-12-24 13:00:27

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Karta Postaci:

Imię: Galiel.                        Gracz: Hubert.
Nazwisko: Aksamitny.                    Poziom: 1.
Wiek: 18.
Rasa: Człowiek.                        Klasa: Paladyn.
Opis postaci:                       
Lekko ponad 2 metry wzrostu, chudy, szeroki w barach, długie, białe włosy, oczy bursztynowe.
⦁    Cel życiowy:  Badanie Świata.

Historia:
Sierota pozostawiona sama sobie przygarnięta przez Zakon Silver Cross.

Bóstwo: Lord Ao (15).        Charakter: Praworządny.    Typ maga: Modlitewny.       
Charakter bóstwa: Praworządny.

S    30               
K    18               
Zw    25           
                   
Sz    10                           
Zm    10                               
                                   
Odp    8

R    25
M    20

Wie    25
Wp    29
Cha    30
Wy    23

OB    8   

PW    30

Pż    90   
S    26

In    15   
OP    5

M    50                                       

Umiejętności:
-Antykwariusz (P) 20.               
-Wycena 19.                   
-Historia (P) 16.                   
-Przetrwanie 13. +5 (Tropienie )           
-Leczenie 19.                    
-Persfazja 20.                   
-Inżynieria (R) 13.               
-Górnicywo (P) 13.               
-Alchemia 17.                   
-Archeologia (P) 16.               
-Astronomia (P) 14.               
-Żeglarstwo (P) 17.               
-                       
-                       
-                       

Biełości:
⦁    Topory: II,
⦁   
⦁   
⦁   
   
Czary:
⦁   
⦁   
⦁   
   
Zdolności bojowe:
⦁   
⦁   
⦁   

Zdolnści Pasywne:
⦁    Wiedza Tajemna: +25% do Wiedzy w tym zakresie.
⦁    Tropienie: + 5 do przetrwania do tropienia.
⦁   
⦁   
⦁   
   
Zdolności Specjalne:
⦁Łaska Bogów: (+50% do walki z nieumarłymi, demonami i bestii).   

⦁   
⦁   

Zdolności rasowe:
⦁    Podatnść kobiety.   
⦁   

⦁   

Ekwipunek:
⦁    Topór Bojowy: -5 In. 38 obr. 27% szans na trafienie krytyczne. (Stal: trwałość +2) [Topory II]


-Drużyna  Galiela:

-LTZ

Zaczynasz na wyspie gdzie ludzie wyparli magię a większa część wyspy posiada specjalne złoża metali niwelujące działąnie magii. Służysz zakonowi Silver Cross jako nowicjusz w morskiej fortecy
Dragontear. Na zachodniej części wyspy. Twoim przełożonym jest Rafael Santos, kapral na statku "Goldenhusk".

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2014-12-24 13:39:41)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#2 2015-01-06 12:51:07

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

No cóż, jako nowicjusz czekam na swoje rozkazy, lub wypełniam jakieś swoje proste obowiązki na pokładzie. W wolnych chwilach sobie patrzę za przy burcie w głąb niebieskiego oceanu by zbierać myśli.

Offline

 

#3 2015-01-06 18:24:32

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Marynarze bez zbroi krzątaja sie po pokłądzie a wasz zbroinych interesuje tylko aby krzywda im się nie stała w czasie rejsu. Poza tym nie raz walczycie na morzu. Jednak z nikim jeszcze nie przyszło ci sie zrzyć na tyle aby zdradzić mu swoje plany.
-Kadecie? - podszedł do ciebie oficer statku pan Graztes. -Jak myślisz jesteśmy w stanie odpływac już z tego miejsca? - patrzy na ciebie poważnie z zamiarem oceny twojej wiedzy na temat żeglugi.
Popatrzyłes na może oraz wiatr. Pora dnia nie sprzyja na odbijanie od brzegu bezpiecznego portu w nieznany pogrążony w szarość horyżat. Wiat sprzyjał by wam aby osiagnąć takiej wielkości okrentem 6 węzłów jednak bez dobrej mapy oraz kartografa czy nawigatora podróż skazana by byłą na porażkę bo szybko utkneli byście na jakiejś rafie okalającej wyspę.

Ostatnio edytowany przez Ziutek (2015-01-25 21:42:56)


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#4 2015-01-11 19:12:35

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Po tych moich szybkich kalkulacjach w głowie, odpowiadam: - Pomimo nieodpowiedniej pory dnia odpłynąć jesteśmy w stanie, ale z marnym skutkiem. Myśląc o odpływie, potrzebowalibyśmy mapę, oraz świtę dobrych ekspertów. Obecnie to się nie uda.

