• Index
  •  » Gra
  •  » Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

#1 2018-06-24 00:07:21

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

Karta Postaci.

Imię: Keizo.                    Gracz: Adrian.   
Nazwisko: Uzumaki.                Poziom: 1.
Wiek: 15.
Rasa: Człowiek                            Klasa: Czarodziej.
Opis postaci:                       

•    Cel Postaci: (tu wpisuje gracz.)

Historia:
Nieznana.

Bóstwo: Mun Schu Ray. (15)            Charakter: Neutralny.            Typ maga: Modlitewny.       
Charakter bóstwa: Neutralny.

S    21.   
K    18.               
Zw    17.           
                   
Sz    7.               
Zm    6.                               
                                   
Odp    11.
                                               
R    28.
M    21.

Wie    38.
Wp    29.
Cha    25.
Wy    20.

OB    5

PW    18

Pż    90   
S    29

In    13   
OP    6

PM    69

Umiejętności:

-Alchemia: 20.   

73%

               
-Czarostwo: 14.   

67%

               
-Blefowanie: 19.       

48%

       
-Runo pisarstwo (R): 17.       

78%

   
-Szukanie w bibliotece: 15.           

63%


-Koncentracja: 18.                

46% +25%


-Odcyfrowywanie zapisów: 17.

55%


-Zielarstwo(P): 12.   

60%

       
-Przetrwanie: 20.   

40%

                   
-Pierwsza pomoc: 19.

62%


-Kaligrafia(R): 13.

56%


-Skryba(P): 18.

66%


-Dyplomacja: 12.

55%


-Jeździectwo: 11.

28%


-Handel: 18.

56%


                       
Biegłości:
•   
•   
•   
   
Czary:
•Zbroja Maga: ST I. Koszt: 5 PM/r. Czas:  3r. (zapewnia +2 do OB oraz 10% Wyparowania na każde obrażenia).
•Lodowa Włócznia: ST I. Koszt: 10 PM. Czas: 3r. (20-40 obrażeń oraz 5% szans na zamrożenie celu).
•Kwasowa Strzała: ST I. Koszt: 5 PM. Czas: 3r. (10-30 obrażeń oraz 1/2 obrażeń zadanych przez 3r).   
•   

•   
   
Zdolności bojowe:
•   
•   
•   
   
Zdolności Pasywne:
•    Rzucanie w walce: (zapewnia premię +5 do koncentracji w czasie walki).
•   
•   
•   

Zdolności rasowe:
•    Podatność kobiety.
•   
•   
•       

Ekwipunek:
•    Księga zaklęć z 250 stronami. (pusta)

-Drużyna KeizO:
*

-LTZ

Podróżujesz wraz z karawaną do miasta Kafir . Podróż z nimi jest bardzo przykra i nudna. Co i rusz narzekają na pogodę i samą drogę. Wraz z karawaną jest bezpiecznie. W czasie podroży żywot swój dokonało ponad 25 cywilów i trzy razy tyle najemników z kompani najemniczych. W oddali majaczą mury Kafiru okryte kloszem ochronnym dzięki kryształom energetycznym.
-Zbliżamy się do Kafiru!!! - krzyknął żołdak na lewo od was.
Widzisz wzniesione wile lat temu kamienne mury a od brzegu czujesz powiew świeżego powietrza z portu To podniosło Cię bardzo na duchu.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#2 2018-06-24 15:47:44

AdrianX17

Gość

Re: Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

Nareszcie dojeżdżamy do Kafiru nie mogłem się tego doczekać aż przyjadę
.

