• Index
  •  » Lordowie
  •  » Devial Glador Junior - Wolny w mocy lub zatracający się w niej

#1 2017-07-23 15:59:12

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Devial Glador Junior - Wolny w mocy lub zatracający się w niej

Devial Glador Junior
rasa: Człowiek
klasa: sith

HISTORIA:

Miejsce urodzenia

Urodzony na kolonizowanej przez imperium planecie, kilkadziesiąt lat po pierwszej wizycie na planecie. Jest sithem i pobiera nauki mrocznego jedi od swojego ojca. Jego ojciec ma takie same imię i również jest sithem. Matka Deviala jest z rasy zabraków i jest oficerem naukowym w oddziale badawczym kolonii.

Misja Kolonizacji

Kolonia istnieje już kilka dekad i jest mocno odizolowana od reszty świata, ale rada imperialna stwierdziła, że zasiedlanie jej jest dobrą inwestycją. Kolonialna planeta okazała się być bogata naturalnie i przyjazna dla osadników. Problemem było to, że część kolonistów nie chętnie chciała dzielić się tym z radą przez co wiele raportów jest zakłamanych. Wówczas centrala imperium poczęła wysyłać więcej ekip kolonistów by sprawdzały, czy sprawy mają się dobrze.

Podział kolonii

Nawiązała się walka w kolonii między tymi, którzy czują się tam gospodarzami i mają władzę a tymi którzy chcą rzetelnych raportów na temat formowania się nowego bytu politycznego.
Cała farsa jest przedewszystkim podyktowana ciężkim orzechem logistyki bo podróż między kolonią a imperium jest niebezpieczna i kosztowna.
Kolonia podzieliła się na starą i nową. W starej mieściły się pierwsze ekipy zdobywców z którymi urywał się kontakt a w nowej nowo przysłane załogi. Nową kolonią dowodzi dociekliwy komendant uważający starą kolonię za miejsce pozbawione zasad. Matka Deviala - Lydia, mieszkała w osadzie portowej nowej kolonii, ale ma kontakt z władzami imperium ponieważ była łącznikiem. Ale jej związki z bandycką starą kolonią stały się na tyle zażyłe, że wyszła za mąż za sitha - Deviala Gladora. Devial został sprowadzony do starej kolonii by wykonywać brudną robotę i usuwać niewygodnych ludzi.
Lydia tłumaczyła to tym, że tylko poufałe stosunki ze starą kolonią pozwolą jej na skuteczną infiltrację. Owocem małżeństwa jest Devial Junior który miał przejąć rolę ojca. Ojciec należy do stowarzyszenia sabotażystów a tam potrzebują przeróżnych ludzi. Ale wpływ matki także zrobił swoje i Devial Junior poznał aspiracje nowej i starej kolonii co otwiera mu drogę do poznawania złożonej prawdy o całej misji kolonizacji. Niestety stosunki między nową i starą kolonią mają się co raz gorzej...

Blood of my Blood

'- Padawanie! Am jor fader, krew z mojej krwi, synu, poznaj ciemną stronę mocy!'. Takie słowa usłyszałem od swojego tatko gdy miałem 6 lat i od razu chciałem być potężnym jedi.


WYGLĄD: Mierzy lekko ponad 2 metry wzrostu. Wygląd normalnego sitha, czyli czerwona skóra i gdzieniegdzie malutkie rogi wystające z czaszki. Oczy czarne, bez włosów.



EKWIPUNEK: Miecz świetlny typu Shoto z tradycyjną rękojeścią koloru czarnego z pojedynczym ostrzem koloru czerwonego, soczewką skupiającą Adegan, emiterem odbijającym, kryształem dodatkowym Bondar.
Tunika z kapturem którą pokrywa średni pancerz. Tunika jest szara w stylistyce jedi z pasem z uchwytem na miecz i kaburę z pistoletem blasterowym.

UMIEJĘTNOŚCI:
Styl soresu na zadowalającym poziomie i styl ataru na nieco niższym.
Devial Junior to świetny akrobatyk i ma dobre warunki fizyczne co potrafi zgrać ze swoją mocą.
Umie także posługiwać się lekką bronią blasterową ale do wybitnego strzelca dużo mu brakuje.
Błyskawice Mocy na początkowym poziomie
Alchemia Sithów na początkowym poziomie

Offline

 
  • Index
  •  » Lordowie
  •  » Devial Glador Junior - Wolny w mocy lub zatracający się w niej

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.coolgamersm2.pun.pl www.phantomlegion.pun.pl www.2sp.pun.pl www.mat2011ps.pun.pl www.kbi89.pun.pl