• Index
  •  » Nowy Porządek
  •  » Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

#1 2017-06-28 21:25:05

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

Widzisz przed sobą skryty w mroku i cieniu potężny zielony las chociaż jego wygląd budzi niepokój ty radośnie zmierzasz w jego stronę. Dobiega z niego głos anielski na pewno jakieś kobiety. Cały czas powtarza kilka krótkich zdań.-Zdradzony o świcie.Zbliża się czas wojny która podąży świat w ogniu. Bestia nadciąga. Nagle chwyta ciebie coś za bark i odwraca w swoją stronę. Widzisz przed sobą rozpadająca się twarz dojrzałego mężczyzny ale nie jesteś w stanie go rozpoznać.
- Pamiętaj kim jesteś. Pamiętaj kim jesteś.
Po tych słowach budzisz się w swoim pokoju jest wcześnie rano. WSTAJESZ ZJADASZ ŚNIADANIE. Nie ma ani twojego ojca ani matki co nie jest dziwne bo mieli udać się do miasta. Ale nie ma też dwóch robotów bojowych które posiadaliście typy KX (http://starwars.wikia.com/wiki/KX-series_security_droid) K-2B9 i K-2B8 nazywanych przez twojego ojca Bolek i Lolek co nie zdarzało się wcześniej.PO ZJEDZENIU ŚNIADANIA IDZIESZ NAPRAWIĆ SKRAPLACZE I ZEBRAĆ WODĘ ZAJMUJE CI TO CZAS DO POPOŁUDNIA. Twoi rodzice mieli już wrócić ale nie wracają. Masz czas wolny obiecałeś swojemu sąsiadowi Brianowi( weteranowi wojen klonów) że odwiedzisz go niedługo i razem postrzelacie trochę. Może to odpowiedni czas zastanawiasz się bo w domu nie ma rozrywek i możesz tylko czekać aż wrócą twoi rodzice

Offline

 

#2 2017-07-23 11:36:30

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

Obmywam twarz i zastanawiam się nad snem.
Ciekawe cóż tam moi rodzice porabiają, że wzięli Bolka i Lolka. Nawet nic nie powiedzieli gdzie idą, bezczelni. Zastanawiam się chwilę drapiąc się po głowie.
Skoro mam czas wolny, a moich rodziców nie ma, to czym prędzej czmycham z domu, by na nich nie trafić bo mogą mi jeszcze jakieś zajęcie dać. Idę do sąsiada ze swoją zabawką by postrzelać i pogadać. Dobrze mieć obok siebie kogoś z bagażem doświadczenia. Zamykam dom i odwiedzam sąsiada.

Offline

 

#3 2017-07-23 13:48:50

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

Poszedłeś do dziadka strzelanie szło ci całkiem sprawnie zestrzeliłeś prawie wszystkie puszki osiągając wynik 92/100 trafionych za pierwszym razem i 8/100 za drugim.
Słuchałeś opowieści dziadka o wojnie. Zawsze je lubiłeś marzyłeś o tym by przeżywać takie przygody. Dostałeś informacje od waszego domowego głównego komputera że twoje rodzice wrócili.
Wracając do domu dostałeś na sowim komunikatorze wezwanie -Mayday Mayday
I Obok ciebie spad statek kosmiczny który zarył jak dzik w sosnę w ziemie ta że kokpit wbił si e w ziemie a silniki wystają nad powierzchnia ziemi

Offline

 

#4 2017-07-25 19:46:49

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

O w pytę, strzelam tak trochę w kratkę. Przyglądam się jego wynikom i uczę się od mistrza.
- Dzięki Brian za trening. Jakbyś miał dla mnie jakąś robotę w kolonii to wiesz gdzie mnie szukać.
Patrzę skąd ten statek upadł i dlaczego. Pierwsze co, to podchodzę do kabiny i patrzę, czy wszystko w porządku z pasażerem i z samym statkiem. Wyciągam na wszelki wypadek blastera i zachodzę do środka.
Między czasie staram się zrobić rewizję otoczenia i co sprawiło, że ten statek wleciał w glebę na pełnej kurwie.

Offline

 

#5 2017-07-31 22:35:22

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

Wchodzisz do środka to mały statek kanonierka załoga 10 osób maksymalnie. Widzisz w środku kilka ciał zbroje niczego ci nie przypominają są zielone i racze wyglądają na lekkie. Na pewno to nie zbroje imperialne. Na każdych drzwiach i na boku statku jest dziwne logo chyba jakieś frakcji może nawet imperium bo tym odludzi nie często je widujesz i nawet nie wiesz jak wygląda i czy jest aktualne. Nagle za jednych drzwi  słyszysz wołanie o pomoc. Przez wizjer dostrzegasz jakiegoś starszego mężczyznę jakieś 70-80 lat na dodatek rannego.
-Proszę odtwórz drzwi i pozwól mi stąd wyjść statek zaraz może wybuchnąć.

