#16 2017-07-31 23:09:54

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Lumia 202- Kresy jestestwa w bezkresnych odmętach istnienia

A: Okryliśmy duże skupisko mocy ale jest ono daleko bardzo daleko w niezbadanych rejonach kosmosu poza zasięgiem naszych dużych okrętów wojennych ale mały powinien dać radę
H: To przedstawiciele koloni okupywanych przez federacje proszą o pomoc w odbudowie,poza tym przedstawiciele kilku korporacji skrzą się na rosnące natężenie ataku piratów. Farmerzy z zewnętrznych rubieży narzekają na ataki ludzi ludzi pustyni oraz bandytów. Na koniec raport naszych agentów o buszujących po naszych systemach łowcach niewolników. Mają chyba jakiś system oszukujący nasze radar.Jest jeszcze kilkanaście innych próśb ale te uznałem za najważniejsze.
W:Jeśli chodzi o ucieczki okrętów to jest mniejszy problem bo uciekło kilkadziesiąt fregat kilkaset kanonierek i frachtowców i parę tysięcy myśliwców. No i do tego dwa niszczyciele wycofane z użytkowania będące w rezerwie. Ani jeden krążownik oraz okręty klasy super. Trochę bardziej poważnym jest to że przejrzałym utajniony sprawozdanie na temat stanu rezerw I floty i okazało się za jako teoretyczne krążowniki ciężkie są tam stare niszczyciele oraz fregaty nie ma ani jednego ciężkiego krążownika w rezerwie wszystkie są we flotach.(rezerwa była doliczana jako siłą I floty i stanowiła 1/4 jej siły). Ale najgorsze przed przeglądając szczegółowe raporty techniczne okazało się ze z 70 oktetów klasy super-krążownik będących nad stolicą(nie licząc w flocie drugiej 6)45 to makiety udające super ciężkie krążowniki bez faktycznej zdolności bojowej Badamy czy jesteśmy w sanie uzyskać w nich zdolność bojową czy ich konstrukcja jest zbyt delikatna.

Offline

 

#17 2017-08-01 17:04:23

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Lumia 202- Kresy jestestwa w bezkresnych odmętach istnienia

Zwracam się do Achillesa
-Świetna robota.  Jak myślisz? Moja obecność jest wskazana? I czy grupy mające przeszukiwać starożytne budowle i ogólnie poszukiwawcze cennych artefaktów oraz źródeł wiedzy wyruszyły?

Słucham z uwagą Hoffera i po chwili przemyślenia odpowiadam
-Wydzielić grupy bojowe mające zająć się tymi problemami. A i rozpocząć natychmiastowe szkolenie poborowej piechoty. Oprzeć ich program treningowy na podstawie czarnych szturmowców. Tak samo jak klony. Mają również przejść taki sam trening. Poborowych podzielić na kilka tur tak by nie zachwiać bezpieczeństwem wewnętrznym.Terenom spustoszonym przez federacje będziemy oczywiście pomagać. Ale będziemy koncentrować wsparcie na maksymalnie trzech planetach. Zapewni to dynamiczny rozwój, który powinien dać dość szybkie efekty. Potem na cel obieramy kolejne trzy i tak dalej . -

Podczas słuchania informacji przekazywanych przez Wolfa moja mina wyraźnie wskazuje niezadowolenie.
-Rzeczywiście. Miałeś o wiele gorsze wieści. Chciałbym otrzymać w możliwie jak najkrótszym czasie pełen raport o stanie floty, wojsk, gospodarki itp. Floty kosmiczne muszą pracować pełną parą, a najbardziej optymalny dla takiego założenia jest system 4-brygadowy. Ciągłość budowy okrętów i uniknięcie dojechania pracowników. Pracownik zadowolony to pracownik efektywny. Dobrze by było abyśmy stworzyli własne lotniskowce. Zaś co się tyczy powstawania nowych okrętów. Naszym pierwszym celem jest rozbudowa wszystkich flot do poziomu I Floty która ma otrzymać super -krążowniki do liczby 70 tak jak pozostałe floty. Drugi cel to stworzenie rezerwy takiej jaka powinna być. Nie będę wam się wpierdalał w obliczenia, jako że wy lepiej orientujecie się w temacie. -