Ostatnio edytowany przez AdrianX17 (2018-06-24 16:30:50)

 

#3 2018-06-24 18:17:01

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

Ludzie cieszą się niczym Ty. Widzisz wiele bransolet na prawej dłoni. Sam posiadasz czerwoną. Symbol magów. Poza tobą na wozie jest ich tylko pięciu.Duchowni z zielonymi bransoletami stanowią połowę zaś pozostali to zwykli obywatele Federacj Wszech Magii z żółtymi bransoletami.
Po przejechaniu bram Kafiru poczułeś się nieco nieswojo. Widok handlarzy niewolnikami oraz półorczej armii w czarnych bransoletach.
-Pamiętajcie o zapisaniu się w ratuszu. Każdy przyjezdny ma taki obowiązek. Urzędnicy pobierają 10 Magicznych Monet za wypełnienie dokumentów oraz kolejną za każdy dzień pobytu w mieście. Dla tego radzę pamiętać o opłacie. Inaczej skończycie jak oni. -pokazał jakiegoś handlarza niewolników okładającego kolczastym pejczem elfickie niewiasty.
Zostałeś na wozie z kilkoma magami i kapłanami. Ludzie w żółtych bransoletach rzucili się biegiem w stronę ratusza.
Ty zaś stwierdziłeś że poza listem od wuja i sakiewką z 12 monetami oraz księgą na zaklęcia nie masz nic przy sobie poza tym co na sobie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#4 2018-06-24 18:42:03

AdrianX17

Gość

Re: Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

Po krótkim namyśle co najpierw zrobić postanowiłem otworzyć list od mojego wuja i zacząć go czytać.

Ostatnio edytowany przez AdrianX17 (2018-06-24 18:57:08)

 

#5 2018-06-24 20:00:16

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

List opatrzony był prostą pieczęcią. Aby ją złamać musiałeś skoncentrować się aby Twoja moc magiczna skruszyła pieczęć. W taki prosty sposób chroni się listy aby nie obdarzeni magią nie mogli czytać korespondencji magów. Bo jeśli byś złamał ją ręcznie list by spłonął Ci w dłoniach i poparzył je.
W liście są następujące słowa:

Drogi Keizo!!!


Na początku chciałem Cię przeprosić za to, że więcej nie mogę Cię niczego nauczyć. Jestem słabym magiem i nigdy nie miałem szans zostać lektorem Magii w jakiejkolwiek akademii magii. Jednak mam nadzieję, że w Kafirze przyjmą Cię do Akademii Masers szkoliło się tam kilku sławnych magów. A ponad to jest dość popularna w naszej okolicy. W akademii uczy Mój dobry znajomy Ralf Gertos Denhart. Powołaj się na niego. On powinien dalej pomóc Ci w Twojej nauce. Jeśli cokolwiek by się działo źle pamiętaj że Mój dom zawsze stpoi otworem dla Ciebie.

Haruto Uzumaki


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#6 2018-06-24 20:32:02

AdrianX17

Gość

Re: Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

Po przeczytaniu listu od mojego wuja schowałem go i udałem się jak najszybciej do ratusza żeby się tam zapisać.

 

#7 2018-06-24 21:45:17

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

Droga do ratusza minęła Ci spokojnie. Dużo obywateli Kafiru jak zauważyłeś to żółte bransolety. Jednak nie to Cię zdziwiło. Liczba stacjonujących w mieście żołnierzy jest zaskakująco duża. Co i rusz kontrolują towary napływające drogą morską do kraju.
W ratuszu czekało Cię mało formalności. Miła pani urzędnik poprosiła abyś dołożył do kryształu bransoletę. Ona w tym czasie wypisała na pergaminie dokumenty. Po czym pieczęcią magiczną zrobiła urzędową pieczęć Kafiru.
-Należy się 10 monet. W pokoju obok można opłacić pobyt w mieście. Bez aktualnej karty pobytu możesz stać się niewolnikiem miejskim jeśli złapali by cię żołnierze bez ważnych dokumentów. Za pierwszy tydzień czyli dziesięć dni płaci się połowę tego co za wypisanie dokumentów. Potem za każdy dzień płaci się jedną monetą. Jeśli masz jakieś masz jakieś pytania proszę zadawać szybko zanim przyjdzie kolejny petent. -jej głos świadczy że nie raz mówi to w ciągu dnia.
Nawet nie patrzy na Ciebie tylko zapisuje kolejny pergamin starannie kaligrafując każdą runę.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#8 2018-06-25 10:31:58

AdrianX17

Gość

Re: Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

-mam pytanie czy za dzisiaj muszę zapłacić za pobyt?

