• Index
  •  » Gra
  •  » Pimpuś VIII Edycja Postać Fobia

#1 2021-05-24 21:53:44

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Pimpuś VIII Edycja Postać Fobia

Fobia.

Statystyki:

Ciało: 0.
Umysł: D.
Moc: D.
Magia: D.
Genetyka: H.
Los: H.

Umiejętności pasywne działające cały czas:

-Lewitacja: pozwala unosić się nad ziemią i poruszać jako darmowa czynność, która nie obniżą jego zasobów mocy.

[color=b;ue]-Brak Ciała Fizycznego:[/color]
Ataki fizyczne bez użycia mocy nie ranią jego struktury. Wyjątkiem są ataki kiedy Ciało ma poziom od A wzwyż. Wtedy są one wstanie obejść to ograniczenia.
Wadą braku ciała jest mała wytrzymałość, która rośnie zgodnie z ilością Mocy.

-Nadprodukcja Mocy Magicznej:

Kiedy nie wykorzystuje jej jest w stanie zrobić kolejny byt podobny do siebie, który jest mu absolutnie posłuszny.
Jednak potem w zależności od ilości mocy do tego celu zużytej traci świadomość na kilka dni.

-Jądro:

Esencja Fobii gdzie są wszelkie dane o jej istnieniu. Jest to źródło życia i mocy Fobii. Kiedy ulegnie ono uszkodzeniu Fobia otrzymuje zmniejszenie Umysłu Mocy i Magii o jedną kategorię. Kiedy spadnie do poziomu H sama Fobia przestaje istnieć a jądro się rozpada całkowicie.

Umiejętności aktywne:

-Magia Grawitacji:

Pozwala mu kierować grawitacją w swoim otoczeniu. Jednak nie większym niż promień o zasięgu kilku metrów.

-Telekineza Precyzyjna:

Pozwala manipulować tylko małymi i lekkimi obiektami. Dodatkowo ma duży zasięg jeśli chodzi o jej używanie. Jednak w zależności od dystansu zwiększa się czas potrzebny do jej użycia Wymaga dużej koncentracji przy jej używaniu a kiedy zostanie ona zerwana przedmioty opadają natychmiast.

-Telekineza Ciężka:

Używana do przemieszczania dużych i ciężkich przedmiotów. Wymaga mniejszej koncentracji ale jest wolniejsza i zużywa więcej energii.

-Fala Telekinezy:

Mało dystansowy obszarowy atak na wszystko co znajduje się w jego zasięgu.

-Latanie:

Kosztem niewielkiej ilości energii umożliwia mu lot w dowolnym kierunku z różną szybkością w zależności od ilości energii jaką chcę na tą czynność poświęcić. Jednak kiedy zasoby energetyczne spadną poniżej 25% latanie nie będzie możliwie.

-Pole Statyczne:

Pozwala zatrzymać atak wymierzony w siebie pod warunkiem, że nie jest o dwa stopnie silniejszy od jego Mocy. Jeśli jest pole się rozpada a atak dochodzi do celu. Ta forma obrony jest bardzo energochłonna dla tego może jej używać tylko przez krótki okres jednak zapewnia doskonałą obronę.

-Mini Czarna dziura:

To tworząca się na krótki czas czarna dziura niewielkich rozmiarów pochłaniająca wszystko w swoim otoczeniu. Jest ona niebezpieczna zarówno dla użytkownika techniki. Nie może jej używać częściej niż raz na jakiś czas. Każda próba użycia ponownie zmniejsza kontrolę nad nią.

Tło fabularne związane z przeszłością postaci:

Brak wiedzy o swoim powstaniu i przeszłości.

Obecnie znajdujesz się w Dystrykcie 14 Kopuły.

Masz dokumenty i przebywasz w domostwie trójokiego chłopca o imieniu Ally. Przygarnął cię z ulicy i powiedział, że możesz zostać z nim przez jakiś czas.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#2 2021-05-25 19:09:21

