#1 2016-04-27 00:14:02

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Wydarzenia w "Śnie Bogów".

Tu będą znajdować się wszelkie informacje dotyczące Ewentów oraz wszelkich ważnych w świecie gry rzeczy ogólnie dostępnych dla każdego gracza grającego w "Sen Bogów".

Daty rozpoczęcia Wydarzeń oraz planowane Ewenty na najbliższe miesiące.

W skrócie będzie to kalendarium systemowe.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#2 2016-05-08 00:00:26

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Wydarzenia w "Śnie Bogów".

Po Ewencie Patriotycznym czas na kolejną zapowiedź. Z okazji "Dnia Dziecka" przewidziany jest ewent na zasadzie każdy gracz aktywny bierze w nim udział bez wyjątku. Więcej szczegółów podam 26.V w Dzień Matki.




http://ewent.vtt.fi/ewent_logo.jpg


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#3 2016-05-22 18:29:59

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Wydarzenia w "Śnie Bogów".

UWAGA !!!



Od dnia dzisiejszego. To znaczy 22.V.2016 roku. Zmienia się rodzaj kart postaci.



Mianowicie chodzi o rodzaj schematu umiejętności. Zakres wynosi od 1 do 95% maksymalnie.
Sama mechanika jest nie zmienna. Rzut k20 jako podstawowy na umiejętność nabytą. Nawet te nowe.
Potem dodaje się 10% bonusu kastowego. A występują Cztery kasty postaci:
-Wojownicy.
-Zabójcy.
-Kapłani.
-Magowie.
Po dodaniu bonusu jest bonus za zazębiające się umiejętności 5% za każdą.
Na koniec bonus z atrybutu. jeśli są podane dwa np [Zw/Wie]. Bierzemy pod uwagę większą wartość zawsze.


[I tak na marginesie są tez bonusy za narzędzia.]


-+5% za posiadanie normalnych.
-+10% za posiadanie mistrzowskich.
-+15% za posiadanie zdumiewających.



Każdy gracz będzie mógł zmienić swoje umiejętności po przez skasowanie ich.

-Co 3 poziomy można będzie zwiększyć o 1% umiejętność nie klasową i o 2% klasową.
Nauka za pieniądze jest możliwa do poziomu 50% potem jest to niemożliwe.


Wszystkim dziękuje za uwagę i życzę owocnej gry.

MG



http://di.com.pl/pic/photo/oryginal/swieca_stara_ksiega_shutterstock_234244054_1443975124.jpg


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#4 2016-06-01 22:36:27

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Wydarzenia w "Śnie Bogów".

1.VI DZIEŃ DZIECKA.



Z racji iż miałem małe problemy techniczne. Event pojawi się na dniach. A od jego pojawienia się będzie 3 dni na podjecie decyzji czy chce się ryzykować czy bierze się podstawową opcje czy też kożysta z rozszerzenia.

Dziękuję za uwagę.



MG.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#5 2016-06-01 23:38:09

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Wydarzenia w "Śnie Bogów".

Mam pytanie. Czy reszta bonusów z poprzedniego eventu zostanie jak wprowadzona? Chodzi mi o ten skill itp


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#6 2016-07-09 16:32:42

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Wydarzenia w "Śnie Bogów".

Jeśli gracz poda co trzeba to tak jednak tu o inną sprawę chodzi teraz.



https://media.licdn.com/mpr/mpr/p/8/005/064/210/27e1d9a.jpg



Gracz Niewiara zawieszony  w "Śnie bogów". Powodem jest granie na korzyść postaciami w drużynie zamiast ich odgrywanie. Zawieszenie 48 godzin. Z racji że nie odpisałem wczoraj zostanie zmniejszone do 24.

Pamiętajcie to gra ale ma też swoje zasady i polega na odgrywaniu postaci a nie grze tylko dla korzyści. To nie cRPG a RPG. Tu się gra a nie idzie za tym co Twórca pozwala Twojej postaci.

Mimo, że to fikcja ale w grze postacie, żyją, maja uczucia i czują. Co za tym idzie są też motywy moralne i emocjonalne jak zazdrość, zawiść, gniew.

Kto tego nie rozumie nich nie gra w RPG-i a tylko cRPG gdzie te motywy są skrajnie okrojone.



MG



https://t1.ftcdn.net/jpg/00/31/07/72/400_F_31077259_1m5qFWKJi4CTWwbFwr95UQD8ILxqIZq9.jpg


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#7 2016-07-09 17:52:47

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Wydarzenia w "Śnie Bogów".

Chyba ja określam charakter jak chce odgrywać moja postać co nie? I to jak ona reaguje, co myśli to tez powinno być moim zakresem. To ja wybieram czy czuje zazdrość czy cieszę sie z tego ze komuś sie powodzi. Rpg to tez nie powinna być symulacja prawdziwego życia, bo je mam na co dzień. Akurat ja braćmi taki profil psycjologiczny tworze a nie inny.to są moje postacie i ja określam jak reagują na bodźce świata.


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#8 2016-07-09 18:11:16

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Wydarzenia w "Śnie Bogów".

Tak znasz  kogoś kilka dni i w realu ufasz mu bezgranicznie.
Ktoś kto słyszy o magach czarnych że są źli przez całe życie a potem jak nigdy nic mu przytakuje na wszystko.
Drogi Niewiaro ja jestem narratorem a ty tylko żywą istotą. Pamietaj jacy są magowie. Jak w takim społęczeństwie się wychował Relikan a w jakim Anakel i Tahzul.
Jedni w odosobnieniu w izolacji a drugi w świecie korupcji, machlojek i przemocy. Wasze postrzeganie świata różni się a Ty nie odgrywasz tego.
Kolejny czynnik. Relikan jest chciwy. Wyszło to z stylu gry i nagle chce robić coś dla obcych. No nie bądź śmieszny Niewiaro. RPG to nie Bajka. Masz odgrywać postacie a nie grać na korzyść dla swoich postaci. Co innego jak byś odgrywał to logicznie. Nie czepiał bym się.
Tak to Twoje postacie ale nie ty decydujesz jak je wychowano a historia postaci. Przedstawiłem Ci to już dobrze.
Zawieszenie będzie trwać do jutra do 17. Czy Ci się podoba czy nie.

MG ma zawsze rację. Zmień styl gry postaciami swoim w odnośnie do Relikania braci i Wice Wersa. Inaczej biedzisz co chwile zawieszany na 48 godzin.
A po 3 zawieszam watki permanentnie.
To ostatnie ostrzeżenie. Sen Bogów to system RPG. Nastawiony na odgrywanie postaci i ich osobowości i charakteru.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#9 2016-09-11 11:41:28

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Wydarzenia w "Śnie Bogów".

http://previews.123rf.com/images/dinozzz/dinozzz1403/dinozzz140300046/26356610-Happy-birthday-15-years-grunge-rubber-stamp-vector-illustration--Stock-Photo.jpg



15 - LECIE.



Z tej okazji czeka was moi gracze pewne wydarzenie. Już nie długo a mianowicie dziś o 20 pojawi się więcej szczegółów.


http://previews.123rf.com/images/jameschipper/jameschipper1406/jameschipper140600009/29304658-a-hanging-15-years-experience-stamp-Stock-Photo.jpg


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#10 2016-09-11 20:04:42

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Wydarzenia w "Śnie Bogów".

Juz po dwudziestej 😜


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kbi89.pun.pl www.coolgamersm2.pun.pl www.phantomlegion.pun.pl www.mat2011ps.pun.pl www.js4038.pun.pl