Ostatnio edytowany przez AdrianX17 (2018-06-25 17:34:13)

 

#9 2018-06-25 19:45:30

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

-Nie. Jednak proszę pamiętać że tydzień to mało. A teraz proszę wybaczyć. -znowu zaczęła starannie pisać na pergaminie. -Następny proszę! -podniosłą nieco głos aby wezwać kolejnego petenta.
Tym samym dała Ci do zrozumienia, że sprawy z tobą uznaje już za zakończone.
Do pokoju wszedł młody pół elf w zielono niebieskiej todze. Zarost na twarzy świadczy, że tak jak ty nie dawno przybył do Kafiru. Na prawej dłoni ma zieloną bransoletę.
^Można już? -zapytał lekko onieśmielony prawdopodobnie kimś wyższą rangą w urzędzie.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#10 2018-06-25 20:02:24

AdrianX17

Gość

Re: Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

Odeszłem od lady i ustąpiłem miejsce następnemu następnie wyszłem z ratusza.

 

#11 2018-06-25 23:07:59

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

W ratuszu widziałeś masę zielonych i czerwonych bransolet, Co Cię w sumie nie zdziwiło. W końcu obywatele mogący używać magii są cenniejsi  niż Ci, którzy magii nie posiadają.
Przed ratuszem dostrzegłeś tablicę ogłoszeń. Stała przy niej kobieta z żółtą bransoletę odzianą w jakiś skórzany pancerz a w dłoni trzymała włócznię z grotem owiniętym bandażem. Jej kasztanowe włosy opadały jej na ramiona ale nie to przykuło Twoją uwagę. Lecz to że ma ogon.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#12 2018-06-27 11:57:51

AdrianX17

Gość

Re: Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

Podszedłem do tablicy z ogłoszeniami i zacząłem czytać tablice zastanawiając się jak ona ma ogon.

Ostatnio edytowany przez AdrianX17 (2018-06-27 18:44:54)

 

#13 2018-06-27 22:02:39

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

Kiedy podchodziłeś odsunęła się aby zrobić Ci więcej miejsca. Przechodząc dostrzegłeś skąd wyrasta ogon. Dokładnie nad linią pośladków. Więc nie jest to jakaś imitacja czy kaprys a prawdopodobnie jakaś przedstawicielka zwierzoludzi. Są oni powszechni na wyspie lecz w miastach są dyskryminowani. Nawet w Twojej wiosce było ich kilku jednak tamci bardziej przypominali zwierzęta niż ludzi. A ta tutaj poza ogonem nie rożni się od zwykłej kobiety. Może poza tym, że bogowie hojniej ją obdarzyli w kobiece walory.
Co do tablicy. Jest na niej masa drobnych ogłoszeń o zatrudnienie rzemieślników lub innego typu fachowców. Płace są różne od kilku złotych monet po kilkanaście magicznych monet.
Są też ogłoszenia werbunkowe do straży portowej, wojska jak i na pokład wielu statków dokujących w mieście. Jedno z takich ogłoszeń trzyma kobieta obok Ciebie w dłoni i uważnie go czyta.
Twoją uwagę przykuło uwagę inne ogłoszenie.
"Jesteś magiem rządnym wiedzy lub chcącym szkolić się dalej w magicznym rzemiośle. To wiedz, że trafiłeś do dobrego miasta. Tylko wKafirze,Gildia Białego Słońca ogłasza darmowe zapisy do szkoły magi. Liczba miejsc ograniczona. Chętnych zapraszamy do Ver Platz 14 tam udzielamy więcej informacji każdemu zainteresowanemu."


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 
  • Index
  •  » Gra
  •  » Sesja dla gracza Keizo Uzumaki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teenagerworld.pun.pl www.magisterka-opiekuncza.pun.pl www.znalliance.pun.pl www.dominacja.pun.pl www.kognitywisci.pun.pl