#1 2017-06-26 00:26:10

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Gra dla Krauzer O'Greedy.

W swojej chacie w północnej części wioski na platformie umieszczonej na dorodnej Kanuji Olbrzymiej. Kanujie to dorodne plamiaste rośliny o pniach które są bardzo grube lecz elastyczne. Ich drzewo jest mocne lecz nie twarde dla tego może mocno się wyginać na silnych wiatrach bez ryzyka, że się złamie. Rośnie dość wysoko bo ponad korony drzew jednak nie jest najwyższym drzewem w dżungli.
Wczoraj skończyłeś właśnie 25 urodziny co według prawideł klanowych czyni cię godnym wstąpienia w prawdziwy etap życiowy. Wedle woli Aven każdy 25 latek w klanie ma 2 lata aby spłodzić potomstwo inaczej zostanie wykastrowany jako jednostka niereprodukcyjna. Drugim przywilejem a raczej nagrodom jest możliwość wyruszenia w podróż aby godnie reprezentować wioskę i wzmacniać klan w Magiaurbe, które zostało ponownie otwarte i wstęp tam jest bezpieczny. W waszej wiosce jest kilku strzelców, którzy z stamtąd wróciło z łupami.
A byli nimi:
-Sten "Szrama" Mac Bill. (zdobył 3 piętra wierzy)
-Fumii Yoku. (zdobyła 2 piętro wierzy)
-Gareth Kinghthon. (zdobył 1 piętro wierzy)
-Dracar. (zdobył Artefakt wierzy)

Teraz jesteś wzywany do głównego drzewa gdzie siedzibę swoją ma Czcigodny Dracar. Od niedawna nowy przywódca wioski.
Aby sie tam dostać musisz przejść około 20 wiszących mostów i cztery platformy.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#2 2017-06-26 02:29:08

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Byłem dobrze przygotowany na ten dzień. Wstałem nawet wcześniej by dokładnie się umyć, a nawet spakować gdybym po rozmowie z Czcigodnym, zamierzał wyruszyć w drogę natychmiast. Kiedy tylko dostaję wezwanie idę tam szybko, po drodze witam się krótko z ludźmi z którymi zwykłem to robić. Chcę porozmawiać z kimś kto zdobył artefakt wieży, bo od dawna byłem zainteresowany ekspedycją. Jednak nigdy nie stroniłem od kobiet, więc czas na potomstwo traktuję jako kwestię czysto formalną. Najpierw chcę zasłużyć się w klanie. Jeśli bez przeszkód docieram do Dracara, oddaję mu należny hołd w sposób zwykły naszemu klanowi i czekam aż przemówi.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#3 2017-06-27 01:37:40

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Wyruszyłeś z ran a dotarłeś do platformy na głównym drzewie późnym popołudniem.
Ludzie jak co dnia zapracowani w waszej wiosce poprawiają olinowanie platform jak i same platformy. Byłeś świadkiem jak liana jednego z budowniczego przecięła się o ostrą krawędź platformy i runął w dół w korony mniejszych drzew. Prawdo podobnie zginął na miejscu jednak jego życie było coś warte bo pozostawił potomstwo dla wioski. A skoro spadł nie był dość dobry aby żyć w tych warunkach.
Przed wydrążonym pniem Drzewa Sakonu stanowiącym domostwo wodza stoi jeszcze jeden chłopak. Ma blond włosy oraz niebieskie oczy bacznie lustrujące okolicę. Nie wyróżnia się niczym szczególnym poza kolorem oczu i włosów jest przeciętniakiem. Pod jego koszulą dostrzegłeś liczne blizny po ranach postrzałowych. Za szarfą ma zatknięty pistolet Rogh X nieco bardziej masywny od twoich Darger-ów V. Zalakowaną żywicą sakiewkę na proch ma przy prawym udzie co sugeruje iż jest leworęczny co jest u was w wiosce rzadkością. Zaś kule ma umocowane po 12 sztuk w formie bransoletek na przedramionach.
Nie odezwał się lecz kiedy stanąłeś obok niego z wnętrza było słychać głos. Nie możesz dostrzec przez panujące tam ciemności do kogo należy.
-Tak więc jest was w tym roku dwoje. Jest to niezwykłe jednak wedle wytycznych w danym czasie mogę wypuścić jednego z was. Tak więc walczcie o to kto opuści wioskę a kto będzie musiał na swoją szansę poczekać. Jednak zanim zaczniecie przedstawię zasady. Broń nie może być gotowa do oddania strzału od razu. Musicie ja nabić w czasie trwania pojedynku. Polem walki jest ta platforma. A walczycie do pierwszego trafienia. Zabicie przeciwnika nie dyskwalifikuje was. Jednak prosił bym o unikanie takich metod eliminacji rywala. W ostatnich latach rodzi się mniej dzieci a wasze geny mogą wystarczyć większej liczbie kobiet. Przegrany o kolejną możliwość opuszczenia wioski może ubiegać sie po zapłodnieniu 3 kobiet. Teraz oddalcie się od siebie na odpowiednia odległość a kiedy zacznie się gong zaczynacie. Koniec walki wyznacza nadejście zmroku lub trafienie przeciwnika. -głos zamilkł.
Po chwili osłupienia mężczyzna o blond włosach oddalił sie i oczekuje na gong. Też się oddaliłeś a po chwili dźwięk gongu zabrzmiał w powietrzu.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#4 2017-06-27 15:09:26