Po chwili zadumy
-Jestem w trakcie tworzenia odpowiednich praw, rozporządzeń oraz doktryn. Gdy wszystko będzie gotowe przedstawie wam wstępny zarys abyście mogli się wypowiedzieć na ten temat. Jakieś sugestie i propozycje na temat dalszych kroków naszego Imperium?-


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#18 2017-08-01 23:53:51

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Lumia 202- Kresy jestestwa w bezkresnych odmętach istnienia

A: Nie jest ale myślę że nasi ludzie mieli by z tym kłopot nie wiadomo co może się tam czaić i możliwe że nie dali by rady. Chyba że wyślemy kogoś uzdolnionego np Galen tylko gdzie on jest nikt go nie widział od wielu dni ?
H: Odbudowa planet zajmie długie miesiące może nawet lata. Kłopotami farmerów oraz korporacji według mnie powinna się zająć tym 4 oraz 6 flota. Nie jest to może wymagający przeciwnik. Mniejsze odziały dały by radę ich pokonać. Kłopotem może być jednak wroga znaleźć trzeba zaangażować większe siły by nie mogli uciec lub ukryć się i bawić z nami w kotka i myszkę.Z łowcami niewolników jest taki problem że nawet nie wiadomo gdzie ich szukać to robota nie dla wojska ale dla wywiadu i agentów. Skolinie rozpoczniemy natychmiast ale z uwagi na nie dużą liczbę akademii oraz instruktorów potrafiących ich przeszkolić zajmie to długu. Postaramy się jednak zwiększyć te możliwości szkolenia oraz uwydatnić system.
W:Audyty są w trakcie opracowań.Zgodnie z rozkazem zwiększymy zatrudnienie oraz możliwości produkcyjne stoczni. Pion naukowy zajmie się opracowywanie lotniskowców jednak trudno powiedzieć jak długo będzie trzeba czekać na zadowalające efekty. Produkcja jednego super krążownika trwa roku i przy zaangażowaniu połowy stoczni więc zajmie to długo i może być zbyt kosztowne w utrzymaniu.Podobnie z flotami. Jednak wyprodukowanie większej ilości krążowników drugiej klasy nie powinna być trudna mino to zajmie trochę(zdziwiło ciebie to bo nie słyszałeś  o klasach krążownika choć byleś admirałem floty)
Dziwi mnie jedno. Nie tak dawno Zmagazynowaliśmy duże ilości krążowników klasy pierwszej a dziś w magazynach nie ma ani jednego. Na pewno nie opuściły układu. Wysłałem ludzi by sprawdzili numery seryjne wszystkich statków może zostały w chaosie wojenny gdzieś przekazane.

Offline

 

#19 2017-08-06 12:32:25

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Lumia 202- Kresy jestestwa w bezkresnych odmętach istnienia

Słucham Achillesa po czym mówię
- Galen wyruszył ale zostanie cofnięty. Poprowadzi naszych zakonników by sprawdzić to co znaleźliście. Inkwizytorzy zaś mają być przemianowani na Rycerzy Azury i ich pancerze przerobione tak by posiadały oznaczenia Imperialne.-
Jednocześnie łączę się z Galenem i nakazuje mu powrót do stolicy jako że czeka na niego zadanie.
Do Hoffera
-Zdaję sobie sprawę że odbudowa planet zajmie dużo czasu. Główny wzrost muszą osiągać planety centralnego układu, jako że to one trzymają budżet Imperialny na wysokim poziomie. Jak już wspomniałem z planet centralnych zostanie wydzielona część budżetu na wspomaganie rozwoju innych planet. Najpierw trzy. I tak dalej. Nasze odpowiednie instytucje państwowe będą miały to nadzorować. Niech wywiad i agenci w takim razie zaczną szukać tych łowców niewolników. Agenci Mandaloriańscy są dobrymi poszukiwaczami. Znajdą tych co szukamy. I jako że mamy układ z Jabbą można by spytać jego. Może zechce pomóc w imię dobrej współpracy.-

