#46 2017-08-16 05:46:40

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Uderzam młodziaka w nos na tyle mocno by go dotkliwie złamać, potem natychmiast bardzo szybko zjadam owoc którego tak bardzo chciał, a kiedy tylko przełknę mówię jakby się nic nie stało.

- Dobra dzieciaku, prowadź na arenę.

Jestem jednak gotów zarówno do szybkiej ucieczki, gdyby nagle wszyscy mieszkańcy wioski chcieli mnie zabić, jak i do walki gdybym nie miał gdzie uciekać, mentalnie przygotowuję się nawet na to że niebo spadnie mi na głowę, albo to że ziemia uskoczy mi spod nóg w myśl zgrabnej pułapki. Wedle tego co mi przed sekundą powiedziano, nie złamałem do tej pory żadnej zasady, a wręcz przyjąłem pojedynek. Wiem jednak że nie będę tańczył, tak jak zagra mi zuchwały dzieciak szukający kolejnej dawki uzależniających wspomagaczy.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#47 2017-08-16 14:30:07

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Młodziak zachwiał się i upadł. Wszyscy widzący syknęli niemal jednocześnie.
-Uciekaj jeśli życie Ci miłe!!!-po czym zasłonił Cię własnym ciałem.
Rozległ się huk a potem kula przeszyła ramię mężczyzny. Krew trysnęła Ci na twarz.
-Agh!!!-przyłożył dłoń do rany. -Śpiesz się. Inaczej zginiesz.-po czym popchnął Cię.
Padł strzał kilkanaście centymetrów na prawo od Ciebie. To dało Ci do myślenia. Na razie jeden strzelec poluje na Ciebie.
Młodzieniec tarza się na ziemi trzymając się za twarz.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#48 2017-08-16 21:01:47

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

A więc jednak byli tutaj strzelcy czekający tylko aż ktoś zacznie stwarzać kłopoty. Biegnę ile tylko mam sił w nogach, licząc odrobinę na cudowną moc owocu który przysporzył  mi tylu problemów, widząc skąd padł strzał, biegnę tak by budowle, bądź inne elementy wystroju zasłaniały mnie, do tego nie wybieram trasy którą mógłby przewidzieć zbyt łatwo strzelec. Nie wiem czemu kupiec mnie zasłonił, ale wiem że uratował mi życie i że jego twarz na zawsze zostanie w mojej pamięci. Gnam wprost do lasu, mając  nadzieję że za jeden złamany nos nie wytoczą mi zbrojnego pościgu.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#49 2017-08-17 00:18:43

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Pozycja strzelca jest Ci nieznana a owoc naprawdę działa biegnąc ile masz tylko sił w nogach nie czujesz się też wielkie podniecenie a krew szybciej krąży Ci w żyłach nie tylko z powodu adrenaliny.
Po chwili padł strzał lecz bardzo nie celny na szczęście dla ciebie lecz mniej szczęśliwy dla jakiegoś przechodnia w sztach tego samego koloru co Ty aktualnie masz. Jego głowa eksplodowała tuż po trafieniu. A to dało Ci do myślenia i dodatkowo przyśpieszyło Twój bieg.
Kolejni strzał padł chwilę później kula utkwiła w budynku nieopodal miejsca gdzie przebiegałeś. Jest większa i nie eksplodowała.
Teraz jesteś pewny. Strzelców jest kilku i każdy używa innej amunicji.
Kolejny strzał nadszedł z przed siebie kiedy byłeś blisko lasu. Kobieta w bieli strzelała z małego pistoletu. Nawet z wyostrzonymi zmysłami nie udało Ci się uniknąć pocisku. Jakie było twoje zdziwienie kiedy dostałeś z jakieś igły z małym pojemniczkiem.
Niebieski płyn powoli wchłania sie w twe ciało lecz kiedy wyrwałeś igłę odruchowo w kontakcie z powietrzem zapłonął.
A twoje plecy stanęły w płomieniach.
-To kara za oszpecenie jednego z naszych. Wiec i my oszpeciliśmy Ciebie. Następnym razem kiedy sie tu pojawisz zostaniesz zabity. Twoja obecność w tej wiosce jest niemile widziana. -kobieta rzuciła broń i odwróciła się do Ciebie plecami bez strachu, że strzelisz.
Czujesz niemiłosierny ból kiedy ogień pali twoje ciało jednak nie rozprzestrzenia się a po chwili gaśnie jednak pieczenie pozostało. Kiedy dotknąłeś ubrania ze zdziwieniem odkryłeś, że jest całe.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#50 2017-08-18 00:51:35