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Uśmiecham się kiedy widzę rówieśnika, jednak poważnieje z każdym kolejnym słowem. Oddalam się i ustawiam na odpowiedniej pozycji. Nie wyrażam emocji, to tylko uczciwy pojedynek, ale chociaż przeciwnik jest moim współklanowiczem, wiem że muszę to wygrać. Po usłyszeniu gongu, napełniam bardzo szybko jeden nabój w jednym pistolecie, drugi pusty biorę potem w rękę. Jeden krótki pistolet nabija się szybciej niż te większe więc mogę liczyć na ułamki sekund na plus. Uginam kolana i wyciągam rękę z pustym pistoletem, strasząc go strzałem, w tym czasie szybko zmieniam pozycję i oddaję strzał w okolice torsu. Jest największa, najpewniej trafię.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#5 2017-06-27 21:56:10

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Z powodu wielkości i szkolenia się jako Cyngiel wybrałeś dwa pistolety jednak on skończył ładować przed tobą swoją broń i oddał strzał. Na twoje szczęście a jego nieszczęście śpieszył sie aż nad to i kula minęła cie o ładny kawałek z głośnym świstem. Wystrzał poza hukiem zostawił też małą chmurkę dymu co utrudniło celowanie również tobie.
I mimo dobrze wycelowanej broni chybiłeś. Huk i świst oznajmiły ci to boleśnie.
Twój przeciwnik nie myślał próżnować zaczął biec ku brzegowi platformy aby zwiększyć dystans. Im jest większy tym twoja broń jest mniej celna a jego zyskuje. W czasie biegu jednak nie ma szans na nabicie broni co daje ci okazję do nabicia broni i zyskania przewagi lub zrobienie czegokolwiek innego by zapewnić sobie zwycięstwo.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#6 2017-06-29 00:58:21

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Kiedy on odchodzi zaczynam ładować bronie, jeśli potrafię jednocześnie iść w jego kierunku, to dokładnie to robię, jeśli nie, skupiam się na ładowaniu. Pierwszy strzał staram się oddać kiedy przeciwnik ładuje broń, jeśli mi się nie udaje, robię to po uskoczeniu. Pocisk w drugim pistolecie zachowuję, na wypadek nieowocnej wymiany ognia, żeby mieć czym go wykończyć.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#7 2017-06-29 23:07:27

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Kiedy biegł spokojnie przeładowałeś bez pośpiechu aby po chwili oddać strzał jednak stało sie coś nieoczekiwanego twoja broń eksplodowała Ci w dłoniach dotkliwie raniąc ją.
Dopiero po chwili dotarło do Ciebie, że słyszałeś już o takich rzeczach jednak sam doświadczyłeś pierwszy raz.
-Walka trwa nadal. Eksplodująca broń nie jest trafieniem przez przeciwnika. Jednak nie mogę jej przerwać. Walczcie dalej. -głos zamilkł.
Strzał padł chwilę po tym jak zamilkł jednak jakimś cudem chwilę wcześniej z powodu bólu padłeś na kolana i kula minęła Cię o włos. jednak dzięki temu że nabijałeś dwa pistolety teraz nie musisz poddawać walki masz jeszcze jeden strzał zanim będziesz musiał to zrobić. Z poparzoną i krwawiącą dłonią nie będziesz mógł jednorącz nabić broni.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#8 2017-06-30 20:06:20

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Niezależnie od tego co robi mój przeciwnik idę w jego stronę stanowczo, czekam na najlepszy moment do oddania strzału, kolejnej szansy nie będzie. Mierzę dokładnie, w głowie ból transformuję na pragnienie mordu. Wszystko co czuję jest przez mojego przeciwnika i chcę odwdzięczyć mu się pięknym za nadobne. Wszystko robię w czasie, zanim on znów nabije broń.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#9 2017-06-30 22:03:38