Do Wolfa
-Rozumiem. Mamy jednakowoż sporo makiet, które powinny mieć dobry mocny szkielet. Wysłać je do stoczni i przerobić na prawdziwe krążowniki pierwszej klasy. Krążowniki drugiej klasy? Nie słyszałem o nich. Możesz opowiedzieć coś więcej? Poza lotniskowcami, trzeba opracować krążowniki przystosowane do zwalczania myśliwców wroga. Federacja ma ich od groma i tym razem nie możemy dać się zaskoczyć.Co do krążowników klasy pierwszej. Skoro nie opuściły układu to gdzieś na pewno się znajdą. I zlokalizować gwiazdę śmierci, oraz przygotować fundusze na potrzeby budowy drugiej stacji-

Jeżeli to wszystko na daną chwilę to zajmuje się sprawdzaniem tajnych broni imperialnych oraz wszystkich planów. Muszę wiedzieć czym dysponuje


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#20 2017-09-16 22:52:40

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Lumia 202- Kresy jestestwa w bezkresnych odmętach istnienia

Przebywasz na głównym Egzekutorze. Przeglądasz raport które na na głównym komputerze.
1. Szkolenia na rekrutów na czarną gwardie znacząco zwolniły po pozytywnym przeszkoleniu 50 mld rekrutów. Pozastali nie jest wystarczająca dobra nie zdają pozytywnie egzaminów na gwardie
2. W niedaleko głównego budynku wywiadu wybuchła bomba. Budynek jest poważnie uszkodzony. Zginęło 68 pracowniku Trwa remont.
3. Czarne symbionty przysłały wiadomość. "Siema zaczyna być gorąco my na razie się ulatniamy. Będziemy się od jeszcze odzywać"
4. Załoga muru melduje o atakach dzikich. Jest ich przytłaczająca ilość mimo słabego uzbrojenia. Posterunki proszą o ewakuacje.
Hoffer wychdodzi zdyszany do pokoju narad. Bardzo ważna wiadomość lordzie
-Protektorzy wzywają pomocy

Offline

 

#21 2017-09-16 23:14:04

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Lumia 202- Kresy jestestwa w bezkresnych odmętach istnienia

Odnosze sie do pierwszego raportu
Liczy sie jakość nie ilość.kontynuować obecna metodę treningową. Dobra robota.
Na drugi raport
Źle sie stało. Odbudować i zabezpieczyć
Na czwarty
Naturalnie. Wycofać posterunki natychmiast. Wzmocnic rowniez obsade muru

Gdy hoffer przekazuje mi informacje
Natychmiast przygotowac floty wojenne. Dzielimy flote pol na pol ze wszystkimi okretami. Polowa floty ktora pozostanie, ma byc przygotowana do natychmiastowego doloczenia do mnie, gdya zajdzie taka koniecznosc. Wolf leci ze mna. W Imperium zostaje Hoffer i Centurion. Natychmiast!!

Po chwili wyglaszam przemowe do Imperium
Obywatele Imperium
Imperium otoczone jest przez wrogow zagrazajacym nam wszystkim.
Dobrze słyszeliście. Bo imperium to nie jest Imperator, palace, flota, armia. Imperium to wy obywatele. My zas zostalismy wybrani przez was by zapewnic wam bezpieczenstwo i dobrobyt który jest zagrozony. Od dnia dzisiejszego obowiazuje protokół twierdzy, wszelkie wladze przejmuja sily wojskowe zas nadrzednymi celami sa walka i zwyciestwo. Borgovia  przetrwa ponad wszystko-


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#22 2017-09-16 23:25:07

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Lumia 202- Kresy jestestwa w bezkresnych odmętach istnienia

Pierwsza flota wyrusza pod twoim przewodnictwem. zabieracie 25 egzekutorów a zostawiacie 6. druga flota zajmuje pozycje pierwszej. Zabieracie 620 mld żołnierzy.  20 mln czarnej gwardii.
Rozstaje kwestia zakonu ilu członków zabierasz ze sobą? Armia koncentruje się przez miesiąc. Wolf lordzie jaki jest wasz cel. wiadomość była dość enigmatyczna może powinnyśmy się połączyć z nim.
Jesteśmy ślepi wywiad został chwilowo unieszkodliwiony. (telekonferencja)

Offline

 

#23 2017-09-16 23:37:41

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Lumia 202- Kresy jestestwa w bezkresnych odmętach istnienia