Offline

 

#6 2017-08-01 10:11:13

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

Bez większego namysłu otwieram drzwi, w razie potrzeby staram się je zniszczyć. Gdy mi się udało rozglądam się za tymi, którzy dają znaki życia i czym prędzej ich wyciągam. Jeśli sytuacja wygląda bardzo źle i statek faktycznie jest w konkretnym ogniu to się oddalam.
Zapamiętuję szczegóły loga frakcji, by potem znaleźć informacje na ich temat. Póki co wyciągam starca, oddalam go od miejsca zagrożenia wybuchem i pytam go spanikowany: - Co się tu odjebało!?

Offline

 

#7 2017-08-01 19:32:59

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

Widzisz jak dziadek wstał jak gdyby nigdy nic.- No kurwa nareszcie. Myślałem że będe musiał siedzieć tam wieczność albo przynajmniej kilkaset lat.
Zobaczyłeś jak błyskawicznie odmłodniał ma teraz jakieś 35 lat i nie jest ranny. Napluł na coś co wydawało ci się logiem - Jebane zasrane kurewskie pierdolone glify ochronę.
Niespodziewanie pokrył się jakąś czerwono kleistą-galaretowatą czerwoną cieczą. Idealnie go oplata przywołał też laskę która przybyła do niego błyskawicznie.
-Jeszcze ci nie podziękowałem stary. Chodź ze mną mam tu do wykonania pewną małą robótkę. Po jej wykonaniu dostanie nagrodę idziesz ?

Offline

 

#8 2017-08-01 22:58:56

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

Trzymam cały czas blastera w ręku i pytam. - Co się tu odjebało? Ten statek spadł nagle jak chuj na mariolę, wszyscy prócz ciebie w nim zginęli, a Ty po wyjściu wyglądasz jak młody bóg choć przed chwilą miałeś stan krytyczny... - Przyglądam się czerwonej mazi jaką się okrył z opadniętą szczeną. Koleś powstał jak jakiś jebany mesjasz a ja dalej jestem w szoku ale staram się zrozumieć to co przed chwilą zobaczyłem.
- Wezmę każdą robotę byleby hajs się zgadzał. - W sumie miałem szczerą chęć ratowania tych nieszczęśników co to w środku kokpitu zostali ale skoro on ich opluł to daje sobie spokój. Podążam za nim pytając - Kim ty właściwie jesteś i co miała znaczyć ta akcja ze statkiem??

Offline

 

#9 2017-08-02 00:15:09

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

- Spokojnie chłopcze. Dużo pytań zadaje a ja nie jestem z tych co lubią na pytania odpowiadać.Ale dlatego że wydostałeś mnie z więżenia oraz  idą w kierunku tamtej skały nic innego nie mam do roboty to coś ci może opowiem. Jak już mogłeś się domyślić te tępe chuje mnie uwięziły na ich statku. A tak naprawdę to dałem się uwięzić by dotrzeć na twoją planetę. Sporo zaryzykowałem bo nie wiedziałem czy uda mi się wydostać. Chuje znali glify ochronę dlatego nie mogłem przejść przez drzwi. Zapomnieli jednak o wentylacji. Mój czerwony przyjaciel przedostał się przez nią i zajebał cała załogę skierował tu statek upozorował wypadek. Myślałem że może to wiele dni trwać zanim ktoś odnajdzie ten wrak i mnie wydostawanie z niego. Na szczęście trafiłeś się ty. A to co wiedziałaś to po prostu tras formacja przybrałem po prostu taką postać.Hajsem nie śmierdzę więc na niego nie licz. Ale mogę ci to lub tamto pokazać. Wyczuwam że jesteś wrażliwy na moc a ja znam nie tylko takie sztuczki jak widziałeś przed chwilą. Jednak na pocztu pokazał by ci coś prostszego.To jak idziesz ze mną na tamta górę.Dam ci tylko mała radę. Podejrzewam że nie długo zjawią się tu imperialni inkwizytorzy a oni nie są mili i szukają takich jak ty. TO ŹLI LUDZIE UWAŻAJ NA NICH.