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Zaciskam zęby jak na wojownika przystało. Wydaje mi się że moje plecy zostały oszpecone, jednak skoro nie ma ran krwawych, a są tylko te bolesne, przechodzę bezzwłocznie do dalszego działania. Podnoszę broń którą przeciwniczka wyrzuciła i udaję się do lasu na zachód. Wprost do mojego miejsca docelowego. Ukrywam się za drzewami i korzystam z mocy owocu póki jeszcze działa. Przez zęby odpowiadam cicho nieznajomej.

- Dzięki za gościnę, na pewno już tu nie wrócę.


I pilnując się niczym mutacja pancernika i sokoła oddalam się tam, gdzie zamierzam dotrzeć. Nad wodę, powąchać w końcu jak pachnie słona woda i zobaczyć bezkres horyzontu, znany mi jedynie z opowieści. Kiedy oddalę się na poczciwą odległość patrzę jak wygląda rana którą zadała mi strażniczka wioski.

Ostatnio edytowany przez Rogaty (2017-08-18 01:47:40)


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#51 2017-08-22 12:05:34

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Podniosłeś broń jednak widzisz, że to broń typu jednorazowego użytku. Lufa jest popękana jednak istnieją szanse że zdolny rusznikarz zdoła ją otworzyć bez jej planu.
Rana daje o sobie znać coraz bardziej ból jest nie do zniesienia. Bez opatrzenia rany może wdać się zakażenie a to może być bardzo niebezpieczne dla Twojego życia.
Przez tydzień samotnej podróży w bólu i pełnym niepokoju o swoje życie dotarłeś do jakiejś osady.
Jest w niej kilku mieszkańców prawdo podobnie to drwale sądząc po toporach przy ich pasach.
-Witaj podróżniku wyglądasz fatalnie. Z daleka podróżujesz?-wyciągnął do Ciebie pokrytą odciskami potężną dłoń.
Za nim stoi jeszcze dwoje wielkoludów. Patrzą na Ciebie z bardzo smutną miną. Siedzący przy ognisku drwale jedli własnie jakieś pieczone mięso. Jeden w milczeniu podał jakiś kawałek drwalowi siedzącemu najbliżej was. Stojący za drwalem z, którym rozmawiasz wziął kawał mięsa i podał Ci.
-Jedz wyglądasz mizernie.-podał Ci mięso. -Przynieście cebrzyk musi być spragniony.-jeden z siedzących przy ognisku podniósł się i poszedł za wzniesienie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#52 2017-08-24 20:17:15

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Po drodze pieczołowicie pakuję zdobyty prowiant, oraz chowam zniszczoną broń, której ślady noszę na plecach.

- Dziękuje wam. Akurat ostatnio wplątałem się w walkę z której jeszcze się wylizuje, jesteście pierwszymi ludźmi których spotykam.

Z wdzięcznością przyjmuję strawę i wodę. Kiedy skończę jeść, pytam ich.

- Moglibyście rzucić okiem na moją ranę? Niestety dostałem w plecy i nie wiem nawet jak to wygląda.