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Fobia

Jestem tylko rdzeniem energii które tak łatwo zranić, dlatego będę miał dług wdzięczności u chłopca. Pierw muszę znaleźć jakieś materiały z których zbudowałbym fizyczną sylwetkę, ponieważ jeśli mam z kimkolwiek tu rozmawiać to muszę być namacalny. Znajduję więc jakiś kocyk lub jakąś niepotrzebną rzecz jak choćby pył lub kurz z pokoju. To też jest kolejna rzecz jaką chcę odpłacił chłopcu za przyjęcie mnie - sprzątanie. Ćwiczę więc swoje zdolności telekinetyczne na zamiataniu każdego paprocha z jego domostwa.
Potem zastanawiam się, czy ten chłop mieszka tutaj sam, czy z kimś i skąd w ogóle ma dom? Czy władze dystryktu mu go przydzieliły? Z takimi myślami usługuję chłopakowi, chyba, że ten ma dla mnie jakieś inne zadanie lub sprawę. Chętnie się mu odwdzięczę. Nie wiem, co robię na tej planecie, ale skoro już tu jestem to powinienem się asymilować ze społeczeństwem chociaż jestem aspołeczną istotą. Ale mam myśli a moimi rękoma i nogami jest telekineza i grawitacja.
Szukam Allyego. Gdy go znajduję mówię - Hej. Dzięki za gościnę, ale wkrótce będę musiał pomyśleć o życiu w tym mieście w dłuższej perspektywie. Nie mieliśmy chyba okazji dłużej porozmawiać. Czym tak właściwie się tu zajmujesz Ally i czy wejście do innych dystryktów też wymaga dokumentów? - Echh, mam dużo pytań, ale w toku rozmowy pewnie będę wypytywał go o szczegóły. W każdym bądź razie staram się również naprędce skombinować jakiś prowizoryczny budulec by przybrać jakąś postać i trzymać ją w ryzach. Powinienem od samego początku praktykować takie rzeczy.

Offline

 

#3 2021-05-25 21:05:11

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Fobia

Zbierasz kurz i brud w doostwie, Mimo, że to skromny dom było tu mniej brudu i kurzy niż można było się spodziewać. Teraz dzięki twojej mocy wdać, zarys twojej sywetkia. DLa postronnych mógł byś wyglądać jak Żywiołak Wiatru zanieczyszczony kurzem lub Mefit Popiołu.
Z wygląduu wygląda normalnie niczym człowiek jedynie jego trzecie oko pośrodku czoła od czasu do czasu się otwiera. Dzięki, temu oku był w stanie cie zobaczyć. W drodze do domu wspominał, że urodził się na tej planecie. A jego rodzice dotarli tu jakieś 20 lat temu i uzyskali azyl. Stajac się Pintu. Wolnym ludem z Klanu Dragonitów. Obecnie jego rodzice pracują w 13 dystrykcie. A sami mieszkają tu ponieważ, żecie tu jest tańsze. Jednak jest tu niebezpiecznie od czasu do czasu zdarzają się ataki potworów lub miejscowych chuliiganów. Czasem też gangi porywają tu dzieci dla różnych rzeczy. od chandlu, żywym towarem, prostytucji a kończąc na wycinaniu narządów.
Znalazłeś Allyego przy małym krześle, gdzie czytał książkę i zapisywał coś w zeszycie leżącym przed nim.
-Jestem uczniem z 13 dystryktu z dzielncy 87. Tam pobieram nauki i staram się zostać piekarzem. Dostęp do dystryktu 13 wymaga tylko  rejestracji w punkcie strażniczym Piechoty Planetarnej. Jednak wydaje mi się, że dokonałeś tego już. Powinnieneś mieć gdzieć kartę potwierdzajacą, że stałeś się Pintu. Pamiętaj, że okres ochronny trwa tylko dwa lata. Po tym czasie pomoc klanu nie bedzie napływać. A jesli okarzesz się nieprzydatny dla klanu trafisz jako wyrzutek w 14 dystrykcie gdzie nie chroni nas kopuła. -odpowiedział zamykajac książkę.
W tym czasie zbierasz róznego typu luźne przedmioty, które wydają ci się nie potrzebne w tym domu.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#4 2021-06-02 12:01:53

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Fobia

Spaceruję sobie w obecnej formie oraz staram się sprawić, by to moje dolne kończyny mnie niosły aniżeli sama telekineza. Muszę zbadać tutejszą grawitację i nauczyć się jak respektować jej prawa. Ruchami muszę przypominać humanoida, żeby ludzie nie patrzyli na mnie jak na dziwadło którym jestem.
Hmmm, gdybym zebrał jakiś ciekawszy materiał to mój wygląd mógłby robić wrażenie. Tutaj dobrze jest robić dobre wrażenie żeby odstraszać bandziorów.
- Piekarzem powiadasz. No niestety nigdy nie zasmakuję Twoich zacnych wypieków, heh. No chyba, że kiedyś skonstruuję coś na wzór układu pokarmowego... - Przystawiam sobie sztuczną dłoń do sztucznego podbródka imitując myślenie typowe dla organicznych istot. - Ale po ki diabeł miałbym to robić?
- Szukam swojej karty. Zważam też na inne rzeczy jakie trzymam w swoim ekwipunku, rozumiem, że wszystkie znajdują się w domu Allyego?
Słucham uważnie tego, co mówi o wymaganiach dystryktu po czym dodaję. - Czyli trzeba będzie się wykazać, hmm. Z tym może być problem na początku. Czym zajmuje się wolny lud Pintu? - Pytam się go oraz spoglądam na to, co czyta.