Offline

 

#10 2017-08-03 20:12:41

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

Nie wiem czemu, ale słowo inkwizytor nigdy nie kojarzyło mi się zbyt dobrze. Podążam za tym gościem. - Okej, pójdę z tobą. Skoro miałeś styczność z inkwizytorami to raczej wiesz co mówisz. Jestem Devial Junior Glador, jak ci na imię? - Fajnie by było jakby się przedstawił, he, he. Nie ma kasy ale umiejętności nie można mu odmówić. Nie ważne ile się ma, ważne ile można mieć a on wygląda mi na zaradnego typa a no i dług wdzięczności wobec mnie nie został spłacony.
Chowam blastera i patrzę gdzie ten kolo mnie prowadzi.

Offline

 

#11 2017-08-04 19:07:10

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

-Mam wiele imion i jestem znany pod wieloma pseudonimami ale mów mi Knoxar
Wychodzicie na górę znajduje się tam tajemniczy grobowiec widać ze od setek lat nikt tu nie zaglądał. Knoxar wbija laskę w sam środek wielkiej skały z wyżłobieniami i zaczyna odprawiać tajemniczy rytuał. Po upływie około 5 godzin rytuał się zakończył. Z grobowca wyszedł wielkie tajemnicze coś wysokie na jakieś 3-4 metry. Na pierwszy zrzut oka wydaje się że to żywa zbroja.
K:-Witaj z powrotem Przedwieczny.
P:-Naroście wróciłem. Kim jest twój towarzysz.
K:Pomógł mi dostać się tu. Może okazać się w przyszłości pomocny.
P:Dobrze jeszcze bardzo słaby potrzebuje czasu by odzyskać siły.
Żywa zbroja otworzyła portal przeszła przez niego i portal się zamknął.
Knoxar wykopał dół w którym zakopał laskę. Zastanawiasz się czy może nie było rozsądnie by zapamiętać gdzie ten przedmiot został pozostawiony. Może być kiedyś przydatny lub ktoś możę za niego dużo zapłacić.
K: Masz jakiś problem w którym moge ci pomóc lub chcesz się czegoś nauczyć ?
Odzywa się też twój komunikator.To z domu.Jest już bardzo późno a noc na tej planecie bywają niebezpieczne

Edit
Po wymordowaniu wszystkich łowców niewolników dowiedziałeś się że z związku z tym z nie ma ani jednego łowcy do przesłuchania jacyś oficerowie wywiadu chcą przybyć na inspekcje
Knoxar:-Nie ma się co martwić mamy dość dobrą przykrywkę i nie jest możliwe żeby bez głębokiego śledztwa odkryli naszą tożsamość. Mam za to informacje od naszych ludzi że mają dla nas jakieś ciekawe informacji i wpadli na jakiś trop i są blisko uzyskania poszukiwanych przez nas informacji.Umówiliśmy się w Czarnym Lotosie.
Udaliście się kanonierką na pokład okrętu wojennego marynarki imperialnej.Po wylądowaniu udaliście się do swoich koszar. Wpadliście na oficera politycznego na korytarzu Vortexa:
-o to wy co zjebali po ostatniej akcji już chcieliście udać na odpoczynek. Nie dla psa kiełbasa potrzebuje kilku ludzi do misji. pakować dupy do transportera potrzebuje ludzi na Kamino

Offline

 

#12 2017-09-21 15:55:46

Viestun

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

I o to chodzi. Jeśli inspekcja przybędzie trzeba solidarnie ustalić jedną wersję.

Na słowa oficera politycznego myślę sobie 'oż ty kurwa'. Ja przypominam sobie kogo tam miałem w drużynie. Ostatnio braliśmy udział w ostrej batalii i sypały się łuski więc patrzę kto przeżył prócz mnie i Knoxara.
- Prawdziwy zbrojny odpoczywa tylko po śmierci a między wojnami modli się o wojnę.
Pakuję dupsko do transportera.
Pytam się oficera: - Co to jest Kamino i co tam się dzieje?

Offline

 

#13 2017-09-24 13:23:40

 Lore-Wolf King

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

Oficer:-Kamino to ważna planeta dla naszego przemysłu zbrojnego więcej informacji wam nie potrzeba. Macie wyruszyć na nią i ją chronić bo nadchodzą trudne czasy i wiele się będzie działo.
Jak najszybciej udajcie się na okret który was tam przeniesie

Offline

 
  • Index
  •  » Nowy Porządek
  •  » Devial Glador Junior -Odnajdź odkupienie lub stań się bestią ciemności

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bialaczka.pun.pl www.mfporadnik.pun.pl www.ekipa89.pun.pl www.nemezisclan.pun.pl www.kosmicznainwazja.pun.pl