Bierzemy polowe zakonnikow nie przydzielonych. To bedzie ich chwila chwaly. Mowie do wolfa
Protektorzy to najpotezniejsze imperium. Raczej nie wzywaja pomocy z blahego powodu
Lacze sie rowniez z protektorami i informuje ich ze sily imperium zbieraja sie


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

#24 2017-09-16 23:45:42

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Lumia 202- Kresy jestestwa w bezkresnych odmętach istnienia

Odebrał Sajaks.
-Witam rozumiem że łączysz się ze mną w sprawiedliwe wiadomości. Nie mam czasu wiedź krótko wybuchła wojna domowa. Jeśli chcesz nam pomóc skontaktuj się z zarządcom Justwaldem.
On przekaże ci więcej informacji.
Hoffer przekazuje ci informacje. Gubernator/Moff stolicy Videnaker został zamordowany.
Raport od Lajsandera. atakują nas potrzebujemy pomoc. Kopalnia Tyberium zagrożona.
Raport 2. 20 planet zamieszkałych przez rasy nie ludzki poprosiło a akces do imperium. Przedstawiły też swoje warunki, ale są taki słabi że nie musisz się nimi przejmować.
skutki( Przyjecie ich na warunkach obcych: pogorszenie się poparcia ludności imperialnej dla polityki imperatora - 25%. możliwości produkcyjne imperium +10 %
przyjecie planet na warunkach takich jak inne planety imperialne bez zmian + 5% do . możliwości produkcyjne imperium
Przyjęcie i upokorzenie przyjętych planet i warunki taki jak za palatia: + 45%  poparcia ludności imperialnej dla polityki imperatora możliwości produkcje +1 możliwości produkcyjne imperium
35% zadowolony na platerach wysokie ryzyko buntu.
Odrzucenie propozycji bez zmian)
Raport 3. na 30 planetach na które się odroczyły się od imperium. Rasy nieludzkie postanowiły zarobić z ludzi niewolników. Wybuchł bunt ludzi i powstańcy proszą o pomoc.
(przyjecie propozycji + 120% poparcia ludności imperialnej dla polityki imperatora, konieczność podzielnia armi
Odrzucenie -75% poparcia ludności imperialnej dla polityki imperatora )


EDIT:
Ajakis chce się z wami skontaktować na neutralnej planecie. Kserkses pyta czy ma wyruszyć pomóc buntownikom zgodnie z pierwotnym rozkazem

Offline

 

#25 2017-10-01 06:41:28

Niewiara

Tkacz Przeznaczenia

Punktów :   

Re: Lumia 202- Kresy jestestwa w bezkresnych odmętach istnienia

Odpowiadamy Ajakisowi ze propozycja spotkania sie na planecie jest dosc niebezpieczna. Proponujemy polaczenie na zaszyfrowanym kanale. Xerxes oczywiście ma sie udac pomoc buntownikom. Imperium podejmuje następujące kroki
- Do sieci przychylnej nam czesci protektorow wrzucamy zdjecie dzieci krola na tle gor. Cale zdjecie to fotomontaż poza dziecmi.
- wrzucamy rowniez film na ktorym widac jak ajakis zabija króla
- W Imperium obowiazuje stan wyjatkowy
- Dzielnica rzadowa zostaje ogrodzona oraz wyposazaona w najnowoczosniejsze systemy bezpieczeństwa
-Rozbudowa armii o droidy oraz cyborgi
- stworzenie linii ciezkich mechow zalogowych oraz bezzalogowych sterowanych zdalnie badz za pomoca centrum kontroli
- Intensyfikacja rekrutacji naukowców. Oplacanie lowcow talentów
-Rozbudowa obrony planetarnej

Raven zas udaje sie na szkolenia do mentora od psioniki jako ze wzmocnienie to cel nadrzedny. Chce rowniez otrzymać raport na temat pola planetarnego Kamino. Jest juz aktywne czy jeszcze?


"To, co mnie nie zabije będzie martwe, gdy z tym skończę."
"Nie ma lęku, jak masz sprzęcior w ręku."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bloodman.pun.pl www.zagubionawyspa.pun.pl www.zhpgizycko.pun.pl www.poekomny.pun.pl www.bagietka.pun.pl