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Mimo iż wydawało ci się że dobrze wymierzyłeś ból ręki tuż przed pociągnięciem za spust sprawił, że trafiłeś swego przeciwnika nie w tors lecz proso w udo. Z tego co pamiętasz przebiega tam ważna arteria.
W głowie Ci dudni a to za sprawą adrenaliny wywołanej nagłą eksplozją broni. Widzisz jak krew broczy się z rany przeciwnika dość sporym strumieniem pod dużym ciśnieniem. W koło niego robi sie dość spora kałuża krwi.
-Zwycięża O'Greedy zadając swemu przeciwnikowi śmiertelną ranę. -głos zamilkł ponownie jak by czekał na coś.
On widząc, że to koniec włożył pistolet do ust i z uśmiechem na ustach pociągnął za spust. Dym przysłonił na chwilę scenerię a huk zagłuszył tępe uderzenie ciała o platformę. Resztki pokrytej krwawą masą czaszki jeszcze sie dymią a brzegi są przypalone. Fragmenty włosów i tkanki leżą porozrzucane za ciałem a w koło ciała są krwawe ślady rozprysku krwi.
-Wedle prawideł wioski masz prawo do zrzucenia ciała w dół oraz zabrania co przy nim znajdziesz. Gratuluje O'Greedy masz prawo do opuszczenia wioski kiedy tylko zechcesz. Jednak najpierw. -klasnął a z wydrążonego pnia wyszły dwie nagie niewiasty niosąc przed sobą bandaże i liście palmy olbrzymiej na której jest jakaś papka. Każda miedzy piersiami niesie tradycyjne tuby z wodą zrobione z liści.
Podeszły do Ciebie i bez twojej zgody zaczęły obmywać twe rany i smarować maściami po czym zabandażowały dłoń. Rana szczypała przy obmywaniu i nakładaniu maści jednak po chwili działanie maści złagodziło to uczucie do takiego stopnia, że dłoń była bez czucia.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#10 2017-06-30 22:37:28

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Nie mówię nic, oddaję się opiece pielęgniarek, uśmiechając się wciąż lekko zamroczony, zdrową ręką głaszczę je po włosach i mniej erotycznych kawałkach ciała w ramach podzięki, jak odzyskam zdrowie, będę musiał się zabawić. Kiedy skończą, daje po buziaku dla każdej i idę do mojego przeciwnika, biorę jego pistolet, proch, amunicję, buty i wszystko co tylko może być potrzebne, potem układam go ze złożonymi rękami i na kolanach z należytym szacunkiem rękoma zrzucam go w odmęty liści. Jak już usłyszę "jeb" które świadczy że osiągnął glebę, wracam na środek platformy, z podniesioną głową, czekam na spotkanie z wodzem. Szkoda naszego człowieka, ale jego życie nie było warte nawet połowy mojego, więc tak musiało być.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#11 2017-07-01 23:23:33

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Kobiety nie reagowały na twoje umizgi aż do momenty kiedy skończyły swoje zadanie. Kiedy dawałeś im buziaka szepnęły ci do ucha kilka sprośnych słówek i boleśnie pokąsały  uszy.
Zebrałeś broń Rogh X niemal nienoszącą śladów zużycia. W sakiewce na proch jest go więcej niż na 20 nabić broni, kul jest równo 20. Broń sama w sobie jest cięższa i solidniej zrobiona od Darger V. Ponad to w zakamarkach zakrwawionej koszuli znalazłeś 10 Bursztynowych Piór. Buty są ładne lecz stanowczo za duże jak na Ciebie.
Zrzuciłeś go jednak odgłosy wiatru zagłuszają odgłosy już piętro niżej tak więc nie usłyszałeś uderzenia o ziemię ciała.
Wasz wódz wyszedł spokojnie z pnia. Jest wyższy od ciebie o dwie głowy a posturą przypomina goryla niż człowieka. jego długie masywne ramiona skryte są pod plątaniną żelaznych bransolet przeplatanych kolorowymi sznurkami. Każda bransoleta ma inny kolor i oznaczona jest innymi runami nieznanymi Ci. Jego długie białe włosy ciągną sie a kocie oczy bacznie lustrują okolicę. Tors zdobią mu plemienne tatuaże przedstawiające motywy ptaków i innych zwierząt. Niektóre z nich przecięte są licznymi bliznami co utrudnia rozpoznanie co niegdyś przedstawiały. Szarfa przepasana nad biodrami podtrzymuje dwa piękne pistolety z gwintowaną lufą Siekacz II. Na chwilę obecną to najlepsza broń lekka w waszej wiosce. Kolorowe spodnie kończą jego zasób garderoby. Bose stopy są nie kompletne. Mianowice brakuje u prawej stopy dużego palca a u lewej dwóch zaraz za małym palcem.
-Jak zapewne wiesz jestem wodzem wioski Lignume. Przed twoją podróżą muszę ci powiedzieć tylko dwie rzeczy. Po pierwsze poza wioską czeka Cię tylko walka. A po drugie nigdy nie wolno Ci zdradzić sekretów wioski i spłodzić potomka z kobietą z poza wioski. Tak wiec ja swoje powiedziałem teraz czekam na twoje pytania. Uprzedzam na niektóre z nich mogę nie chcieć odpowiadać lub najprościej w świecie nie znać na nie odpowiedzi.-stoi bez ruchu