Offline

 

#5 2021-06-02 22:50:48

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Pimpuś VIII Edycja Postać Fobia

Chodzenie sprawia ci problemy. W końcu kierowanie ciałęm aby udawało, żywy organizm nie jest łatwe. Jednak dzięki twojej mocy i talentowi zaledwie po godzinie czasu obserwacji zachowania Allyego udało ci się to opanować. Jeślii poćwiczysz dłużej możliwe, że będziesz w stanie zrobić doskonalszy kokon okalający twoje grawitacyjne ciało. Nawet mimika i rysy twarzy mogą być w twoim zasięgu.
Wszystko w końcu zależy od doboru odpowiednich materiałów do jego formowania.
Ally popatrzył na ciebie i po jego szeroko otwartch oczach widzisz, że jest pod wielkim wrażeniem.
A w swoim ciele chowasz tylko tabliczkę bo innych rzeczy poza paroma monetami nie posiadasz na czas obecny.
- Pintu to nic więcej niż uchodźca, azylant, który chciał z jakiegoś powodu się tu schronić. Jednak jeśli nie jesteś przydatny dla klnu. Po dwuletniej obserwacji i sprawdzeniu czy nie jesteś szpiegie możesz zostać tu nawet nieprzydatny. Jednak już nnie jako obywatel a tylko uchodźca, wyrzutek, niewolnik. Klan ceni kazdego, kto dąży do rozwoju siebie i dzięki temu ma swój wkłąld w rozwój klanu. Jeśli masz talent i zostanie to dostrzeżone to wygrałeś swoje życie. Jednak jak wiesz kij zawsze ma dwa końce i w tym przypadku tak jest. Bycie dostrzeżonym może spowodować w przyszłości, twoją szybszą śmierć. Planeta nadal jest odkrywana. Jest tu dużo tubylców przeważnie nie nastawionych pokojowo. Obecnie cztery fronty ekspansji klanu przesuwają się w głąb planety. Najgorzej jest na wschodnim i zachodnim. Tam nie ma dnia aby ktoś nie ginął. Wiele krwi już wsiąkłą w ziemię tej planety ale każda ofiara nie była daremna. Nie tak jak w czasie inwazji. -westchnął. -Światowy Rząd prawie całkowicie unicestwił zakon. Jednak z ich wyprawy nie ocalał nikt poza trzecim admirałem. Wtedy też dokonała się Krwawa Noc. Szlachta Światowego Rządu odpowiedzialna za to została wybita łącznie z dziećmi. A sprawcą był Lord Zakonu. To wydarzenie było przełomem w dominacji Światowego Rządu w kosmosie. Doprowadziło nawet do 10 lat spokoju. Po tym okresiie zakon powstał siilniejszy niż przedtem. Ci co przezyli stali się elitarnymi wojownikami. Część z nich doszłą do tytułu genaerała. Jednak te 10 lat były usiane trupami wrogów. Nikt kto się sprzeciwił nie uchodził z życiem. Wyjątkiem był tylko Zaokon Feniksa został gruntownie przebudowany i zmodernzowany po czym stał się grupą należącą do zakonu. Pewnie jest to grubsza sprawa ale tego nie piszą w podręczniku. -zaśmiał się i patrzy na ciebie. -Tak to jjuż tu jjest.Masz talent stajesz się wielki ale im wyżej jesteś w klanie tym większe ryzyko ponosisz. W zamin masz masę prrzywilejów. Jednak ja wolę zostać Pintu[color=#FF6600] tak ługo jak to mozliwe.
Podniusł się i podszedł do baniaka z wodą. Nalał sobie szklankę i przechylił na raz. Potem wesytchnął głośno i znowu usiadł na swoim starym miejscu.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 
  • Index
  •  » Gra
  •  » Pimpuś VIII Edycja Postać Fobia

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.madrower.pun.pl www.nakacu.pun.pl www.nightwood.pun.pl www.mtaskrypty.pun.pl www.energia10na11prz.pun.pl