Jeśli się zgodzą, zdejmuję koszulkę i pokazuję im najświeższe blizny.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#53 2017-08-25 22:46:30

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Starannie spakowałeś rzeczy jednak zapasy nieco Ci się uszczupliły przez ubiegły tydzień.
Strawa smakuje znakomicie mimo, że to prosta zupa z wkładką mięsną jest ciepłą i bardzo rozgrzewa Twoje obolałe ciało.
-Walki zawsze są paskudne i nieprzewidywalne. To cud, że nas spotkałeś młodzieńcze. Jeszcze doba i byś nas nie zastał w tym miejscu. Mieliśmy zmienić miejsce wyrębu aby nie zdewastować tej okolicy za bardzo. Teraz jedz powoli tu jesteś bezpieczny. -położył Ci swoje wielkie łapsko na ramieniu.
Kolejny drwal kiedy powiedziałeś o ranie wstał i podszedł. W ciszy obserwował ranę po tym jak zdjąłeś koszulę.
*Wygląda źle. Wręcz tragicznie. Rana jest oropiałą i do tego poparzenie już się goiło. Blizna będzie niczym napiętnowanie. Jednak bardziej mnie niepokoi to co jączy sie z rany. -dotknął palcem rany a ty podskoczyłeś  z bólu.
*Musisz udać sie do cyrulika ja ją tu tylko opatrzę ale więcej nie będę mógł dla Ciebie zrobić. -po czym poszedł po torbę.
Przyszedł po chwili i zaczął przemywać ranę. Piekło bardzo a do tego poczułeś jak coś poza wodą cieknie Ci po plecach.
Po chwili włożył nóż myśliwski do ognia.
*Najlepszy sposób to wypalić paskudztwo to zniweluje dalsze owrzodzenie rany. Bez tego możesz nie przeżyć długo jak zakażenie się rozprzestrzeni. Potem tydzień przyjmowania ziół i powinno minąć najgorsze. -uśmiechnął się i sięgnął po nóż.
Patrzy na Ciebie w oczekiwaniu na decyzje. A pozostali drwale patrzą ze smutkiem na Ciebie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#54 2017-08-26 04:26:09

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

- Panowie, jeżeli jest jakiś sposób w jaki mógłbym się wam odwdzięczyć za to wszystko, nie wahajcie się mówić

Stwierdzam poważnie patrząc po twarzach wielkich chłopów, o wielkich sercach i kiwam głową do tego który trzyma rozgrzany nóż, jednocześnie gryząc rękaw płaszcza. Potem jedyne co się dla mnie liczy to to, żeby wytrzymać ból i nie krzyczeć.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#55 2017-08-26 23:18:43

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

-Nam nic nie potrzeba. jesteśmy prostymi chłopami. Dobre słowo wystarczy za dobroć. -mężczyzna podał Ci rzemień z kieszeni.
*To lepsze od płaszcza chłopcze. Weź nie krępuj się. Sami korzystamy z podobnych metod. -poklepał Cię lekko po ramieniu.
Kiedy rozgrzane ostrze przypaliło Ci skórę krzyknąłeś mimo rzemienia po czym straciłeś na szczęście przytomność.
Kiedy otworzyłeś oczy czujesz ból na plecach a nad tobą klęczy mężczyzn, który przypalał Ci ranę rozgrzanym ostrzem noża.
*Całe szczęście, że straciłeś przytomność. Rana pękła niczym kleszcz kiedy go się zgniata w palcach. Ropień rozlał się infekując tkankę. Obawiam się, ze stało sie najgorsze Twoja krew została zainfekowana. A ziółka mogą tylko spowolnić rozwój infekcji lecz nie zahamować go. -zrobił smutną minę po tych słowach i wstał aby po chwili ukucnąć i dać Ci się napić jakiegoś śmierdzącego naparu. -Pachnie źle ale smakuje jeszcze gorzej. To napar z rumianka, czystka i owocu Kiduku(coś jak mniszek lekarski tylko 20 razy mocniejsze). Pij powoli. Jest ciepłe. -podał ci gliniany kubek.
Pozostali już zebrali sie do wyrębu a jedynie na polanie przy ognisku zostałeś Ty i ten sympatyczny drwal znający się na ziołach i sztuce medycznej..


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#56 2017-08-27 03:15:51

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Rozsiadam się wygodniej i sączę powoli przygotowany przez chłopów napar, pogrążam się w krótkim zamyśleniu, a potem odpowiadam drwalowi siedzącemu koło mnie.

- Miałem udać się czym prędzej na morze, jednak w tej sytuacji będę musiał odwiedzić najbliższą wioskę. Bez cyrulika czeka mnie paskudna śmierć.