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#12 2017-07-03 17:32:49

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Kiedy ukazuje mi się wielka postać, skłaniam się znacznie, nie spuszczając go z oczu. Lekki uśmiech który pozostawiły mi na twarzy niewiasty, spełza, zastąpiony kamienną powagą. Po jego krótkich słowach, gromadzę w głowie pytania, które być może będę mógł zadać tylko raz i rzucam nimi spokojnie, jedno po drugim.

- Wielki Wodzu, żyję tu całe życie i wszystko co wiem o wiosce jest dla mnie zarówno jej sekretem, jak i nie. Co dokładnie mogę opowiedzieć o wiosce a czego nie mogę szepnąć choćby mnie kroili? Chciałbym zostawić po sobie w wiosce potomstwo, zanim wyruszę w bój, nie muszę spieszyć się z odejściem? Gdzie powinienem wyruszyć najpierw, żeby przysłużyć się najlepiej naszej wiosce, nie licząc wieży? I jeszcze jedno pytanie... Czy to prawda że brak dużego palca u stopy znacznie utrudnia utrzymanie równowagi?

Obserwuję go uważnie, próbując uchwycić mimikę i ogólną aurę płynącą z każdego słowa Wodza.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#13 2017-07-03 21:50:04

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Wódź uśmiechnął się i usiadł przed tobą.
-Duży palec to tylko duży palec. Utrata go z początku sprawiła mi masę kłopotów jednak z czasem przestałem czuć jego brak. Rozumiem zatem nie znasz sekretów wioski może to i lepiej dla Ciebie. Na pewno po wyruszeniu poczujesz sie dziwnie ale to będzie chwilowe potem poczujesz się znacznie lepiej. Życie w koronach drzew daje nam przewagę jeśli chodzi o długość walki. Powietrze tu jest wilgotne i ciężej się oddycha. Na dole spowoduje to, że tempo z jakim będziesz się męczył będzie mniejsze. A to przez to że całe życie żyjesz w miejscu gdzie sztuka oddychania prawidłowego wymusza  życie w wiosce. Ponad to lokalizacja wioski jest sekretem. Kupcy są wprowadzani i wyprowadzani z dżungli Czterech Wiatrów. Co sprawia że nie są wstanie podać dokładnej lokalizacji wioski a to zapewnia nam ochronę przed obcymi. A starszyzna Timoru ma chrapkę na nasze zasoby świetnego drzewa na kolby. Ten surowiec zapewnia naszej wiosce prawo bytu w tym klanie. Gdyby nie my dżungla byłą by przez nich już dawna wycięta a my straciliśmy nasz dom. Chyba rozumiesz powagę sytuacji. Co do potomstwa zapewne wiesz,że nie mieszamy krwi z obcymi. A co za tym idzie dopuszczalne jest tu kazirodztwo. Co nie podoba sie w stolicy. Dla tego też nie może to wycieknąć poza wioskę. Odejść możesz ale nie musisz masz czas do wiosny. Potem znowu będziesz usiał walczyć o opuszczenie wioski. A jak sam przeżyłeś nie jest to łatwe. W mieście znajdź najpierw sponsora on będzie odpowiadał za Ciebie i płacił za leczenie. Zacznij od małych walk nie na śmierć i życie. Jak będziesz miał farta szybko staniesz się gwiazdą. Jeśli wiatr powieje w złą stronę wracaj do wioski. Bez grosza jak i sponsora skazany jesteś na porażką a być nawet nawet na śmierć głodową. Jeśli to wszystkie pytania. -wstał powoli. -Udaj sie do swojego domu lub gdzie tam chcesz. Ja muszę zająć się sprawami wioski. -pokazał za siebie.
Kilku odzianych w pióropusze z ptasich piór własnie wchodzi od wschodu na platformę. Jak dobrze kojarzysz to zarządcy platform. Zaraz po wodzu stanowią najwyższą władzę w wiosce.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