Offline

 

#5 2015-01-12 00:48:04

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

-Doskonałą odpowiedz jak zawsze Galielu. Jezeli nie masz nic lepszego do roboty tej noy możesz udać sie na ląd. Jednak nie zapomnij zabrać przepustki. Bo inaczej skazali by cie na powieszenie za dezercję. - uśmiechnął się i wręczył ci pergamin.
Pozostali zbrojni kadeci schodza już trapem na suchy ląd aby zabawić sie przed odpłynięciem. To nic nowego jednak każdy port jest iinny na swój specyficzny sposób. ostatni w jakim byłeś w Akademi "Żelaznek Kotwicy" były proste lecz sórowe zasady. Świat jest wielki i ma tyle zagadek. Jadnak jest w nim tyle do odkrycia.
Życie  zakonie nie jest złe a Silver Cross dba o swoich i płąci stale żąłd. Więc na chwile obecna masz 145 groszy, czyli miedzianych monet i 45 srebnych talarów. Dukaty są żadkie jednak bardzo drogie w sprzedaży. W każdym mieście i porcie przelicznik dukata na talary jest inny zależy od gildii kupieckich i handlowych. One decydują o aktualnej stopie wymiany waluty w kantorach zawsze raz na tydzień zmienia sie przelicznik. Czasem nawet raz na miesiąc to zależy od dobrobytu danego miasta.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#6 2015-01-12 11:58:00

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

- A dziękuję, chętnie wykorzystam ten czas na kobiety i śpiew.
Schodzę sobie z przepustką na ląd i dołączam do grupy zbrojnych, którzy też to uczynili. Pierwsze co, to rozglądam się, kto wśród tych kadetów jest, czy sami faceci, zwracam uwagę na rasy. Jeśli są jacyś, których znam widzenia i mówię im 'cześć!' codziennie, to podbijam do nich i się witam.

Offline

 

#7 2015-01-12 20:58:53

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Sami ludzie są w twj pięcio osobowej grupie trzech mężczyzn i dwie kobiety, które są kapłąnkami i pasażerkami zarazem na statku. Jednak wbrew pozorów umieją walczyć co sugeruje napiersnik chroniący ich tors. Z całej grupy znasz tylko siostrę Bethi i jej brata Boba z , którym służyłeś kilka krotnie. Reszta to nowy nabór.
Przywitałęś się a Bob uścisknął ci dłoń po czym z zadowoleniem popatrzył na siostrę.
-Tyre razy ci mówiłem, że to najśilniejszy kadet z naszego naboru. - popatrzył na siostrę.
Ona sie uśmiechnęłą i klepłą brata w plecy, że ten aż się wyprostował.
-Skoroi ty jesteś z tych silniejszych to nic dziwnego, że Aks jest naj. - uśmiechnełą się i podeszłą do ciebie.
Jest dość szczupłą ma jakieś 185 wzrostu i małe piersi pasujące doi figury. Jej błękitne oczy są zawsze uśmiechnięte a zielone włosy odrużniają ją od innych siustr.
Bob natomiast jest dość wysoki 195 cm wzrostu, czarnowłosy mężczyzna o niebieskich oczach. Rysy twarzy świadczą o szlacheckich korzeniach co ułatwia mu podboje miłosne. Jego długie kruczoczarne włosy zawsze utrzymane w ładzie spływają luźno na ramiona. Lekki zarost dodaje mu urody i podkreśla kości policzkowe i zarys szczęki. Ubrania zawsze nosi schludne i podążające za aktualnymi trendami. Nie stroni tez od noszenia wisiorków lub pierścieni.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#8 2015-01-12 21:40:37

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Widzę, że wszyscy pasują do mnie, jeśli chodzi o wzrost. Ja jakoś nie przywiązuję wagi do wyglądu, po prostu moje białe, długie włosy są luźno rozpuszczone i nie czeszę nich za bardzo, można powiedzieć, że zdaję się na wiatr.
Podaję rękę do przywitania się. - Może jestem silny, ale lubię używać mózg bardziej od mięśni, Bob. Ty jak zawsze ubrany z klasą, nieźle. - Zwracam się do Bethi - Taki brat to skarb, godnie Cię reprezentuje, i vice versa. Zwracam się do obojga - To co, mamy trochę czasu, by gdzieś iść, jakie są wasze propozycje?

Offline

 

#9 2015-01-12 21:53:45

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

-To idziemy do burdelu? - i cały czar prysł.
Siostra zdzieliłą go po głowie a on się tylko zaśmieł.
-Skarb? Tylko z której strony? Jak tak dalej pójdzie w kkażdym porcie do, którego zawita będzie miał gromadkę dzieci.
-Oj od razu gromadkę. Trójka wysarczy. - uśmiechnął się.
Znowu dostał od siostry w głowę.
-Au!!! Za co? - masuje sobie głowę.
Jakieś dziewczyny widząc to zaśmiały się a Bob poleciał je zarywac.
Zostałęś sam na sam z Bethi.
-Eh. Nie zmieni się. - popatrzyłą na ciebie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#10 2015-01-12 22:29:22

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Ja oczywiście jakoś tam cisnę bekę z tych ich relacji brat-siostra.
- No trudno, lepiej jak jest taki otwarty niż miałby być nudziarzem. Skoro jesteśmy sami, to zwracam się do niej, jako że nie ma bardzo z kim gadać. -  W sumie nie pytałem Cię jeszcze o to, ale co Cię skłoniło do tego, by zasilić szeregi Silver Cross? Kobiety są chyba rzadko spotykane w tego typu służbach, i w ogóle dołączając tu myślałem, że zastanę samą brzydką płeć, a tu proszę.