Zaczynam zdanie i znów nurzam usta w ciepłej cieczy.

- Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Gdyby nie Wy, pewnie nawet nie dotarłbym do najbliższej wioski. Rąbiecie drwa dla własnych potrzeb, czy dla jakiejś większej społeczności?

Pytam i wyciągam mój kosz z prowiantem, odkrywam go całkiem i ustawiam tak, żeby było jasne że każdy kto ma ochotę, może poczęstować się z niego czymkolwiek. Ja sam jednak na razie nic nie jem, tym bardziej że mięsiwo było znakomite.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#57 2017-08-29 02:02:07

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

-Jesteśmy wolnymi strzelcami, żyjącymi z dala od wioski czy miasteczek. Jednak teraz Ira potrzebuje drewna i zatrudniła nas jako jednych z wielu drwali w tym klanie. Dobrze płacą a terminy są odległe tak wiec mamy czas na transport drewna po przez spływ Żółtą rzeką.- uśmiechnął sie triumfalnie pełen dumy ze swojej pracy.
Sięgnął do Twojego koszyka i poczęstował sie czymś z grzeczności raczej niż z głodu. Po czym ewidentnie nad czymś się zamyślił.
Czujesz gorycz naparu oraz pieczenie i ból na plecach. Każdy nawet najmniejszy ruch jest dla Ciebie teraz męczarnią. Skóra ściągnęła się od oparzeliny na plecach co bardzo chwilowo ogranicza Twoje ruchy.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#58 2017-08-31 20:15:33

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Patrzę na niego przez chwilę, a gdy się zamyśli odwracam wzrok w stronę ognia. Będzie chciał powiedzieć co mu siedzi w głowie, to powie, jak nie, to nie zamierzam robić presji. Po dłuższej chwili znów się odzywam.

- Skoro transport drewna w miarę szybko dostaje się do Iry, może i ja mógłbym dopłynąć tam tratwą...

Znów robię chwilę przerwy, po czym przenoszę wzrok z powrotem na niego i pytam.

- Myślisz, że mógłbym wam zlecić zbudowanie tratwy? Zapłacę, a dla mnie to może być sprawa życia i śmierci.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#59 2017-09-06 10:13:58

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

-Dobrze. Jednak będzie Cię to kosztować. Jakieś 5 Bursztynowych Piór. Jednak nie puścimy Cię samego. Jest to zbyt niebezpieczne jak dla jednej osoby. Tringh, ten co na początku z Tobą na początku rozmawiał popłynie z Tobą. Przy okazji przewiezie z Iry zapasy leków i innych najpotrzebniejszych rzeczy. -ponownie się zamyślił.
Jednak po chwili uśmiechnął się i wyciągnął pióro i kałamarz. Po czym sięgnął po pergamin i zaczął coś notować. Po czym podał Ci pergamin.
Na pergaminie jest prymitywna mapa rzeki oraz zaznaczone najniebezpieczniejsze miejsca oraz opisane jest co w tych miejscach występuje.
-To powinno pomóc w podróży. Tyle mogę zrobić na czas obecny. -po czym podszedł do ogniska i zaczął mieszać w nim patykiem. Snop iskier uniósł się ku niebu a w oddali z głośnym hukiem runęło drzewo.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#60 2017-09-07 20:24:15

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Kiwam ze zrozumieniem głową. Nie mam wyjścia, to jedyna droga która pozwoli mi przetrwać sytuację w którą tak niefortunnie się wpakowałem. Daję mu pięć piór bez targowania i tak pomogli mi aż zanadto.

- Dzięki. Jeśli kiedykolwiek będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać, nie zapomnę tego. Jak masz na imię, jeśli mogę zapytać?

Układam się na tyle wygodnie na ile pozwalają mi rany przy ognisku. Nie wyruszymy przed brzaskiem, więc dobrze będzie odpocząć przed podróżą.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.viktoria.pun.pl www.speedwaymanagerkam.pun.pl www.mbdig.pun.pl www.wieniawa.pun.pl www.ziolo-thc.pun.pl