#14 2017-07-03 22:06:36

Rogaty

Szaman

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

- Dziękuję Wodzu

Odpowiadam, pozwalając sobie na lekki uśmiech. Skłaniam się do niego w ramach pożegnania, natomiast do rady w ramach powitania. Nie pytam ich jednak o nic, bo Wódz odpowiedział na moje wszystkie pytania. Opuszczam najwyższą platformę i kieruję się do naszego rusznikarza. Po drodze, rozglądam się za kobietami którymi mógłbym się zająć bezzwłocznie po załatwieniu podstawowych spraw. Tych płodnych i chętnych. Kiedy docieram do celu, kładę zdobycznego Rougha X przed rusznikarzem.

- Myślisz że mógłbym dostać za to jakiś lepszy pistolet? Albo komplet pistoletów, jestem w stanie dorzucić moje Dargery.

Uśmiecham się do niego, uśmiechem młodego zwycięscy, którego zew przygody niesie w świat.


Gdybyś kurwa wiedział....

Offline

 

#15 2017-07-04 00:58:56

 Ziutek

Mistrz Gry

Punktów :   

Re: Gra dla Krauzer O'Greedy.

Kobiety wolne mieszkają po przeciwnej stronie niż kawalerowie jak Ty. Więc dotarcie tam zajmie Ci tyle samo czasu co dotarcie do głównej platformy. Rusznikarz jak i inni rzemieślnicy oraz kupcy znajdują sie na trzech pierwszych platformach koło domu wodza. Rozmieszczenie platform zależy głownie od drzew spełniających masę rygorystycznych wymogów stawianych przez cieśli i inżynierów. Ostatnie 20 platformy są zamieszkałe przez sieroty i starców. Z powodu ich niskiej zamożności. Im bliżej centrum wioski tym obywatele bardziej zamożni i bardziej cenni dla wioski.
Przechodząc koło zarządców dostrzegłeś kątem oka ciemnoskórą kobietę całą udekorowaną pięknymi piórami rajskich ptaków. Z plotek jakie w czasie swojego życia usłyszałeś jest zarządca platformy rozkoszy znajdującej sie nieopodal rzemieślników i rusznikarzy. To z nią wódz za młodu miał romans a ona była jego nałożnicą. Nie wykluczone, że jest nadal. Uśmiechnęła się jak przechodziłeś ale to raczej było skierowane do wodza znajdującego się bezpośrednio za twymi plecami w linii prostej.
Rusznikarz podniósł pistolet i obejrzał go. Zajrzał do lufy sprawdził krzesiwo po czym nabił broń i wystrzelił na próbę.
-Dobra robota lecz nie moja. nie posiada mojego znaku rozpoznawczego. Posłuży Ci długo jednak nic nie wiem o Tobie. jesteś młody i nie zdobyłeś sławy. Co za ty idzie sprzedając ci moje wyroby z wyższych półek nie zyskam na tym. A za ten pistolet dam Ci 5 Bursztynowych Piór. Jeśli masz jakieś 30 to mogę Ci zaoferować Siekacza T. Ma wzmocnioną kolbę zakończoną okuciem co pozwala używać go nie naładowanego jak maczugę. Jego lufa jest dłuższa a sama konstrukcja znacznie cięższa od Rougha X. Co czyni go dobrą bronią an średni i bliski dystans. Do tego jest znacznie celniejsza. Jednak ma pewną wadę. Znacznie dłużej sie ja ładuje i wymaga większego ładunku prochowego. Jeśli Cię to interesuje mam tylko to dla początkujących. Ewentualnie mogę ulepszyć posiadaną przez Ciebie broń za 20 Bursztynowych Piór. A za Dargera V mogę dać do 2 Bursztynowych Piór o ile jest w dobrym stanie. -poprawił wąs.


Pamiętam Tę Noc.
Na Niebie Gwiazdy.
Na Ziemi Ciała wrogów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roomx.pun.pl www.forum-klasowe.pun.pl www.wscieklewilki.pun.pl www.19ciezkowice64.pun.pl www.glatorianie.pun.pl