Offline

 

#11 2015-01-12 22:33:40

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Uśmiechnełą się i obejrzała za bratem.
-Ktoś musi mieć go na oku po tym jak jego bliźniak został porwany lata temu. Teraz ma tylko mnie. Nie jestem jego prawdziwą siostrą ale oboje zostaliśmy adoptowani przez zakonnika. Bob chciał służyć a ja go chronić. To cała historia mojej służby. Co do kobiet jest ich tylko 1\25 wszystkich rekrutów ale nadal to spora liczba. Teraz wiesz o mnie. A jaka jest twoja historia. - wlepiłą swoje oczy w ciebie.
Kątem oka dostrzegłeś jak Bob oddala się z dwiema młodszymi od siebie dziewczynami.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#12 2015-01-12 22:47:12

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Skoro wlepiła we mnie swe ładne oczy, to ja jej odpowiadam, patrząc gdzieś na ocean, od czasu do czasu łapiąc z nią kontakt wzrokowy. - Moja historia jest jeszcze krótsza od twojej. A mianowicie wychowałem się tutaj, jestem sierotą i nie mam rodziny ani rodzeństwa. Ten zakon mnie przygarnął, za co mu chwała i sława. Teraz mam już te parę lat i muszę samodzielnie podjąć jakąś decyzję w związku ze swoim życiem. Więcej mogę poopowiadać o swoich zamiarach na przyszłość, niż o przeszłości. Moje cele też w sumie się kształtują, ale w związku z moimi nabytymi umiejętnościami jakieś już tam postanowienia blade mam. Pasjonuje mnie astronomia, archeologia i historia. Chciałbym jeszcze bardziej zagłębić się w historii tego świata, kto nim rządził, o czym decydował, co sprawiło, że osiągnął to i tamto... To samo tyczy się astronomii, gdy patrzę w niebo, zastanawiam się, co tam tak na prawdę jest i kto tam żyje, i czy tylko nasze szare, zapyziałe wysepki nam zostały na tym świecie. No i oczywiście mam wielkie plany jeśli chodzi o odkrywanie największych tajemnic, interesuje mnie wszystko co stare, potrafię nawet to wycenić i zrobić jakiś tam biznes, jednak kombinacja moich zainteresowań sprawia, że nie pieniądze się dla mnie liczą, lecz poszerzanie wiedzy na temat swoich pasji. - Ups, trochę się rozgadałem, ale taki już jestem, o sobie potrafię długo mówić, ale nikomu chyba jeszcze nic takiego nie opowiadałem...

Offline

 

#13 2015-01-12 23:01:37

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Uśmiechnełą się a jej oczy błyszczą jak oczy dziecka, które ma rozpakowac cukierek.
-Skoro masz takie plany zakon może cię ograniczyć za jakiś czas ale masz rację pieniądzę nie są najwazniejsze. A tak w ogóle odłożyłeś już coś na podróż?
To pytanie zbiło cie z tropu. Nawet nie zaśmiałą sie a od razu przeszłą do B po twoim A. Tak jak by wierzyła, że ci sie uda. Jej ufność dodałą ci odwagi i sił. Chociaż nie wiesz czy to nie bardziej twoje ego urosło.
Jednak w niej jest coś inego niż u innych kobiet, które spotkałeś. Coś tajemniczego co twoja dusza odkrywcy chciałą by odkryć. Intryguje cie coś w niej chociaż sam nie wiesz co to jest jak na razie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#14 2015-01-12 23:16:15

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

- Żyjemy w takim świecie, gdzie można dorobić się bez odłożonych pieniędzy. Mówiąc, że chcę sam podjąć jakąś samodzielną decyzję mam zamiar odejść z zakonu, który nie ma wiele wspólnego z samodzielnością i samowystarczalnością. Mam tyle co z żołdu w zakonie, a nie prowadzę jakiegoś rozpustnego życia.

Offline

 

#15 2015-01-13 00:02:09

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

-Na początek wystarczy jednak potzrebujesz wspólnika. Kogoś kto będzie ci służył radą i umiejętnościami aby dopełnić braki jakie posiadasz. Masz już kogoś takiego na oku? - spojrzał się za Bobem.
Jednak jego nie ma nigdzie. Co do zakonu wiadomo nzrzuca swoje prawa i obowiązki jednak nie dobrze jest odejść nie w zgodzie z przepisami bo wtedy ma się łatke dezertera a wtedy o szubinicę nie trudno.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 
  • Index
  •  » Gra
  •  » Sesja dla gracza Galiel Aksamitny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumgraonaruto.pun.pl www.zetall.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.metin2privv.pun.pl www.clanefp.pun.pl